kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Seamus The Mad Hatter (Patrik)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 10:42 pm

Jhétvégén szívesen játszanék, ha jöttök klubnapra
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 10:32 pm

gondolom, a srácok csajok tartották a 2 lépés távolságot... de egy jó kis mad hatter meccset én is megnéznék valamikor Smile
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 9:11 pm

Kár, hogy nem voltam a hétvégén azért ezt a meccset megnéztem volna. A terrifying-hoz viszont annyit, hogy nem kell hozzá target. Elég ha a melee range- be bemegy, vagy ott kezdi az aktivációt.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 2:23 pm

az kemény... legalább jól látszik, hogy az ölés szerencsére nem minden Malifauxban, hanem a küldetéseket kell jól csinálni. cheers
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 2:10 pm

Yoda007 írta:
Patrik írta:
A Legnagyobb kárt egy pulse képességgel tudták okozni. Target nélkül 3 inches aurában 2 wound az ellenbe. 1 pontos akció, körönként 6szor beszoptam.
ez mi volt, mert amit néztem, az egy varázslat, szóval, kell hozzá lapot húzni.

húzott is. Csak mivel nem targetelt meg, nem számitott a terrifying, meg a pitiful. És nála mindenki soulstone user és általában 20 fölötti értékekkel hozta ki a varázslatot. Szóval esélyem sem volt leszedni.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 2:07 pm

Patrik írta:
A Legnagyobb kárt egy pulse képességgel tudták okozni. Target nélkül 3 inches aurában 2 wound az ellenbe. 1 pontos akció, körönként 6szor beszoptam.
ez mi volt, mert amit néztem, az egy varázslat, szóval, kell hozzá lapot húzni.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:22 am

Hétvégén megint kipróbáltam Seamust (ez volt a 2. meccsem velük). Most már kicsit okosabban, mint először Subba Vikijei elllen.
Ellenfél Bill élő kurvái vs. Döglött kurvák.

Külön küldik voltak. Billé valami objektivás volt. Nem emlékszem, hogy melyik mert végülis nem tudta megcsinálni. Nekem meg a wagon-os.
Sémáim: Bodyguard, hold the ground. Mindkettő bejelentve.
Billé: Bodyguard, + megjelöl egy terepet a deployomban.

Csapatok: colette+ egy nagy construct+ 2 kisebb show girl, egy manöken, egy nevesített showgirl (alexandra talán)
nálam: seamus + grave spirit + 3 rotten belle + madame sybill + 2 canine remains + molly

Elég keménynek tűntek a show girl-ök a folyamatos switchekkel, meg azzal, hogy le bury-zték az én figuráimat. De a sok lure-al nem tudtak mit kezdeni. folyamatosan elhúztam őket. Így a wagon két kör alatt simán beért (az 5. körben, mert az első 3-ban én nem akartam mozgatni). A Legnagyobb kárt egy pulse képességgel tudták okozni. Target nélkül 3 inches aurában 2 wound az ellenbe. 1 pontos akció, körönként 6szor beszoptam. Hát köszi. Ebbe bele halt a 2 kutya, a madame, a totem + molly ( ő túl is élhette volna, ha tudom, hogy soulstone használó). Na mind1. Legközelebb már tudni fogom.

A lesett figuráim helyére beidéztem 2 dead doxyt, meg még 1 belle-t. Írtani nem igazán tudtam, csak a Bill álltal leverhetetlennek hitt nagydögöt és a manökent tudtam leverni. Viszont a lure-al gyakorlatilag megnyertem a meccset. A deployom és az objektíva közelébe se tudott menni, a bodyguard sikerült nála is. Összeségében 8-2 ide.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seamus The Mad Hatter (Patrik)   Seamus The Mad Hatter (Patrik) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Seamus The Mad Hatter (Patrik)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Patrik - Space Wolves
» Patrik Chaos serege
» Patrik - Dark Elda
» Patrik - Grey Knight
» Patrik - Chaos Renegades and Heretics

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Malifaux :: Csatatér-
Ugrás: