kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 csataszervezés

Go down 
+14
Adamowich
Lazaruss
sztyopa
MAXXxxx
subaggut
Yoda007
TöKöS
gojo
lordbill
YKoS
Patrik
Bm
Laci
Botor
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 12:49 pm

subaggut írta:
Akkor egyértelmű. Hétfőig talán végzek is a termik festésével, és akkor én is full festett csapatot tehetek fel. (Mondjuk 2 drop pod biztos nem készül el, de az emberek legalább készen lesznek.)
van 5 festett wolf drop podom, használd őket nyugodtan
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 12:32 pm

Akkor egyértelmű. Hétfőig talán végzek is a termik festésével, és akkor én is full festett csapatot tehetek fel. (Mondjuk 2 drop pod biztos nem készül el, de az emberek legalább készen lesznek.)
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 12:19 pm

hétfőn ráér
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 12:18 pm

Nekem okés, de elvileg Arnold is jelezte, hogy játszana. Jabba nem ér rá esetleg?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 10:40 am

Srácok, a Töki tegnap mondta, hogy szombaton csak délutánig ér rá, úgyhogy az apocotr tegyük át hétfőre, mert egyedül nem akarok 10k pontot rakkosgatni.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 8:53 pm

Patrik írta:
Megvan a lista a hétvégi apoc-ra. Super heavy-t végül nem raktam bele, hogy ne az legyen, hogy csak nálunk van

Egy szuperheavy-t szerintem rakj be ponttól függetlenül, mégiscsak apoc, (a 10k felett), és mi is viszünk egy baneblade-et. (ami nálam van). Nem ígérem biztosra, de talán egy alapszínt fel tudok rá vinni addig. Annyi a gond, hogy a két oldalsó lascannon nincs meg, de felputtyzunk rá két lascannonos devát és kész. Smile
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 4:29 pm

rám is számíthattok
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 3:01 pm

legyen akkor úgy.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 2:21 pm

Lehet akkor jobb lenne 2500-2500 mindkettőnknek. Azt én is jobban kitudom rakni, és elvileg neked sem gond.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 1:29 pm

Akkor elvileg 2000 ponttal kell kiegészíteni? (Nem tudom, hogy végül hány pontban egyeztetek meg) Mert akkor csinálok egy 2000-es wolf listát.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 12:05 pm

eddig ha jól tudom Bill 5000 marine-t, Laci 3000 GK-t
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 11:49 am

Én is játszanék, csak jó lenne egyeztetni a "jó oldalon", hogy ki mit és mennyi pontot hoz.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 10:31 pm

Ki az aki jön szombaton?
Tökös, Laci, Bill, Én eddig aki biztos, ha nem leszünk elegen, akkor lehet át kéne tenni az apocot hétfőre, és szombaton simán játszunk 2 asztalon
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 10:53 am

Megvan a lista a hétvégi apoc-ra. Super heavy-t végül nem raktam bele, hogy ne az legyen, hogy csak nálunk van
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:07 pm

14 körül, én kb fél háromra megyek
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 11:58 am

Mikor kezd el ma gyülekezni a nép a klubban?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 11:01 am

gojo írta:
ja, hát nem leszünk éppen kevesen. érdemes lenne az asztalokat betáblázni, hogy kb. ki mikor, melyiken hány órát.

berzenke:
bármilyen játék csak megbeszélés kérdése. szerencsére nincs fújolás egyik rendszerre sem. nekem pl. most jött meg az új birodalmi seregkönyvem és nem olcsóért új figurák! szóval mindenképpen van fantasy is! még akkor is, ha most a 40k megy éppen jobban. nálam csak az akadályozta meg a fantasyt, hogy vártam az új seregkönyvet. Smile
OFF: Gojo, milyen az új seregkönyv? van valami pdf? Smile csak a griff-lovasokat láttam, de kíváncsi vagyok, hogy mi lett abból a seregből.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:24 pm

ja, hát nem leszünk éppen kevesen. érdemes lenne az asztalokat betáblázni, hogy kb. ki mikor, melyiken hány órát.

berzenke:
bármilyen játék csak megbeszélés kérdése. szerencsére nincs fújolás egyik rendszerre sem. nekem pl. most jött meg az új birodalmi seregkönyvem és nem olcsóért új figurák! szóval mindenképpen van fantasy is! még akkor is, ha most a 40k megy éppen jobban. nálam csak az akadályozta meg a fantasyt, hogy vártam az új seregkönyvet. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 5:29 pm

Lehet, hogy én is le tudok jönni szombaton, bár az előttem szólásokból nekem feldereng némi helyszűke. Fantasyt játszik még valaki?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 9:22 pm

én is megyek, viszek szokásosat.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 8:40 pm

Szombaton én is megyek, viszem a szokásos termi sereget. Aztán lassan már fel tudok rakni két-három másik koncepciót is, ha unná valaki az égből érkező meltaáldást. Csak az a gond, hogy a grey huntereimnek még nincs fejük, mert a dobozban adott buksik ocsmányok, a sima marine fej meg még ocsmányabb. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 2:41 pm

én biztosan megyek kb 14től jó
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 1:35 pm

Szombati napra keresnék ellenfelet, 40K GK 1850 pontig maximum.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyPént. Ápr. 13, 2012 9:30 pm

Mi Arnolddal fél 2-től lent leszünk, nekiállunk egy blodd bowl-nak, de utána én jó vagyok egy 1850-es 40k-ra is.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 EmptyPént. Ápr. 13, 2012 3:06 pm

Legszívesebben 1850ből játszanék, de a kevesebb is jó nekem ha kisebb csatát játszanál inkább.
Fantasykat eladtam, most csak Grey Knightokkal nyomulok.
A kettő nekem megfelel, ott leszek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





csataszervezés - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: csataszervezés   csataszervezés - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
csataszervezés
Vissza az elejére 
10 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: