kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 11, 2009 12:17 pm

YKoS írta:
őt találtam a halottnak hitt rackham store oldalán. sajna a régi figuk fotói nincsenek fenn, nem tudja vki (maxxx) h + lehet-e találni v.hol még azokat?

hivatalosan sehol sem mar. de jopar boltnak van meg elfekvo keszlete. Viccesen jo arakkal (eredeti ar 20-50%-aert megkephato a cucc)

2 oldal:
https://www.ludikbazar.com/index.php (francia, egesz jo arak vannak, kinalat meg szinten jonak mondhato, de sokminden mar nincs)

http://miniaturemarket.com/confrontation__metal_ver__ (US oldal, magas postakoltseggel es vammal, cserebe szinten rohajes arakon (Garell the Redeemer Griffin figura 2$))
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 11, 2009 9:59 am

őt találtam a halottnak hitt rackham store oldalán. sajna a régi figuk fotói nincsenek fenn, nem tudja vki (maxxx) h + lehet-e találni v.hol még azokat?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 11:13 pm

mit kell megmagyaráznom a jogprofnak? hogy miért nincs szabad akarat? vagy hogy te miért is nem iszol sört?
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 11:12 pm

goj:
és mivel szerencsére te nem sörözöl, így a te guinnessed is az enyém, amire bármikor meghívhat adamoWITCH. Kocsmaasztal #2 - Page 2 702371
Spoiler:


A hozzászólást YKoS összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 10, 2009 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 10:36 pm

Éreztem, hogy valami elvont dolog lesz az, amire egy ilyen egyszerű ember, mint én csak azt tudja mondani, hogy akkó most ez valami vagy megy valahová. scratch
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 10:21 pm

yoda:
ezt magyarázd a büntetőjog profomnak. egyébként meg pont azért teszek spoilert amit gorugrany írt.

Spoiler:

a marxos részt pedig nem értem. marx hasonló gondolatokat írt le, mint amiket én felvetettem? és mivel marx is leírta, akkor az hülyeség? vagy mire gondolsz? amennyire én tudom, marxnak volt egy csomó okos gondoloata. az, hogy a szovjet kommunistáknak mit sikerült belőle megvalósítani, az más kérdés... Laughing de gondolom ettől marx még nem lesz hülye.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 8:09 pm

szégyenlősek...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 7:46 pm

A fasznak spoilerezgettek itt Very Happy

Hát ha valami jogi meghatározásra gondolsz, akkor semmiképpen sem vagyok rá kíváncsi. Amúgy meg magatartás=viselkedés vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 7:40 pm

s gorugrany még igen finoman fogalmazott... tudod, volt egy emberke, nevezzük Marxnak, aki hasonló dolgokat irogatott...

másrészt minek neked sör gojo? úgyse iszol. Smile

magatartás és gondolkodás nem lehet egymás része... a magatartás feltételezi, hogy adott eseményre adott cselekvéssel válaszolsz, tehát tanulható s ösztön szinten létező dolgok összesége(ahogy írtad:P). a gondolkodás ennél kicsit szabadabb kéne hogy legyen. s pont ezért nem is létezik. Smile ahogy a szabad akarat sem nagyon(mert az ugye gondolkodást feltételezne). de ez tényleg egy hosszabb vita. s nem kéne forszírozni. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 7:33 pm

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 7:23 pm

Gojo, amit te a gondolkodásként definiálsz, annak ahhoz éppen nem sok köze van. Az éppen inkább az erkölcs kategóriája.
Az meg ugye kultúránként meglehetősen változó dolog.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 7:09 pm

ykos:
fenet tudja hogyan jártunk volna a másik fának a gyümölcsével... Very Happy mondjuk ezt már nem is tudjuk meg soha.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 6:43 pm

YKoS írta:
asszem túl sok időm van.
te nem hiszed, hanem tudod. nem versz át! Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 6:38 pm

na, elolvastam a 10en valahány oldal lemaradásom... asszem túl sok időm van.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 2:34 pm

YKoS írta:
akik nem néznek rpg.hu-t. kéne venni majd...

Húú! Ez nagyon jónak tűnik. Mikor jelenik meg?
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzer. Jún. 10, 2009 1:32 pm

akik nem néznek rpg.hu-t. kéne venni majd...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 3:41 pm

Bm írta:
Chuck Norris sosem járt bottal! Evil or Very Mad
leköpiagépet

Majd nézd meg a Delta Force 2010-et! Kocsmaasztal #2 - Page 2 75827
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 3:35 pm

Yoda007 írta:
mozivászon egyik legnagyobb harcosa bottal járt...
Chuck Norris sosem járt bottal! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 3:12 pm

Bm írta:
Nem mondtam, hogy rossz lett volna bármelyik Rambo, Rocky vagy Termi film is, de azért lassan necces lesz megindokolni, hogy miért egy tolószékes termit küldtek vissza, hogy elpusztítsa/megvédje a világot!
mozivászon egyik legnagyobb harcosa bottal járt(Yoda), szóval, semmi sem elképzelhetetlen. Smile úgyis gépesítve van az egész, akkor nem mind1, hogy kerék vagy 2 láb? Razz

Ocean's 11/12/13-ről jut eszembe, hogy meg kéne nézni újra. Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 2:49 pm

Nem mondtam, hogy rossz lett volna bármelyik Rambo, Rocky vagy Termi film is, de azért lassan necces lesz megindokolni, hogy miért egy tolószékes termit küldtek vissza, hogy elpusztítsa/megvédje a világot!

Bár kétségkívül lesz feeling-je, amikor a sci-fy-tolószék legyorsulja a kamiont! Very Happy

SZERK:
Ezek a filmek (és szerintem a Pókember, Batman, de a Karib tenger kalózai és az Ocean's eleven is) egy hangulatot elevenítenek meg, akinek ez tetszik, az szívesen nézi meg a 10dik "egyforma" történetet is ebböl, mert az életérzést és hangulatot kedveli amit a film átad.
És ebben tényleg nagyon jó mindegyik! cheers
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 2:08 pm

nana, utolsó rambo film(tudom, szégyen, de csak azt láttam) tök király volt, mármint a maga szintjén. szükségem volt másfél órára, amikor nem gondolkodom, na arra pont alkalmas a film. Smile mellesleg, a benne lévő szerelmi szál a mozitörténelem legromantikusabbja. lol!
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 12:40 pm

Nyamm-haikan írta:
... de hál'Isten nincsen T-film Arnie nélkül. 8)Nyamm
Ez legalább azt is biztosítja, hogy nem lesz belöle 50 rész. Ahogy a Rambo és Rocky is lassan az utolsókat rúgja...ööö illetve üti, vagy mi.

Bm
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 6:23 am

Hahó!

MAXXxxx: A Wolverine az a film, ami szerint minden pofaszakállas, kigyúrt srác kap egy végtelen erdőt, házat kilátással, kockás inget, és egy gyönyörű nőt az ágyába, ha felhagy a korábbi brutális munkájával és beáll favágónak? Tényleg tök mókás (nálam pozitív!), hogy ennyire különbözőek vagyunk - én ezt a filmet kb. a 40. percnél hagytam abba!

T4: Nekem volt tegnap egy húha-felkiáltásom. Embarassed Az egész mozi rajtam röhögött. Very Happy De különben elég sok dolog zavart, amit erőltetettnek és hatásvadásznak éreztem. Önmagában a filmélmény 8/10 pont lenne, de T-filmként sajnos nálam csak 6/10.
Megnézem újra a T1-et és a T2-t, mert azok valahogy simán működtek. Kiderítem, mit felejtettek el a filmgyártók azóta. A szereplőválogatásért mínusz egy módosító Bale-Connor miatt, de hál'Isten nincsen T-film Arnie nélkül. Cool


Nyamm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyPént. Jún. 05, 2009 8:24 pm

egyreszt ezert. Masreszt nem volt jo a T4. Unalmas vontatott volt 0 "huha" faktorral.

erdekes mod a wolverine-nek sincs nagyobb tortenete, de azt azota megneztem meg 2x, mert jo valamiert.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 EmptyPént. Jún. 05, 2009 5:53 pm

Bm írta:
Szóval miért volt olyan jó ez a T4? Question
Ha jól tudom azért, mert S4-nél is csak 4-ra sebződik. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: