kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 6:01 pm

látod, nem én hülyültem meg. rabbit kocsmaasztal - Page 3 301555
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 5:59 pm

Én minden alkalommal látom.
De nem rémlik, hogy mióta.
Talán ma elöször, vagy tegnap?

Bm

Szerk: én is IE alatt látom.
De itt nincs más cucc,a mivel megnézhetném. (Munkahelyi netezés hátránya.)


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 18, 2008 6:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 5:59 pm

igen,határozottan látom...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 5:51 pm

van olyan aki azt tapasztalja, hogy hirdetés jelent meg a fórum tetején? csak mert ykos látja, én csak ie alatt látom...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 5:45 pm

Ébredö chaos?

kocsmaasztal - Page 3 Devilcu3
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:42 pm

hát, remélem, sikerrel jártok azért... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:25 pm

MAXXxxx!

Meg tudnád mondani, hogy mennyi a reptéri transzfer Pécsre?
Vagy azt csak akkor veheted igénybe ha röpülsz is?

Bm
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:19 pm

Yoda007 írta:
MAXXxxx írta:
en viszont most megyek repulni, szoval, holnap reggeltol elerheto vagyok + elvileg 9-10 kozott Pavanoek fele tolom majd magam, sereggel festekkel, ecsettel.
hát ha leszáll ferihegyen... ők is sztrájkolnak ám, hacsak vmit ki nem hagytam mostanában. Smile

De ott már vannak görög sztrájktörők,majd ők megoldják... kocsmaasztal - Page 3 198532
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:19 pm

a bkv tegnap visszamondta, ők dolgoznak. nagyjából 1,5x annyi ember buszozik most mint egyébként ilyenkor, erre keszüljetek.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:17 pm

Jól alalkul ez a karácsonyi babázás!

Köszi a tippet Yoda! A hajót megnézem, ha más nem Budapestig jó vagyok, onnan meg csak hazavisz valaki.

Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:15 pm

MAXXxxx írta:
en viszont most megyek repulni, szoval, holnap reggeltol elerheto vagyok + elvileg 9-10 kozott Pavanoek fele tolom majd magam, sereggel festekkel, ecsettel.
hát ha leszáll ferihegyen... ők is sztrájkolnak ám, hacsak vmit ki nem hagytam mostanában. Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:08 pm

en viszont most megyek repulni, szoval, holnap reggeltol elerheto vagyok + elvileg 9-10 kozott Pavanoek fele tolom majd magam, sereggel festekkel, ecsettel.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 4:06 pm

Annyit lehet csak tudni,hogy teljesen bizonytalan a közlekedés...az IC-k általában nem járnak.Nagyjából ugyanaz mint az elmúlt napokban.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 3:51 pm

Bm írta:
Tud valaki valamit a MÁV sztrájkról? A neten elég vegyes infók vannak fenn.
Járnak már a vonatok nagyjából rendesen?
Hát, amit én hallottam utoljára az az, hogy már néhány mozdonyvezető is sztrájkol... Meg mindenhol azt mondják, hogy kérdezze meg a jegyirodákban... no comment.
Amúgy vicces, hogy az országban már talán csak hajóval lehet közlekedni, mert ők még nem sztrájkolnak... Mondjuk, Bécsből Mohácsig jó vagy! Smile Onnét meg a busz nem vészes.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 3:32 pm

Kedves pécsiek!

Tud valaki valamit a MÁV sztrájkról? A neten elég vegyes infók vannak fenn.
Járnak már a vonatok nagyjából rendesen?

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 10:03 am

Velkám!

Bm (Matyi)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:54 pm

Hoi!

Jó nagyot, Vörös Vezér! Növeld a tömeget, ránk fér! sörk

Pavano
(Ágoston)
Vissza az elejére Go down
:.:.:RedleadR:.:.:
közlegény
közlegény
:.:.:RedleadR:.:.:


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Dec. 17.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:39 pm

Üdvözlet mindenkibe! Gondoltam regelek a fórumon, hogy növeljem a tömeget. Aki ismer, az remélem tudja hogy ki vagyok, a többieknek meg Kratafila Márió vagy redleader. Ha majd engedi időm, akkor felnézek osztani a hülyeségeket. :-)

Ha egyesületet akartok, bár úgy látom, hogy nem... akkor én szívesen segítek. Van némi tapasztalatom benne, mivel elnöke is vagyok egy közhasznú egyesületnek. Teljesen ingyen meg lehet oldani. Egy előnye van, számlaképesek lesztek. Ami lehet néha jó. ÁFA és adó mentesen is meg lehet mindent oldani amúgy.

szétváglakfénykardda
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:25 pm

Mehetünk nézelődni,majd 27-én ezt is megbeszéljük,de én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 9:55 pm

egyesület:
felesleges fáradtság lenne. természetesen meg lehet csinálni, de az igazi kérdés az az lenne, hogy miért? én semmi olyat nem látok, amiért szükségünk lenne rá. csak azért, hogy legyen, én be nem megyek a megyei bíróságra! Very Happy természetesen ha lesz valami ok, ami miatt szükséges és tudjuk valamire használni, akkor meg kell csinálnunk. nem lehet valami nagy ördöngősség, ügyvéd sem kell hozzá. korábban ugye mindenféle höt ös támogatás és adók 1% a miatt akartuk. de elöbbi már nem lesz, utóbbi, meg kb 2-3 év mire engedélyezi a tv. nem tudom, hogy érdemes e vesződni vele.
szóval én azt ajánlom, hogy az egyesületre egyelőre nincs szükségünk. túl sok adminisztráció lenne.

póló:
ezt tovább ragozni nem szeretném. tulajdonképpen megvan, hogy mire lenne igény. ha yoda szerez árakat, szerintem akkor haladjunk tovább.

klubhelység:
na erről ma, mi is beszéltünk keveset. támogatottsága szerintem lenne. az a kérdés, hogy valaki rászánja e magát a keresésre. én már többször gondolkodtam, hogy mit tehetnék, de nem jutottam sokra. szóval amit fel tudok ajánlani, hogy szívesen segítek keresni, mászkálni, kérdezősködni, ha van valaki aki szintén benne van ebben. be kell ülni a kocsiba és neki kell állni körülnézni. magamtól elég lusta vagyok, viszont ha van valaki lelkes vállalkozó, akkor azonnal szóljon és már mehetünk is nézelődni.

verseny:
erről is beszéltünk. március végére kellene talán rendezni, mert akkor mintha nem lenne liga. bár a kiírás még valóban nincs meg, de mivel azt két héttel előtte szokták kitenni, hát arra szerintem kár várni. azt tudjuk, hogy kb február vége, március eleje. vagyis a március végével, április elejével talán nem nyúlunk mellé.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 2:56 pm

Az ember nem fórumoz 1 napig, és gojo moderálja magát. inkvizíció eh...

tegnap a teljes unalomtól - na meg attól, h időben hazaérjek - Özs, BB, Yoda2000 és egy kicsit VD mentett meg. Sajnálom, hogy csak ennyien voltunk, de hát aki a kicsit nem becsüli... Wink

A póló ügyben sikerült pár tervet kiötölni, akinek van ötlete jó lenne ha akármilyen formában a köv. nagyobb találkozásra elvinné, mégiscsak jobban "látható" úgy. Ha Yodának lesz ideje, akkor gondolom ő árakat is tud majd mondani. Akik ott voltak, azok a korábban emlegetett normális minőségű pólót szeretnének mindenképpen, fekete színben, illetve a vasalós megoldással szemben a szitás variációt favorizáltuk. Azt gondolom, hogy a gallér nélküli verzióban is ki lehet egyezni - a pszichiátriai tagozat érdekében (mindenképpen olcsóbb mint terápiára hurcibálni őket emiatt).

Klubhelységileg abban maradtunk hogy megpróbálunk ismerősöket felkutatni. Heti 1-2 délutánra/napra ki lehet bérelni valahol valamit. Persze megint felmerült, hogy jobb lenne ingyen valamit, hát ehhez a kapcsolatihálót kell rázni, aztán csak lesz valami. Egy másik szempont, hogy a lapokat jó lenne, ha ott lehetne tárolni, nem mintha engem zavarna az a 6 lap, ami a garázsunkban van 1,5 éve... de nem fogok gyászolni, ha elkerülnek onnat végre. Btw: a szép emlékű Szántó kolbizban nincs valakinek ismerőse?

Versenyügyileg is jó lenne ha összeszednénk magunkat. Ha jól emlékszem, legalább 1 fantasy és 1 40k verseny az idei év kivételével mindig megrendezésre került. Az IH vetődött fel, mint potenciális helyszín, amit bővebb infókhoz jutok szólok. A jövő évi versenyekről nem sokat lehet egyelőre tudni, a 40k és a fantasy egy időpontra szervezése sztem nem annyira szörnyű, oké hogy választani kell a 2 játék közül, de így legalább "tömegével" mehetünk 1xre. Építi a közösséget a korai kelés, és a szűk helyen összezártság.
A FFZre is el kéne már menni végre 1x (40K 40min), na meg az újabb Egyházi történet.
Spoiler:
Aztég van 2 országos Blood Bowl rendezvény is Pécsett, kb. júniusban az 1. és november körül a 2. Megpróbálom felvenni a szervezőkkel a kapcsolatot. (és mivel a 2. verseny a köz.téri suliban volt aljas módon megpróbálok protekciót szerezni oda) Esetleg ott is kellene reprezentánunk magunkat.
A ligás lelkesedésnek egyébként nagyon örülök, talán a legelsőn voltunk ennyien. Smile

Egyesület: na ez ügyben hogy is állunk? Valami vezetés átadás történt még egyszer régen valami kerti partin, ha a Béla jól emlékszik. Akarunk-e ezzel foglalkozni, vagy sem?

nagyjából ennyi gondolatébresztőnek:
YKoS
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 1:51 pm

Az a poén, hogy (ha már ennyire xarrágás a dolog, mert az) pont attól lesz egy verseny "nemzetközi", hogy egy külföldi cég (Jonako) támogatja! Ha már nincsenek külföldi meghívottak...
lol!

De ezen csak sírni meg nevetni lehet, és most egyikhez sincs kedvem!

Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 12:34 pm

koszi, nem vettem eszre,, es jopofa olvasni a szokasos:
- "magyar disztributor" vs szlovakia (Barna/Jezus vs Darkeron)
- miafaszert nem tamogatta a GD-t a KCS, mikozben mindenki mas(Jonako, wargammer, magyar tablasjatek egyseulet vagy mi) igen.
- miert attol lesz fontos egy magyar verseny, hogy KCS tamogatja (bar eddig semmit nem tamogatott)
- mitol nemzetkozi, ha nincsenek kulfoldi meghivottak, de KCS tamogatja

temakat Smile

valahol meg mindig azt latom, hogy a kb 10 eve tarto Bp-i klub vs Bp-i klub haboru meg mindig tart.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:51 am

ha netán valaki nem venné észre, akkor ideteszem a linket:

érdekes téma a hazai viszonyokról, az inkvizítoron
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:35 am

Bocsi, h ide írom be, de a klubélet lezárva.

Rokonoknál töltjük a karácsonyt - mint minden évben - és sztem 28-a előtt nem érünk haza. Nem tudok megjelenni az iváson, pedig tényleg szeretnék. Smile

Ha megvan az államvizsgám kicsit visszarázódok majd a játékba, de benne van a pakliban, h nemsokára elköltözünk. Ha nem találok Pécsen munkát (van rá esély), akkor oda megyek, ahol munka van! Addig is, viszont szívesen játszom majd.

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: