kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 12:25 pm

Ahelyett, hogy elmennétek klunapokra csatariportot írni, mi?
Ha úgy sem játszotok, legalább lenne idötök jegyzetelni.
Legalább MAXXxxx-al lenne mit olvasnunk!

Ehhh Neutral
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 12:14 pm

YKoS írta:
bár ha nekem is csak egy olyan játékhoz lennének összerakatlan figuráim, amit rajtam kívül senki sem játszik, lehet hogy én is inkább baszogatnék másokat.
aham , szoval a conf-acheron miatt vagy hasonlo stilusban mint yoda-mester Razz
Laughing
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 12:07 pm

joda-joda... én már akkor warhammereztem, amikor te még a kis sw-os pajtásaiddal Kocsmaasztal #3 - Page 35 670452. és én legalább próbálok csinálni valamit, nem úgy mint... bár ha nekem is csak egy olyan játékhoz lennének összerakatlan figuráim, amit rajtam kívül senki sem játszik, lehet hogy én is inkább baszogatnék másokat. nincs
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 10:43 am

Fé're értés vagyon a dologban.

Két külön klubról van szó. Csak egymás ellen, tehát egy asztalon játszanánk. Ubi említett egy ilyen opciót. Ez lenne egy klubbok közötti megacsata/bemutatójáték. Tavaly is volt ilyen, de az nem sikerült valami fényesen. Három-négy játszó ember már elég hozzá oldalanként sok szépen festett sereggel.

Tehát nem összevont MISFIRE-OBS (ábécésorrend) lenne, hanem a piros sarokban... a kék sarokban ....
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyVas. Júl. 19, 2009 8:33 pm

Nem akarok pesszimista lenni,de sztem már az is remek eredmény lenne tőlünk ha a Misfire-el közösen ott lennénk....nekik lesz asztaluk ami őket ismerve valószínűleg nagyon szép lesz,és ez sem mindegy.

Egyébként ezt a pólós dolgot már beszéltük Patrikkal,mi mindenképp csinálunk,már nagyjából meg is van rá a terv,aki még szeretne az majd szóljon.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyVas. Júl. 19, 2009 8:14 pm

YKoS írta:
Sztem jobb lenne klubszinten menni, nem pedig pécs és kecsó. persze ha nem megyünk, akkor mind1, hogy ki melyik klubhoz csatlakozik. Kocsmaasztal #3 - Page 35 420938
ez szerintem viccesebb. mármint, hogy T/1-et használsz. Smile mikor is mentél te bárhová is klubszinten? Razz
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyVas. Júl. 19, 2009 5:55 pm

Patrik, te mindig megnevettetsz! Kocsmaasztal #3 - Page 35 75827

Sztem jobb lenne klubszinten menni, nem pedig pécs és kecsó. persze ha nem megyünk, akkor mind1, hogy ki melyik klubhoz csatlakozik. Kocsmaasztal #3 - Page 35 420938
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptySzomb. Júl. 18, 2009 3:37 pm

ohh no, not again Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptySzomb. Júl. 18, 2009 1:38 pm

Szerintentem is jó lenne ha mennénk mint klub. És addigra csináltathatnánk polókat is. Találtam egy fasza helyet ahol elég jó minőségű polókat nyomnak
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 8:29 pm

Egyenlőre nem, majd kialakul.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 8:26 pm

gorugrany írta:
Ubi emlegeti/te, hogy lehetne megacsata különösen klubok közötti. Nekünk lesz szép terepasztalunk (így vagy úgy) ezen szépen el is férnénk, ha nektek is megfelel.

Miazhogy....nagyonis! Very Happy Lehet erről a csatáról valami részleteket is tudni?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 6:47 pm

Ubi emlegeti/te, hogy lehetne megacsata különösen klubok közötti. Nekünk lesz szép terepasztalunk (így vagy úgy) ezen szépen el is férnénk, ha nektek is megfelel.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 6:28 pm

YKoS írta:
Megen lesz GD, sztetek tudunk-e "klubszinten" résztvenni majd az eseményen, vagy sem?

Szerintem jó lenne ha mennénk,főleg ha mint klub.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 4:39 pm

MAXXxxx írta:
YKoS írta:
Nincs valakinek pár fölösleges Cry Havoc! magazinja?

folosleges nincs Smile annak ellenere ceg mekkora balfek lett a kiadvanyok jok, igy folosse nem valtak.
pedig reménykedtem, hogy annyira megutáltad a rackhamot, hogy már ez se kell Razz Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 4:36 pm

YKoS írta:
Megen lesz GD, sztetek tudunk-e "klubszinten" résztvenni majd az eseményen, vagy sem?
idén is sexárdon lesz? Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 4:12 pm

YKoS írta:
Nincs valakinek pár fölösleges Cry Havoc! magazinja?

folosleges nincs Smile annak ellenere ceg mekkora balfek lett a kiadvanyok jok, igy folosse nem valtak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyPént. Júl. 17, 2009 4:08 pm

Megen lesz GD, sztetek tudunk-e "klubszinten" résztvenni majd az eseményen, vagy sem?

Nincs valakinek pár fölösleges Cry Havoc! magazinja?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 2:57 pm

dehát ez jó! Very Happy legalább lesz kivel verekedni! az a baj, hogy amikor téged választanak ki akkor nem kapsz érte pontot ha nyersz. nagy kár. pedig sirály lenne.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 11:44 am

zotyó aláírásában is szerepel már a mybrute, a mi harcosaink nevével. Kocsmaasztal #3 - Page 35 351612 Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptySzer. Júl. 15, 2009 11:30 pm

na az jó, reméljük sereggel is bekapcsolódik majd! cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptySzer. Júl. 15, 2009 10:31 pm

JÓ HÍR!
Kb. megháromszorozódott a klubos terepek száma, mivel Balázs(Rokimanjaro) a rendelkezésünkre bocsájtotta a sajátját. A cucc már itt van nálam.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyKedd Júl. 14, 2009 12:59 am

FYI, rav4 10 inch-csel hosszabb, mint a tucson... a felgyűrődést, pedig ütközési zónának hívják. semmi köze, hogy "puhány" anyagokból van. arra jó, hogyha ütközöl 50-nel, akkor elnyelje az ütközési energia nagy részét (s kiszállj élve/belső vérzés nélkül). persze, hátránya, hogy kisebb sebességnél is törik.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 11:55 pm

Hát, remélem amilyen nyavajás anyagból volt, annyira olcsó is lesz a foltozás. Még szerencse, hogy nem valami igazán durva autótval néztem el a kifordulást, mert letéptem volna az ajtót a másik gépröl, ha az nem enged. Ilyen is elöször történt, de sebaj, legalább tudom, hogy a zöld biztosítási kártya elég, és a magyar baleseti lap jó erre is.

Aztán meg majd spórolok, hogy kiheverjem a plusz kiadást. LOL
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 11:46 pm

A RAV4 puhány, meg nem is 2,5 tonna, üresen még az 5 ajtós sem több 1700-nál. Arról nem is szólva, hogy elsősorban női kocsinak tervezték, ez minden szempontból meg is látszik rajta.

Az én Tucson-om is puhányféle anyagokból van jórészt, de rendesen körbevasalták a kasztnit a koreai testvérek. Jobban bírja a gyakást - ha már az igazán komoly terepet nem is.

A Freelander (Zöld) viszont még konkrétan komoly kiépítést kapott - jelenleg nem én használom, azért eléggé masszívnak ítélte a jelenlegi alkalmazója is.

A Toyota Land Cruiser, vagy a Land Rover Defender/új Discovery az igazán jó vasak. Csak azért nem vesz az ember ilyesmit, mert utána éveken át a gázolajra kellene gyűjtenie...

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 11:29 pm

RAV4 - plé lemez xar...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 35 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
35 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: