kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 5:43 pm

gojo írta:
hát messziről jött táska azt mond amit akar...ugye...vagy ez most rossz poén volt és menjek inkább vissza a könyvhöz...

igy van, 1,2,1,2,1,2.

gorugrany: ugy erted ilyen oldalrol nyithato zipzar? 'szerencsere' sabol is megcsinalta (mk2 neven), de tul konzervativ vagyok, hogy beprobaljam Smile

YKos: voltal te is nyugaton, maradhattal volna es akkor lenne Ny-Eu-s fizetesed.
Amugy, ha annyira nem kell vitrinminoseg, akkor Tippi es 300-500Ft/figura. Atlagos Infinity csapatnal ez max 5000Ft korulre jon ki, ami meg magyar berbol is vallalhato (ha mar ki tudtal fizetni 20-25k-t a figurakra).
+ Festheted te magad is Smile , en is azt csinalom. Amig festik az inf-t ,addig festek helldorado-t vagy spacehulkot vagy mittomen.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 5:00 pm

hát messziről jött táska azt mond amit akar...ugye...vagy ez most rossz poén volt és menjek inkább vissza a könyvhöz...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 3:52 pm

MAXXxxx írta:
helyes, legalabb nem fogsz minden topicba spam-t tolni Smile

Sajat inf meg nem eldontott Smile, ha Bp-i srac festi oket, akkor lesz, ha nem, nem.
hmm.. kabbe?

majd ha nekem is NY-Eu-s fizetésem lesz, akkor én is festetek (ez persze nem igaz) addig meg marad a NPM... Wink
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 3:36 pm

Nekem van egy ilyen táskám is. Ez a legjobb, amivel valaha is találkoztam. Nem is olyan marha drága, de sajna nagyon messziről jön. Olyasmi, mint az Army transportos és Feldherr táskák, de a szivacsok könnyebben mozgathatók, köszönhetően a táska cipzár kialakításának. Szóval ennél nincs az a probléma, hogy bányász kell az alsó tálca eléréséhez.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 2:45 pm

nyilvan nincs elottem a cucc, de ha jol emlekszem SM-nek 8x3, azaz 24 helyet lehetett kiszedni (mind 2x3-asok vagy 2x4-esek).

Szoval Sabolnal kb 24 gyalogos figura fer el 1 talcan, Feldherrnel 30 v 36.
Cserebe Sablolnal 6+2 talca van a dobozban kb 90 euros aron Feldherrnel meg 4 50 euros aron. (berlini ceg arai).

144+magasabb talcak vs 144(120) figura. Mint irtam, nem nagy kulonbseg.

FHerr-el a gond, hogy bepakolsz, majd amikor kezbefogod, az egesz oldalra dol, mint a GW taskanal. igy a femfigurak es az extrem alakuak igencsak veszelyeztetve lesznek.
Sabolt megemeled es kesz, maguk a figurak nem mozdulnak el semerre. Cserebe kipakolasnal, ha valami also talcan van, akkor az osszes felette levot le kell pakolni, es az nem tul gyors dolog.

Nalam demonsereg per pill igy van:
- 2 vastag talca = 12db pleasureseeker + 3 zaszlos demonett
- 1 vastag talca = 18db seeker (lovas)
- 2 vekony talca = 48db demonette (nehanynak a poz miatt 3x3-as hely kellett, igy rogton rosszabb a helykihasznalas)-
- bloodletterek es karakterek = nincs helyuk, ciposdoboz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 2:09 pm

ja, hát én is sabolra voksolok jelenleg. az 1' es tálcán mennyi gyalogos fér el? hiába nézegetem nem nagyon tudom kideríteni. ezek az 1' esek sincsenek előre kivágva? vagy csak én vagyok vak.

feldherrbe a 2.5 es szivacs mellé csak egy 36 os gyalogsági fér. azért az lényegesen kevesebb, mint a sabolnál a 6 tálca. gondolom ott is elfér 36 figu egy 1' es tálcán.

vagy ahogy nézem én elnéztem ennek a táskának a kialakítását. Smile hát a képeken elég nehezen tudom kideríteni, hogy végülis hogyan néz ki...

szóval én egy platoon ban gondolkodom. ennél a kialakításnál mennyi figura fér el az 1' es tálcákon?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 2:00 pm

Feldherr-be nem fer latvanyosan kevesebb figura, mivel a talcak nagyobbak mint a sabol-nal.
De a ketto kozul nekem a sabol jott be inkabb fuggetlenul az aratol.

kr multi: igazabol a karton, mint taska ami taszit engem benne. Felek, hogy konnyen rongyolodik. Amugy arban a 3-bol a legvonzobb.

szo ami szo en sabol-t vennek a helyedben. Stank es tobbi hadigep elfer a 2.5"-es talcan (2 van belole alapban), gyalogosok meg az 1"-esen (6db van belole ugy emlekszem).
Sarkany es tarsai miatt inkabb ures taska + sajat szivacsok a jobbak (pl sarkanyra a kaphato legvastagabb elvileg jo, vagy sajnos darabokban kell cipelni, mint szarnyak, torzs, talp)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 1:42 pm

elkezdtem gondolkodni, hogy mit is kell majd kerekre vinni a nyáron és rájöttem, hogy nem ártana vennem még egy seregtáskát.

ami nekem eszembe jutott az a sabol és a feldherr. gw set nem vennék, drágák és nem is jók, szerintem.

ha jól emlékszem akkor van valami kemény papírból készített olcsóbb megoldás, de nem igazán emlékszem a nevére, meg a gyártóra. mintha gorugrany nak olyan lenne talán.

jelenleg már van egy táskám, abban elfér egy 2000 es sereg, de akkor ugye variálni nem nagyon lehet, mert más már nem fér be mellé. ráadásul nem tudom rendesen szállítani a nagyobb dolgokat, mint war altar, tank, pegazusos kapitány, sárkányos karl franz helblasterrel a szárnyak alatt, mittudom én.

nyilván ez csak szivacs kérdése. viszont fontos lenne, hogy a nagy modellek mellett azért még maradjon hely némi figurának is. szóval sabol elég drága, de ahogy néztem a tank mellett rengeteg figurát bele tudnék tenni, valamint lenne hely a könyvnek is, meg kockának is. feldherrből a nem kemény borítású elég jó árban van, viszont a nagy modellek mellett jóval kevesebb figura fér már be, mint a sabolnál. ha meg kettőt veszek felherrből ugyanott vagyok.

szóval ha valakinek vannak még linkjei alternatív gyártók oldalaira akkor megköszönném ha küldene néhányat.

ui.: megtaláltam kr multicase...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 12:10 pm

helyes, legalabb nem fogsz minden topicba spam-t tolni Smile

Sajat inf meg nem eldontott Smile, ha Bp-i srac festi oket, akkor lesz, ha nem, nem.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyKedd Május 04, 2010 12:06 pm

megjöttek az infinitys babáim. szépek, nagyon pici sorja van rajta, mondjuk ilyen öntés utáni maradék van nem kevés a puskák végén, meg a talpakon, de nem vészes.

pénteken játék aridana-jap. lehet hogy írok majd a saját topicomba róla.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyHétf. Május 03, 2010 1:58 pm

Nyamm-haikan írta:
Sail ho!
Idén jelentsd le korán a kollégáidnak, hogy mellőzniük kell a lenti időpontban. Én is így teszek. santa

Tökös: Gyertek sokan, kell a friss vér.

detto, kb 3 honappal elore le kell jelentenem a dolgot, es nincs kifogas az itteni fonoksegtol.

friss ver?? te kis vampir.

--------------

reszben kapcs hir: 22-ei hetvegen(21-23 kb, ami hasznalhato belolem) otthon leszek, erdekel mindenfele talalkozo regenlatott emberekkel.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyHétf. Május 03, 2010 1:35 pm

Yoda007 írta:
leborul
confused
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 7:55 pm

leborul
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 5:33 pm

Nyamm-haikan írta:
Sail ho!
Tökös: Gyertek sokan, kell a friss vér. Talán idén is lesz nomadizáció és kóborizáció (hálózsákos alvás, hajnalig játszás, stb.) - ami Nektek szerintem nagyon tetszeni fog! háháhá

Nyamm
Szerintem Ádám is benne lenne a dologban, a hajnalig játszás/ivás/evés ilyenek pedig meglehetősen csábító Smile
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 6 711625
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 5:06 pm

Sail ho!

Gorugrany: Nagyon köszi a választ, ez tényleg jó hír! Szerintem ez a nyár egyik legtutibb programja, nagyon hiányozna, ha kimaradna. Tényleg szívesen segítek/segítünk, csak szóljatok.

Gojo: Tavaly hiányoltam is, hogy nem láttalak felmászni a terepasztalra. Ugye jól emlékszem, hogy csináltál már ilyet nyíltan? affraid
Idén jelentsd le korán a kollégáidnak, hogy mellőzniük kell a lenti időpontban. Én is így teszek. santa

Tökös: Gyertek sokan, kell a friss vér. Talán idén is lesz nomadizáció és kóborizáció (hálózsákos alvás, hajnalig játszás, stb.) - ami Nektek szerintem nagyon tetszeni fog! háháhá

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 3:11 pm

nah, éppen mostanában kezdtem én is hiányolni az erre vonatkozó híreket. idén én is szeretnék menni megint.

ha már van valami hír a szállás és hasonlókról, akkor szóljatok. ha kereken leszünk, akkor a legutóbbi panziós megoldást gondolom le kell majd beszélni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 2:29 pm

gorugrany írta:
Előre láthatóan lesz. Júliusban, annak is a vége felé (22-25). Kerekegyházán.
Remek, akkor lehet, hogy idén én is el tudok menni Wink
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 6 711625
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 10:52 am

Előre láthatóan lesz. Júliusban, annak is a vége felé (22-25). Kerekegyházán.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyVas. Május 02, 2010 9:46 am

Sail ho!

Lesz idén fieszta? Alföldi láblógatós-pihenős-festegetős-kosárlabdázós-pörköltözős őrültködés jó társasággal, sok sörrel, szúnyogokkal és pálinkás aszalt gyümölccsel?

Én nagyon támogatom a bulit (az emberileg-erkölcsileg hozzáadott értékeimen kívül pl. szívesen segítek pakolni, sátrat verni, vagy főzni is) - de egyelőre semmi infóm nincs arról, hogy ki szervezi (ha szervezi valaki egyáltalán... rendeer ) , mikor lesz, vagy ilyesmi.

Minden infót előre is nagyon köszönök! drunken

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 8:35 pm

egy normális ember nem idegesíti fel magát ilyesmi miatt, hanem megnyomja a törlés gombot, s nem össze vissza kattintgat az e-mailen belül... Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 6:04 pm

akkor csak Gojo-t idegesÍtem ezzel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 6:03 pm

én se kaptam, csak swccghun levlistáról jön a te neved alól, direktbe nem.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 6:00 pm

Bm írta:
"May all goes well for you." Hehe, lenni kicsi occsó kínai reklámvírus, kicsit besszél angol.

Igen, az ilyenek elég elterjedtek, ezért nem szeretem, ha bárki is belerak a címlistájába. No

És mivel eddig nem kaptam ilyen levelet, köszönöm mindenkinek, hogy tiszteletben tartotta a fenti preferenciámat. cheers

te valamit nagyon jól csinálsz, ha még nem kaptál ilyen mailt, mert benne vagy a címlistámban lol!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 2:59 pm

hotmailles semmi baj... az ilyen remek e-mailek csak a felhasználóknak köszönhetően terjednek
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 2:16 pm

Hotmail: Free, trusted and rich email service. Get it now.

nekem ez a kedvenc részem a levélben! cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
6 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: