kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 csataszervezés

Go down 
+14
Adamowich
Lazaruss
sztyopa
MAXXxxx
subaggut
Yoda007
TöKöS
gojo
lordbill
YKoS
Patrik
Bm
Laci
Botor
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 2:18 pm

Az a gond, hogy 7-ig érek rá, a fantasy nem biztos, hogy beleférne. (a múltkoriból kiindiViszont ha az neked jó, akkor holnap korábbi kezdéssel játszhatnánk egyet. Sima 2500 pötty.
Vissza az elejére Go down
Smoky
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2012. May. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 2:07 pm

Szia
Én szívesen játszanék fantasy-t.
Lizardmen 2500 pont 3 esetleg 4 órai kezdéssel?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 12:31 pm

Lesz ma valami a klubban? Lemennék egyet játszani. Jelezze, ha valaki megy, akár itt, a kár telefonon. Laci, ha jönnél légyszi a Chaos csóka fejeket ne felejtsd el lehozni. Köszi!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzer. Május 30, 2012 10:22 am

Szombatra keresnék ellenfelet. 40K Grey Knight.
Fehérvári versenyküldiket szeretném játszani, ha valaki inkább kihagyná, akkor is jó lenne 1650ből, kéne kis gyakorlás verseny előtt. Hajtanom kell az utolsó előtti helyre:D
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyHétf. Május 21, 2012 9:45 pm

punkosd hetfon pecsen vagyok, ha nem leszek nagyon elkenodve, akkor elvileg alkalmas vagyok 1-2 csatara (whfb-40k, ha jol tippelem a dolgokat)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 10:14 am

várom már, kiváncsi vagyok mit tud az új empire codex. Egyébként csak 40k versenyekre járok, úgyhogy annyira nem durva a sereg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 10:05 am

Empire-t, igen. Az a legerősebb seregem, te meg versenyeken játszol. Kell némi kihívásnak lennie a dologban. Bár az én seregem azt hiszem különbözik mindentől, amit nálunk Empire-ként játszanak versenyeken, de van ahol meg ez a standard.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 10:00 am

ok. 2500p. Empire-t hozol? Mert én WoC-t
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 9:58 am

11 az jó nekem, oké, lehet nagyobb is. Legyen 2500 akkor, a 3000-nek már több időt adnék Smile

Ha véletlenül valami közbejönne írok ide. Elvileg nem, de ha mégis
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 9:53 am

én is kb 16ig érek rá. Szerintem ha délb-ben elkezdjük akkor lehetne nagyobb csata is. 2500-3000 pont körül.
Neked mikortól lenne jó? Akár 11-re is tudok menni, ha már reggel berakom a sereget, és akkor nem kell hazaugranom érte.
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 9:47 am

Patrik írta:


Nekem a csütörtök jó volna. Kb. 12től ráérek

Az nekem egy kicsit késő, de még jónak tűnik. lehet, hogy csak 1500-at játszunk, hogy gyors legyen? 4-5 körül már otthon kéne lennem. Vagy játszatnánk azt az 1777-et, amit egy másik topicban beszéltetek.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 9:35 am

Botor írta:
senki sem csal, hanem túl keveset játszunk.

egyébként a Nurgle jel szerintem támadáshoz való, ha elpusztíthatatlan pajzsos blokkot akarsz inkább a Tzeench kell, mert a tzeench ward hozzáadódik minden más wardhoz, így a parry save-hez is.



csütörtök vagy péntek délelőtt nem jó valakinek játékra?

Nekem a csütörtök jó volna. Kb. 12től ráérek
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 7:45 am

senki sem csal, hanem túl keveset játszunk.

egyébként a Nurgle jel szerintem támadáshoz való, ha elpusztíthatatlan pajzsos blokkot akarsz inkább a Tzeench kell, mert a tzeench ward hozzáadódik minden más wardhoz, így a parry save-hez is.



csütörtök vagy péntek délelőtt nem jó valakinek játékra?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyKedd Május 15, 2012 12:48 am

Én mosom kezeim, fogalmam sem volt mekkora erejük van a káoszharcosoknak, ez Arnold sara. Én is emlékszem, hogy hol s5-tel, hol s4-gyel ütöttek a harcosok, gyanús volt nekem is, gondoltam adhat nekik olyan plusz 1-es fegyót. Arnold, csalsz! Very Happy

Viszont megnéztem én is a big un kérdést, ami faq-ozva van, és sajnos tényleg változott a dolog, összesen egy felfejlesztés lehet az egész seregben. Ezért elnézést kérek, a seregkönyv egyértelműen úgy fogalmaz, hogy 1/savage boyz 1/orc boyz lehet (másnál fel sem ajánlja, csak a savage boar boyzoknál és az orc boar boyzoknál. Én teljesen meg voltam győződve arról, hogy mindkét fajtából egy-egy osztagot fel lehet fejleszteni. (Tehát seregenként kettő lehet, egy bármilyen savage osztag és a sima orc/boar orc osztag.) Ellenben spóroltam ezzel a sereglistába még egy doom divernyi helyet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyHétf. Május 14, 2012 9:44 pm

Patrik írta:
ws4 már 4+ra üti a warrior-t

ah, teljesen igaz, ws4 4+, ws3 5+, olyan, hogy 6+ nincs is a táblázaton.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyHétf. Május 14, 2012 9:40 pm

ws4 már 4+ra üti a a nurgle warrior-t, ws3 pedig 5+ra. A mostani rendszerben nincs 6+ to hit-re
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyHétf. Május 14, 2012 9:02 pm

Jó kis csata volt, kösz mindenkinek.

Azért néhány dolognak utánanéztem a Warriors of Chaos könyvben, ami gyanús volt Wink

-ensorcelled weapons-t csak a lovagok viselhetnek, normál warrioroknak S4-ük van
-mark of Nurgle -1 to hit-et ad lövésnél, de csak -1 WS-t kéziharcban, szóval WS3 6-tal üti, de WS4 az már 5-tel a warriort.
-a Nurgle spell, amit említettetek (Curse of the Leper) nem tartja meg az effektet, miután dispellelted, a S és a T visszamegy eredeti szintre.

A most szombat azt hiszem nem lesz jó nekem, de találhatnánk egy időpontot új csatára a hét második felében vagy a jövő hét elején.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzomb. Május 12, 2012 2:11 pm

Szerintem az 5000 pötty oldalanként sok, elég lesz a 2000-2000. De hozz 2500-as listát is, mert még a páros dolgot átbeszéljük.
Vissza az elejére Go down
Smoky
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2012. May. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptySzomb. Május 12, 2012 11:30 am

Sziasztok

Részemról rendben mindkét megoldás.
Vasárnap 4-re ott leszek.
Párosban 2500-2500 pontból sok lenne?
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyPént. Május 11, 2012 9:14 pm

subaggut írta:
Ha ilyen szépen összejövünk, akkor játszunk egy párost, 2000/2000 pontokból oldalanként. Javaslom a lizzi+empire vs. zőccség+káoszt. Ha mindenkinek ok, akkor vasárnap 4-kor a klub előtt találkozunk. (alkotmány u. 45)

Azt is lehet, de az elhúzza egy kicsit a dolgokat. Nekem mindegy, hozok egy 2500-as listát, ha két asztalon játszunk, meg egy 2000-eset, ha egy asztalon 4-en

Fő, hogy ződ vér folyjon a füvön Razz
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyPént. Május 11, 2012 9:11 pm

Ha ilyen szépen összejövünk, akkor játszunk egy párost, 2000/2000 pontokból oldalanként. Javaslom a lizzi+empire vs. zőccség+káoszt. Ha mindenkinek ok, akkor vasárnap 4-kor a klub előtt találkozunk. (alkotmány u. 45)
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyPént. Május 11, 2012 9:08 pm

Vasárnap én is szívesen játszanék egy fantasyt. 2500 pont káosszal
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyPént. Május 11, 2012 9:07 pm

ha nem jön ellenfél , hozhatok 4000 pont empire-t, hogy 2v1-et játsszunk
Vissza az elejére Go down
Botor
őrmester
őrmester
Botor


Férfi Hozzászólások száma : 40
Age : 49
Registration date : 2010. Aug. 22.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyCsüt. Május 10, 2012 8:30 am

oké, a térképbolt megvan, ott leszek.

Smoky: parkolni vasárnap simán lehet az utcában.
Vissza az elejére Go down
Smoky
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2012. May. 09.

csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 EmptyCsüt. Május 10, 2012 7:03 am

Sziasztok

Lizardmen 2500 pont körül biztosan van.
Nekem jo a péntek 4-től, szombat és vasárnap egész nap.
Kocsival lehet a közelbe parkolni büntetlenűl?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





csataszervezés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
csataszervezés
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: