kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 VC vs DE 2000

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 1:29 am

pavano vs voroncov-draskov

http://picasaweb.google.hu/whkerekasztalcsata/VCVsDE2000#

majd az érintettek írnak hozzá riportot. addig nem nyilvánosak a képek. nem akarom lelőni a poént.
(bakker de gonosz vagyok!)

akkor ennek most mi értelme is volt? YK scratch
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 11:34 am

YK írta:
akkor ennek most mi értelme is volt? YK scratch
Jelszóval meg lehet nézni, meg belinkelni a csatariportba! Razz
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 2:13 pm

elmondom mi értelme volt, ha nem lett volna eddig világos.

nálam vannak a képek, de nincs nálam csatariport. náluk van csatariport, de nincsenek náluk a képek. érthető? a képeket nézegetni csatariport nélkül, szerintem hülyeség.

ráadásul ha kiteszem őket soha nem fognak riportot írni. én feltettem a képeket, ők felteszik a riportot. együtt a kettő értelmezhető.

mellesleg jelszóval valóban meg lehet nézni, a jelszót pedig mindenki tudja, aki használta az előző fotoalbumot, mert ugyanaz. egyébként ha nem írnak riportot, akkor majd lehet üres képeket nézegetni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 2:35 pm

gojo írta:
elmondom mi értelme volt, ha nem lett volna eddig világos.

nálam vannak a képek, de nincs nálam csatariport. náluk van csatariport, de nincsenek náluk a képek. érthető? a képeket nézegetni csatariport nélkül, szerintem hülyeség.
hát, még így sem teljesen. Smile mi értelme topicot nyitni nekik - ha ugye mindenki képes erre - és berakni egy linket amin a képek majd akkor lesznek láthatók, ha ők írnak riportot? nem ért volna rá ez addig amíg megírják. vagy átküldeni a kollegáknak a képeket, vagy.... VC vs DE 2000 1743

Idézet :
ráadásul ha kiteszem őket soha nem fognak riportot írni. én feltettem a képeket, ők felteszik a riportot. együtt a kettő értelmezhető.

mellesleg jelszóval valóban meg lehet nézni, a jelszót pedig mindenki tudja, aki használta az előző fotoalbumot, mert ugyanaz. egyébként ha nem írnak riportot, akkor majd lehet üres képeket nézegetni.
zsír. akkor várunk türelemmel... VC vs DE 2000 605227
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 2:54 pm

topikot nyitni tudnak, viszont nem tudják használni az albumot, mert arról sem tudnak, hogy létezik. képet hiába küldök nekik, mert nem fognak vele annyit foglalkozni, hogy belinkeljék ide. az is kész csoda lesz, ha egyáltalán írnak csatariportot... Very Happy gondoltam csak motiválja őket ha már én feltettem félig a képeket.

tessék a link:

http://picasaweb.google.hu/whkerekasztalcsata/VCVsDE2000#

lehet képeket nézegetni. arra ne számítson senki, hogy meg fog szólalalni. mert nem fog. csatariport meg lesz ha lesz. szerintem a képeken elég nehéz szöveg nélkül eldönteni, hogy mi micsoda. pláne, hogy nem is nagyon festettek a dolgok.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:05 pm

megírhatnád te a riportot... ott is voltál, tudod is mi micsoda... időd is van geek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





VC vs DE 2000 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VC vs DE 2000   VC vs DE 2000 Empty

Vissza az elejére Go down
 
VC vs DE 2000
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2000 empire vs 2000 dwarf
» Tk vs Empire 2000
» Lizard+TK vs. Wood Elf (1000+2000)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér :: 2008-2009-
Ugrás: