kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái   2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái EmptyHétf. Nov. 15, 2010 7:38 pm

értem, akkor sok gond nem volt velük
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái   2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái EmptyHétf. Nov. 15, 2010 5:43 pm

Patrik írta:
a 3twc-nél nem lehetett volna 2 spec fegyver
Akkor lehet, hogy csak 1 fist volt. Lényeg, hogy mire kinéztek a lascannon tüzböl már csak a PW-ös SS-es lord wolt meg egy Fist+SS-es sima lovas.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái   2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái EmptyHétf. Nov. 15, 2010 1:25 pm

a 3twc-nél nem lehetett volna 2 spec fegyver
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty
TémanyitásTárgy: 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái   2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái EmptyHétf. Nov. 15, 2010 1:02 pm

Akkor egy rövid riport hogy is volt:

Elsö meccs Chrome CSM-jei ellen.
Hozott
2*6 plague marine 1 melta, 1 flamer mindkét osztagban
7 noise, full sonic blaster, bajnok sirennel meg PW-vel
8 berza, bajnok fisttel
2 lash prince
2 * 2 obli
1 landraider
3 rhinó (a noisok ültek a radírban)

Hosszú oldal, 5 objektíva.
Nem volt rutinos, mint mondta elsö versenye. Átadtam a kezdést.
A rhinóit hamar megállítottam, a landraider meg megállt középen és onnan lödözött, de nem is az oblikra, hanem a én raideremre, semmilyen eredménnyel. Az egyik obli-párosa annyira a sarokba volt fölrakva, hogy az elsö 2 körben nem is tudtak löni.
Röviden, az 5dik körre elfogyott, de a vipe-ért nem járt max pont.
18-2 ide.

Második meccs Vadász eldái ellen.
gyalog warlockok,
Eldrad,
harlequinek,
3*5 motors 1-1 cannon-al
lándzsás serpent
dragonok

DoW - 1-1 objektíva.
Mitagadás erre a meccsre nem nagyon emlékszem, nagyjából annyi volt, hogy kerülgettem a lassan gyalogló warlockokat, és a harlequinek meg pont úgy álltak meg egy futás után, hogy boltervégre kaptam öket. A dragonok jármüvét nagy nehezen sikerült megállítani a sok lascannonnal és innen már nem is volt veszélyes a dolog. A végén egy hatalmas kerülövel az egyik prince meg tudta rohamozni az objetkíváját foglaló motoroskat, és ezzel meg is nyertem.
17-3 ide.

Harmadik meccs Quini orkjai ellen.
4 battlewagon, 2 rollás
GazKhull
CFF-es mek
20 boy, PC nob
18 boy, PC nob
8 loota
5 nob mega armorban, 2 combi rak, 2 combi flamer
2*3 kopta 1-1 buzz-saw-val
14 gretchin + juhász

Spearhead, kill point.
Kemény sereg, de jó felállás. Sajnos nem tudtam kezdeni (asszem), de ö a házak takarásában oldalazott elöre, nem teljes gázzal, hogy ha kilövök valamit, ne hulljon el mindjárt a tartalom is.
Egy szó mint száz, a battlevagonokat szemböl meg sem karcoltam a lézerekkel, de a hátukba leugró egyik termi osztag egyböl nyitott egyet. Öket megették a hátul hesszelö kopták (mivel 1-et lelöttek és befutottam rohamtávba).
Egy másik battlewagont a másik termi osztag evett meg, amikor mellé DS-elt, de öket megölte GazKhull, (sajnos nem 1 fázis alatt, így nem is tudtam rá löni, pedig csak 2 sebe volt már)
Aztán nagy nehezen leesett a CFF-es wagon is, meg a 18as osztag ami berohanta az egyik osztag oblit, akik odébb DSeltek le, hogy oldalba lövék a BW-ket.
Itt el kell mesélnem, hogy Quini annak ellenére lejátszotta az 5dik kört, (amiben megegyeztünk, hogy még belefér) hogy már mindenki mondta, hogy már vége, csak 3 perc van, 4-4 volt kill pointban, és ö már nem szerezhetett többet.
Egyetlen lascannon lövéssel még nyitottam a 4dik wagont így lett 5-4-es gyözelem.
15-5 ide, emberemlékezet óta a legkorrektebb meccs volt, pedig voltak vitás kérdések, de mindenben meg tudtunk egyezni hamar.

Negyedik forduló Zaggar eldái ellen.
10 motoros warlock
Eldrad
avatar
2*5 dragon, exarchal (elveszi a covert a saját lövésére)
10 harlequin, 2 meltapistoly, shadowseer
2*10 storm guardian meltával
2 falkon shuriken cannonnal

Pitched battle, 5 objektíva.
Mitagadás úgy ment a meccs, ahogy szerettem volna.
A második körben kihúztam fortune távból a motorosokat, akikböl maradt 3 akik futottak.
A negyedik körben leszedtem a harlequineket 4 före, akik szintén futottak.
Erre ráment 3 obli meg a termik, és egy prince. A fire dragonok is elhullottak.
Aztán beütött a ménykü, a motorosok és a harlik is összeálltak az avatar miatt, a motorosokból maradt 1, aki a végén vitatta az objektívámat, a másikat meg elvitatta az egyetlen megmaradt falkon eldraddal, mert 6 obli képtelen volt lelöni.
Mindkét falkonról lelöttem mindent és immó lett, az egyik leeset, a másik nem. Még az egyik troopjára is rálöttem 3 plazmakannont (hitre 5 van alatta, nincs cover) erre leszedek 2 modellt.
Szóval így lett, hogy 0-1 objektívára kikaptam. És mivel a 4 harli még visszaért közelharcba ahol megöltem 2 CSM-et de elesett még 3 (maradt 1), az 1 harly, az 1 woundos Eldrad, meg az 1 motoros Warlock örzött kb 500 pontot, ami miatt még VP bónuszom sem volt.
5-15 neki. (ezzel buktam a dobogót, de legalábbis az elsö két helyet)

Utolsó meccs Pietr wolfjai ellen.
Wolflord TWC-n, PW, SS
Könyvtáros (Lightning, Jaws)
3 TWC 1 SS, 1 TH, 1Fist
3 Twin-Las razoback, meg egy Las-Plaz razorback
4*5marine, 1-1 melta
2 lone wolf, termi páncél, chainfist, c melta, 2 kutya
5 devastator, 4 rakéta
1 vindicator
5 scout, 2 PW, 1 melta

Spearhead. 1-1 objektíva. Én kezdtem.
A scoutok miatt nem egészen a sarokba pakoltam föl, hanem egy kb a negyed közepén álló ház elé tettem 2 radírt, az oblikat bele. 3 obli felgyalogolt reserveböl, termik DS-eltek, egyik prince a radírok mögött, másik reserve.
Ö feltette szembe a TWC-t meg a 2 lone wolfot. A hosszú oldalán kb a felezöre egy romba a devákat, a vindit meg a könyvtárost.
Az elsö körben lelöttem 2 före (lord meg fistes) a TWC-ket. Még el is lasheltem öket. De a lone wolfokkal nem bírtam. Az egyiket be kellett rohannom az egyik prince-el, hogy ne érje el a radírt, de nem sikerült megölnöm 2 fázis alatt (közben ugye odaért a TWC és a prince leesett). Majd a nagy nehezen lelöttema lovasokat meg a lone wolfot, maradt egy lone wolf 1 woundon, aki egy lövéssel nyitotta a radírt meltával. Ezek után már csak annyi történt, hogy nem tudtam lascannonnal kinyitni a razorbackeket, miközben ö 1 lövéssel leimmózta a másik radíromat.
Nagy nehezen kiizzadt döntetlen.
10-10


Summa: 4dik hely.


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 15, 2010 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái   2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái Empty

Vissza az elejére Go down
 
2010-09-13/14 Call of War Tata - Bm csatái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2010 tavaszi call of war
» 2010-02-06 SM vs Tau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k csatatér-
Ugrás: