kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Aug. 06, 2008 3:04 pm

gojo írta:


nohát már tényleg csak ez hiányzona!!! röhej ennél jobban már úgysem anyázná őket senki, úgyhogy akár oda is írhatnák!

fordítási kérdés:
elértem oda, hogy magnus the pious.
nem figyelsz gojo, empire azert nincs vegig benne codexben, mert folyt kov: The Empire (valami hasonlo nevu legalabbis) nevu fluffkonyvecskeben.

en maradnak a Jambor Magnus-nal.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Aug. 06, 2008 2:19 pm

gorugrany írta:
Viszont csodálkozom, hogy nincs odaírva: a történet folytatását/befejezését elolvashatják az XY seregkönyv/kiadványban. lol!

nohát már tényleg csak ez hiányzona!!! röhej ennél jobban már úgysem anyázná őket senki, úgyhogy akár oda is írhatnák! én egyszerűen nem értem ezt a kicsinyes hozzáálást. aztán lehet nem is ilyen kicsinyesek, csak ilyen hülyék...mármint, hogy a szerkesztésnél úgy gondolták, hogy ez így lesz jó és nem a pénz miatt...bár ezt azért nehezebben gondolom el róluk.

fordítási kérdés:
elértem oda, hogy magnus the pious. namost a pious azt jelenti, hogy jámbor, kegyes. csakhogy én nem nagyon emlékszem királyokat így említeni. nálunk ugye a szent jelzőt szokták használni. angol területen vajon ugyanerre gondoltak? az a bajom, hogy lehet akkor inkább saint, sainted, holy, blessed magnus lett volna. azért lett egyébként pious, mert sigmarba vetett hite megkérdőjelezhetetlen volt, meg neki is az egyesült nemzet volt az ideája. vagyis nem avatták szentté mert agyonverte a káoszt, csak az elöbbi tulajdonságai miatt ráaggatták a pious jelzőt. viszont magyarul meg elég hülyén veszi ki magát....ötlet? nálam egyelőre szent magnus.

ja és felkerült egy ilyen, mert tetszett:
fogdmeg
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Aug. 06, 2008 12:43 pm

gojo írta:
most már csak azt nem értem, hogy az empire részek kifejtését hol találjuk!!! Laughing Laughing Laughing Laughing mer az valahogy elveszett itten a nagy darabolásban.

No ez ám a főtrükk a dologban!
Megveszed a könyvet, mert teszik a seger, és érdekel. De nekik nem kellett megfizetni azokat az embereket, akik mergírták volna a hátteret, mert te megveszed a könyvet így is!

Köz-gáz...

Amúgy mi ez a pangás? Mindneki nyaral?
Se csataleírások, se festések... Sad

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Aug. 06, 2008 9:35 am

Viszont csodálkozom, hogy nincs odaírva: a történet folytatását/befejezését elolvashatják az XY seregkönyv/kiadványban. lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyKedd Aug. 05, 2008 11:10 pm

ugye...én is így vagyok egy résszel az empire ből...már készen van, de valahogy nem sok kedvem van begépelni. pedig azt sem mondhatnám, hogy olyan nagy meló lenne, mert elég gyorsan gépelek...egyébként arra jutottam, hogy jobb kisebb adagokban felvinni a dolgot, mert ott még nem fogy el a lendület. azt is próbáltam, hogy egyből gépre fordítani, de valahogy jobban tetszik a hagymányos változat. csak tudnám, hogy miért.

na ha készen van küld át és már teszem is ki az oldalra.

szóval akkor azért nincsenek kifejtve a dolgok!! hát rájöhettem volna magamtól is! Laughing mégiscsak a gw ről beszélünk!!! ott szúrnak ki veled ahol csak tudnak! nyilván akkor a vámpír könyvben meg a vámpíros történetek kifejtését találjuk meg. most már csak azt nem értem, hogy az empire részek kifejtését hol találjuk!!! Laughing Laughing Laughing Laughing mer az valahogy elveszett itten a nagy darabolásban.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyKedd Aug. 05, 2008 10:08 pm

Na, lefordítottam a Gorbad Ironclaw részeket az orkok történetéből, már csak be kell gépelni. Abból kiderül, hova tűnt, és mi lett a csata vége. Twisted Evil

Színesednek az orkok is, aztán jönnek a szekerek, és akinek "jó lenne valakit lealázni warhammerben" érzései támadnak az írjon, aztán lejátszuk. lol! Egy valamire azért figyeljetek, olyan sereggel lehet nevezni, ami egész kockákban szed le az asztalról, mert ennyi figurát nem akarok egyesével leszedni, ráadásul már szinte mindegyik szines, szóval nehéz lélekkel szedegetem le, de ha kockánként pusztul, úgy mehet vissza egyből a polcra bounce háháhá
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyKedd Aug. 05, 2008 9:43 am

Feleim,
nálam van az aktuális fehértörpe, csak hogy tuggyátok, akinek köll, az szójon.
Szép meg minden. A következőhöz meg adnak babát, az emg azér lesz jó.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyHétf. Aug. 04, 2008 9:46 am

Én egyszer már hazahozni szeretném azt a nyamvadt spearheadet, hogy utána visszavihessem összerakni. pirat De eddig ebben sem tudtam jeleskedni. Lehet, hogy majd szerdán?
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyHétf. Aug. 04, 2008 1:26 am

Ha jól állok a szakdogával (amire háááát elég kicsi az esély) akkor én is megyek! Smile

De ezt még le kell tisztáznom magammal. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyVas. Aug. 03, 2008 8:39 pm

ja énis!! meg akkor már ott ki is lehetne próbálni őket!!!
a kérdés csak az, hogy mi fog megjönni egyáltalán? csak a lándzsafej?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyVas. Aug. 03, 2008 8:38 pm

Ha megjön valami DE akkor én mennék összerakni őket!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyVas. Aug. 03, 2008 12:26 pm

mosork mosork mosork FELHÍVÁS! mosork mosork mosork


Olyan kreatív alkotótársat keresek a jövő hétre, aki hajlandó lenne babákat készítgetni nap közben szerény otthonomban. Nyilván nem az enyémeket kellene tupíroznia (arra itt vagyok én), csak magamtól sosem teszek ilyesmit ebben a nyomorult időben. Kölcsönös teljesítménykényszert, ventillátort, sört, dinnyét biztosítok!

Olyan fél egytől lehetne dolgozgatni nálam minden nap, a szerdát kivéve, amikor próbálok menni fuxér'.

Ha valakit érdekel a dolog, jelezze időben!

Gyertek fel szobára!... loveork sörk sírork 3 munkaasztal van, lehet festeni-darálni-ragasztani, akár terepet is gyárthatunk, mert van miből!

P.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 7:21 am

Dectum: a sablonod nálam van, cserébe az enyémeket is megették (kiderült, hogy Gojo dugdossa őket a hegyen). A többiről nem tudok, de meglesznek hamar, ha keressük.

P.
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 1:56 am

elhiszem h sok helyre pakoltatok mégis hiányzik:
- a nagy sablonom
- mindkét 1*10-11-es muskétásbase-em
- pisztolyos
meg pár ami a gépek alatt volt Sad
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 12:42 am

hát annyi helyre pakoltunk neked base eket, hogy nem csodálom. viszont a pisztolyosok bőven a játék vége előtt leestek, szóval nem nagyon tudom, hogy hova kerülhetett. külön tettük az összes ember figuráit már amikor levettük őket az asztalról akkor. én megnézem, de mivel nekem is csak egy füvesített basem van, nem hiszem, hogy elhoztam. mondjuk eddig még nem vettem szemügyre, hogy miket sikerült zsámányolnom... Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 12:31 am

Srácok!

Nálam maradt Gojo egy kockád. Ennek ellenére deficites volt a mérleg, ugyanis elég sok unit base-em hiányzik! Sad
Főleg az, amelyik a pisztolyosok ála volt és ki is volt füvesítve meg minden! Akinél van, azt kérem írjon! Smile

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: chaos sereg   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 12:17 pm

na első körben itt teszem közzé, hogy a meglévő 40K-s chaos-omtól megválok akit érdekel írjon rám azt mindent töredelmesen bevallok Smile (seregkönyv is megy)
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 12:06 pm

kellett nekem odaadni neked, most elrontottalak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 11:48 am

a kanalat, tányért nyugodtan tartsd meg és használjátok fel valamire. értelmetlenül alacsony áron vettük. a benzint nem éri meg, hogy elhozd vagy elmenjek érte. ráadásul nincs is rá szükségünk. eszembe sem jutott, hogy keresni kellene... Very Happy

spearhed:
MOSTAZONNALAKAROMÉNIS!

feltévez ha még mindig én veszem belőle a gyíkokat! egyébként minél többet olvasgatok, annál jobban tetszik a könyv. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 9:48 am

Ó, találtam egy nemrég kipakolt kosár melett pár műanyag tányért, meg egy valag ugyanilyen anyagú kanalat. Jelentkezzen a gazdája.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 9:13 am

Hát, most hogy láttam a spruekat a Spearheadből, csak azt szeretném mondani hogy
MOSTAZONNALAKAROM!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil dugás dugás
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 12:08 am

tudod miért lett ilyen kivonatolt? azért mert mondatról mondatra fordítom! és ez nem vicc! pontosan ezt éreztem én is amikor elolvastam. így írták meg angolul! komolyan amikor először elolvastam meglepődtem én is. ráadásul ebben már vannak olyan kis nüanszok, amiktől kicsit olvashatóbbnak éreztem. de olyan nagyon nem akartam átkölteni, mert mégiscsak fordítás lenne vagymi...félelmetesen össze van csapva. de nem a fordítás, hanem az angol szöveg. mi lett pl gorbad ironclaw val? ki tudja...azt nem írták le, csak azt, hogy feloszlott a serege. mit csinált a vámpír nagyúr 40 évig a birodalom területén? ki tujda. csak annyi van, hogy 40 évig harcolt...mindezt elntézték egy félmondattal, amiben egyetlen csatát említenek, azt is a hadjárat elején...nem valami komoly munka.

sigmar történeténél még volt legalább valami magyarázat néhány dologra, bár ott sem derül ki, hogy mi lesz sigmarral, de legalább azt odaírják, hogy elindult valahova és nem érkezett meg. de ezeknél a részeknél már magyarázat szerű dolgok sincsenek...én sem értem.

szóval szóról szóra van fordítva. de egyetértek, nem valami jó így.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Júl. 30, 2008 11:52 pm

Engem érdekelt. Szép munka, ugyan kissé kivonatolt, bár gondolom nem véletlenül nem fordítod mondatról mondatra. Hajrá a többivel is! nagykardos
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptySzer. Júl. 30, 2008 4:16 am

folytattam a birodalom történetét. felkerült az oldalra solland pusztulása és a vámpír háborúk, ha valakit érdekel.

exael:
ha tényleg van kedved akkor majd nekiállhatunk a DE könyvnek is. ahogy néztem sokkal több háttér van benne, mint a empire könyvben. mondjuk elöbb befejezném a birodalmat, csak aztán állnék neki.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
zarakikenpachi
közlegény
közlegény
zarakikenpachi


Férfi Hozzászólások száma : 7
Location : Zulu
Registration date : 2008. Jul. 15.

kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 EmptyVas. Júl. 27, 2008 11:39 am

Ma mindenképpen 4re tudok odamenni de az biztos (na jó nem de mindenképpen 4 körül) Hozok akkor ilyen kinyomtatott szarokat is akkor
Vissza az elejére Go down
http://www.budaiblog.com
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: