kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:17 pm

ezt zároltam, lehet folytatni a #2-ben.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:46 pm

Apró hasonlóságokat vélek felfedezni a seregem alapszabálya és a fórum jelenlegi hangulata között, szóval új kör, lehet újra dobni a civakodást, hátha senkinek nem lesz egyes. Merthát, hírem van, ami sok mindenkit érdekelhet.

1. Ünnepek után ismét új játékosunk lesz, egy műszakis srác, Arnold, régi MK-s srác, Yoda és V_D boztosan ismeri. (Yoda, neked állítólag évfolyam társad volt) Káosz harcoskokkal szeretne játszani, régóta fogalakozik tankmodellezéssel.

2. Van néki egy ismerőse, aki őrzi egy nem használt irodaépület kulcsát, ahol óriási termek vannak. Nos, igen, megkérdezi hogy esetleg lehetne-e ott klubnapokat tartani.

3. Teljesen más dolog, akit érdekel a bfg kipróbálás terén, tudok egy olcsó megoldást. Találtam egy kinyomtatható ork flottát, ki kell vágni, összeragasztani a két oldalát, közé rakni egy darab hurkapálcikát, és odaputtizni egy base-hez. (Nekem kész a papírflottám, másfé óra alatt megcsináltam)
Ezután színes ceruzával kicsit besatírozni a fehér részeket (az enyém ilyen pirosas) és akár lehet s kezdeni a játékot. (Scenario: ork belháborúk) Így nem keverjük össze az egyforma hajókat, ha mindenki ezzel játszik. Akit érekel, annak küldök linket, vagy akár a fájlokat is.

Remélem hamar tisztázódik ez klubhelyiséges kérdés, ha mást nem a találkozókat vagy versenyeket rendezhetnénk itt.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 11:43 am

Kota: Szeretném elkérni... a king + verork sorozatból.

Pavano: Eszer tudja a dalt. Eszter táncolni is tud. Eszter ölni is tud. clown

Mert szeretem: https://www.youtube.com/watch?v=tVrYTLs4VV0&feature=related

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 10:46 am

"És a kötélből ostort fonván kihajtá őket a topicból..." Vagy mi a fasz. Én ezt nagyon unalmasnak tartottam már a Zinkvizítoron is. Itt még unalmasabb. Nem hagyhatnánk a Zinkvizítorra? Csak hogy a faszér beszéljünk meg mindent kétszer, beszéljünk meg mindent kétszer.
A 27-i 3 óra? Én olyankor még sziesztázni szoktam, milyen hülye időpont már ez?
És különbenis.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 9:53 am

Fiatalok!

Soha senkinek nem mondtam, hogy a JoNaKo-nál vásároljon, semmilyen elköteleződést nem akarok klubszinten. Ha jól tudom, ma viszek fel pont közületek 3 embert a KCS-ba nézelődni ingyen, vagy mi a fene...

Mindenki onnan vesz akármit, ahonnan akar. Én annyit mondtam, hogy a nálam megrendelt figurákat én onnan szerzem be, a KCS-tól pedig senkinek nem hozok semmit, mert nem járok arra.

Világos, vagy demokratikusan üssek is? Mad

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 2:03 am

ugye milyen szar ha ilyen marhaságokat kell olvasni bárhol is a fórumon? ugye??? hát szerintem is!!!! most legalább látszik. egyébként meg csak azért, mert a köv héten elrendezem a fórumot. nyitok új témákat oda, amik már nagyon tele vannak, összegyűjtöm a csatariportokat, hogy az új évben már újakat lehessen írni, meg ilyenek. szóval úgy is megy a levesbe, csak azért írtam ide.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:45 am

Eddy írta:
Yoda: ha lesz káoszod játszunk?, de ez nemcsak Yodára vonatkozik. 40K-t is.
Amint túlélem vizsgaidőszakot, és lesz seregem, és lesz hol. Játszunk.

Eddy írta:
A 27, vagy a klubbos kocsmázásban miben maradtatok (csatlakoznék)?
27-én 3-kor ha minden igaz lesz fordanban...

Özsge ez a kép gondolom érdekelni fog:
kocsmaasztal Thejokerthejoker1421025yg4

Én nem mertem kirakni. Smile Amúgy, sokkal nagyobb és jobb! Ha kell átküldöm. Tényleg jó képeket lehet találni érdekes kulcsszavakkal. :kurvaronda1:
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:42 am

27-én 3-kor a Fordanban találkozunk,gyere ha tudsz!
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:35 am

Gyerekek le vagyok maradva. Olvasom a posztokat, és lehet hogy buzi is vagyok, mert azokat is olvastam. Ezenfelül nem értem a tudós, mikulás, Barca meccs, anyázás , ki-kivel van és miért postokat, főleg hogy kurv@'ra keveredik. Nem akarok belemászni az anyázásba, de marha jó, hogy feljösz a fórumra, kikapcsolódni, hogy elolvasd mikor ki-kivel játszott, és ilyen baromságok vannak fenn. Nem értem. Igaz másfél éve vagyok ebben a társaságban, de akkor sem. Kész.

exael írta:
Veszel Káoszt?Elképesztő....Ok,megbeszéljük,nekem a kedd jó,vagy 27-én,illetve utána is.
Yoda: ha lesz káoszod játszunk?, de ez nemcsak Yodára vonatkozik. 40K-t is.
A 27, vagy a klubbos kocsmázásban miben maradtatok (csatlakoznék)?

(Bocsi az egészért, de nem olvastam fórumot mondjuk egy hete, és tényleg szar ezt látni és feljönni, hogy az utolsó öt hozzászólás és folytatása.)
Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:24 am

exael írta:
Veszel Káoszt?Elképesztő....Ok,megbeszéljük,nekem a kedd jó,vagy 27-én,illetve utána is.
Ilyen se volt még, hogy nem te győztél meg vkit a káoszról, mi? Very Happy Azt néztük, hogy a ligára mivel tudnánk menni, s ez jött ki. VC-vel csak az megy aki gyáva... Wink 1200 pontból mindenki tud nyerni. Very Happy

Kedd az jól hangzik! Délután vmikor. Tanulni, akkor már tuti nem fogok. Hozz könyvet! Smile
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:22 am

Veszel Káoszt?Elképesztő....Ok,megbeszéljük,nekem a kedd jó,vagy 27-én,illetve utána is.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:09 am

exael írta:
Jó ez a Kristálybarlang... Very Happy

Egyébként arra gondoltam,hogy mivel a 40k és a fantasy liga egyszerre lesz,ezért 40k versenyre a legendásra kéne menni,illetve én azt tervezem.

Ja,és tudja valaki,hogy ki az a Feina Tryerr??Már azon kívül,hogy elfekkel/eldákkal játszik... Smile Rolling Eyes
Özs, kéne majd segítséged. Mátéval elkezdtünk gondolkodni a szövetségen, s arra jutottunk, hogy a legjobban nekünk a DE-WoC tetszik, meg így akkor elég ha én veszek cuccokat. Smile Szóval, arról a WoC-ról kéne beszélni. Smile


Én is gondolkodtam, hogy ki lehet Feina... lehet egy KCS kém? Smile
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 1:02 am

Jó ez a Kristálybarlang... Very Happy

Egyébként arra gondoltam,hogy mivel a 40k és a fantasy liga egyszerre lesz,ezért 40k versenyre a legendásra kéne menni,illetve én azt tervezem.

Ja,és tudja valaki,hogy ki az a Feina Tryerr??Már azon kívül,hogy elfekkel/eldákkal játszik... Smile Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:30 am

az utolsó 5-6 hozzászólást csak az olvassa el, aki nem okos!!!! Very Happy:D:D


aki meg ezt, az buzi... ugye tudod, hogy olcsó játék hülye gyerekeknek az ilyen kiírás...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:27 am

gondoltam a hány személyiségem van nekem kérdés miatt... jobb félni, mint megijedni! Very Happy

egyébként meg, majd szépen 27 én, miután minden fontosat megbeszéltünk, szépen elmondom élőben is. ahelyett, hogy itt írogatok. mert ehhez egyre kevesebb kedvem van.

hát az egy kettő az nem, de az, hogy ők annyit lőttek kapura, amennyiszer mi eltaláltuk...az kemény... Very Happy és hát egyetlen egyszer találták el a kaput, ezekből a lövésekből!!! Very Happy lehetett volna 4 is. csak a kapus hatalmasakat védett. már a 3. percben is vezethettünk volna. ráadásul idegenben volt a meccs....lejátszottunk a villarealt. még ha az eredmény csak egy sima győzelmet mutat is.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:20 am

gojo írta:
hát az van, hogy elég rendesen elintéztük őket... Very Happy persze ők vezettek, de nem nagyon volt sanszuk. ráadásul még ki is állítótták a pikét!

jah és a többiektől igazán elnézést, hogy megint ilyeneket kell olvasni, de ezt most a saját biztonságom érdekében...szóval mielőtt még megkapom, hogy más írok utu ban, mint amit a közösbe, hát gondoltam kiteszem, hogy látni lehessen a véleményem!!!!
ezt senki nem állította... de te két u2u között is mást írtál.. szerintem. vagy félreértelmezhetően...

EDIT: azért az 1:2 nem gyalulás...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:18 am

hát az van, hogy elég rendesen elintéztük őket... Very Happy persze ők vezettek, de nem nagyon volt sanszuk. ráadásul még ki is állítótták a pikét!

jah és a többiektől igazán elnézést, hogy megint ilyeneket kell olvasni, de ezt most a saját biztonságom érdekében...szóval mielőtt még megkapom, hogy más írok utu ban, mint amit a közösbe, hát gondoltam kiteszem, hogy látni lehessen a véleményem!!!!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:17 am

gojo írta:
na és akkor a továbbiak!

gyurival szóba jött, hogy ki kinek a nőjével. namost ez gyuri és gyönyi re vonatkozott. emlékeim szerint...erre elmondtam gyurinak a véleményemet. az ő esetéről. erre ő megkérdezte, hogy akkor én most téged is egy nagy morális nullának tartalak? mondtam ebben semmi moralitás. erre ő, akkor csak simán nullának? erre én említettem, ha jól sejtem egy olyat, nem én ettől nem tartalak téged egy nullának. mert nem szívesen ítélnék el senkit emiatt. lévén ez van a bibliában és én azt meg sokszor olvasom. és ha már olvasom, akkor próbálkozom is az ott leírtak betartásával. ami persze pont úgy sikerül, mint másnak. vagyis sehogy. de ettől még néha jól jön...pl az ítélkezésnél. ugyanis jelen esetben nem ítélek el senkit aki barátja barátnőjével. de szerintem az ilyen dolog nem jó dolog. én soha nem tenném. mert rossz dolognak tartom. vagy magamtól vagy pavano beszélte be nekem, erre már nem elékszem... Laughing Laughing persze lehet inkább évekkel korábban, mondjuk jóóóóóóóóóóóval korábban alakult ez ki bennem... Very Happy:D mert a baráti körömben is volt egy ugyanilyen eset. amikor még titeket egyáltalán nem ismertelek...persze lehet csak ködösítek... Very Happy:D khm. fene tudja.

szóval elég az hozzá, hogy nem, nem voltam kíváncsi, hogy mi volt köztetek. ha szóba jött, és emiatt rákérdeztem, hogy mi is volt valójában, akkor elnézést kérek érte. felesleges tudnom nekem erről. (megjegyzem, mindez nem a hátad megett, dehogy ette meg, történt, mert a gmail beszélgetést menti a rendszer. amivel eddig is tisztában voltam. Very Happy:D meg eztán is tisztában leszek. szóval gyuri simán el tudja neked küldeni, azt amit ott beszéltünk rólad) bár én inkább arra emlékszem, hogy inkább gyuriról volt szó. nagyrészt...de elég hosszú volt, szóval fene tudja...
akkor ezt most itt beszéljük meg? tudom hogy kb miről volt szó.

amúgy ha már biblia: olyan van, hogy felebarátod exnője? meg mondjuk, ugye már azzal bajok lettek volna, hogy mi az hogy nője, s nem nős... szóval, tudom, hogy viccnek szántad, de elég szar.
először is csak azért hoztam fel a fórumon ezt a dolgot, mert nem tetszett ez az éles szemben állás, gondoltam, segít. hát, nem segített. van ilyen. tudod, lehet én vagyok az ördög - de jó lenne - de attól még alapvetően jó társaságnak gondoltam ezt a helyet anno. ezért vettem babákat egyáltalán. azok a játékok is jók voltak, amit kint a házban játszottunk, de most is azért komolyan elgondolkodik az ember, hogy vegyen-e sereget/nyugi, V-D, 1000 pontot tuti veszek, mert megígértem, s mert fun lesz Very Happy/. akar-e ide tartozni. mert feljön fórumra, s megkapja arcba azt, amit. mindenesetre odáig eljutottam, hogy kell a fasznak a póló, nem szimbolizál semmit, csak a képmutatást.


A hozzászólást Yoda007 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 22, 2008 12:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:15 am

Gojo, én már az utolsó postod negyedénél elvesztettem a fonalat... de akkor maradhatunk abban, hogy akkor mindenki ott vásároljon ahol akar? mindenki azt mondjon ezekről amit akar?

a végén azért már sikerült képben lenni, lehet a télapó és tudósok szavak kapcsolata miatt. csak megjegyezném, hogy a tudósok már az ókorban a heliocentrikus rendszert preferálták(nem mind, nyílván), de a középkorban is a tudósok mondták, hogy kerek a föld, s bizony őket égették meg azok, akik viszont azt mondták, hogy a mikulás létezik. Arról nem beszélve, hogy piros ruhás mikulás csak a coca-cola óta létezik. Tehát az a mikulás nagyon nem létezik. Tuti, hogy a mikulás abban az 1%-ban van, amit már a tudósok ismernek... a nők meg a 99%-ban. Very Happy

mennyire volt gyalulás az a gyalulás? Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:14 am

na és akkor a továbbiak!

gyurival szóba jött, hogy ki kinek a nőjével. namost ez gyuri és gyönyi re vonatkozott. emlékeim szerint...erre elmondtam gyurinak a véleményemet. az ő esetéről. erre ő megkérdezte, hogy akkor én most téged is egy nagy morális nullának tartalak? mondtam ebben semmi moralitás. erre ő, akkor csak simán nullának? erre én említettem, ha jól sejtem egy olyat, nem én ettől nem tartalak téged egy nullának. mert nem szívesen ítélnék el senkit emiatt. lévén ez van a bibliában és én azt meg sokszor olvasom. és ha már olvasom, akkor próbálkozom is az ott leírtak betartásával. ami persze pont úgy sikerül, mint másnak. vagyis sehogy. de ettől még néha jól jön...pl az ítélkezésnél. ugyanis jelen esetben nem ítélek el senkit aki barátja barátnőjével. de szerintem az ilyen dolog nem jó dolog. én soha nem tenném. mert rossz dolognak tartom. vagy magamtól vagy pavano beszélte be nekem, erre már nem elékszem... Laughing Laughing persze lehet inkább évekkel korábban, mondjuk jóóóóóóóóóóóval korábban alakult ez ki bennem... Very Happy:D mert a baráti körömben is volt egy ugyanilyen eset. amikor még titeket egyáltalán nem ismertelek...persze lehet csak ködösítek... Very Happy:D khm. fene tudja.

szóval elég az hozzá, hogy nem, nem voltam kíváncsi, hogy mi volt köztetek. ha szóba jött, és emiatt rákérdeztem, hogy mi is volt valójában, akkor elnézést kérek érte. felesleges tudnom nekem erről. (megjegyzem, mindez nem a hátad megett, dehogy ette meg, történt, mert a gmail beszélgetést menti a rendszer. amivel eddig is tisztában voltam. Very Happy:D meg eztán is tisztában leszek. szóval gyuri simán el tudja neked küldeni, azt amit ott beszéltünk rólad) bár én inkább arra emlékszem, hogy inkább gyuriról volt szó. nagyrészt...de elég hosszú volt, szóval fene tudja...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:01 am

bezony bezony.

hiszen a jonako jó arc. ez a véleményem. viszont lebaszás jár azért, mert azt sikerül kiolvasni, hogy ezért én bárkit is rábeszélnék arra, hogy csak tőle vásároljon. pláne amiatt, hogy másokat rá szeretnék beszélni arra, hogy ott vásároljon. pláne amiatt, hogy klub szinten tegyük le a voksunk, belekényszerítve ezzel mindenkit egy helyzetbe...

merthogy ugye milyen klub? ugye nincs ilyen. ha lenne, akkor is a legnagyobb baklövés lenne kényszíríteni bárkit arra, hogy adott helyen vásároljon. mert ez bizony BAROMSÁG! (mert ugye nem az a baromság, hogy a jonako jó arc és a jonako jobb arc, mint a kcs, mert ezt írtam, hanem az a baromság, hogy ezért valakit is rákényszerítsünk arra, hogy innen vagy onnan vásároljon, mert ez ugye baromság)
tehát nem az a baromság, hogy a jonako jó arc, mert én így gondolom, hanem az a baromság, de ez viszont nagyon nagy baromság, hogy megbeszéljük egymás között, hogy mindenki egy helyről vásároljon és ez az egy hely a jonako legyen, mert ők jó arcok. mert ez baromság. nem pedig az a baromság, hogy a jonako jó arc. mert az ugye nem baromság, hiszen én azt úgy gondolom, tehát nyilván nem írom rá, hogy baromság. ellenben baromságnak tartom azt, hogy emiatt bárki kénytelen legyen onnan rendelni, mert megállapodunk ebben. merthát ez, lássuk be, baromság. mindezek ellenére én úgy gondolom, hogy a jonako jó arc. dehát ettől még nem kell náluk vásárolni. pláne nem kell rákényszeríteni másokat, klubszinten. ami ugye nem is létezik. merthát valakit kényszeríteni arra, hogy csak azért, mert a jonako szerintem jó arc, ott vásároljon...hát az baromság. persze ettől a jonakó még jó arc szerintem. de tényleg. így gondolom. dehát ugye ettől még baromság lenne valakire rákényszeríteni, hogy náluk vásároljon. mert ezt is így gondolom. pont ezért küldtem el a listát a kcs nek a saját két kicsi kezemmel, amire mindenkit felírtunk aki szerette volna. figyelem! akit szerettünk volna! tehát csak azért, mert a kcs szerintem nem kóser, senkit sem kényszeríthetünk arra, hogy náluk ne vásároljon! ettől még én, ha csak lehet a jonakónál szeretnék vásárolni. de pl. mail order esetén inkább a kcs től kell.

figyelem! megint fontos infomráció! legutóbb pavanoéknál mondtam maxxxnak, úgy, hogy pavano is hallotta, a két fülével, hogy mivel a kcs nek jobbak a mail order árai, ezért ott kellene bfg flottát venni!!! maxxxnak mondtam, úgy, hogy pavano is ott volt a szobában!!! nem hívtam ki maxxxxot ám cigizni az előtérbe!!! de nem ám!!!!

a télapó pedig létezik. idén is hozott egy csomó csokit. úgyhogy mondhatsz te amit akarsz... Very Happy megjegyzem a tudódok szerint nem létezik télapó. ezek ugyanazok a tudósok aki szerint korábban a föld lapos volt és a nap körülötte keringett! égett is meg embert amiatt, hogy máshogy gondolta. persze most azt gondolják, hogy ők ennél már okosabbak...de hát lássuk be nem azok, legfeljebb többet tudnak. viszont azt sajnos nem tudjuk, hogy mennyiből tudnak többet...az is lehet, hogy 1% át tudják az összes megszerezhető tudásnak meg az is, hogy 90% át. namost mi van akkor ha a télapó a maradékban van??? na ugye!!! szóval nekem senki ne mondja, hogy a télapó nem létezik!!!! lol!

egyébként pedig, boldog vagyok, mert a barca leradírozta a villarealt! Very Happy és ez jó!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyVas. Dec. 21, 2008 11:04 pm

gojo, neked hány személyiséged van? egyszer, kapok egy u2u-t, hogy jonako mennyire már jó arc, aztán meg egy lebaszást, amikor azt mondom, hogy jó, akkor tegyük le a voksunkat jonako mellett, erre kapok egy olyan üzenetet, hogy basszam meg, hogy nem tudok olvasni. s különben is attól vásárlók akitől akarok, s különben is oldjam meg magam. ezért most te is kaptál egy olyat u2u-ba.

a ködösítés meg a KCS és Jonako inkis vitájára vonatkozik... én nem hiszek a télapóban, úgyhogy abban sem hiszek, hogy a jonako csak azért adja olcsón, mert jófej. ha megtehetné, ő is csinálná haszonért, úgyhogy megéljen belőle. de nem teheti meg.

Ez emlékeztet egyik ismerősömre(nem Pavano, mielőtt vki megint úgy hinné), akik sokszor hangoztatta, hogy neki a pécsi klub csak hobbi, s nem érdekli, hogy mennyire nyereséges. az a fontos, hogy legyen egy hely a srácoknak. de rögtön eladta, amint adódott rá lehetőség. nyílván, majd kijavítanak, hogy nem így történt, de attól meg ez történt. Smile

gojo írta:
emeld ki pirossal légyszi azokat a szavakat ahol ezt írtam! köszönöm.

ködösítés:
a véleményed természetesen ugyanolyan értékű, mint az én véleményem, ami meg nem ez. mindenki abban hisz amiben akar. nem akarlak ezügyben meggyőzni. csináld ahogy jólesik. én is így fogok tenni. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyVas. Dec. 21, 2008 9:50 pm

emeld ki pirossal légyszi azokat a szavakat ahol ezt írtam! köszönöm.

ködösítés:
a véleményed természetesen ugyanolyan értékű, mint az én véleményem, ami meg nem ez. mindenki abban hisz amiben akar. nem akarlak ezügyben meggyőzni. csináld ahogy jólesik. én is így fogok tenni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyVas. Dec. 21, 2008 9:15 pm

gojo írta:
ráadásul gyuri mi ezekkel a kcs srácokkal már komoly vitában is voltunk...hetekig tele is volt ezzel az rpg.hu...ugye emlékszel rá...vidék kontra pest...na azok bizony ugyanazek voltak. szóval neked is sikerült velük összeveszni, nem kéne csondálkozni, hogy másnak is. Smile én nem is csodálkozom ezen! Very Happy
szóval, azt mondod, hogy a haragunkat tartsuk meg örökre? bölcs szavak.


amúgy meg a verseny, az mindig a piacért és előnyökért zajlik. az, hogy nagyon ügyesen ködösít mindkét fél, az más kérdés...



u2u-ban megtalálod a további véleményt, Gy. is megkapta, elvileg...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal EmptyVas. Dec. 21, 2008 7:38 pm

szerintem meg fogalmatok sincs, hogy miről szól ez a dolog. azért kristálybarlangozza le őket, mert valszeg tudnak valamit ami ti nem... Wink nemhogy eltűnt a tárgyilagosság látszata, sokkal inkább behozott olyan dolgokat, amik bizony ott vannak...csak hinni kell benne... Very Happy

a verseny nem a piacért megy. soha nem azért ment. beszéltünk erről a jonakósokkal...ezek a srácok csak megelégelték a troll marhaságait. ha nincsenek akkor még mindig másfélszer annyit fizetünk, mint európa más részein és még mindig barna marhaságait kell olvasgatni a fórumokon...(számold ki, hogy németországban nem olcsóbb...ugye...kiszámoltam, olcsóbb volt... Very Happy:D ) szal inkább az van, hogy nem vagytok képben...Smile ez a vita személyes. volt, van lesz. nem sok köze van a piachoz.

ráadásul gyuri mi ezekkel a kcs srácokkal már komoly vitában is voltunk...hetekig tele is volt ezzel az rpg.hu...ugye emlékszel rá...vidék kontra pest...na azok bizony ugyanazek voltak. szóval neked is sikerült velük összeveszni, nem kéne csondálkozni, hogy másnak is. Smile én nem is csodálkozom ezen! Very Happy

a jonako meg nem a font forint, hanem a font korona árfolyamon számol. ezt le is írták. csak el kell olvasni. ha nem olcsóbbak, nem ott kell rendelni. ilyen egyszerű.

láttuk, már, hogy mi van ha egy bolt van a piacon. nekem nem hiányzik. ráadásul úgy, hogy fene se tudja, hogy mennyi közük van a korábbi trollhoz. aztán ha megint elkezdenek trolloskodni, akkor megint csak nekünk lesz szar...arról már nem is beszélve, hogy amíg versenyeznek és netán a jonako alá mennek, annál jobb nekünk. nehéz ezt nem észrevenni...

a beírásokat meg olvassák, ne félj. Very Happy az, hogy utána üzenetben mi történik, arról ugye nálatok kevés dolog csapódik le....mondanom sem kell. hiszen ha nem úgy lenne, akkor bizony levéltitoksértésért be is perelnélek...mindkettőtöket. Very Happy

valamint:
olvassatok üzenetet. mert az jó. és mert sok megfontolandót írtam le benne.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: