kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Laci bácsi kriptaszökevényei

Go down 
+2
gojo
Laci
6 posters
SzerzőÜzenet
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 5:08 pm

Csak hogy egymás fikázása mellett képek is legyenek fent Twisted Evil
Laci bácsi kriptaszökevényei P1010057_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 4:19 pm

Bm írta:
YKoS írta:
naszóval honnat tudod, hogy hogy állok? Mikor találkoztunk utoljára? Mikor játszottunk utoljára? Mikor...
Hát ez az! Lassan már azt is megkérdöjelezhetjük, hogy TE ki vagy-e festve! clown
csak napközben, utána lemosom. pig
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 4:15 pm

gojo írta:
lennék bajban ha ezek össze lennének forrasztva!
Akkor most ki beszél ónyelveken (vala) ? Razz

YKoS írta:
naszóval honnat tudod, hogy hogy állok? Mikor találkoztunk utoljára? Mikor játszottunk utoljára? Mikor...
Hát ez az! Lassan már azt is megkérdöjelezhetjük, hogy TE ki vagy-e festve! clown

Laci!

Ne parázz, az egyforma figurák gyorsan készülnek, legalábbis szerintem. Gojo az 5 fös csomagokra esküszik, én igyekszem 20asával festeni öket!

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 3:06 pm

én nem is értem, hogy ez az összerakom-szétszedem-kifestem-összerakom ökörködésnek mi értelme van... nincs
Idézet :
Legrosszabb esetben peldat vehetsz Ykos-rol (ha tenyleg o a koldun), kb 4-5 eve van serege, de eddig 0 festes.
Most nem akarok előjönni anyáddal Jenő, de... Laughing
naszóval honnat tudod, hogy hogy állok? Razz Mikor találkoztunk utoljára? Mikor játszottunk utoljára? Mikor... tongue
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 3:05 pm

Idézet :
Festeni sajnos egyenlőre nem lesz időm, meg hát ez csak egy osztag...van még egy pár
ez egy ilyen jatek, sok idot elvesz.
Nem kell oket 1 heten belul mind kifesteni, de idovel nem art. Es Balazs-show es tarsai helyett (vagy akar kozben) is lehet festeni. csontvazakat mindenkepp.
Legrosszabb esetben peldat vehetsz Ykos-rol (ha tenyleg o a koldun), kb 4-5 eve van serege, de eddig 0 festes.

gojo írta:
de maxxx! a pillanatragasztó lényege pont az, hogy utána még szét lehet szedni a figurát!!! tele is xartom a gatyám, ha nem tudom szétszedni az összerakott figuráimat. most kellett egy osztagnyinál leszedni a kezeket! és már megvan a következő osztag, ahol szinténa kezeket kell cserélni. lennék bajban ha ezek össze lennének forrasztva!
egyszer kell oket jol osszerakni / jol osszeforrasztani es nincs tobb gond. Ha jol csinalod, akkor nem gond a szetszedes. Ha nem, akkor meg elbasztad ugyis.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 2:44 pm

erről a nincs időm festeni dologról a következő vicc jut eszembe:

-Anya, megehetem azt a csokit ami az asztalon van?
-Persze kisfiam
-De, anya nekem nincs lábam, nem tudok odamenni érte, ideadod nekem?
-Hát kisfiam: nincs láb, nincs csoki!

-Anya, csatázhatok a figuráimmal a többiek ellen?
-Persze kisfiam!
-De anya, nekem nincsenek festve a figuráim!
-Hát kisfiam, nincs festés, nincs játék!

Laughing

de maxxx! a pillanatragasztó lényege pont az, hogy utána még szét lehet szedni a figurát!!! tele is xartom a gatyám, ha nem tudom szétszedni az összerakott figuráimat. most kellett egy osztagnyinál leszedni a kezeket! és már megvan a következő osztag, ahol szinténa kezeket kell cserélni. lennék bajban ha ezek össze lennének forrasztva!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 2:25 pm

Ennyi reag, nem is tudom hol kezdjem Twisted Evil
Pajzsok bluetackelve vannak, a figurákat azzal a teknikával amivel majd festeni fogom, talán jobb is ho össze van rakva(nemtudom ebben Béla segítségét fogom kérni ho mutassa meg).

Festeni sajnos egyenlőre nem lesz időm, meg hát ez csak egy osztag...van még egy pár Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 2:09 pm

YKoS írta:
felrakta a fórumra a képet. Wink Laci bácsi kriptaszökevényei 503400
ohh, kewl Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 12:37 pm

MAXXxxx írta:
Laci írta:
Amúgy a babák testét Töki rakta össze, és Eddy csinálta a championra a fuxokat, a többit én csináltam.
Azaz mit csinaltal? ha a testeket Toki pakolta, Championt meg eddy pimp-elte, akkor mi maradt neked? Razz
felrakta a fórumra a képet. Wink Laci bácsi kriptaszökevényei 503400
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 12:26 pm

Laci írta:
Amúgy a babák testét Töki rakta össze, és Eddy csinálta a championra a fuxokat, a többit én csináltam.
Azaz mit csinaltal? ha a testeket Toki pakolta, Championt meg eddy pimp-elte, akkor mi maradt neked? Razz

+ mar korabban mondtam masnak is: ha mar ugyis muanyagfigurak vannak mindenkinel, akkor terjetek at a muanyagragasztora a pillanatragasztorol (revell, arkadban 2 seregre eleg adag 700ft volt utoljara, amikor kerestem).
Alig lassabban kot, de mivel a muanyagot marja/olvasztja egybe, utana mar nem fog szetjonni soha az illesztesnel.
Pillanatragaszto viszont el tud engedni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 11:49 am

Én láttam élőben a figurákat és Laci teljesen jól rakta őket össze. A pajzsok meg ha jól tudom bluetack-el vannak felrakva
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 11:45 am

én ami sorját látok, az szerintem nem gáz. leginkább a felbontás miatt látszik. én is mindig találok valami kis szart a figurán amikor festem... Very Happy miket szoktam anyázni! jobb is, hogy nem halljátok.

viszont azt elfelejtettem kérdezni, hogy végülis miért tetted össze teljesen? mert ahogy látom ezek ragasztva vannak, festéshez meg akkor szét kell darabolni őket.

azért csalóka így a dolog, mert nehezebben fogod magad rávenni a festésre. az pedig nem jó dolog. ha félkész babákkal játszol, akkor legalább van valami hajtóerő, hogy foglalkozza a festéssel. mondjuk talán a csontikat összerakva is lehet festeni. a pajzs az egyetlen ami zavaró tényező lehet...azt semmiképpen nem ragasztanám fel a helyedben. vagy ragasztottam volna.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 11:35 am

itt-ott 1-2 sorja fennmaradt, ez persze csak akkor gond, ha az összerakás előtt akartad volna sorjázni.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 10:53 am

Az összeragasztással szerintem sincs baj.
Kivéve persze ha szétszedve akartad festni! Wink

De ezt majd ßugyis meglátod.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 10:43 am

mitől lenne szar?
ezt a részét ugye, elég nehéz elrontani! Very Happy

azt viszont látom, hogy a keret mindenk részét felhasználod! én is keret széléből csináltam movement tray-t! sőt, én még arra is figyeltem, hogy a babák dobozának a papírját tegyem elá! Laughing full wysiwyg lett így...nyilván.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei EmptyKedd Ápr. 21, 2009 10:17 am

Nos felteszem ide a ropikat. 20as blokk zászlós+champával, írjatok véleményt, nagyon sz*r lett? Laughing
Amúgy a babák testét Töki rakta össze, és Eddy csinálta a championra a fuxokat, a többit én csináltam.
Köszönöm nekik ezúton is.
Laci bácsi kriptaszökevényei P1010058_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laci bácsi kriptaszökevényei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laci bácsi kriptaszökevényei   Laci bácsi kriptaszökevényei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Laci bácsi kriptaszökevényei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laci-Daemonhunters
» Grey Knight[Laci] vs.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: