kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 14, 2010 12:38 am

A H.É.T.-en volt pécsről egy Kojack nevű arc, aki állítólag fantasyzik, valaki ismeri?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 4:41 pm

ok. Melyik nap jössz pécsre? Akár hétköznap is játszhatunk
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 4:29 pm

jonni epp akarnak, de csak jovo hetvegen(egyik nap a 2-bol) tudok, igy ha akkor is lesz ilyen, szoljatok.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 3:49 pm

holnap gyakás nálam. Kb. 10-től
Szombat-vasárnap, pedig felváltva a Norbinál és nálam. Aki akar jönni szóljon
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyHétf. Május 10, 2010 9:43 pm

gojo írta:
hát de azért ez nem igazán jó megoldás. az oké, hogy tudok törölni valakit, de hogy a nevében be tudok lépni, az komoly adatvédelmi aggályokat vet fel bennem. ez így nagyon nem vicces. mármint itt konkrétan mindenki biztonságban van tőlem, de azért nem árt tudni, hogy máshol más azt csinál amit akar. megjegyzem valaki feltöri a gépem, aminek nyilván semmi értelme, de meg lehet tenni, és viszi a jelszavaim, akkor simán azt csinál amit akar.
normális esetben olyan adminok vannak, akik nem élnek ezzel vissza... itt se élt vele vissza senki eddig, meg gondolom ezután sem. meg szerencsére csak átírni lehet, nem megnézni. Smile
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyVas. Május 09, 2010 7:24 am

MAXXxxx: nálam lehet babázni, terepek már egész jók, ha közben rám szakad a bank, akár a hely is több lehet. Ez még persze csak 10%, de majd igyekszünk.

P.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptySzomb. Május 08, 2010 10:26 am

Patrik írta:
Elindult egy szavazás a rockmaraton oldalon. Aki tud, az legyen szíves és szavazzon a zenekaromra( akár több email-ről is)
http://www.rockmaratonfesztival.hu/band_poll.php

A Terror Zone Zenekarra kell szavazni!!!

Thx

aki még nem szavazott, az álljon neki, sajnos le vagyunk maradva
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 5:23 pm

jó, hát addig tudok várni. az oltárom úgyis ráér még fázisban van. aztán ha az új szabályok úgy alakulnak, akkor majd megveszem tőled azt a kerek izét, meg a trónt.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 3:45 pm

én viszont összeraktam az első új Sztegoszaurusz Urat. leborul A puttonyát nem is kellett volna ragasztani, úgy passzolt. nem értem miért próbálkozik a GW a fémekkel, amikor ilyen fasza műanyagokat tudnak csinálni.

ja és a csillagkapu simán levehető a hátáról... de azért a vásárlással várjuk meg az új szabályokat, szép meg minden, de ha úgyse hozhatok majd 2nél többet sose, akkor ugye minek?
Wink

ja és a fegyvereit elzárom esténként, hogy csak az impactot szívjam be, ha rosszat szólok neki. elephant
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 12:58 pm

hát pont ezért lenne fontos, hogy nem tudjak belépni. ha nem tudok belépni, nem lehet azt mondani, hogy a másik volt, mert csak az tud belépni, aki tudja a kódot és senki más.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 12:38 pm

gojo írta:
YKoS írta:
gojo:
Szerintem ezt mindenki tudta, legalábbis aki moderátorkodott valaha is az tuti. Wink

hát de azért ez nem igazán jó megoldás. az oké, hogy tudok törölni valakit, de hogy a nevében be tudok lépni, az komoly adatvédelmi aggályokat vet fel bennem. ez így nagyon nem vicces. mármint itt konkrétan mindenki biztonságban van tőlem, de azért nem árt tudni, hogy máshol más azt csinál amit akar. megjegyzem valaki feltöri a gépem, aminek nyilván semmi értelme, de meg lehet tenni, és viszi a jelszavaim, akkor simán azt csinál amit akar.

volt már rá példa, hogy egy ingyenes sms küldö fiókomat feltörték, és minden címlistában szereplőnek küldtek egy kedves sms-t. igazán hangulatos sms ek jöttek vissza a telómra. Very Happy

akkor eztán bármi írhatok, és mondhatom azt, hogy feltörték a gépedet, és nem is én voltam? Wink
de most komolyan, mit gondoltál? megváltoztathatod a kódját => be is tudsz lépni a nevében... én azért örülök, hogy biztonságban vagyon "tőled" Wink

úgy tűnik 2010 a szavazások éve. geek
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 10:01 am

szinten, bar csak 1 email cimrol.

mas: 3 het mulva megyek haza, es sikerult lebeszelni Kaposvariakkal, hogy azon a hetvegen jonnenek pecsre 40K-zni (mivel eleg eselytelennek ereztem, hogy addig elkeszul a fantasy festes).
Ehhez szeretnek valakitol segitseget kerni, hely, asztal es terep miatt.
Akikre elso korben gondoltam: Pavano (ha nem zavarunk), Igua (hamar 40K) ha raer, gojo (ha a fahazba mar lehet menni akkor es van terep)


thank ya, M.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pteropta
tizedes
tizedes



Hozzászólások száma : 21
Age : 31
Location : pécs
Registration date : 2008. Nov. 23.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 4:24 pm

5el én is hozzájárultam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 2:20 pm

ezer köszönet leborul
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 1:16 pm

elég jól álltok ahogy néztem! Laughing azért 3 szavazatot kaptatok tőlem is. természetesen a fórum is rátok szavazott! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 12:59 pm

Elindult egy szavazás a rockmaraton oldalon. Aki tud, az legyen szíves és szavazzon a zenekaromra( akár több email-ről is)
http://www.rockmaratonfesztival.hu/band_poll.php

A Terror Zone Zenekarra kell szavazni!!!

Thx
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 12:29 pm

YKoS írta:
gojo:
Szerintem ezt mindenki tudta, legalábbis aki moderátorkodott valaha is az tuti. Wink

hát de azért ez nem igazán jó megoldás. az oké, hogy tudok törölni valakit, de hogy a nevében be tudok lépni, az komoly adatvédelmi aggályokat vet fel bennem. ez így nagyon nem vicces. mármint itt konkrétan mindenki biztonságban van tőlem, de azért nem árt tudni, hogy máshol más azt csinál amit akar. megjegyzem valaki feltöri a gépem, aminek nyilván semmi értelme, de meg lehet tenni, és viszi a jelszavaim, akkor simán azt csinál amit akar.

volt már rá példa, hogy egy ingyenes sms küldö fiókomat feltörték, és minden címlistában szereplőnek küldtek egy kedves sms-t. igazán hangulatos sms ek jöttek vissza a telómra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 9:55 am

Exael, Patrik!
Írjatok a drenyás csatáról csatariportot plz, kiváncsi vagyok milyen volt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 8:47 am

gojo:
Szerintem ezt mindenki tudta, legalábbis aki moderátorkodott valaha is az tuti. Wink
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 8:36 am

Ehun ni. Köszönöm, Gojo. Még körülolvasnék egy picit, mielőtt bármit is.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptySzer. Május 05, 2010 4:23 pm

tájékoztatás:

annak kapcsán, hogy berzenke kolléga elfelejtette a jelszavát, kiderült, hogy az admin jogosultsággal rendelkezők felül tudják írni a jelszót.

vagyis bárkinek felül tudom írni a jelszavát és a nevében így belépni a fórumra. nyilván soha nem fogom megtenni, de gondoltam szólok, hogy elméletileg lehetséges. ha találok valami megoldást arra, hogy ezt végelegesen kikapcsoljam, vagy valaki tud rá megoldást, akkor beállítom. addig ez a helyzet áll fenn.

khm. szóval ha béla olyan hozzászólásokat produkál ami tőle meglepő, akkor lehet nem is ő volt... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyKedd Május 04, 2010 8:26 pm

ha a spongya az intersponge (szingapúri) akkor ott te magad válogathatod össze, hogy milyen cuccok legyenek benne. csak a tálcák összmagasságának kell, annyinak lenni, hogy beleférjen a táskába (ez meg van adva pontosan.

Ha nem akkor bocs.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyKedd Május 04, 2010 7:26 pm

ezert kell toluk venni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyKedd Május 04, 2010 6:57 pm

nem baj, ennyi kell a közösségi élmény miatt.

másrészt a spongya 70 ajró ban van a berlini bolt szerint. de nem egyértelmű, hogy milyen szivacsok vannak benne vagy csak engem nem érdekelt már a téma annyira, hogy megértsem.

wargammersznél sajna nincs raktáron. de majd megmndják, hogy tudják e rendelni. mondjuk nem értem az árazást náluk, mert 18.750 re van írva, a német boltban meg 90 ajró, ami meg kurvára 24.000 körül van. úgyhogy nem értem, de majd emailben megávlaszolják.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 EmptyKedd Május 04, 2010 5:55 pm

Idézet :
gorugrany: ugy erted ilyen oldalrol nyithato zipzar? 'szerencsere' sabol is megcsinalta (mk2 neven), de tul konzervativ vagyok, hogy beprobaljam

Úgy-úgy. Nekem az nagyon bevált. A szivacsban gondolom nincs nagy különbség. Az itersponge-os cuccban 28 figura fér el egy tálcán stb...
A sabol meg bekaphassa mert kurva drága, bár lehet hogy nem drágább, mint a szingapúri cucc csak most kurvára nincs kedvem összhasonlítgatni az árakat meg keresgélni inkább tatalom nélküli mondatokat pötyögök fel a netre helyette...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
5 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: