kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal # 5

Go down 
+9
Lazaruss
Laci
MAXXxxx
Patrik
gojo
subaggut
Yoda007
YKoS
exael
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 5:55 pm

hi,
bocs, de a mai csatákat le kell mondjam, de holnap megyek a klubba délután! Lazarussal akkor csatászunk, utána meg Patrikkal, ha nem kezd el Axisozni megint. Razz
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 3:06 pm

Akkor ma beviszem a klubba.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 2:17 pm

Szombaton leviszek mindent, ha nem, akkor majd este elugrok érte:P
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 2:12 pm

maxxxx: ezt a lehetőséget megvizsgáljuk, de 10000,- ft-ért kb 50 fát lehet venni és azokkal nem kell szórakozni.

suba: szombaton, ha otthon vagy, akkor ezekért beugranék a klubba menet.

lazaruss: hozdd le, megnézzük mire lehet jó. mondjuk ha nem vízbázisú, akkor lehet nem sokra, de ki kell próbálni.

laci: hozd le, hogy el tudjunk kezdeni terepezni. (az lenne a lényeg, hogy ne fél év múlva kapjuk meg, mert akkor már nem lesz jó!)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 11:54 am

A tescoban árulták régebben a műanyaggyilkos alapozót de nem találkoztam vele már rég. Amit most lehet kapni 1K huf és elég jó.(azért próba fújás javasolt)
Pár terepet, műfüvet, meg ezt-azt viszek majd le én is.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 11:12 am

Nálam van kb 40 darab modellfesték. Ami probléma lehet, hogy nem vízbázisú, de ha kell akkor beviszem.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 1:40 am

Műfüvet ne vegyetek, nekem van egy bontatlan GW-s és egy bontatlan modellboltos statikus füvem, amit nem nagyon fogok elhasználni, azt bedobom a közösbe. Ezen felül van bontatlan army painteres zöld alapozóm is, ami szintén mehet a klubba. Az évek során emellett összegyűjtöttem sok-sok szemetet, amit terepezéshez akartam használni (kartonok, pálcák, balsafa, műanyagrudak, üres kemény műanyag flakonok (40k-s tartályoknak), eszméletlen mennyiségű figurakeret, ilyesmi. Ja és van romos tankokból visszamaradt mindenféle bitzem, amit esetleg a romos házakhoz, base-ekhez fel lehet használni. Ha kell ilyen, akkor valaki ugorjon egyszer ide kocsival. Smile

Bocs, hogy nem mentem ma le, beteg a lányka, és én voltam vele itthon egész nap.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 1:25 am

erdonel a mennyisegi igenytol fuggoen szvsz nem a kereskedkhazi bolt a legjobb megoldas, hanem egy hosszulevelu mufenyo.

Azt hiszem a Nordmann fenyot mintazo valtozat a legjobb. (ebben most nagyon nem vagyok biztos, de nem talalok megfeleloen nagy kepet rola es nem tudom otthoni milyen).
A lenyeg, hogy a 'tulevelek' hosszuak es egyenletesen korben vannak az ag korul.
Egy 90cm magas 2500Ft es nemhogy par fa(mint esetleges modellboltosnal), de tobb asztalnyi erdo kijon belole.

A feldolgozasa:
- eros vagoval agrol egy kello meretu darab nyissz (drotvaz miatt ehhez kell ero meg rendes vagoszerszam)
- 'also' par ag lenyirbalasa (hogy legyen torzs)
- ha fenyofat akaruk, akkor kb ennyi
- ha lombosat, akkor a megmarado reszt osszeragasztozni es zold szivacsdaraba (vagy fureszporba) beleforgatni.
- talphoz az aljat pl egy WM/Wyrd-es base-be beleragasztani.
- izles szerint levegon szarado gyurmaval/puttyval a torzset kicsit atalakitani (majd ezt festeni barnara)

szvsz gyorsan az egesz fat fel lehet dolgozni es az eletben nem fog tobb modellfa kelleni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyPént. Jan. 18, 2013 1:07 am

FELHÍVÁS

Na szóval:
Mai napon, mivel csak hárman voltunk, ezért hárman, eldöntöttük, hogy milyen terepeket fogunk gyártani a következő néhány hónapban a klubban.

1. több szintes romok
2. barlang
3. erdő
4. dzsungel
5. vár

ezekhez a következő alapanyagokra lesz szükség:

- kék szigetelő anyag (styrofoam)
- alapzat (valami, amire rá tudjuk tenni a terepeket) - ide kellenek ötletek!!!!!
- PVA ragasztó
- műfű
- ecset
- alapozó (leginkább szürke) Tubák Laci ideírhatná, hogy melyik az az olcsó alapozó, ami marja a műanyagot
- modellfesték

kérek mindenkit, akinek a fenti anyagokból van és le tudja hozni a klubba, az reklamáljon.

ami nincs, azt jövő héten kedden be fogjuk szerezni egy vásárlás során! holnapi napon, ha nem felejtem el és lesz rá időm, be fogok menni a kereskedők házában lévő modellboltba körülnézni. remélem, hogy modellfákat és műfüvet itt találok, illetve innen szeretnénk festékeket, illetve ecseteket beszerezni.

amennyiben megvannak az alapanyagok, neki fogunk állni terepezni! csütörtökönként munka után egy-két órát erre kell szánni és néhány hét, hónap alatt szerintem kellő mennyiségű terepet fogunk tudni legyártani. ehhez természetesen mindenki segítségére szükség lesz.
(és nem úgy, mint a mai napon, amikor mindenki megígérte, majd azzal a lendülettel le is mondta...)

ui.: valaki, aki érti a faszbúkot, tegye ki oda is. én nem idegesítem rajta magam...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 5:13 pm

http://www.wyrd-games.net/showthread.php?38345-OOTers-on-Speed-Voting

aki arra jár, dobjon egy szavazatot MAC - mature nephilimjére.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:24 pm

A Patrik a KO kupára jelentkezett, ott szerepel a neve.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:03 pm

Gondolom Patrik is a linkről jelentkezett a Jókedvünk tele: Malifax liga címszó alatt. Viszont a szerkesztés végén azt hiszem egy megosztás kell nyomni, akkor látja mindenki a módosítást. De a legegyszerűbb írni a bossnak, aztán elintézi.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:53 pm

két liga indul most
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:07 pm

subaggut írta:
Patrik írta:
jelentkeztem én is. Subba:téged nem látlak a táblázstban

Én meg téged nem látlak, magamat látom.

Más: Szombaton megyek, talán csütörtökön is.

akkor szerintem az oldallal lesz valami gigszer
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:05 pm

Patrik írta:
jelentkeztem én is. Subba:téged nem látlak a táblázstban

Én meg téged nem látlak, magamat látom.

Más: Szombaton megyek, talán csütörtökön is.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:00 pm

Szombaton 14től lesz klubnap. Aki jön jelezze.

Más: csütörtökönként szeretnénk beinditani,, egy festős, terepezős napot. Ki az akit érdekelne, és akár már jönne is a héten?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:51 pm

jelentkeztem én is. Subba:téged nem látlak a táblázstban
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:28 pm

subaggut írta:
Jelentkeztem. Szerintem iratkozzatok fel még páran, mert egész jól lehet gyűjtögetni a pontokat, ha már hárman-négyen vagyunk egy helyszínen. Arnold, neked kötelező!
végre, köszi!!! fejenugrál
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 3:00 pm

Jelentkeztem. Szerintem iratkozzatok fel még páran, mert egész jól lehet gyűjtögetni a pontokat, ha már hárman-négyen vagyunk egy helyszínen. Arnold, neked kötelező!
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptyVas. Jan. 13, 2013 1:54 am

valaki jelentkezzen már pécsről basszameg a csuda vigye el!
http://geistwald.blog.hu/2013/01/12/jokedvunk_tele_malifaux_liga_kupa_festoverseny
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 3:41 pm

mindig elfelejtem...
leszedtem! köszi!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 3:39 pm

meg mindig az inkvizitor ab topic a legjobb lelohely Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 2:44 pm

ha valakinek van ab 2.2.c-hez 40k datafile, az légyszi küldje el nekem. nyilván megint elveszett valahol a warpban...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptySzer. Jan. 02, 2013 3:28 pm

Pénteken úgy néz ki max 8-9 után tudok csak lemenni, akkor társas vagy egy késői 40k.
Szombaton 40kzni szeretnék, lehetőleg minnél többet.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 EmptySzer. Jan. 02, 2013 3:13 pm

Én mennék, szerintem mindkét napon, de szombaton biztosan. Malifót, és ha van ellenfél, akkor Blood Bowl-t játszanék, illetve szívesen társasoznék ismét egyet a Spartacusszal. A Blood Bowl pályát, ha jó idő lesz leviszem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal # 5
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: