kerekasztal

pécsi warhammer közösség

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  Belépés  

Share

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)

Go down 
SzerzőÜzenet
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy

Male Hozzászólások száma : 328
Registration date : 2007. Dec. 13.

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) Empty
TémanyitásTárgy: 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)   2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) EmptySzomb. Szept. 05, 2009 9:09 am

Szakállas barátainkat végülis a hazai agresszorok egy solid victoryval legyőzték, a lövésből!30" több mint 24"!
Amit vittem (már itt elvesztettem, ugyanis Vártam egy jó kis mágiázos elfet, de ehelyett hozott egy captiant és egy bsb. 10 ):
Runelord - ad 2 dispell kockát, armor: 1+-os és +1 wo-s páncél, és eélveszek egy powert amit dispellbe rakok talizmán + nagy fegyver
Runesmith - ad 1 dispellt, scroll + +1 dispelldobásokra talizmán + pajzs
Runesmith - ad 1 dispellt, 3scrollos talimán + pajzs
2*10 thunderer
20 full commandos warrior + shield
20 longbeard full comman + shield+ immune fear and terror zászló
20 full command ironbreaker
2 cannon mindekettő grapoeshottal
16 miners
összesen 107 baba, 8 dispell kocka +1 !!!

Namost nem mágia jött , hanem harcos meg is szívtuk. amúgy 5 perces körök nálam
Csata röviden silverhelmeket 3 közelharci körön át tartja 1 db ágyúkezelő
Thunereket lelövik az ijjászok+ bolt throwerek
ironbreaker+longbeard bucira veri a white lionokat, kik nem futnak meg 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) 869490

Eredmény a hazai agresszorok és szurkolótáboruk solid victoryt értek el!
Grat Pavano és köszi a csatát
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano

Male Hozzászólások száma : 383
Registration date : 2007. Dec. 12.

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)   2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) EmptySzomb. Szept. 05, 2009 10:10 am

Ja, mein Kaiser!

Az helyi árjáknak nevezetességük vala igen durva seregtestük, melynek tagjai valának:

Prince lovon, újradobható 1+ páncél, 4+ ward save, Sword of Battle (S4, öt támadás)
BSB Noble lovon, újradobható 1+ páncél, 6+ ward, Sword of Might (S5, három támadás)

19 SpearElves, full command
3x10 Archers
2x Bolt Throwers
2x Great Eagles
3x5 Silver Helms (pajzs, tehát 2+ mentő)
20 White Lions, full command, pszichológiát szüntető zászló (nem az egész tudományágat, csak a sajátjukat)

A csata a várakozásoknak megfelelően alakult, mi messzebbre lőttünk többet, így a muskétás pajtások hamar feladták. Egyik nyílágyút sem látta a törpe tüzérség, így azok is büntetlenül garázdálkodhattak.
A négy törpe blokk viszont durva volt, a játék végéig bekerítéssel, BSB-vel, lövéssel együtt is csak kettőt tudtam belőlük leverni. Eddy nem dobott túl jókat, de a csatát igazából az döntötte el, hogy a megcseszhetetlen BSB által vezetett WL osztag minden körben veszített, de egyszer sem futott el, egyszerre tartottak vissza (esernyővel) egy Warrior, egy Ironbreaker és egy Majom-Kutya osztagot, akiket SZkájvóker Lajos tolt be az első vonalba.

Ez utóbbit lehet, hogy csak odaképzeltem, az allergia nem viccel.

elephant elephant

Köszönöm a csatát, a visszavágóra majd viszek mágiát is...

P.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vendégfórum