kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 3:36 pm

Berzenke írta:
Kedves klubtagok,

tudom ám, hogy többeknek van előző kiadású breton damsele. Ha valaki megválna tőle, álljon bár lábon, vagy üljön lovon, vagy mindkettő, én bizony szert tennék rá.

Hogy megronthasd a káosszal mi te kis bohó! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 3:10 pm

Eddy írta:

Írtam Smile
DE most a pakolással mi van, kellünk még?

Jelenleg sikerült a zsákos hungarocellt apámhoz beszállásolni, de ez csak ideiglenesen jó így.
El kéne hozni töle 2-3 zsákot, egyrészt, hogy ne kerülgesse másrészt, hogy tudjatok belöle dolgozni, ha van idötök terepezni!
Egyik klubnap elött / közben be lehetne ugrani érte, azt a 100 métert már lehet cipelni.

Ami a fegyvereket illeti, mivel egyelöre be vagyok tárazva spec fegyverekböl, van egy pár plusz, amiket megfontolatlanul vettem pl Games Day-en, és a nagyrésze SM-es. Szóval majd szemezgetsz!

Bm
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 1:55 pm

Kedves klubtagok,

tudom ám, hogy többeknek van előző kiadású breton damsele. Ha valaki megválna tőle, álljon bár lábon, vagy üljön lovon, vagy mindkettő, én bizony szert tennék rá.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyVas. Jan. 25, 2009 1:29 pm

Bm írta:
Eddy, van neked 3-4 plazmagunom!
Ha kell írj egy PM-et!
Bm

Írtam Smile
DE most a pakolással mi van, kellünk még?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyVas. Jan. 25, 2009 12:51 pm

Eddy, van neked 3-4 plazmagunom!
Ha kell írj egy PM-et!
Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 1:06 am

igy van, valami eszmeletlen ocska minosegben, de a lenyeg elolvashato azert.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 12:42 am

Az új gyík könyv már fent van pl. a Pirate Bay-en.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 5:25 pm

Nos, Murphy szerint, mennyböl az angyal ésatöbbi:
most telefonált apám, hogy a zsákok nálunk vannak... ha kicsit elöbb szól, nem telefonálok el ugyan egy csomó pénzt, de ez már nem a ti bajotok.

Szóval akár a holnapi klubozáshoz is el lehet vinni egyet-kettöt, hogy legyen ott anyag!

Még egyszer köszi mindenkinek, aki tudott vagy szeretett volna segíteni!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 4:28 pm

noh, befér egy kocsiba? ha nem, akkor megyek én is. csak azért kérdem, mert bm mondta, hogy elég nagy zsákok lesznek. mondjuk egyébként is mehetek. (ha van kocsi)

dectum:
egyelőre jobb ha úgy csináljuk, hogy a te kocsid játszik, mert nekem még el kell kérnem. valószínűleg nem lesz vele gond, de akármi bejöhet...nálad meg ugye nem. holnapra tudni fogom. akkor írok pontosat.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 1:32 pm

Mivel valószínüleg hozzánk kell berakni a zsákokat, ezért jó eséllyel apámnak mennie kell. (egyrészt, neki adják oda a cuccot, másrészt ö tudja berakni hozzánk)
Ezen kívül is akarsz még valakit?

Azt nem tudom, hogy milyen anyaguak a zsákok, de ezt töle talán meg tudod kérdezni.

Bm
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 1:07 pm

Nekem elég egy valaki, aki eljön, több ember nem hiszem, h kéne, meg nem is férne be a zsákok miatt. Milyen anyagú zsákok? mert ha neylonakkor át tudjuk törölgetni őket, mielőtt beraknánk a kocsiba, ha nem, akkor viszek pár tiszta zsákot. Ki jön el akkor velem?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 12:46 pm

Elöször is, köszönöm mindenkinek a segítséget így elöre is!

A gyárvárosi iskolától kéne elhozni 4db 150cm hosszú, kb. 30-40 cm átméröjü egyenként alig 3-4 kg-s zsákot. Célállomás jó eséllyel a klubhelység, vagy az azzal gyakorlatilag szemben levö szerény lak.
Elvileg a zsákok zártak de lehet, hogy kívülröl porosak (mert ugye egy gyárból jönnek).

Nos, akkor ha megvan a csapat, akkor a vezetönek PM-ben megírom apám számát, vele kell megbeszélni a részleteket!

Bm
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 12:15 pm

Nekem van verdám, és a nem havazunk be nagyon, és járhatóak az utak szívesen segítek. HOnnan hova kell a fuvar? Sztem elférnek a zsákok, a kocsiban, ha nem egyben, akkor is megoldjuk valahogy.
Csak írjátok meg, honnan hová!
Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 11:10 am

Hétfőn 14ig dolgozok, de utána jövök segíteni. Akár egy-két zsákot le is vihetünk a terembe. Csak valaki szedjen fel, mert gyalog leszek
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 10:24 am

gojo írta:
nyilván én leszek az a valaki. Smile intézek autót, aztán írok. viszont egy vállalkozó szellemű segítő, azért nem ártana...mondom KURVA GYORSAN JELENTKEZZEN VALAKI!
Mivel jövőhéten ráérek segítek pakolni Kocsmaasztal #2 - Page 29 420938 . Autóm nincs, de segítek. (4 zsák hungarocellre két ember? leköpiagépet )
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 12:57 am

Nálunk el lehet egy darabig, de mondjuk egy zsák jó ha mindig van a klubban, hogy tudjanak dolgozni belöle, akik akarnak!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 12:55 am

nyilván én leszek az a valaki. Smile intézek autót, aztán írok. viszont egy vállalkozó szellemű segítő, azért nem ártana...mondom KURVA GYORSAN JELENTKEZZEN VALAKI!

viszont a tárolást valóban jó lenne megoldani...nálunk a tárolóban sajnos öcsém motorjának leszerelt idomai, elég rendesen elfoglalják a ránk eső részt... Very Happy alig tudtam kiszabadítani legutóbb is a lapokat. persze legfeljebb a plafon felé terjeszkedek, ha nagyon muszáj... Smile viszont szerintem a klubhelységben sem lehet tárolni 4 ekkora zsákot. szóval valami megoldást ki kellene ötleni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyPént. Jan. 23, 2009 12:50 am

Ahoi!

Volt, akivel beszéltem személyesen, volt akiket a "telefonlánc" ért el. De egy a lényeg, senki nem ért rá!
(Azért jól esett volna legalább egy PM azoktól is, akik nem érnek rá, hogy tudjam, hogy azért van legalább szándék, csak épp lehetöség nincs. - T. a kiv.-nek)

Viszont! Hétfön is el lehet még menni a cuccért, mert megoldottuk. Ha esetleg rögtön be lehetne tenni mondjuk a klubhelységbe az lenne a legjobb, de ha ez nem jönne össze, akkor nálunk le lehet tenni (a köv. szombatig).

Szóval keresnék vállalkozót, aki hétfön, valamikor munkaidöben, elhozna 4 db 150cm magas, kb 30-40cm átméröjü zsákot, tele hungarocell kockákkal.

Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 22, 2009 4:18 pm

Bm írta:
Bm írta:
Emberek!

Apám szerzett köbméternyi 10*20*20 hungarocell kockát terepnek! Kellene egy autó ami elhozza!

Aki hajlandó rá, az szóljon, és megadom a számát apámnak!

Sürgös!

Bm

Ennyi? Senki?

B***a meg srácok, legalább valaki hozza el taxival!
Nehogy már nekem kelljen innen Bécsböl ezt elintézni!

Legkésöbb holnap kidobják az egészet!
És nekünk ha jól tudom, nincsenek tereptárgyaink!

Bm
Én sajnos nem vagyok otthon... Sad
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 22, 2009 3:18 pm

Bm írta:
Emberek!

Apám szerzett köbméternyi 10*20*20 hungarocell kockát terepnek! Kellene egy autó ami elhozza!

Aki hajlandó rá, az szóljon, és megadom a számát apámnak!

Sürgös!

Bm

Ennyi? Senki?

B***a meg srácok, legalább valaki hozza el taxival!
Nehogy már nekem kelljen innen Bécsböl ezt elintézni!

Legkésöbb holnap kidobják az egészet!
És nekünk ha jól tudom, nincsenek tereptárgyaink!

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzer. Jan. 21, 2009 8:13 pm

Emberek!

Apám szerzett köbméternyi 10*20*20 hungarocell kockát terepnek! Kellene egy autó ami elhozza!

Aki hajlandó rá, az szóljon, és megadom a számát apámnak!

Sürgös!

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzer. Jan. 21, 2009 1:35 pm

Yoda007 írta:
YKoS írta:
humán? nézzed már meg az avatárod! mi ez ha nem egy nagyfülű goblin... alien
most meg az a baj, hogy nagy a fülem... No
nem baj, mi így szeretünk, dumbo.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzer. Jan. 21, 2009 1:09 pm

YKoS írta:
humán? nézzed már meg az avatárod! mi ez ha nem egy nagyfülű goblin... alien
most meg az a baj, hogy nagy a fülem... No
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzer. Jan. 21, 2009 12:49 pm

humán? nézzed már meg az avatárod! mi ez ha nem egy nagyfülű goblin... alien
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 EmptySzer. Jan. 21, 2009 12:38 pm

YKoS írta:
Yoda007 írta:
YKoS írta:
gojo írta:
egyébként meg olyan vicces amikor életben találkozol és fél óra míg mindenki elmondja, hogy mi is a nicke az adott fórumon, hogy be tudd azonosítani! cheers
így van, én is mindig elmondom, hogy én vagyok a gojo.
goblin goblin elv alapján? Laughing
admin, admin alapján... amit te nem sokáig mondhatsz el magadról Razz ha így folytatod.
persze, legyél csak rasszista, azért mert én humán vagyok, rögtön el is kell venni a jogaim, mi? affraid
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 29 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: