kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 11:29 am

Laci írta:
A Sárkánytűz LEHET hogy új helyre fog költözni, s ha ez így van, akkor lesz ott hely is ahol játszhatunk.
jaja, meg LEHET más a politika lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:43 am

Laci írta:
A Sárkánytűz LEHET hogy új helyre fog költözni, s ha ez így van, akkor lesz ott hely is ahol játszhatunk.

röhej röhej röhej röhej röhej röhej röhej
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 8:47 am

A Sárkánytűz LEHET hogy új helyre fog költözni, s ha ez így van, akkor lesz ott hely is ahol játszhatunk.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:36 pm

no a nevkón már túl vagyok. anyám ighelyettes a nevko kollégiumban, így korrumpálva is olyan árat mondtak tavaj, hogy azt hittem viccelnek. de nem. komolyan gondolták. Very Happy úgyhogy megköszöntem, hazajöttem.

de azért várjuk meg akkor, hogy mit mond a te ismerősőd. lehet, hogy rossza helyen korrumpáltam.

vasútmodellek között meg a 40k talán izgalmas, a fantasy azért kevésbé. habár lehetnek ilyen gőzgépek ugye amit a fejlett Birodalom...nade nem is mondom tovább.

klubhelység nagyon jó lenne ha megoldható lenne. nagyon, nagyon.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzer. Aug. 25, 2010 3:57 pm

gojci:
beszéltem a Tett-helyesekkel, aszonták, hogy egy 10 asztalos versenyre vagy a gy.ház aulája, vagy a nevko aulája lenne sztük alkalmas. jövőhéten jön vissza az arc szabiról, aki tud mondani árat. esetleg klubhelyet is tudnak mondani.
a gy.házban mondjuk van egy vasútmodellezős szoba, ahogy én a múltkor láttam, ahol az terepasztalok miegymás berendezve ott van...
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzer. Aug. 18, 2010 9:41 am

Ja...
Nem figyeltem az utolsó kettőt tényleg ide írtam:D
Gojo ha gondolod tedd majd át őket, bocsi:)
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzer. Aug. 18, 2010 12:15 am

Idézet :
bércsapolót keresnék 2 hydra erejéig (az sem baj ha az illető tud festeni,mert lenne 3 zászló is:D) ajánlatokat privben
most olvastam az rpg-n, már egy ideje kint van - aki tudja bill elérhetőségét, ugyan szóljon már neki! Wink

Laci:
tudom, hogy megint én leszek a zotyó, de van itt egy topic, aminek a címe, valami pataszervezés Kocsmaasztal #4 - Page 31 617944 , vagy mi (én mondjuk nem érek hozzá, de lehet hogy van valami oka annak, hogy ez a topic létezik.)
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:53 am

Előreláthatólag minden nap délutánján ráérek. Szal ellenfelet keresnék:)
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 12:31 pm

Vasárnapra ellenfelet keresek!
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyVas. Aug. 01, 2010 5:23 pm

Sail ho!

A Dragon Age jó. Talán mohóság, de rájöttem, egy tök jó játékot vettem a pasimnak, és én is játszom. Nekem törpe harcos csajszi karakterem van.... drunken
A hatás nem marad el: alig alvás, szobában kockulás, bemerevedett végtagokkal és véreres, már-már kocsányokon lógó szemekkel való ébredés és fekvés. Mindehhez behűtött görögdinnye és sok ásványvíz passzol, és kit érdekel a kinti 30 fok? rendeer

A bővített változathoz a Media Marktban 14 900 HUF-ért most ajándék injekciós tűt és tíz ampulla oltóanyagot adnak fémdobozban, hogy le is tudj szokni a szerről. Már aki akar... fogdmeg

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 5:57 pm

YKoS írta:
Pavano írta:
Én Észak-Koreának szurkolok. Nem azért, mert bármennyire is szimpatikusak, hanem azért, mert szeretném, ha túlélné a vb-t a játékosaik családja. Crying or Very sad

Náluk tétre megy.

P.

semmi ilyen nincs. új munkakör az igen, meg hegyibeszéd, de hát csak ennyi. kicsit túlaggódtátok ezt. Wink Sad

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/eszak-korea-kenyszermunkan-a-kapitany-megszegyenitett-jatekosok-2039119 pale
ráadásul csak a szövetségi kapitány Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 4:58 pm

Pavano írta:
Én Észak-Koreának szurkolok. Nem azért, mert bármennyire is szimpatikusak, hanem azért, mert szeretném, ha túlélné a vb-t a játékosaik családja. Crying or Very sad

Náluk tétre megy.

P.

semmi ilyen nincs. új munkakör az igen, meg hegyibeszéd, de hát csak ennyi. kicsit túlaggódtátok ezt. Wink Sad

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/eszak-korea-kenyszermunkan-a-kapitany-megszegyenitett-jatekosok-2039119 pale
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 11:29 am

De milyen!

Van pagonyelf szerencsevadász karakterem... Meg mabari kutyakekszet is tudok venni...

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 10:58 am

amitogepes rpg ha jol emlekszem.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 10:40 am

Pavano írta:
Srácok, Nyammtól kaptam ajándékba egy olyat, hogy Dragon Age. Ha többé nem találkozunk, ez lesz az oka.
Elképesztően jó hangulata van, bár gyakran megdöglend a karakterem/csapatom - azért tovább csapatom.

Ha valaki látni akarja, szóljon, érdemes.

P.

ez számítógépes játék? Vagy a társas?
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 10:18 am

Akkor már soha nem lesz kész az eladó figurák listája Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:44 am

Srácok, Nyammtól kaptam ajándékba egy olyat, hogy Dragon Age. Ha többé nem találkozunk, ez lesz az oka.
Elképesztően jó hangulata van, bár gyakran megdöglend a karakterem/csapatom - azért tovább csapatom.

Ha valaki látni akarja, szóljon, érdemes.

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyPént. Júl. 30, 2010 11:13 pm

igen, az lesz az új szabályok szerint. 76. o. bal hasáb alja.

tőlem persze itt is lehet, de van szabálykérdés topic, ha gondolod. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:36 pm

na ha itt tényleg mindent lehet, akkor:
- ha a kari stubborn, akkor az egység is, amíg benne van?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:37 pm

TöKöS írta:
Következő legendás mikor lesz?
Üdv! Kocsmaasztal #4 - Page 31 711625

szeptember utolsó hétvégéjén
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 7:58 pm

YKoS írta:
Makssssssssssssz:
Mi ez az Aarklash Warpack cucc? Hallottál erről valamit?

miutan birka R csodbe vitte a Conf skirmish jatekot
es a birka R csodbe vitta a Conf nagycsapatos sereges jatekot is...

kitalaltak, hogy az uj kinaiak altal gyartott gagyi figurakbol csinalnak egy .... skirmish jatekot.

szoval probaljak visszahoditani a korabbi kozonseget, csak az a vonat mar elment.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 7:44 pm

Meg, és szeretnémismegköszönniszüleimnekvalamint Ykosnak, de hogy hát attól még nem értem. hogy hát akkor ez hogyan.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 6:50 pm

Makssssssssssssz:
Mi ez az Aarklash Warpack cucc? Hallottál erről valamit?
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 3:16 pm

Yoda007 írta:
Berzenke írta:

Egy rövid idézet abból, amit a 8-ik kiadás AB fálj linkjén volt szerencsém olvasni.
Valami ötlet, esetleg?
jobb-klikk cél mentése másként Smile
csak hülyéskedik, már megvan neki e-mailban.
L for the ...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:10 pm

Berzenke írta:
� @��űŰ´�7ßď_
��B�Z�Q[Áů~�4Ç#|Ű��8aA�t�%JŕďwkîéŰÝÜnď qLh�Ă·2Ü;qîMřą7ŕ_?Ľ˙÷ÍűżwŢ÷´îo�ÓLV�ŞHŞ e$*�Vˇ
«R��J\ f
¸+�q­Ć��ŕĆ|Ý»[mąĹáçZŁiEm<Oćót­q�ĺýW�ÄČň2,]±ćbbd·)ůëͧ�ü�KÖß�ň(áQn�4]ŁJ�ý�E�1(Énôż�qö�}˛čď(˙ý
Îô(ďhÇŁ�GqG�ÝŶćáäřŮ٧��ŘÄr|�4Ű���łßŃ»nO�ßYvsĂ|vëĚ>xnî�­{|íŃw­ýÇáń� Ëo�ĆČí6Čn�¶n§�Fę�íĆţďëŰQÁćőç?EČpöĚÝn^�u ?�F-ű�ô­Ĺb6w·_łĐnĎ-ű<�ÁüŞ3[ë>·Ił<VëWĹp3W»Ę~ďÁnÎŰć·[ţw~kçµv5ă¸oqű_Îcc÷[��ĺîőęf<GÄr�çĂr˘t7[łß�Ń#<ĚôÇrŰëŰľwÂnm�řܤeĹbű�Č/�â=�nş�Z+ Nč;ăżÇ5ů¸¬zt���Ř=�ĂńhîhÜżKNă||öÄ{�ůă1ń9ľkłż�Ô58­Ă\ÜÚr˝Ă8¸
>��«Óp¬áă0¦ß� �\E8Ýĺ=}Öîm·5bp�yĚLs�˙PĂ®VÁ´ŮJ6°�ů:ĹDĹńXŇl_ľg<ęC?n��ĹU°Ý¸�
rÎň ���ö�1ó��O ĺŮé1-ÉtE× đ -A�[�Ăw¤äÇŞ�řyýűć uópŔÖ·|'!`úSD/Î`<bm�é` ŮtSKv©ň[«đ=ÜWaz?ö(Ď|çQ���y�đq ]×÷W�÷˝�ďş�FçÝüĂnOŰ=ţboűg¨Ăä·Ě!¦{$�P���§�łÜ;Rş¦�ĂiÎĽíÎ|˛p���;|ňÜIş�ˇ˝ÎpŻ:�Ç�ÎËKŢ�^őÍ3=�äfľ�üjGŘZéĚG]�é�?°ă�84ëí9ŻXŻ¦/,Îe\]Tî1¤'ndˇŞX?Č÷{�Ůh�shĎúP°¦ŢČCąK�Ń�B9ËĚĄ¬üzOj*<g��AÄą<3 ©Đ�ăF�03fßÜpÂČgiúy®_Ć��
h�+

Egy rövid idézet abból, amit a 8-ik kiadás AB fálj linkjén volt szerencsém olvasni.
Valami ötlet, esetleg?
jobb-klikk cél mentése másként Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 31 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
31 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: