kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 space marine

Go down 
+8
Patrik
Yoda007
YKoS
Bm
MAXXxxx
exael
gorugrany
gojo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 2:34 pm

Itt a Kerek vonalon ne reménykedj, mert Leslie-nek és nekem van csak BR box és mindketten használjuk is a figurát. Csak szólok.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 2:05 pm

tudja fene, miert ide irom, de amugy is vesztek fejenkent par BR dobozt (vagy mar vettettek),
ha marad belole 1 kapitany arra igenyt tartanek. (arat mondjatok majd, de ne valami elborultat Smile )
(es december vegeig mindegy is az atadas, stb)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyVas. Okt. 19, 2008 5:02 pm

Nem, az új kódexet használom. nagykardos
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyVas. Okt. 19, 2008 3:49 pm

Jöhet a sztori,kíváncsi vagyok...!És milyen szabályok szerint működik,Esetleg BA?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyVas. Okt. 19, 2008 3:44 pm

Saját rendház. Igazából egy nem official Flesh Eater színséma minimális átalakítással. Az eredeti FE teljesen vörös lenne ez a nem hivatalos pedig az, ami az enyém, csak a karok nem vörösek (illetve a vörösek is világosabbak) valamint a mellvérten lévő sas fehér, az enyém pdeig ezüst (ez ugy ezen a képen nem látszódik).
Amúgy nem kódex követő rendház elég nagy eltérésekkel az alapfelállástól. Nemsokára meglesz a chapter organisation és a sztori majd felteszem ide is.
Ja, még annyit, hogy a nevük Bűnbánó Lovagok Rendje (Knights Repenter).
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyVas. Okt. 19, 2008 2:16 pm

Én sem találtam semmi útmutatást az őrmikre,ezért abból kiindulva,hogy kódex-rendházról van szó,bizony pirosra festettem a sisakot,és mivel gyakorlatilag már minden őrmester veterán,ezért fehér lett a "taréj".És tetszik is így,úgyhogy ez marad.Ja és nekem is tetszik a black reach-es megoldás a sassal,ezért ilyen kisebb ikonokat teszek a hátizsákokra,esetleg a karakterek kapnak hátizászlót.A scout őrmesterre kell még valamit kitalálnom,hogy feltűnőbb legyen...
gorugrany:ez valami hivatalos,vagy saját rendház?Esetleg flesh tearers?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 9:01 pm

A scoutokhoz: a legeslegelső játékomnál ZG IG-i ellen az én scoutjaimnak volt camo cloak-ja. Egy erdőbe helyezkedtek el 3+-os fedezékmentőt kapva így, mégpedig oly módon, hogy gyakorlatilag vonalba álltak az erdő szélénél, hogy az ő lövéseik ne adjanak fedezékmentőt, arra akit lőnek. A 2. körben ZG rájuk lőtt egy hellhound inferno cannonjával. Persze megdobja a BS-t. Persze, hogy az egész osztag alatta van a sablonnak. Persze, hogy...folytassam? Very Happy

Őrmester: nekem nagyon szimpatikus megoldás a Black reach őrmester hátitatyóján a kis rúdon a sas. Ezzel a módszerrel szvsz eléggé különbözővé lehet tenni az őrmiket, de még szállíthatók illetve nekem nem igazán tetszenek a hátizászlók. A saját legényeimen is ezt a módszert fogom alkalmazni, mivel valószínűleg nekem is sisak nélküli fejű muki lesz az őrmik nagyja. Az én színsémám, amúgy követi az ultra módit ezen a téren, amúgy space marine - Page 7 36531862 ilyen.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 8:29 pm

eees itt is a sima fej van az ormesteren... nem igaz, hogy sehol egy hivatalos rendes kep, ahol a sisak festese lathato lenne (pontosabban 2 kiadas alatt van 2db eldugva eddig, de lehet, hogy ugyanaz az 1 figura van mindketton)

na m1:

kozben mult heti jatekbol 1 dologra rajottem: nem koltottem eleg pontot a sniperes scout-okra.
ugyis rajuk van modellezve, igy vehettem volna mindnek camo-cloak-ot, es akkor mar-mar elda kemenysegu mentojuk lett volna:

- 4+ fedezekben alltak (area terrain)
- Techmarine miatt ez erositve lett 3+-ra (emiatt volt, hogy a demolisher cannon 1-et tudott csak leszedni, pedig 7-nek kellett volna esnie)
- ha lett volna camo-cloak, akkor az emlitett fedezekmento 2+ (egy sem esik le, a kesobbi raketaktol sem)

loves ellen ez van olyan hatekony, mint a termi pancel Very Happy es figurankent csak +3pt Smile + 1 techmarine (-1 elit hely, de mindig is szerettem hozni, mert jol nez ki)


+++:
techmarine-al csaltam: uj codexben nem 2-t tamad alapbol csak 1-et, igy rohambol nem 5x utott volna, csak 4x (mondjuk tovabbra is mind PF, es az elso eleg volt, de akkor is)
techmarine-al majdnem is csaltam: mar nem 2 sebes, csak 1... mondjuk multkori jatekban nem szamitott, mivel dread utotte le, ami instant kill es sebektol fuggetlenul meghalt volna.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 8:02 pm

bakker ez az if veteran squad nagyon bejön nekem. mondjuk a színsémát nem szeretem, de mag a a festés minősége, a koptatás...hát az nagyon jól néz ki!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 7:24 pm

Namármostan én nem azt mondtam, hogy az UM-et követve, hanem magyarázatként jegyeztem meg és azért, hogy lásd milyen művelt vagyok, hogy még azt is tudom, hogy a Codex Astartes szerint az UM-nek mi a sémája a veterán őrmikre.
Szerintem a vörös+fehér azért jó, mert a vörös kellően harmonizál a sárgával, de még eléggé feltünően elüt. A fehér csík meg jó kontrasztos a vörös sisakon. A coolminin találtam egy igen jó képet pár figuráról így kifestve, bár ezek veteránok voltak nem veterán őrmik Imperial Fist Veterans

Amúgy az IF kódex követő rendház ellentétben a BT-vel utódrendház ide vagy oda.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 6:59 pm

en nem, mert IF az pont elegge UM ellenes volt az elejen is. (ok nem akartak a legiojukbol chapter gyartast, amit az UM-ek javasoltak), akkor mar inkabb egy teljesen voros/fekete sisak. (vallap karima szin alapjan)

Igazabol az IF-et en a Black Templar codex alapjan raknam ossze (hamar a BT amugyis IF utodrendhaz), nem C:SM alapjan. Bar ez meg a per pill DA szivast eredmenyezne (StormShield bajok es tarsai).

ja, hamar SM.... ha valakinek majd marad folosben a AoBR dobozbol kapitany, arra vevo lennek (aki 2-3 dobozzal vesz, ott lesz esely ilyenre)

ook, 2nd ed: codex ultramarine-ban tenyleg van 1 voros tarejos ormester... szinten 1db, mint a 4-ik kiadasu sm codexben Very Happy
lehet, hogy legjobb megoldas: minden ormesternek hatizaszlot adni. csak ugy meg rohadt maceras szallitani. (ha nem lenne az, akkor a voros sisak mellett zaszlo is lenne minden ormesteremen.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 6:50 pm

Nem voltál elég alapos, mert a 2nd sm kódexben van kép veterán őrmikről és ott is a piros taréj a divat. Viszont szerintem ezzel úgy néznek ki mint valami hormonzavaros csirkék.
Szóval én teljes piros sisakot adnék az őrmiknek, a veterán őrminek fehér csíkkal. Azaz az ultra módi.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Okt. 18, 2008 4:45 pm

Exael kerdezte, hogy IF ormesterek hogyan neznek ki....eeees utananeztem mindenhol.
Az osszes kibaszott forrasban(Beleertve az Index Astartes konyveket is) CSAK kopasz fejes ormesterek vannak IF-nel. Egyszeruen nincs ormesteri szinsemajuk.

Az egyetlen kivetel, amit talaltam: 4-ik kiadasu SM codexben van 1db assault ormesternek tuno figuran (5 assault, a tobbi biztos sima, mivel semmi extra fegyver vagy ilyesmi nincs naluk) a sisak tetejen levo 'tarej'(a kiemelkedes a sisakbol) is vorosre van festve.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 9:05 pm

dehogynem. csak idő kérdése. nem mintha függne akármi is attól, hogy én 40k zom vagy nem... Shocked szóval tökéletesen mindegy. akkor kezdek neki ha lesz rá időm, meg pénzem. addig meg lehet gondolkodni, hogy milyet is akarok. egyáltalán nem árt ha hagyok időt arra, hogy kialakuljon, hogy melyik sereggel is kezdeném el. mondjuk mindig visszaesek az inkvizícióhoz, mert az az egyetlen sereg ami tetszik és még játszható is...vagyis úgy játszható, hogy az még tetszik is. de ha teljesen életképtelen lesz, valami barom fejlesztés miatt, akkor azért nem biztos, hogy nekiállok gyűjteni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 8:32 pm

Idézet :
asszem meg kell várnom, hogy mégis mit szándékozik a gw csinálni, mielőtt bármibe is kezdenék 40k téren...

Ezek szerint mégsem kezdesz el 40k-zni? lol!
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 6:44 pm

Igen,ez érdekes,de a két utolsó SM kódex(DA,BA) alapján,meg a pletykák szerint tényleg inkább gyengülnek mint erősödnek,ez már szinte biztos...nem azt mondom,hogy ők lesznek a leggyengébbek,de pár dologból visszavesznek azért.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 6:02 pm

perszerpersze...majd a gw maga ellen dolgozik mi, amikor pénzről van szó, mi??? hamarabb rúgok én be, mint, hogy ők ezt megtegyék... Laughing csak várjuk ki a végét!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 5:53 pm

ne orulj, SM sereget gyengiteni fogjak Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyKedd Márc. 25, 2008 4:03 pm

olvastam inkvizítoron, hogy az orkok elég kemények lettek az új könnyvvel. az jutott hirtelen eszembe, hogy azt képzeljétek el, hogy mi lesz majd az sm el, ami köztudottan mindig a legerősebb sereg kell legyen, mert abból van a legtöbb! Very Happy ha az orkok ilyen jók lettek, akkor mit fognak ezek csinálni a mariskákkal? asszem meg kell várnom, hogy mégis mit szándékozik a gw csinálni, mielőtt bármibe is kezdenék 40k téren...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:41 pm

gorugrany:
köszi! ez nagyon jó oldal! lesz mit lefordítani majd öregkoromban. ha már minden sereg meglesz kifestve...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 12:32 pm

Itten szépen összegyűjtve megtalálhatók a space marinekről szóló cikkek, írások.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 10:53 am

gojo írta:
na akkor nézzük az alap kérdéseket:

szóval felmerült, hogy a termintárokra épülő seregek életképesek. a kérdés már csak az, hogy mennyi termi is életképes egy seregben.

én speciel sok termit szeretnék, mert az egyetlen sm ami tetszik az a termi. szóval a kérdés, hogy egy csak termire épőlü seregnek is van e értelme. állítólag a drop os termik tudnak hatékonyak lenni. szóval sok termi drop podban?

persze némi kiegészítésre azért hajlandó lennék, vagyis ha egy két tac sqadot vagy scoutokat (sniperes) netán tankokat kellene mellé betenni akkor az is tetszene.

ami hirtelen eszembe jutott az az, hogy mintha a termik jelenleg 2 nagy forgóágyút vihetnek, de mintha ezt el szeretnék majd törölni a köv kiadásban...ez meg gondolom nagyon befolyásolja majd a hasznáhatóságukat. erről mi a vélemény?

(nyilván kell két troop mindenképpen, de azt majd megoldjuk valahogy...)

eletkepes lehet, de szerintem csak ha bretonkent dobod az 5+ invi-t.

azt tudni kell, hogy 1000pt-nal osszesen kijon (HQ-val es Droppodokkal egyutt) olyan 15-17 termi(250/5 termi (750) + master olyan 200). Namost pl IG hoz ennyi db lascannont a pontbol. ami 2-3 kor alatt leszedi oket.
Ha setalnak 4-ik kor korul tudnanak rohamozni, ha droppod, akkor meg lehet, hogy 1 egyseg jon be koronkent, es az 5 fo kap a szajaba 10+ nehezfegyvert.

2Troop kerdes: Dark Angel - Deathwing sereg, ott troopbol is johetnek termik.

2 Assault Cannon : jelenleg minden SM sereg 2-t hozhat 1 osztagba, kiveve Dark Angel es Blood Angel (ok csak 1-et), es meg kiveve a regi Space Wolf (ok 3 figurankent 1-et, azaz 10 fos wolfguardnal 3-at). Viszont a jelenlegi trend szerint minden SM sereg az uj BA/DA sereg mintaja lesz --> 1 AC/osztag.
Es ezzel az eletkepesseguk meg is szunik.
40pt/figura-ert az S4-AP5 stormbolter eleg keves tuzero lesz. (osszehasonlitaskepp Ork shoota: S4 AP5v6 es csak 6pt, persze hamarabb hal meg). Ez pl Pavano ellen atlagban 1 ork/kor , ami 6 kor alatt kemeny 36 lelott pont. Keves a tuzero.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 1:31 am

Szerintem az IG mint alapsereg jó,aztán bármilyen inkviziciós egységet hozhatsz melléjük,pl grey knight terminatorokat is.Igy rengeteg féle egység lehet,tudsz válogatni...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 1:00 am

igen, én is azt látom, hogy nagyon kevés modellt eredményez egy ilyen sereg. azt meg nem igazán szeretném, mert én bizony nem úgy dobom a save t, mint kota... Very Happy
emiatt gondoltam inkább az ig, DH,WH kombóra. akkor lehet inkább azt erőltetem majd gondoltaban...
valamit pedig kellene kezdenem ezekkel a műanyag termikkel, mert nagyon tetszenek...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 EmptySzer. Márc. 12, 2008 11:22 pm

No közben megnéztem (hogy Gojonak ne kelljen ilyen csacskaságokkal foglalkoznia) és tényleg lehet drop podot venni nekik (ez jó hír mert szerintem irtó klafa cucc). Az tévesztett meg, hogy csak a földi trasportokat jelöli opcióként a lista nem csak nekik, de az energia páncélos mariskáknak is.

Amúgy azt hiszem a termi sereg egy meglehetősen specializált sereg, így borzasztóan ellenfél függő az eredményessége. Ha valaki úgy dobja a mentőket, mint Kota akkor persze nagyon hatékony is lehet. Ellenkező esetben és különösen kis pontszámú játék esetén a sok lúd disznót győz elv könnyedén érvényesülhet, pláne ha az ellenfél tudja mi ellen megy. Egyszóval nekem nincs nagy véleményem róla, habár a sm modellek közül nekem is a termik tetszenek a legjobban és az új műanyag modellek miatt nagyon könnyűvé vált az egyedivé tételük.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





space marine - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
space marine
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Eddy 40k chaos space marine
» Space Wolves
» Bill "space wolf"
» Patrik - Space Wolves

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: