kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptySzer. Jan. 21, 2009 10:53 am

Yoda007 írta:
YKoS írta:
gojo írta:
egyébként meg olyan vicces amikor életben találkozol és fél óra míg mindenki elmondja, hogy mi is a nicke az adott fórumon, hogy be tudd azonosítani! cheers
így van, én is mindig elmondom, hogy én vagyok a gojo.
goblin goblin elv alapján? Laughing
admin, admin alapján... amit te nem sokáig mondhatsz el magadról Razz ha így folytatod.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 10:46 pm

YKoS írta:
gojo írta:
egyébként meg olyan vicces amikor életben találkozol és fél óra míg mindenki elmondja, hogy mi is a nicke az adott fórumon, hogy be tudd azonosítani! cheers
így van, én is mindig elmondom, hogy én vagyok a gojo.
goblin goblin elv alapján? Laughing
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 4:29 pm

gojo írta:
egyébként meg olyan vicces amikor életben találkozol és fél óra míg mindenki elmondja, hogy mi is a nicke az adott fórumon, hogy be tudd azonosítani! cheers
így van, én is mindig elmondom, hogy én vagyok a gojo.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 4:22 pm

bizony! nagy testvér mindent figyel és lát! aztán ha óvoda van, akkor a nagyobb testvérhez hűen szétválasztja a kisebbeket... leköpiagépet Laughing

egyébként mindenkinek lehetősége van arra, hogy maga is moderálja saját magát, mert mindenki moderátor. valamint át is tud mindenki pakolni hozzászólásokat a helyükre, ha mondjuk egy téma túlmegy az adott topicon. ez nem baj egyébként! egy kis társaságnál sokszor van, hogy mindenki ott válaszol ahol a dolog felvetődik! nincs ezzel semmi gond. én is csak azért választottam szét, hogy nehogy elsikkadjanak a csataszervezés hozzászólások!
(maxxxx a tieddel nem tudtam igazán mit kezdeni, szóval újra beírhatnád, hogy mikor is vagy otthon! Very Happy )

yoda:
én soha nem értettem a bemutatkozó topicokat más fórumokon... Very Happy életemben nem használtam még egy ilyet sem. szerintem attól, hogy van egy ilyen topic nem fog senki bemutatkozni. nézd meg bábit! anélkül is megtette annó, hogy lett volna erre külön topic. Smile szóval aki szeretné annak így is van helyet. erre való a kocsmaasztal. odajön, leül, aztán kezet fog...elkalandoztam...egyébként meg olyan vicces amikor életben találkozol és fél óra míg mindenki elmondja, hogy mi is a nicke az adott fórumon, hogy be tudd azonosítani! cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 3:58 pm

YKoS írta:
szépek voltak... Sad

A szépek még megvannak... Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 3:48 pm

szépek voltak... Sad
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 3:40 pm

Ykos: káoszt nagyrészt eladtam,de maradt még azért ez-az...érdekelne? Very Happy

Bábival és Rokimanjaroval találkoztunk tegnap személyesen is a klubban,és hamarosan már játszani is fogunk... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 3:01 pm

Max:
mocskostápolósokvagytokmindaketten! Evil or Very Mad Kocsmaasztal #2 - Page 30 702371

bábi:
semmi gond, hideg téli napokon nem baj, ha kicsit forrósodik a hangulat. aztán a gojo majd úgyis törli. Kocsmaasztal #2 - Page 30 524668
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:53 pm

bábi írta:
MAXXxxx írta:
plazma + missile-el nyitogatott rhino-k: nem, nem engedjuk meg. Tok idegesito, hogy mas ugy dob D6-al, mintha a kockan csak 5-6 letezne.. Razz

És ha tudnád, hogy a seregemben található KETTŐ darab plazma már hány Dreadnoughttal végzett... Egyébként én is inkább mókás seregeket építek, mint hatékonyakat. Amúgy is jobb taktikával győzni, mint a statisztikára hagyni a kis kék pisztolyhősök életét. Wink

Egyébként nyáron bemutatkoztam, egy rövid kereséssel talán megtalálható. Nem offolnék itt, ha nem muszáj - remélhetőleg úgyis találkozunk személyesen majd. Egyébként egy másik pécsi wargame-eket játszó (40k, Chainmail, most majd lehetőleg WHFB is) baráti kör Tau/Chaos Daemon/O&G játékosa vagyok.

Bocs, hogy néhány embernek egyből egy csúf flémeléssel mutatkoztam be! Smile
A nem bemutatkozás nem rád vonatkozott! Láttam, hogy te már írtál ide... Ez azokra vonatkozott, akik regeltek, de nem írtak.

Akkor te vagy az rohadt mázlista, akiről inkább nem beszélünk Smile

Amúgy, flémmel semmi baj, szeretjük, legalábbis néhányan... burning
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:48 pm

MAXXxxx írta:
plazma + missile-el nyitogatott rhino-k: nem, nem engedjuk meg. Tok idegesito, hogy mas ugy dob D6-al, mintha a kockan csak 5-6 letezne.. Razz

És ha tudnád, hogy a seregemben található KETTŐ darab plazma már hány Dreadnoughttal végzett... Egyébként én is inkább mókás seregeket építek, mint hatékonyakat. Amúgy is jobb taktikával győzni, mint a statisztikára hagyni a kis kék pisztolyhősök életét. Wink

Egyébként nyáron bemutatkoztam, egy rövid kereséssel talán megtalálható. Nem offolnék itt, ha nem muszáj - remélhetőleg úgyis találkozunk személyesen majd. Egyébként egy másik pécsi wargame-eket játszó (40k, Chainmail, most majd lehetőleg WHFB is) baráti kör Tau/Chaos Daemon/O&G játékosa vagyok.

Bocs, hogy néhány embernek egyből egy csúf flémeléssel mutatkoztam be! Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:46 pm

Dectum írta:
14h korrekt, vigyek empire-t is, vagy csak rebell-t?
dectum ezt ne! Smile vagy imperial, vagy dark side, de nem empire... ez nem fantasy. Razz
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:42 pm

Dectum írta:
14h korrekt, vigyek empire-t is, vagy csak rebell-t?
Hozz mindkettőt
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:40 pm

14h korrekt, vigyek empire-t is, vagy csak rebell-t?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:34 pm

meg 1:

nagy poen, de az itteni szamolasai alapjan Bm tenyleg iszonyat optimalizalo, mathhammeres tapgep.
erdekes modon seregnek fluff-t, novellat es hasonlokat eddig (talan) csak o irt, es legtobb jatekban hasznalt listaja inkabb a vicces kategoria, mint az ultrahatekony.

vele elleneben en pl abszolute poenjatekosnak tartom magam, aki listat es tarsait hasra csinalom, de hatteret, novellat, tortenetet a seregnek (szinte) soha nem irtam, es nem is fogok. Uj seregnek (necron) pl a nevet nem vagyok hajlando kitalalni es leirni. + sok listam szerintem kimondottan gecc.

azaz:
- net alapjan: Bm tapolos, en fluffos
- jatek alapjan: Bm fluffos, en tapgyanus Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:33 pm

ezt a d3 klub nevében megerősítem. fontos a mathhammer, mert nem mindenki olyan rohadt mázlista, mint... na inkább hagyjuk is. Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:27 pm

3-ik proba:

"Már láttam, hogy te nagy MathHammeres vagy. Szuper. Azért ha megengeded, én továbbra is plazmával és Missile Poddal fogom nyitogatni a Rhinokat..."
igen mathhammeres, de a lenyeg, hogy hozzam hasonloan o is D3-al jatsza a jatekot.
Azaz BS4-el az esetek 30%-aban talal, majd alt a 2+-t sem dobja meg.

Nnamost jarmunel ez azt jelenti, hogy S6-7-el semmit nem tud sebezni, mivel annyit nem dob meg.
Emiatt kell jarmu ellen pl melta, mert S8+2D6-bol dobas nelkul is megvan a glance AV10 ellen. Es ezt mar eselyesen 'megdobja'.

plazma + missile-el nyitogatott rhino-k: nem, nem engedjuk meg. Tok idegesito, hogy mas ugy dob D6-al, mintha a kockan csak 5-6 letezne.. Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:13 pm

esetleg egy flém topicba? Razz

bábi: a mathammer a barátod. pirat a DE repcsiknél biztos számít az az -1S. Vagy...

Özs:
eladtad a 40k káoszt? pale
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:12 pm

jó lesz itt Smile

amúgy ki ez a bábi? Smile

gojo, csinálj egy bemutatkozós topicot itt az agórában, ahol minden újonnan érkezett bemutatkozhat(úgy alapvetően a netiketthez tartozik...), mert pl még mindig vannak olyanok, akik regeltek, de még nem szóltak semmit...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 2:05 pm

mindenki utólagos engedelmével áttettem ide a beszélgetést. de lehet inkább a 40k részlegbe kellene pakolni. csak ott nem volt megfelelő topic. de ha szeretnétek egy ilyet akkor szóljatok. vagy nyissatok. át lehet tenni oda is. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:55 pm

"Már láttam, hogy te nagy MathHammeres vagy. Szuper. Azért ha megengeded, én továbbra is plazmával és Missile Poddal fogom nyitogatni a Rhinokat..."
igen mathhammeres, de a lenyeg, hogy hozzam hasonloan o is D3-al jatsza a jatekot.
Azaz BS4-el az esetek 30%-aban talal, majd alt a 2+-t sem dobja meg.

Nnamost jarmunel ez azt jelenti, hogy S6-7-el semmit nem tud sebezni, mivel annyit nem dob meg.
Emiatt kell jarmu ellen pl melta, mert S8+2D6-bol dobas nelkul is megvan a glance AV10 ellen. Es ezt mar eselyesen 'megdobja'.

plazma + missile-el nyitogatott rhino-k: nem, nem engedjuk meg. Tok idegesito, hogy mas ugy dob D6-al, mintha a kockan csak 5-6 letezne.. Razz
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:48 pm

bábi írta:
MAXXxxx írta:
Egyedul utalt Plague-Marine es Nida-Fex-ek ellen van jelentosege.

Meg mondjuk a legtöbb jármű ellen? Smile

Szerintem sem S6-al, sem S7-en nem fogsz igazán jármüvet irtani.
Ha meg Armor 10, open topped, akkor meg mindegy is, hogy S6 vagy S7, annyit nem számít, mert ilyen elég ritkán van.

Bm
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:27 pm

MAXXxxx írta:
Egyedul utalt Plague-Marine es Nida-Fex-ek ellen van jelentosege.

Meg mondjuk a legtöbb jármű ellen? Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:24 pm

YKoS írta:
nananana! Semmi kempelés, kiugrik lő, visszaugrik. nyalifali nem is vérpisti, odaérsz azt makk. sír
Az a nem besülős plazma csak S6. akkorse

És különben is a greater goodért mindent! king

ugribugri kicsinyul Razz
S6 - S7.... : mindketto mindent 2+-on sebez, es IG elda Tau kivetelevel egyik sem instantol. Emlitett fajokat meg mindketto instantolja. Egyedul utalt Plague-Marine es Nida-Fex-ek ellen van jelentosege.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:13 pm

nananana! Semmi kempelés, kiugrik lő, visszaugrik. nyalifali nem is vérpisti, odaérsz azt makk. sír
Az a nem besülős plazma csak S6. akkorse

És különben is a greater goodért mindent! king
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 1:04 pm

Eddy írta:
A tau sereg ilyet ír hogy vérpistikék? milyen naívak Ember ti vagytok vérpistikék!!!!!!!
Very Happy, igy van, kempelo verpistikek.

bábi írta:
Én csupán a három Landraider/kilenc Obliterator/maroknyi Carnifex seregeket kerülném el, mert elsősorban játszani szeretnék...
nna ilyenek nincsenek pecsen. egyedul a 9 obli ami van Bm-nel, de o sem hasznalja oket mindig.
Es ha hozna is oket, nem kell felni, 1 kor alatt leesik mind, annyira jol dobja a 2+ mentoket. (neked meg azert van nem tulforrosodo plazma a battlesuitokon)

Bar teny, hogy amiota hasznal 3-6-ot (jo ideje mondtuk mar neki) azota nem lesoporva van, hanem o nyer Smile

hamar ugyis csataszervezes:
Febr 7-8 hetvegere keresek ellenfelet. Ha minden igaz egy festett monolithmentes necron seregnek, ha tevedek, akkor szokasos keksegnek. pontszam mondjuk 2000, de kb 4000-ig jo vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 30 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: