kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 A Birodalom dicsősége 2500 p-ból

Go down 
SzerzőÜzenet
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

A Birodalom dicsősége 2500 p-ból Empty
TémanyitásTárgy: A Birodalom dicsősége 2500 p-ból   A Birodalom dicsősége 2500 p-ból EmptyVas. Nov. 22, 2009 2:13 pm

A két csatából három lett, egyik Eddy káosza ellen, másik Patrik kutyái ellen, harmadik Bill halai ellen.
Mindhárom csatát 2500 p-ból játszottuk, én ugyanazt a sereget vetettem be,
Bill és Patrik ellen + 5 patkány segítette megvédeni a területet, a kampány táblázatnak köszönhetően.

Eddyvel negyedes felállást, 5 objektumos küldetést játszottunk.
Az első össztűznek hála, ami megsemmisítette a káosz mobilitását és Yarrick könyörtelen közelharcának,
ami 2 maradvány osztag pusztulását okozta, csekély vesztességgel, (20-30 ezer gárdista halott)
sikeresen befoglaltam 1-2 területet, a káosz generális magára hagyta seregét.

Patrikkal éjszaka kezdtünk és mivel nem akart kill pontos csatát játszani így 4 objektes küldetést játszottunk.
(én csak támogatni tudtam az ötletét, valszeg 1000- 4/5-re nyert volna)
Így is csak a 6. körnek hála, hogy nem foglalta el a területemet, merthogy egymást megritkítva az
5. kör végére egyetlen troop termikutya maradt az asztalon egy objekt körzetében, akit Logan kísért sebesülten,
Pask és a vendetta tűzereje is kevésnek bizonyult így az emeletről lerohamozó veterán osztag, meltákkal
kilőtte a foglaló termit, amit Logen véresen meg is torolt.
Érdekesség képen, Yarrick itt is bizonyított, Logantól távoli területen egymagába megsemmisített egy
ép farkas squadot. Igaz, hogy a közelharcban 3x is a földhöz b…szták és felkelt, de Yarick utolsó ütésével, magával
vitte a halálba, a megmaradt squadot vezető fistes parancsnokot.

Patrik meccse után váratlanul megtámadták a területemet Bill halai. Planetstrike, 3 objekt, IG védő.
Amennyire meglepett a PS-os meccs, (ehhez is megvan a Japán fordítás) amennyire a Tauk vezetőjét,
hogy egy ép lelket sem talált a területen mikor megérkeztek a devil fish-es osztagok és az égből aláhulló
gyalogos csapatok.
Úgy tűnt csapdába csalták a halak seregét a területen, az üresen álló bunkerekről egy automata fegyvert
sikerült megrongálni.
A bekerített halak itt is súlyos vesztességet szenvedtek az első lövések miatt, tulajdonképpen csekély
mennyiségű tankelhárítás maradt a Tauk kezében és a tauk atyaúristenét is kivégezték a sittesek az első körben.
(igaz hogy csak félig halt volna meg, mert elfelejtette használni a csodagránátját.)
A Tauk megpróbálták utolsó erőivel megállítani a Birodalom Gépesített zászlóalját, minimális vesztességet okozva.
A Birodalom 2. megérkezett csapataival karöltve megrendítő zárótüzet indított a halak még fedezékbe húzódó
egységei felé, ami megadásra bírta a Tauk generálisát.

A Birodalom dicsősége 2500 p-ból
IG
Yarrick
1 HQ Psy
1 Tech Pap + 2szerelő Vendettában
Még egy magányos Tech Pap
1 M Pap lánckardal
4 Veterán osztag Kimérákkal, egy csomó spec fegyóval 1-1 Lézer ágyúval 4+-os páncélban
2 Sittes osztag
1 A. Sentinel Plazma ágyúval
1 Devil Dog Melta cannonn,MMeltával
Az említett és kihagyhatatlan és még egyetlen és hős Vendetta
3 Hydra
Paskos Demoliser Russ Mmeltákkal, Lézerágyúval
1 Manticor
Vissza az elejére Go down
 
A Birodalom dicsősége 2500 p-ból
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Imperial Fists+Dark Angel vs.CSM+LatD 2500 pont
» 2010.09.10. Apocalyps Chaos vs Birodalom
» Empire - Tomb Kings, 2500 pont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k csatatér :: wh 2008-2009-
Ugrás: