kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Ápr. 01, 2012 7:36 pm

Laci írta:
Gondolom a legújabb kiadás igaz?
nagyon nem Smile

magyarul nem volt ez után, de a whiote wolf az összes WOD rpg-t teljesen lecserélte, még a világ is változott a következő kiadásban
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Ápr. 01, 2012 6:59 pm

Gondolom a legújabb kiadás igaz?
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Ápr. 01, 2012 5:50 pm

Laci írta:
Srácok kérnék egy kis segítséget.
Melyik vámpírkönyveket használjuk? Pontos címet és/vagy írót adja meg valaki kérem.
Köszi előre is!
http://en.wikipedia.org/wiki/Vampire:_The_Masquerade
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Ápr. 01, 2012 3:41 pm

Srácok kérnék egy kis segítséget.
Melyik vámpírkönyveket használjuk? Pontos címet és/vagy írót adja meg valaki kérem.
Köszi előre is!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 30, 2012 1:27 pm

gojo: kezdhetnénk előbb mondjuk 14től, ha az neked is jó
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 30, 2012 1:15 pm

szombaton játék lesz délután 4 után Patrikkal. Legalábbis Patrik még nem mondta le... Very Happy

én egyébként két oknál fogva nem játszom egyelőre:

40k fronton szeretném már összeállítani a sereget teljesen, és annyi időm nincs, hogy játszak is és fessek is. ezért jelenleg a festés van prioritásban. viszont most már nagyon jól állok, néhány hét és készen leszek mindennel festve. na utána már csak játékra koncentrálnék.

fantasy fronton pedig várom az új seregkönyvet, ami április 7. után rendelhető. amint az megjön és át tudom nézni, máris lesz kedvem fantasysni is.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 30, 2012 1:08 pm

oksa leviszem. Egyébként van élet a klubban, csak olyan nagyobb hétvégi játék volt régen. Én a héten már kétszer voltam lent 40k-t tolni, és elvileg holnap is megyek. Jövő héten délután, kb 16től nekem bármelyik nap jó, úgyhogy szívesen játszanék. Leginkább 40k-t, mert készülni kell a tatai versenyre. Írd meg, hogy mikor jó neked, + mások is írjanak ha akarnak hétközben játszani
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 30, 2012 12:09 pm

Nagyon leült mostanában az élet játékfronton. Én az elkövetkező két hétvégén nem leszek Pécsett, de szerda és csütörtök kivételével hét közben jelezze, aki szeretne játszani, mert tudok rá időt szakítani. Jöhet bármi, fantasy, 40k, BFG, Blood Bowl. Utóbbi kettőt szívesen be is tanítom, ha kell.

Patrik: Alapozót és a célszerszám ecsetet vidd magaddal a klubba, ha legközelebb mész, aztán beugrok érte valamikor, ha lent hagyod. Az én rendelésem nem jött meg, szóval mindenképpen szükség lesz rá. Négy termit és két drop podot kell kifestenem már csak az 1850 ponthoz és utána nekiállok a mocisaidnak.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 11:49 pm

köszi! átmentem, elolvastam. hasznos volt!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 11:32 pm

ld inkvizitoron a hobby-kibeszelo topic Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 3:20 pm

maxxxx:
ha már sikerült megnézned az új festékeket, legalább a különböző csoportokról leírhatnád a véleményed, tapasztalatod, ha lesz rá időd valamikor.

én éppen festék vásárlás előtt állok és nem kicsit összezavarodtam, hogy akkor most mit is vegyek. Smile

bár gondolom a régihez legközelebbi festékek a "layer paints" nevűek lesznek, egyáltalán nem vagyok benne biztos.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 10:26 pm

aki még nem adott teremdíjat, az szerdáig jutassa el hozzám valahogy. (szerdán lent leszek a klubba, kb 15 és 18között)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 3:16 pm

mindeképpen szeretnék róluk képeket feltenni, csak mire hazaérek már nem nagyon van fény a fényképezéshez. hétvégén meg mindig elfelejtem. meg 100% ig még csak a hq van készen, a többinél hiányoznak a vállapok, és anélkül nem az igaziak. ugyanis a vállap az ami ki színt visz a figurákba, tekintettel arra, hogy egyébként csak fémszín van rajtuk.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 1:13 pm

gojo írta:
én szerintem bevállalom. egyelőre úgy tűnik, hogy addigra készen leszek a sereggel.

ma kipipáltam az első drenyát is. igaz még nincs teljesen készen, de a lényegi részek már igen. másfél hónap alatt, minden héten egy kész járművel szerintem megleszek. legfeljebb a razorbackakat hagyom a végére, aztán ha mégsem leszek készen, akkor azt valaki ad kölcsön. viszont akkor nem sokat fogok klubba járni az elkövetkezendő időben...

nincs kedved képeket feltölteni a babákról? Smile
úgy hallottam pofásak lettek, és meglehetősen érdekelne Smile
Üdv!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Márc. 04, 2012 11:16 pm

én szerintem bevállalom. egyelőre úgy tűnik, hogy addigra készen leszek a sereggel.

ma kipipáltam az első drenyát is. igaz még nincs teljesen készen, de a lényegi részek már igen. másfél hónap alatt, minden héten egy kész járművel szerintem megleszek. legfeljebb a razorbackakat hagyom a végére, aztán ha mégsem leszek készen, akkor azt valaki ad kölcsön. viszont akkor nem sokat fogok klubba járni az elkövetkezendő időben...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyVas. Márc. 04, 2012 10:50 pm

Április 14-15.-én lesz a Call of War Tatán. 1850-es teljesen festett seregek kellenek. Aki úgy érzi, hogy jönne az szóljon, jó volna, ha minél többen mennénk.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 03, 2012 11:22 am

Adamowich,
Idézet :
сюда,
erre a szóra kattintva kell követned MAXXxxx leírását.

Gojo, nekem papír táskáim vannak, de beszereztem melléjük egy hátizsákot is azt amibe kettő táska fér el. Mielőtt még...nem, nem találtam, olyan hátizsákot, amibe ebben a kombóban elfért volna a két táska. Csak egészen nagy túrazsákokat, amik legalább annyiba, de inkább jóval többe kerültek, mint ez a célra gyártott cucc.

Porszívóügynök mód ON:
Sokat járok biciklivel és a két táskával plusz a hátizsák egyéb zsebeivel 2000+ IG sereget és minden játékhoz kellő dolgot tudok vinni magammal. Maximálisan meg vagyok elégedve a módszerrel. A dobozok elég védelmet jelentenek a hátizsák elég nagy, de kezelhető.
Porszívóügynök mód OFF:

A papír. Hát ha csak úgy magába-utcán-kézbe-gyalog akarja az ember használni, akkor az biztos, hogy gyorsan leharcolódik. Így mindenképpen kéne valami védelem, akkor már megérheti a saját táskájuk, bár a szivacs méretei alapján a OBI/Baumax/stb... kofferek között is lehet találni olcsóbb és most már csinosabb megoldást is. Ha főleg autóval nyomulsz, akkor szerintem teljesen jó a papír. A nyitogatástól azért olyan gyorsan nem vásik el.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 03, 2012 11:05 am

Adamowich írta:
Hogy kell letölteni arról az orosz oldalról? A fájl letöltése felirat nem csinál semmit... Evil or Very Mad

- letoltesre katt, lesz sok reklamlink az oldalon,
- egyikre katt, elindul egy 30 sec-es szamlalo
- szamlalo 0, akkor megjelenik egy letolteses link, katt
- beirni a 4 szamjegyu ellenorzo kodot, katt
- megjelenik a letoltesi link az oldal kozepe tajan.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:39 am

Hogy kell letölteni arról az orosz oldalról? A fájl letöltése felirat nem csinál semmit... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 02, 2012 8:50 pm

félelmetes, hogy egyik táskás cég sem tud egy értelmes weblapot összetenni. az egyik ezért szar, a másik azért szar...pedig esküszöm nem is érdekelne a táska ára, ha gond nélkül rá tudnék jönni, hogy most akkor pontosan milyen szivacsot is tudok beletenni.
minnél többet nézem, annál jobban elveszek az opciók közül.

gorugrany:
neked papír tartóid vannak, vagy aluminium?
papírnál kicsi tartok attól, hogy az évek során a nyitogatástól elszakad azon a ponton, ahol forog a teteje.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 02, 2012 5:22 pm

Köszi MAXXxxx! cheers
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 02, 2012 4:29 pm

mar nem emlekszem ki kerte: teljes Vampir armybook: http://mastig.ifolder.ru/29025658
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyPént. Márc. 02, 2012 2:30 pm

Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 5:59 pm

Ezek jók, de nekem az bajom velük, hogy szélesek. Így ugye csak oldaltáskába férnek be, és azt meg nehéz cipelni. Mármint annak aki nem autóval jár klubba.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 4:06 pm

teny, hogy battlefoam rohadt draga a tobbihez kepest, de a jarmuvekre testrevagott talcaik nagyon jok.

A GK-stormraven tray helyett inkabb a BloodAngel tray-t ajanlom:
http://uk.battlefoam.com/products/%28Air%29-Blood-Angels-Stormraven-P.A.C.K.-Air-Foam-Tray-%28PA%252d4.5%29.html

nincs folos dreadknight hely, viszont van 2 stormraven, 4 dread, 2 predator hely. A 2 predator hely teljesen jo razorbacknak/rhinonak/elvileg chimeranak is.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
8 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: