kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kibeszélő

Go down 
+5
Patrik
gorugrany
subaggut
YKoS
gojo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 1:54 pm

gojo írta:
szépek és használhatónak tűnnek. ha mondjuk 3000-. ből megállna egy db, akkor érdemes is lenne beruházni. gondolom nagyjából a duplája lesz, ami meg már sok.

azon filóztam, hogy nekiállok valami vastag kartonpapírból ilyet csinálni. lehet kéne egyet rendelni, hogy legyen minta, ne csak a képek alapján tegyük össze.
inkább azt a műanyagot kellene megkérdezni, amit írtak a ragasztós terepes oldalon - amiből ugye nem lett rendelés?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 1:52 pm

szépek és használhatónak tűnnek. ha mondjuk 3000-. ből megállna egy db, akkor érdemes is lenne beruházni. gondolom nagyjából a duplája lesz, ami meg már sok.

azon filóztam, hogy nekiállok valami vastag kartonpapírból ilyet csinálni. lehet kéne egyet rendelni, hogy legyen minta, ne csak a képek alapján tegyük össze.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 1:34 pm

Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 2:21 pm

Nem-nem. Az az én dolgom. Vettem már "szépen festett" és más által alapozott figurát is. Azóta is csuklik szerintem az előző tulaj. A százforintos bolt meg gazdagodott pár flakon maró hatású folyadék árával Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:46 pm

...festetten... ?

Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:27 pm

Megjöttek a figuráim. Gyönyörű talpakon, szépen összerakva és sorjázva, alapozatlanul. Kell ennél több? Smile

Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 9:16 am

szép lett
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 1:18 am

Nagyon szép lett! leborul Jól mutat ez a narancs a fekete alapozáson, sokkal kontrasztosabb így a figura, mint az ami a dobozon van.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 3:10 pm

Ma próbaképpen lealapoztam az egyik ilyen figurás műanyagdobozból készült épületet, és szépen befogta az alapozó, persze csak ha óvatosan szórtam rá. Iszonyat jól néz ki, ( még szárad, azért nincs kép róla) meg kellene próbálni nagyobb dobozokból is készíteni házakat, mert ezek egy figurányi magasak, és maximum ilyen asztal egy részére elmegy kategóriájúak. Szóval ha valakinek vannak felesleges nagyobb méretű, és - ami lényegesebb - jó magas műanyag dobozai az ne habozzon lehozni őket a klubba. A többit megcsinálom, mert bitz van dögivel. Illetve. Infinity fórumon láttam, hogy szívesen használnak az emberek ajtóknak a tejes és a gyümölcsleves dobozon lévő kis pattintós műanyag "kupakokat". Azt a kis lapos izét az ovális kivágással. Na, olyat is kezdjetek el gyűjteni. Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 10:14 pm

Köszi, hát van még ezzel dolog bőven. Ugyanakkor mindenképpen szeretnék még egy-két feleekkora épületet összedobni. Aminek szinte biztos, hogy híja lesz az a festés scratch
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 4:08 pm

a házak meg frenetikkusak. de komolyan. ilyet kurvára akarok én is csinálni. a fluffisztánon mindenképpen jó lenne, ha meg tudnád mutatni, hogy hogyan kell.

elementes rendelés:

szóval az úgy volt, hogy Máté rendelt és az elveszett. azon a vonalon még áll a dolog. valahol ott tartunk, hogy visszakapjuk a pénzt, vagy még egyszer feladják az egészet, ha minden igaz,.

aztán rendelt Patrik is, egy hete, de ott meg be kellett várni a cuccokat, hogy együtt adhassák fel. 28-án viszont csomagoltak és postáztak elvileg. az remélem jövő héten megjön.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 4:04 pm

Haladgattam az épülettel (és már csak 109-et kell aludni a Fluffisztán VI-ig Smile

kibeszélő - Page 2 001lrak



kibeszélő - Page 2 002dsh



kibeszélő - Page 2 003usr




Illetve:
Idézet :
remélem a mienk is jön már, elvileg ma kellett, hogy feladják vagy holnap. jövő hétre remélem az is ideér.
Ez az Elementes rendelés? Lehet tudni mi tartott nekik eddig?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:02 am

Nálad már betagozódtak a japók Smile. Egyébként a "hivatalos" színsémákból nekem szinte semmi sem tetszik az infinityben, ezért is voltak fenntartásaim a figurákkal kapcsolatban korábban. Aztán elkezdtem nézegetni az art fórumokat és főleg a nyers figurák képeit, és csak akkor tudatosult, hogy gyönyörűek a figurák, és valójában csak a hivatalos sémák bántják a szemem. A kínaiak sémája egyébként nem olyan gáz, ha nem fested olyan rikítóra a zöldet, akkor még akár ezt a zen kolostoros hangulatot is visszaadhatja. Mondjuk a baszott nagy fegyók eléggé lerontják a buddhista harmóniát Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:47 am

én a meglepő zöld-narancs kombó mellett maradtam, ami a jelenlegi ju ying séma. gondolkodtam, hogy a japók a fehér-piros-fekete-szürke színeket kapják, de inkább maradok a másik mellett náluk is.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:45 am

Nekem még minden tök homály, de mire kifestem a csapatot, addigra talán átrágom magam rendesen a szabályokon is. Egyébként piros-bordó-fekete sémára akarom festeni a csapatot, valami ilyesmire. http://l5rsearch.com/images/cards/BayushiArunsa.jpg
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:35 am

örülünk. lesznek jó kis yu jing belvillongások!!!! én leszek a kínai áruló... Very Happy

remélem a mienk is jön már, elvileg ma kellett, hogy feladják vagy holnap. jövő hétre remélem az is ideér.
ma rendeltünk a seregnek táskát battlefoamtól, most már csak a tereptárgyak hiányoznak. meg az, hogy végre játék is legyen és ne csak beszéljünk róla.

egyébként a szabályokon átrágtam magam, nagy vonalakban kezdem felfogni, hogy melyik képesség mire való, melyik felszerelés mit tud. így már azért jobban sejtem, hogy egy-egy modell mit tudhat.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:09 am

Megvan az Infinity csapatom, végül nem sasvastik lettek, hanem egy kezes kis JSA banda (a bbzs által hirdetett banda az inkvizitoron) Húsvét után kézhez is kapom cheers
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 10:13 pm

Ó, ez csudajó ötlet! (küldök át pár új szmajlit, h ne kelljen mindig kiírni h FACEPALM)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 9:43 pm

szerintem tartsuk meg mind a négyet magunknak!

az négyszer annyi terep!

( Shocked Laughing Shocked )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 9:13 pm

Hízik a májam.
Csak halkan jelzem, hogy 4x lehetne letölteni, ha jól láttam... ha lenne 3 másik klub, akik beszállnának, akkor aprópénzért meg lehetne venni mindent. Mellesleg lehetne építeni a kapcsolatokat... Persze tudom, h hol vagyunk, nyilván veszekedés lesz belőle...de mégis, nem érne meg egy próbát?
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 2:19 pm

http://www.battlesystems.co.uk/products.html

Ha itt megnézed, hogy mit írnak meg mekkorák, akkor egy párnál le van írva, hogy egy 3x5-ös táblához is elég, amúgy meg a mérete is kiderül a képekről...
És egy egész komplexumot lehet venni 7 dollárért. Letöltöd, kinyomtatod, felragasztod, kivágod, összerakod. Szerintem kurvajó. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 4:03 pm

szerintem is jók. csak azt nem tudom eldönteni, hogy elég nagyok-e. ezeken a képeken nem igazán látszik, hogy mekkora hely van a figuráknak mozogni, meg elbújni. egy ilyen szobával azért nem vagyunk beljebb.

megnéztem a többi cuccukat is, azok elég használhatónak tűnnek, elég nagy tereket elő lehet állítani belőle. csak ki kell nyomtatni, vágni, összerakni... és sokkal mecerásabbnak tűnnek, mint a terraclipses dolgok. cserébe viszont sokkal jobban lehet alakítani őket, és nem csak külső falakat kapsz, hanem a berendezést is, amit aztán oda teszel, ahova akarsz. árban egyébként nagyon barátságosnak tűnik, bár nem számoltam utána, hogy mekkora részeket lehet előállítani egy-egy pack-ből.

a hajóbelső egyébként még nem megvehető, ugye? csak, mert mintha olvastam volna valahol, hogy kickstarteres.

én is benne vagyok egyébként a vásárlásban, ha mindenki beleegyezik. vagy legalább annyian, hogy értelmes összegetlehessen kihozni.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 4:58 am

Ez iszonyatosan hangulatos és szép is.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 4:15 am

Ez kurvajó. Én bennevagyok egy ilyenben is akár...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 2:07 am

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kibeszélő
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Infinity :: Akadémia-
Ugrás: