kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 4:12 pm

nekem van 4. kiadáshoz alapkönyv, battle bestiary és egy warhammer armies nevű kis füzetecske. azt odaadom ha itthon leszel és kellenek. sajnos van néhány oldal ami hiányzik, főleg a bestiáriumból. egyszer odaadtam ismerősnek és hát nem kellett volna...azóta már nem ismerős. de sajnos a lapok már nem kerülnek vissza a helyükre, azok már elhaláloztak... R.I.P. wh lapok...R.I.P. na mindegy... Laughing

6. ed wh alapkönyvem van, de utányomott verzió...pdf alapján... Very Happy de megvan az egész könyv. a színes lapok színesben vannak nyomtatva. gondolom az nem kell. Very Happy

zarakikenpachi:
a hely leírását megadom pm ben. a haverod meg teljesen nyugodtan jöhet. minden új érdeklődőt szívesen látunk! magyarázunk, beavatunk, rábeszélünk, csőbe húzunk, pénzügyileg kifosztunk stb...! Very Happy (özsge remélem már készülsz, hogy legalább az egyikük végül káoszt kezdjen gyűjteni Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
zarakikenpachi
közlegény
közlegény
zarakikenpachi


Férfi Hozzászólások száma : 7
Location : Zulu
Registration date : 2008. Jul. 15.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 4:05 pm

Még lenne egy kérdésem. Egyáltalán hol van ez a hely??? lol!
Annyit tudok csak hogy valahol a rózsadombon, ha tényleg ott van akkor az profi mert én ott lakok egy köpésre
A 3 óra meg nekem is tökéletes

ja és még valami sikerült egy barátom érdeklődését is fel kelteni és ha ráér ő is szeretne eljönni ha nem akadály? confused
Vissza az elejére Go down
http://www.budaiblog.com
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 3:45 pm

teljesen offtopic a babozos temahoz:
ha valaki oda tudna adni a kovetkezo codexeket/armybookokat jovo heten, azt - megkoszonnem:
- Elda --> fontos
- Orks --> fontos
- Chaos Space Marines --> nem oly fontos
- Orcs and Goblins --> nagyon fontos
- Ogres --> nagyon fontos, de eselytelen
- uj Dark Elf Smile --> gondolom nincs, nemlesz.
- 6th ed Warhammer alapkonyv
- barmi regebbi codex/armybook/alapkonyv (5th ed es elotte)

vissza 1 honap mulva tudnam csak hozni oket (Aug 28.-an levo hetvege).
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 2:34 pm

igazából jönni hamarabb is lehet, mert én itt vagyok, csak a kaját ne kérjétek számon rajtam! Very Happy asztal is van, meg terepek is, ha valakik szeretnének játszani. nálam fantasy sereg is lesz, szóval abból ellenfelet is vállalok. de nem követelmény, hogy játszunk is. csak ha valaki szeretne.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 1:01 pm

Tehát 3-ra lehet menni?Nekem jó az is.Lesz valami játék is különben?Most van jó idő nem esik,és nincs is annyira meleg...

Én szerintem dohányozni és fingani is fogok....ha lehet akkor egyszerre,úgy az igazi... pig Very Happy Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 12:51 pm

Nekem is meglelel. Addigra biztosan befejezzük a versenyt, és Szilvi is a sütit Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 12:47 pm

nekem a vasárnap is jó. hely akkor is van. szóval ha nagy gond van és mindenki benne van, akkor áttolhatjuk oda is. ha mondjuk szombat délelőtt úgy látszik, hogy nagyon gáz az idő.

berzenke feldobta, hogy neki olyan 3 órás kezdés lenne a jó. nekem ez megfelel. szóljatok hozzá ti is! 7 re lenne így kaja.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 10:52 am

Az esőnap alatt azt értem, hogy mikor főzzem meg azt a gigantikus mennyiségű kaját, amit tegnap este és ma reggel megvettem. Ezt ugyanis így vagy úgy, de meg kell csinálni, különben kuka.
Bár szerintem pont fasza idő lesz. Mindazonáltal lehet, hogy egy vasárnapot nyitva kellene hagyni, ha minden lehetőség áll még akkor is. Erről főleg Gojo tudna többet mondani.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 8:57 am

Ó, én a rúdra szavaztam Embarassed Wink Embarassed ! Lehet, hogy kisebbséget képviselek ezzel, de szerintem a rúdra valahogy mágikusan mindig több sütés jut, és valahogy több ropogós sajt-érzés.
Gojo: Lehet, hogy ez felém volt egy kikacsintás, de én nem szívesen lennék 3. sütis barátnő - anno ugyanis volt a Type O' Negative-nak egy száma My Girlfriend's Girlfriend címmel - és eszerint már a másodiknak is csak ippeg-ippeg, hogy jut valami fincsi... Ha anyukád készítene két-három mazsola nélküli buktát is, én megköszönném. De tényleg, én terveztem a sütizést - és most kedvem van csak egy adag vaniliás karikával menni (és borral, ó igen!).
Esőnapon én filmezős-játszós-ivós programot javasolnék Pavanonál... lustaság, fél egészség. De ha Gojo-faház lesz, akkor szerkesztünk a sütés fölé tetőt, és meg van oldva.

Nyamm :afro:
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyPént. Júl. 18, 2008 8:36 am

Pavano: ezt talán nem is értem, de most, hogy szereztem (na jó, pénzért, pheee) kókuszos meg mangós cigit, biztosan rágyújtok majd.
Subaggut: honnan tudtad, hogy púpos vagyok? :kurvaronda1: Igen, ha időm engedi, azért játszogatnék velük, de talán mégsem egy versenyen. Meg mint említettem, alighanem dolgoznom kell. nagykardos

Mindenki: egy esőnapot azért nem lenne rossz kitűzni, most, hogy kinéztem az ablakon. Ez a kaja 3 órát fő, és annyit nem állok felette esernyővel, nincs az a sörmennyiség. Ha meg van, akkor egy idő után negyedóránként ázni fog a nyomorult.
Nadekomolyan: ha nagyon esik, akkor bukta (és pogi, hajrá, hajrá!).
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 9:45 pm

Mindenkinek: Ha nem gyújtasz rá, nem fingok. pislork

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 9:33 pm

Idézet :
a szavazáson második helyezet sütit elkészíti

most már csak egy 3. barátnő kellene és le is vehetem a szavazást... Very Happy

annyian leszünk ahányan eljönnek. az jön aki szeretne. ezek a szabályok. pirat így asszem igen, okés még egy fő! (neeeeeeeeeeem! nem a süti miatt mondom!!! Twisted Evil )
szalonnához nyársad is van? mert olyan asszem nálunk nincs. mondjuk tepsit tudok vinni... Laughing netán hazajövünk és itthon megsütjük... Wink

asszem szükség lesz plédekre is, mert árnyák az bőven van, de szék az véges számban. ha nagyon meleg van, akkor meg nem olyan jó a faházban üldögélni...bár azért nem is olyan rossz.

ha netán valaki ráér és szeretne játszani is, mondjuk délelőtt, akkor én szívesen leszek ellenfél. figura mindenképpen lesz nálam.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 8:59 pm

Nos, beszéltem barátnőmmel, és ha lehet szivesen jönne ő is. (ha másért nem, hát azért, hogy biztos legyen benne mit csinálok) Ez annyiban lenne jó a résztvevőknek, hogy a szavazáson második helyezet sütit elkészíti, és kocsival mennénk, azaz lenne még egy hazafuvarozó brigád ha éjszakába csapna a mulatság.
Ha okés a még egy fő, viszünk sütnivaló szalonnát is, azok kedvéért, akik kerülik a babot Smile Meg sört.

Berzenke: mindezek ellenére még mindig azt mondom, hogy gyere l5r versenyre. Segítünk türelmesek vagyunk és prés alatt alakul a púpos.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 8:24 pm

Well,
alakul ez.
Suba: tápos ütős főnixeim vannak, vagy kétszer játszottam velük, és tutira nem kúrok ki senkivel, aki ezen a versenyen indul azzal, hogy odamegyek, és még játszom is. („Ööööööö, nahát, lássuk csak..... Hmmm, akkor talán ezt játszanám ki. Vaaaaaagy inkább öööööö, hmmmm. Vagy ez most melyik fázis? Jaaaaa, és abban mit is kell csinálni?) Ebben mondjuk sokat segít, hogy fél tízre szerveztek egy pofás sajtótájékoztatót, biztos ami biztos, hátha merő gonoszságból mégis elmennék kártyázni.
Bár szétázott seggű barátunk, Máté mostanában nem adott hírt magáról, én azért azt feltételezem, hogy eljönne, ha ráér, így egy kora délutáni kezdést javasolnék. Elsősorban azért, Mert ha már délelőtt berúgok, délután másnapos leszek, és az nem jó.
Javallat, vélemény?

Ja, és hajrá pogi!!!!
Vagy ne folyásoljak már be senkit?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 6:42 pm

BoneHeart kereste.

sutibol meg fuveset...
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 4:44 pm

Nem idevaló (mármint a nagy süti témához), de kaptam aktuális árlistát Darkerontól, asszem valaki kereste...
Ha nem kereste senki, akkor is van!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 4:04 pm

na megint én. drága jóanyám aszonta, hogy kérdezzem meg, hogy milyen sütit kérünk szombatra, mert ő bizony csinál nekünk valamit. mondtam neki, hogy nem érdemlitek meg, de aztán rájöttem, hogy ha ti kaptok akkor én is vagyis belementem... Wink naszóval ott a szavazás! tessék nyomni.

szereztem tányérokat. azt nem kell venni. csak akkor ha 12 nél többen leszünk, mert annyi van egy csomagban! Very Happy szóval ne vegyen senki!

maxxx:
bakker, hát ez nem sokon múlott...mondjuk ha elöbb szólsz, akkor azért lehet el lehetett volna tolni egy héttel...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 1:46 pm

fementettetek Smile

jovo heten pentektol vasarnapig viszont leszek, ha valakit erdekel. (ha nem, akkor aktiv semmitteves 3 napon at)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 12:51 pm

Először is köszönöm a meghívást, megtisztelő, hogy már alanyi jogon jár. Smile Egyelőre nem tudom, hogy hogyan alakul a szombat délutánom, délelőtt egész biztosan l5r versenyen leszek, szerintem Mátéval együtt. (Jut szembe Berzenke, ha jól halottam tápos-ütős Crabjeid vannak, igazán eljöhetnél, kilenckor a Sárkénytűzben kezdünk. Ha kell valami lap, biztosan lesz, nekem is vannak Crabjeim, de Oroszlánnal indulok)

Beszélek a barátnőmmel, aztán lefixálom, hogy hogyan gondolta a hétvégét, és akkor kiderül minden. (ui: ha megyek, biztosan nem babozok. Bár valaha szerettem, mára nem tudom megenni. Sad)
Vissza az elejére Go down
zarakikenpachi
közlegény
közlegény
zarakikenpachi


Férfi Hozzászólások száma : 7
Location : Zulu
Registration date : 2008. Jul. 15.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Műanyag tányér   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 10:41 am

Hát én a spárt tudnám ajánlani Very Happy naggyon komoly műanyag evőeszköz és felszolgáló készlettel rendelkeznek a fiuk

Ja és ha már igy ide irtam bemutatkoznék . Én lennék a nagggyon uj tag aki nagyon nagyon uj és valószinüleg ott leszek szombaton. Itt még egyszer megköszönném a lehetőségest

Zarak out
Vissza az elejére Go down
http://www.budaiblog.com
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 9:55 am

csak, hogy világos legyen:

minden pécsi játékos érvényes meghívóval rendelkezik! vagyis mindenkinek ott a helye, ez nem meghívásos rendezvény! ez alanyi jogos rendezvény! vagyis mindenkinek akit meghívok alanyi joga van eljönni... Laughing nade komolyan! a felsoroltak is hivatalosak természetesen! mindenki! nem akarok egyenként küldeni mindenkinek üzenetet, meghívóval. de ha csak ez a gond, akkor csinálok egy körüzit!

eddy és maxxx valóban felmentett, lévén nem tartózkodnak tányérosztás közelben. apra pó! illetve babra pó...tányér! be kellene szerezni műanyagtányérokat! kanál, mint megtudtam, nyamm előrelátása révén van vagy 25! Very Happy hol lehet ilyen komoly kellékeket beszerezni?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 7:39 am

Szóljatok, ha kell még balta... Sok balta... Nálam van itthon vagy négy! Az ember sohase tudhassa ezeknél a méheknél... Evil or Very Mad

Többiek miért nem? Pedro, Máté, Suba, Kota? Eddy és MAXXxxx ugyan felmentettek, de mások nem. Dectum? Bill? Édesanyám? Bm? Őket nem motiválja a bab?

És az addicionális hatások? pig

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 12:32 am

na akkor:

te, meg 1 vagy 2 ember
nyamm
pavano
özsge
zarakikenpachi
40ks kollégák ismeretlen számban, ha egyáltalán...
én

8-10 ember. ennek a fele még visszamondja előtte nap, a másik fele aznap. a harmadik fele meg kurvára jóllakik a babbal! cheers

inkvizíció

ja és vagy állítsd vissza a pop-up ablakok megnyílását vagy legalább nézz néha rá az üzenet mappádra.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptySzer. Júl. 16, 2008 11:54 pm

Balta lesz, én valszeg 1, de lehet hogy 2 embert vinnék magammal.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 EmptySzer. Júl. 16, 2008 11:34 pm

nos azokhoz akiket eddig tudtunk.

ti
nyamm, pavano
özsge
én

akik eddig biztosak voltak, mert szóltak, hogy jönnek.

jelentem a fa megoldódott! csak hozd a baltát! mer az kelleni fog és az nincs. fa viszont van.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: