kerekasztal

pécsi warhammer közösség

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  Belépés  

Share

Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai

Go down 
SzerzőÜzenet
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano

Male Hozzászólások száma : 383
Registration date : 2007. Dec. 12.

Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai Empty
TémanyitásTárgy: Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai   Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai EmptyVas. Okt. 26, 2008 8:15 pm

Hoi!

Tüdőgyulladás ide vagy oda, otthon, párnák közt, sok gyógyszerrel - meg némi ragasztás után - játszottunk egy 2250 pontos fantasy tesztmeccset.

Egészen a 3. köröm mágia fázisáig jutottunk. Nem volt érdemes tovább csinálni. confused

Ezek a nagyfogúak hihetetlenül durvák. Nem taktikáztam, dobtam és nem is játszottam jól, csak kevés egységből válogathattam, mégis begyalultak minden ellenállást egy meglehetősen baráti seregösszeállítással is. Külföldi fórumokon az alábbiakat írták:

"Ha baráti meccsre mész, ne durvulj nagyon. Az alábbiakat hagyd ki a lehetőségek közül:

- Minden nevesített karaktert, Konrad és Isabella kivételével,
- A Drakenhof zászlót (ez regenerációt ad egy osztagnak),
- Nagyobb létszámú (4+) Wraith különítményt,
- Blood Knight bandát BSB-vel,
- Kimaxolt nagyfogú lordot sok mágiával,
- ... és még vagy öt dolgot."

Minden ilyen megkötést betartottam, ennek ellenére lett 11 power, 8 dispell kockám, egy D6+1 impact hit-es, killing blow-t használó (az impact-ra is!), hatred-es, éteri és repülő szekerem, aminek 3+ AS, 4+ WS, 3-as magic resistance és egy jópofa Terror jutott... Nagy ereje, meg szívóssága már az elején is volt...

Meg egy 16"-re rohamozó, Terror-os szörnyem. 34 újonnan felrakott csontvázam két kör alatt. Vadállat nekromantám, aki az összes varázslatot alapból ismeri, ami csak kell neki. Meg még az is, amit szégyellek most itt bevallani.

Várom azokat a hősöket, akik bevállalnak ellenük egy meccset. rabbit Mad cat
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

Male Hozzászólások száma : 1112
Registration date : 2008. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai   Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai EmptyVas. Okt. 26, 2008 8:48 pm

...

mondanam, hogy bevallalom, de tudjuk, hogy kb mikor tevelygek feled Sad
Felhasználó profiljának megtekintése http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

Male Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

TémanyitásTárgy: Re: Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai   Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai EmptyHétf. Okt. 27, 2008 10:51 am

Ha nem akarsz durvulni játssz kevesebb pontból! Nekem két hete volt tapasztalatom (abszolút az első, mert még az előző vámpírok ellen sem játszottam soha) 1500 pontból patkányokkal a vámpírok ellen. Tény, ha van még egy köre, akkor kinyírja a seregemet, de nem volt. Így marginal nekem.
Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai   Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai Empty

Első nagyfogú csatám - vs Eddy gyíkjai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal