kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal # 5

Go down 
+9
Lazaruss
Laci
MAXXxxx
Patrik
gojo
subaggut
Yoda007
YKoS
exael
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 9:15 pm

persze, azt én is látom, hogy gw-t veszik, mint a cukrot, de eddig is vették, mégse éreztem, hogy valami hiba van a számításukba. most viszont ezt érzem. én egyébként a gw játékokat is kedvelem, úgyhogy nem örülnék annak sem, ha tönkremennének.

nekem pl. a léptékkel nem igazán van gondom. én pl. a skirmish játékokat sokkal jobban el tudom képzelni, mint valóság szimulációt, mert az asztal mérete jobban megfelel ennek a léptéknek. 40k-ba nekem pl. az egyik dolog ami nem tetszik, hogy túl kicsi asztalon, túl sok minden van, illetve egyes dolgok nem is illenek bele ebbe a léptékbe. teszem azt a repcsik teljesen modellezhetetlenek ebben a méretarányban ekkora asztalon. nekem ez már böki a szememet.
megjegyzem teljesen mindegy, hogy hány figurát teszek fel, a játék komplexitása nem nő, vagy csökken, mert az osztag igazából csak azért van többen, hogy lehessen honnan sebet levenni. attól, hogy 50 figura van az asztalon az még 5 egységnek számít és körönként 5 dolgot tudok velük csinálni. bármely skirmish játékban is 5 dolgot tudok csinálni 5 figurával. szóval igazából nem látom én ezt nagy különbségnek.

amit viszont imádok már most az a hordozhatóság. fantasy-t is nagyrészt emiatt nem erőltetem. egy örökkévalóság mire kipakolunk.

összegszerűségről nem tudok nagyon nyilatkozni, sosem számoltam utána. ugyanannyit költök figurára, mint amikor gw-set vettem, csak most nem gw-set veszek. sokkal jobb érzéssel veszek egyébként mondjuk infinityt, mint gw-t vettem korábban. ez nyilván a gyártó hozzáállásán, kommunikációján múlik. én spec. szeretem oda költeni a pénzem, ahova jobban esik. gw-nek nem esik jól odaadni, nem is kapják meg. nyilván nem fognak tőle tönkremenni, de ettől még én jobban érzem magam és ez a lényeg. Smile

azért 40k-t is szeretem, csak kisebb a lelkesedés jelenleg és ez főleg a gw üzletpolitikájának köszönhető.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 10:56 am

MAXXxxx írta:
sajat velemeny:
skirmish vs nagy csata: tenyleg nem ugyanaz az erzes, bar utobbi idoben lassan nem latok kulonbseget (infinityben fel lehet rakni 15 embert is 300pt-bol, de 40k-ban is van olyan seregfelallas, hogy 15-20 fo a 'sereg')

Mondjuk igaz, néhány szélsőséges esetben hasonló a létszám, de ez ritka.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 10:14 am

sajat velemeny:
- igen GW egyre pofatlanabb
- igen GW egyre dragabb (aranytalanul novelt arak)
- bar mindenki sir az arak meg hasonlok miatt, megis veszik a cuccokat, mint a cukrot
- minden ellenere meg mindig nagyon jol megy a GW-nek, sot profit szempontbol kb 5-6 eves csucson van (hogy milyen aron, mas kerdes, lassan szvsz is elvesztik a kritikus tomeget, onnantol spiral lefele vagy valtoztatas)

- nem, skirmishek igazabol nem olcsobbak (Aleph-ami-tetszik tobbe kerult, mint a Tau seregem) par esetben meg a Malifaux sem (avatarok es par nagyobb leny(snowstorm pl) erosen tobbe kerult, mint a legtobb gw figura).

- es igen, amikor az atlagkereset annyi, hogy 1 doboz max 2-3 ora alatt megkeresheto, akkor nem szamit a dolog valojaban (ugyanugy nyignak az emberek, hogy draga, de valojaban nem szamit)

mindezek mellett engem effektiv elvesztett a GW, mint vasarlo. Ha valamit veszek, azt alt masodkezbol. Helyette inkabb en is masra koltok.


skirmish vs nagy csata: tenyleg nem ugyanaz az erzes, bar utobbi idoben lassan nem latok kulonbseget (infinityben fel lehet rakni 15 embert is 300pt-bol, de 40k-ban is van olyan seregfelallas, hogy 15-20 fo a 'sereg')

Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 9:49 am

egyetértek Lacival. A GW-nek talán még sosem ment ilyen jól mint most ( tőzsdei adatok alapján), szinte havonta megjelentetnek valamit.
+ vannak sokkal drágább játékok is pl. warmachine/hordes, ahol asszem az új nagy szörny kategória 30ezer körül mozog.
Meg a skirmish játékok sem olyan olcsóak ám (kivétel a mlaifaux, mert az tényleg az).
Infinity 5 figurás starter 10ezer. A GW-nél az 5 figurás dobozok közül csak a termi kerül ennyibe, ami azért nagyobb mint 5 infinity figura, meg nem egyféleképpen lehet összetenni. Az tény hogy keveseebb figura a játék. Cserébe nem is annyira variálható, meg nagy volumenű egy csata.
Én is fogok venni infinity-t, amit kinéztem 20 figura, 50ezerből fog kijönni szóval nem olcsó. De igazából magyar, meg kelet európai mércével nézve nem az. Nyugaton nem hiszem, hogy ez próblémát okoz. BOLS-t; Faeit-t; és DakkaDakka-t és Warseer-t rendszeresen olvasok, még nem találkoztam olyannal aki az árra panaszkodott volna. Egy gyors példa: kijött a tau codex, a srácok lementek a gw boltba, és vettek egy sereget hogy kipróbálják. Nekik ez nem volt tétel. Arról meg szerintem ne most kezdjünk el vitázni, hogy magyarországon miért nem ilyen a helyzet Very Happy

Olyannal találkoztam amit Subba is írt. "Szemét gw csak 2 plazmás kar van a dobozban, pedig én mind az ötöt úgy akarom összetenni, basszák meg. Na mind1 veszek még két dobozt" Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 9:12 am

Szerintem meg a GWnek baszottul jól megy...
40k részleg nagyon megy, az új alapdobozt a nagyon jó minősége, és az új kódexek miatt nagyon vitték az emberek.
Drágább lett az biztos, és elég gáz hogy olyan dolgot visznek mint a failcast, és senkinek sem tetszik amit csinálnak ebben is biztos vagyok.
Viszont rengetek sírás jön sok embertől(itt nem rátok gondolok), és még is...veszik mint a cukrot. A skirmish játékok pedig teljesen mások, nekem nem nyújtja azt az élményt mint egy nagy csata, és sok szempontból el is marad tőle szerintem.
Más kategória.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 1:26 am

az az igazság, hogy én kb. 10 éve követem a gw üzletpolitikáját és kb. 10 éve mondja mindenki, hogy ez így nem fog már sokáig menni.

de most kezdtem azt érezni, hogy valami tényleg eltörött náluk. valami a józan eszük környékén. mondom, nagyon régóta hallgatom, hogy biztosan tönkre fognak menni, de valahogy most tényleg azt érzem, hogy a fasz rosszabbik oldalára kezdenek kerülni. a dobozok lefelezésénél éreztem én is úgy először, hogy ezt egyszerűen nem tudja eladni egy cég sem. kizárt. ennek ellenére még mindig talpon vannak, pedig már vagy két éve így csinálják. szóval azért várjuk meg, mert lehet megint nekik lesz igazuk. bár mondom, valahogy most én úgy érzem, hogy átléptek egy határt.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 9:54 pm

Sajnos aránytalanul megugrottak az árak a figurák minőségéhez képest is, lásd: fröccsöntött alapdobozok és failcast. Viszont nem csak Magyarországon probléma ez. Olvasgattam kicsit a Malifaux általános fórumait, és a világ minden táján anyáznak a GW-re, elsődleges szempontként hivatkoznak a drágulásra, ha megkérdezik, miért kezdtek skirmisht játszani. A pofátlanság pedig elképesztő dobozokon belül is. Az általam összerakott ork dobozokban nem volt elég jobb kéz (4db-ban), ami a pisztolyos, szóval a fantasyből sem tudtam pótolni. Mikor felírtam az inkvizítorra, hogy keresek 10 db pisztolyos jobb kezet, 2500-3000 ft-os árajánlatokkal jöttek, merthogy sok dobozban nincs elég jobb kéz...

A space wolfokat - ahogy gojo is írja - azért adtam el, mert nem akartam négy-öt razorbackért 35-40 ezer ft-ot kiadni, és még akkor nem beszéltünk a 2-3 10 ezer ft-os vindicatorról. Helyette vettem egy halom Malifaux-t, Infinityt, Heroclixet két személyre, és még mindig nem tartok 35 ezernél. És ha megunom valamelyiket, egy tank árárért veszek egy új alapdobozt bármelyikből.

Szóval a GW szerintem ezzel az üzletpolitikával hamar lehúzhatja a rolót. Nem véletlen az sem, hogy csahos kutyaként ugranak minden lehetőségre, mikor perelni, kukacosodni lehet. Kapaszkodnak minden fillérbe, és egyre agyatlanabb dolgokat találnak ki (lásd két marin küzd a romokon 16 ezerért).
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 9:38 pm

még az elment, amikor emelkedtek az árak, aztán már nem 16 szaurusz volt a dobozban csak 10, aztán az is kicsit drágább lett, de szerintem valahogy a seregkönyvek új kiadása körül kezdett valami nagyon félremenni, értem én h kemény kötés, meg h színes, de baszki 10e egy seregkönyvért, amikor más cégek ingyen frissítik az official seregkészítő progijaikat, meg ingyenesek a szabályok... wtf?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 9:20 pm

nem, szerintem is emelkedtek az árak. volt egy rövid időszak, amikor a forint jól állt és az árak sem voltak elszállva, de utána meredeken emelkedni kezdtek. én valahogy azt érzem, hogy amit a gw csinál, az már a pofátlanság határán túl van magyar szemmel. én egyszerűen képtelen vagyok magam rávenni, hogy vásároljak tőlük, miközben folyamat veszek más gyártóktól, más dolgokat. nem költök kevesebbet, de gw-re egyáltalán nem költök. legfeljebb másodkézből.

pedig a seregem nincs kész és muszáj lesz vennem néhány razorbacket...nehezen szánom rá magam. viszont új seregre biztosan nem fogok költeni, pedig volt pár ötletem. egyszerűen elvették a kedvem. én is azt érzem amit te, hogy átlendültek a határon.


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 24, 2013 1:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 9:11 pm

Ma beszéltünk Billel kicsit a taukról, és elgondolkodtam (múltidéző, unalmas post, skip it):
végre kaptak a tauk új seregkönyvet, az előző 2006-ban jött ki a 4. kiadáshoz, szóval rájuk fért már. Az új figurák szépek, a GW is kezdi átvenni a FW-ös vonalat, legalábbis, ami a battlesuitokat illeti. Vannak erős kombók, végre nem csomagolják össze a kis patás tehén-halakat nevetve. De amikor arra gondolok, hogy az új nagyrobot ~18e Ft, a kódex 10, akkor ott azért beindul a fejvakarás.
Nem értem ezt az árazást. Régen is így volt ez, csak az idő szépíti meg, vagy valami tényleg nem oké? 18e Ft egy kupac műanyagért... ami a baranyai átlag bérek kb. 10%-át teszi ki. És akkor ebből kéne venni 2-3t? Eddig is ilyen drága volt ez a hobbi, csak nem tűnt fel? pale
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 10:53 am

köszi mindenkinek.

Utánanéztem a BSG kieg csak decemberben jelenik meg Sad
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:48 am

Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 12:32 am

Gratulálok!

És akkor még egy jó hír: új bsg kiegészítő jön hamarosan!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 10:52 am

Gratulálnék Patriknak a COWon elért 3., és Bill 4. helyezéséhez!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 12:10 am

Gondoltam veletek is megosztom mi történt ma a klubban.

Lementünk társasozni, az új Trónok Harcával (ami egyébként fasza). Arnolddal korábban leértünk és összeszedtük a szemetet, amit aztán átvittem a szemben levő kukába, az iskola előtt. Eltelik 20 perc, majd kopog egy nő (a szemteszsákkunkkal a kezében), a szemben lévő ház közös képviselője, hogy az az ő kukájuk, és feljelent, hogy oda dobtuk a szemetet. Látta hogy tőlünk volt valaki le is fényképezte.
(de azt nem tudta, hogy én voltam, úgyhogy kúrva jó fényképész).
Mondom igen, én voltam. Azért jelent fel mert náluk a tulajdonos felemelte 200 forinttal a szemétdíjat,ami így már 700forint havonta, mert túl sok a szemetük. (Ilyen egyébként nincs, a kuka méretére kell fizetni a díjat). És ott erősködött, hogy adjam meg az adataimat, meg akinek a nevén van a hely.

Hát mondom az nem fog menni, mert én ugyan meg nem adom az adataimat. Mondom jöjjön hivatalos levél erre a címre, és akkor majd reagálunk. Vagy adjak egy telefonszámot, amin az ő házuk tulaja majd hívni fog. (Ezt se értettem, hogyha ő a közösképviselő, akkor milyen tulaj fog hivni?) és akkor még ott vagy 10 percig vitatkozott. Majd végülis megadtam neki az Ágoston telefonszámát, azt hivogathatja, elvégre az ő nevén van a hely.

Szóval feljelentés tett (legalábbis ezt mondta) a rendőrségen meg a biokomnál, meg a közterület felügyelőknél. Mindjárt jönnek. Ott voltunk még 3,5órát, kurvára nem jött senki.
Egyébként most rá kerestem a neten, max akkor jelenthetne fel, és akkor is csak a biokomnál, ha nem fizetnénk szemétdíjat. De fizetünk, benne van a rezsinkben.

Szóval szerintem legközelebb ne oda vigyük a szemetet, (még akkor se, ha tök üres a kuka, mint most). Mondjuk én kedden és csütörtökön kurvára nem fogok tudni odamenni, hogy kitegyük reggel 8kor. Úgyhogy majd azt kellene hogy kocsival elhozzuk, úgyis kb havonta egyszer telik meg egy zsák.

Bosszantó, hogy ilyen emberek vannak. Feljelentenek mert a kukába dobtad a szemetet
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 11:33 am

Van valakinek ötlete honnan tudnék beszerezni átlátszó baset 40khoz? Reménykedek hogy árulnak valahol, ha nem akkor csináltatnom kell:S
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 8:45 pm

Akinek kell még meghívó oda, ahova klubnapon mondtam, hogy van, az küldjön működő e-mail címet.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 8:20 pm

Ide is felírom, mert facet sokan nem néznek.
3 haverral Trónok harca társasoznánk. Nem tudom kié/kiké a társas, a kérdés hogy játszhatunk-e vele a klubban. Persze vigyázva rá.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 4:45 pm

megjött még két doboz terraclipses terep, úgyhogy szombaton legozunk is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 1:55 pm

én is pont most akarok homemadet csinálni még, mert nekem is kevés van.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 1:42 pm

Nincs véletlenül valakinek sok felesleges/eladó movement tray-e? Most szembesültem a problémával, hogy ugyan orkságom van elég a 8. kiadáshoz, de nincs min cipelni őket. A HTC-re meg le akarom cserélni a hómméd cuccost is, mert túl széles. Leginkább olyan kellene, amelyikben elfér hordába rakva a 20-as és a 25-ös base is.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Márc. 20, 2013 10:08 pm

velem lehet szurkálódni, azért nem haragszom. Very Happy
de szerintem mi nem olyan viszonyban vagyunk, mint másokkal vagy, vagytok. azt kellene átgondolni.

egyébként ha yoda meglátná a "húgomat", asszem elmenne a kedve sok mindentől. Laughing pláne ha öcsém (sic!) egy rosszabb nap után lenne... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Márc. 20, 2013 9:51 pm

gojo írta:
azért persze odaszurkálás nélkül neked sem ment...

tényleg meg kellene ezt beszélni élőben. yodával közösen lehetne szervezni egy találkát. lenne mit mondanom nektek. akkor talán már le lehetne ezt zárni, mert már nagyon unom. mint látszik most betelt nálam az amúgy és majdnem tele pohár. úgyhogy valahogy lel kellene ezt intézni végre egyszer s mindenkorra.
én benne vagyok, mint yoda a húgodban. szerezzek mediátort?
szurkálódás nélkül? affraid
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Márc. 20, 2013 9:00 pm

azért persze odaszurkálás nélkül neked sem ment...

tényleg meg kellene ezt beszélni élőben. yodával közösen lehetne szervezni egy találkát. lenne mit mondanom nektek. akkor talán már le lehetne ezt zárni, mert már nagyon unom. mint látszik most betelt nálam az amúgy és majdnem tele pohár. úgyhogy valahogy lel kellene ezt intézni végre egyszer s mindenkorra.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 EmptySzer. Márc. 20, 2013 1:49 am

gojo, gojo, tudod, hogy ez még messze nem a legalja. Wink voltál már a "mélyben", nem emlékszel? Twisted Evil Basketball
azt hiszem ennyi, csak mert szülinapod van. meg öregszem. a többit pm-be.

Laci, ennyit se kellett volna. De tényleg. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal # 5
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: