kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Chaos

Go down 
+11
bábi
YKoS
gojo
Yoda007
voroncov-draskov
Pavano
gorugrany
MAXXxxx
BoneHeart
Bm
exael
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:53 pm

csak kérdeztem, mert mindig ez szokott lenni az első kérdés Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:23 am

Yoda007 írta:
elég kevesen vannak, próbáltad már horda ellen? vagy mi ellen játszottál? elég a 3 troop a foglaláshoz?
Farkasok ellen, meg Sisták ellen próbáltam. Eddig 2 Trooppal nyomtam, szóval a 3 már kifejezetten sok! Very Happy
Horda ellen persze lehet gond, de ott a lash meg a lángszóró. Csak a szülös nidák ellen nincs semmi, mert nincs messzire lövö csúzli. Oda kell menni meltázni. Orkok ellen talán elég a lash meg a 2+os mentö.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyHétf. Aug. 16, 2010 5:11 pm

elég kevesen vannak, próbáltad már horda ellen? vagy mi ellen játszottál? elég a 3 troop a foglaláshoz?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyHétf. Aug. 16, 2010 4:41 pm

Kipróbáltam az új seregkoncepciómat:

2 lash sorcerer gyalog
3*5 plague (2 melta, ikon, rhino)
3*7 termi (2 champ, 2 chainfist, 1 heavy flamer, 3 combi melta, 3 combi plazma, khorne ikon)

Nagyon tetszetös kis sereg, és végre termi sereg. Persze még kísérletezek vele, de javaslatokat szívesen fogadok.

Kipróbaltam 2*10 termivel is, de úgy nem volt olyan jó, mert egymás után jöttek a termik és elhullottak. A 3ból azért jó eséllyel 2 egyszerre jön, az már elég lehet.

Esetleg egy osztag plague helyett 9-10 lesser, és akkor van még pont apróságokra.

Ötletek, kommentek?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 3:23 pm

Tegnap játszottam egyet (szintén ÖMS-korlátozások szerint) BA ellen.

A csata nem volt túl érdekes, az ellenfelem elég esetlenül játszik, de újra kipróbáltam a CC-termiket, ezúttal Slaanesh ikonnal (4 PoLC, ChFist/HFlamer) persze radírból.

Mind mondtam nem játszott túl jól az ellenfél, de úgy megettem a FnP-es 3 karakteres Repülö cirkuszt és a szintén FnP-es 10 termit, mint a huzat! Igaz a jumppackesek ellen a berzák a lorddal, a termik ellen pedig már csak a lord is besegített, de szépen daráltak.

Mondjuk nagy szopás, hogy nincs gránátjuk, szóval lehet megint visszacserélem Khorne-ra. De a lényeg, nagyon jók a srácok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 5:56 pm

Végül is tegnap nem volt idöm sereget rakni, úgyhogy nagyjából a Legendásra összerakott sereget hoztam, annyi különbséggel, hogy kivettem egy Princet meg egy oblit és beraktam egy tzeentch varázslót szárnyakkal és Bolt of Change-el.
Szemben Rhino rush jött sistákból. 3 meltás osztaggal. Fáradt is voltam, szóval biztosan nem játszottam jól de gyakorlatilag képtelen voltam kinyitni a rhinókat.

De a lényeg: a varázsló nem rossz a 24"re S8 Ap1-el meg a 12" mozgással, csak nagyon drága ezért. Talán princeböl megérné ez a kombó, mert azt kint lehet hagyni egyedül és közelharcolni be lehet zavarni. Mindenesetre a varázsló 175 pontért nem gyözött meg. Akkor inkább warptime és wind of chaos plusz 30 pontért.
A Bolt of change meg megy az Aspiring Sorcerernek meg a Prince-nek.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 4:50 pm

Gondolom nem verseny sereg akar lenni, hanem inkább fun, de azért van pár furcsaság benne:

Megint 10 fös osztagok nehézfegyverrel meg közelharcival, söt még közelharci ikonnal is. Minek? Úgysem használod ki. Heavy bolter helyett flamer, azt had menjenek elöre.

Nem vagyok nagy híve a lessereknek, szerintem csak foglalni jók, de oda meg elég kevesebb is. Ha lefarags belölük párat, kijön még egy rhino.

Drenya lascannonnal, a másik keze közelharci? Akkor már legyen az is lövös, rakétást ingyen kapsz a CCW-kézért. Vagy ha elöre karsz vele menni, hogy a CCW-t is használja, akkor inkább multimelta. Vagy még egy CCW kéz és heavy flamer.

A predatoroknak kéne possession, mert 13as páncél ellen azért összejön egy glance és akkor 160 pontod nem lö egyet sem. És jobb a fix BS3, mint a BS4 ami nem lö.

Nincs flamer, nincs melta. Fisttel a radíron kívül szinte mindent ki lehet nyitni, de azért kell a melta. A khorneos osztagba simán vehetsz egyet, meg egy combi meltát a bajnoknak. Ha csak nem cseréled le az egészet berzákra, az is megfontolandó.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 12:35 pm

hol vannak a melták? Ha összetalálkozol egy 3 radiros SM sereggel, vagy egy IG tanksereggel mit csinálsz?
A lascannon a 14-es páncél ellen szerintem kevés.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 12:09 pm

Miért szerintem jó kis sereg, de az oblik helyett nem lenne jobb esetleg havoc rakétával? A chosenes cumó viszont 5 meltával már elgondolkodtató.

Amit én hoznék most, elborult agyam és elborult Pavano agya szüleménye:
1 lord power weapon+slanesh+bolt pistol
9 khorne jeles marine+rino+bajnok fisttel
9 khorne jeles marine+rino+bajnok fisttel
10 slanesh jeles marine+bajnok power weaponnel+1 heavy bolter
10 slanesh jeles marine+bajnok power weaponnel+1 heavy bolter
10 lesser daemon
10 lesser daemon
2 drenya linket lasscannonnal
2 predator linkelt lascannonnal+spoon lascannonnal
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Márc. 03, 2010 3:09 pm

A korábbi elképzelés az egy Tzeentch DP és egy lash sorcerer volt, de aztán rájöttem, hogy mivel nincs radír, a prince-et nem tudom eldugni, így meg le fogják löni szerintem.
De mondjuk kipróbálhatom, ugyanannyi pont, mint a varázsló.
A noiseokat megpróbálom fedezékbe rakni, akkor jobbak, mint a thousand son-ok, de most úgyis mindkét csapattal offenzívan akarok játszani, szóval kiderül.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Márc. 03, 2010 2:55 pm

Szerintem a Noise marinok drágák és nem annyira szívósak mint mondjuk a thousand sonok.
A varázsló helyett nem volna jobb egy tzeentch dp? Vagy mindenképp osztagban akarod hozni?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Márc. 03, 2010 12:48 pm

Ezzel más sokat próbálkoztam, de azért megint.
Véleményezzétek az alábbi sereget plz.
1850p, félig fun, megkötések: nincs 2 egyforma HQ, 3 egyforma elite/fast/heavy, 4 egyforma troop, nincs egyforma pszi, max 2 radír, ilyesmik.

1 sorcerer, tzeentch, warptime, wind of chaos, meltabomb, wings 210
1 lord, tzeentch, daemon w, c melta, wings 175

9 noise, champ, pw, meltabomb, doom siren, 8 sonic bl (champnek nincs), ikon, rhino 310
9 noise, champ, pw, meltabomb, doom siren, 8 sonic bl (champnek nincs), ikon, rhino 310
8 thousand son, sorcerer, warptime, meltabomb, ikon, rhino 314

7 chosen, 5 melta, 2 meltabomb, glory ikon, rhino 231

2 obli 150
2 obli 150
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 4:27 pm

No, tegnap teszteltem a listát wolfok ellek. Egy ETC-teszt sereg jött szembe, szóval nem is vettem komolyan meccset, ezért hibáztam is, meg volt pár xar dobás is meltával rhinó ellen, a lényeg, hogy kikaptam, de a choseneket ki tudtam próbálni.

A khorneosaknak kilötték a rhinóját (persze lepinneltek), aztán berohanta öket egy sima SW osztag (8wolf, egy wolf guard meg egy pszi, 2 fist egy force weapon) és úgy levették öket, mint a sicc.
A slaaneshes csapat megölt egy osztag scoutot, aztán berohantak egy ugyanolyan wolf osztagot, mint ami a khornosokat letolta, és elfogytak.

Összeforglalva, nyilván egy meccs nem komoly tesztelés, de az jó, hogy rhinóznak föl alá. és ezért gyorsak, de annyira nem szakítanak, mint a termik, és ugye 300 pont egy 8 fös ilyen osztag. Egyszóval nem vagyok meggyözve, hogy egy osztag termi nem tudott volna ugyanilyet bizonyítani. Vagy egy noise osztag fullos csempával, ami még foglal is.
Sebaj, fun volt, talán próbálkozom még egy ilyen osztaggal késöbb is.

Slaanesh vs Khorne: így a csata után slaaneshre szavaznék, azért is, mert egy IG vagy Tau osztaggal jó eséllyel ök is elbánnak, marine ellen meg jobb hogy elöbb ütök, mint hogy többet. Eldar ellen meg mindegy, mert ott ö üt elöbb. Szóval egyelöre úgy látom Slaanesh ikon a jobb.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 12:36 pm

nem ilyesztettél el, marha sok órám van és ha lehet akkor az első órákon bejárnék. Namost a khron jel és a slanesh jel dilemmája nekem is gondot okozott már. A slanesh marine típusú seregek ellen jó, a khorne meg mindenki más, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:32 am

Hát, eddig föleg szembe álltam vele, akkor igen hasznos volt, amíg tudta kerülgetni a fisteket. Kell mellé nép, és úgy kell rohamozni, hogy a fistet lekötsd egy sima modellel. Igen hangulatos srác, föleg hogy van 2 jó pszije is.
Közelharcra talán Abaddon jobb, mert 8-as erövel általában jobb vagy, mint a mérgezett fegyverrel, átüti a jármüvet is, és ö úgy bírja az IK-t mondjuk egy wraithlord ellen. És ugye "csak" +50 pont.
De ha ki tudod használni a psziket Typhus-szal, akkor szerintem simán versenyképes nem csak Abaddonnal, hanem minden más HQ-val.
Eddig föleg Radír + 4 termi között láttam. Deep Strikera is jó lehet, föleg a flamerrel.
Ahova beért ott volt dara, akkor is, ha kiütötték fist-el, mert elötte levágta a magájét, és ez a vége felé objektíva mellett böven elég.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:08 am

közelharcra szoktam, plague marinokkal. Eddig elég jól müködött.
Most a Typhust akarom még kipróbálni, vele mik a tapasztalataid? Megéri behozni?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Feb. 10, 2010 1:33 pm

Azért írj kérlek pár sort, hogy mire használod Liciust, mert nagyon kíváncsi vagyok. Igen ígéretesnek hangzik, hogy sikereid vannak vele.
Közelharcolsz vele, vagy inkádd noisemarin bajnokkal dupla doom siren rhinóból?
Mit raksz mellé?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Feb. 10, 2010 1:11 pm

Nem világos miért lenne olyan erös Lucius. Egy sima slaanesh lord doom siren-el.
Öt is meg lehet öklözni, mint mindenki mást.

De örülök, hogy neked bejött! Lehet jó lenne a slaanesh ikon, az egyiket lecserélem, és meglátjukmelyik teljesít jobban! Very Happy
Meg akkor fluffban belefér a lash-es sorci! Very Happy

Én mostanában jobban bízom a sorcereben, mint a prince-ben, ha van az embernek elég gyalogsága. Sokkal túlélöbb szokott lenni. De mondjuk Tzeentch prince-et is szívesen tesztelnék!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Feb. 10, 2010 1:02 pm

Jónak tűnik. Bár szerintem ha mindenképp közelharcra akarsz rágyúrni, akkor talán jobb volna slannesh jel a choseneknek, hogy miindenképp előbb üss. Ennyi spec fegyóval, még a marine is leesik ellenük, mielőtt üthetne.
Nekem eddig semelyik chaos karakter nem jött be( a nevesítetteken kivül), csak a DP.
Mondjuk mostanában nem szoktam csak egy DP-t hozni, és melette a másik karakter Lucius. Mindenki retteg tőle. lol!
Legutóbb páros csatában hoztam, volt az asztalon 3 prince, de azokra nem is lőttek, csak rá.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzer. Feb. 10, 2010 12:05 pm

Úgy látom elijesztettem Eddy-t, vagy nagyon tesztel (remélem az utóbbi), úgyhogy most felkérem öt is meg mindenki mást is, hogy egy pár gondolattal dobjátok meg ezt a listát.
1750 pont, cél a közelharci chosenek tesztelése, de azért persze életképes listát szeretnék!

7 plague, champ, fist, c flamer, 2 melta, + rhino
7 plague, champ, fist, c flamer, 2 melta, + rhino
5 csm, + rhino

8 chosen, champ, fist, 2 power weapon, 2 melta, 5 meltabomb, ikon of khorne + rhino
8 chosen, champ, fist, 2 power weapon, 2 melta, 5 meltabomb, ikon of khorne + rhino

2 obliterator
2 obliterator

1 sorcerer, mark of nurgle, nurgle's roth, meltabombs, wings

Vélemények?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyHétf. Feb. 08, 2010 9:51 am

Mindenekelött: a termiknél csak 1 nehézfegyver lehet, kettö csak akkor ha 10en vannak. Szerintem elírtad.

1 lord - Mok+fist
Ok, megy darál. Egy szárny jól jönne neki, hogy tudjon rhinózni és roham elött helyezkedni, nehogy hozzá kerüljön a fist. Esetleg egy combi melta az 5ös BS-hez? Vagy c flamer?

1 lord - Mos+energiafegyver
Szintén szárny, vagy/és daemon weapon? Több támadás, és letakaríthatod vele az ogrinokat is. Szintén combi fegyó?

8marine-Bajnok+fist+Mok+melta+rhino
8marine-Bajnok+fist+Mok+melta+rhino

Ez nem rossz, csak nem értem miért vannak 8an. Khorne miatt? Csak azért furcsállom, mert 1 melta nagyon kevés, 10nél lehetne 2. Vagy akkor legalább a bajnoknak egy combi meltát.

8marine-Bajnok+fist+Mos+plasma+rhino
Esetleg fist helyett PW + meltabomb?
8marine-Bajnok+fist+Mok+plasma+rhino
Ugyanaz, mint az elözönél. Egy plazma ugye 2 lövés. Ebböl átlagban bemegy 1 seb, és utána nincs roham. Szóval vagy lösz vagy rohamozol, de amire plazmával lösz, annak nem érdemes a rohamtávjába maradni. Vagy 2 plazma + plazmapisztoly (és akkor MoK helyett plz Glory), vagy akkor hozz a plazma helyett flamert + combi flamert.

Drenya+multimelta
Drenya+twinlinklascannon

Ha valahol marad 10 pontod, akkor 2 heavy flamer mindig jó ide.

5 terminátor-3 claw+2 fist+reaper autocannon+heavy flamer
Ök gondolom deep strikolnak mert nincs radír. Akkor pedig érdemes lenne pár combi meltát és/vagy flamert betenni, hogy amikor leesenek ne csak álljanak. Vagy persze futhatsz velük (jó az DS után sablon ellen), és akkor maradhat. (Egyik heavyt majd azért vedd ki.)

5havoc+4 rakéta
5 havoc+2autocannon+1heavy bolter+1heavy bolter

Ezt nem tudom mennyire jönne be. Most kaptam tegnap az arcomba egy 3*5 longfanges sereget, ott volt ilyen és sokat lött. Radír ellen kevés (de ott a melta), minden más ellen jó. A szörnyeknek már nem igen lesz 2+-a szóval ott föleg.

Összességében kicsit furcsállom a 8 fös CSM-eket. Persze ha fluff sereget akarsz, akkor teljesen jó. De ha úgy számolod, hogy a fearless-ség a cult troopoknál +3 pont fejenként(amennyiért Fabius is adja), akkor egy 10 fös osztagnál pont annyi az ikon, mint a kultosztag, és a CSM nem is kapja a többi búnuszt (fourious charge, +1 WS). 10 fö alatt pedig a cult osztag olcsóbb arányosan, hiszen az ikon akkor is 30 pont, ha csak 5en használják.
Szerintem jobban járnál 2 Berza osztaggal meg 2 10es CSM osztaggal, ahol aztán lehet 2 (+1 combi vagy plazmapisztoly) spec fegyó.

Egy defii biztos jó jönne, mert ugye nagytávú tüzerö és sablon, csak 1 hamar le szokott esni. De egy próbát megér. Viszont a rakétával csak óvatosan, mert neki nem rendes rakétavetöje lehet, hanem havoc launcher ami a rhinókon is (S5/Ap5/48"/heavy 1, blast, linked). Lehet az autocannon + flamer jobb. Vagy plusz CCW! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzomb. Feb. 06, 2010 7:33 pm

Oké, hát ez van na, ámde tovább gondoltam a dolgot és egy újabb förmedvény jött ki picinyke (tényleg) romlott agyamból:
1 lord - Mok+fist
1 lord - Mos+energiafegyver
8marine-Bajnok+fist+Mok+melta+rhino
8marine-Bajnok+fist+Mok+melta+rhino
8marine-Bajnok+fist+Mos+plasma+rhino
8marine-Bajnok+fist+Mok+plasma+rhino
Drenya+multimelta
Drenya+twinlinklascannon
5 terminátor-3 claw+2 fist+reaper autocannon+heavy flamer
5havoc+4 rakéta
5 havoc+2autocannon+1heavy bolter+1heavy bolter
Bár szerintem a termi nem olyan lényeg benne, a helyére gondoltam egy defilerre,rakétával meg valami undok kis meglepire(még én se tudom),vagy chosenek flamerrel sokan.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:46 pm

kevés a troop. minimum 4 kell már ekkora pontszámnál
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptySzomb. Feb. 06, 2010 3:22 pm

Véleményt kérek erről a seregről!

1 chaos lord motorral, fisttel, khorn jel
10 berzerker bajnokkal, power weaponnel
10 marine, khorne jel,bajnok+fist, rhino
10 marine, khorne jel,bajnok+fist, rhino
5 biker bajnokkal, power weapon, khorne jel
drenya multi-melta
drenya twin-linked lascannon
radír
5 havoc 4 rakéta
5 havoc 2 autocannon, 1 lascannon, 1 heavy bolter
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos EmptyKedd Feb. 02, 2010 11:49 am

Az SM-ben ígértem Pavanonak egy chaos troop listát, amivel már próbálkoztam.

Annak ez volt az alapja.
5 * noise marine + champ (power w, doom siren, meltabomb) + rhino 185p
5 * noise marine + champ (power w, doom siren, meltabomb) + rhino 185p
5 * noise marine + champ (power w, doom siren, meltabomb) + rhino 185p
5 * plague marine + champ (fist, 2 melta) + rhino 210p
5 * plague marine + champ (fist, 2 melta) + rhino 210p
5 * plague marine + champ (fist, 2 melta) + rhino 210p
Ez eddig 1385p
Volt még mellette nehéztüzérség, meg valami kisebb verekedös HQ. Esetleg, ha tovább akasz hordázni, akkor lehet nehéztüzérség helyett choseneket hozni, mondjuk meltával, és akkor aplagueknek mehet a plazma.

Poén volt vele játszani, de egy lövösebb sereg ellen hamar a rhinók romjai között találtam magam. Közelharcosok ellen pedig össze kellet vonni a csapatokat, mert 5 fö nem elég.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chaos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chaos
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Beasts of Chaos
» Warriors of Chaos
» kocsmaasztal
» BT + Chaos IG 2016p.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: