kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyVas. Márc. 09, 2008 11:36 pm

Jaj istenem miket meg nem teszek itt a pécsi morál fenntartása végett. fejetfalbaver Ujjaim már nem érzem és a ragasztó higítótartala miatt már fáj a fejem,hiába nyitva az ablak :kurvaronda1: háháhá .
Pavano: kur.a jó lesz a tankod. öröm rajta dolgozni, és már holnap hozhatod ellenem ha akarod dakkadakka . Ugyanis mindjárt kész. háháhá
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyVas. Márc. 09, 2008 10:22 pm

Köszönöm, köszönöm, köszönöm. cheers cheers cheers
Szeretném megköszönni szüleimnek, tanáraimnak és persze nektek is kedves fórumozók hiszen mindez nélkületek nem sikerülhetett volna sunny sunny sunny
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyVas. Márc. 09, 2008 9:58 pm

ha jól láttam akkor:

háháhá háháhá háháhá háháhá háháhá
háháhá háháhá háháhá háháhá háháhá

gratulálunk gorugrany kollégának, mint az 1000. hozzászólás leírójának!!!

háháhá háháhá háháhá háháhá háháhá
háháhá háháhá háháhá háháhá háháhá

háromszoros hurrá nekije!

elég nagy versenyben voltak dectummal, de ha jól vettem ki akkor zozó győzött. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyVas. Márc. 09, 2008 6:33 pm

elmentem gyakorolni demokratikus jogaimat! szavaztam! remélem mindenki így tesz! ha már egyszer kifizetjük a népszavazás költségeit, akkor leglább menjünk el, hogy legyen valami értelme ennek, az -állami szinten apró- pénznek... sörk
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Márc. 07, 2008 4:20 pm

faszom (hogy látni lehessen, hogy valóban milyen kultúrált az oldal) gondolta, hogy ekkora felzúdulás lesz belőle! egyáltalán miért olvastok visszafelé a fórumon? hozzá nem nyúlok többet soha...

berzenke:
azért írták így, mert evvel is jelezni szerették volna, hogy ez egy tényleg nagyon hosszú nap volt... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Márc. 07, 2008 12:46 pm

Ugyammá. Mindenki tuggya, hogy az heljlyesen foljlyjon. És tuggyuk hoggy te is tudod. geek
Emlékszem még, amikor az egyik baranyai napilapban az öklömnyi betűkkel írt főcímben A leghoszabbb nap így jelent meg Very Happy Szóval ilyan fasságokon nem parázunk.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Márc. 07, 2008 12:36 pm

Ég a pofámon a bőr burning De gojo te is kedves vagy, hogy így kiemelted ahelyett, hogy kijavítod szépen csendben. Esetleg még nagyobb betűméret meg vastagítás, ilyesmi.... scratch fejetfalbaver fejetfalbaver fejetfalbaver
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Márc. 07, 2008 10:20 am

Gorugrany: köszike.
Gojo: Baj volt a folyással? Szerintem a kulturális folyás belefér az oldal imidzsébe, pláne, ha kerek base-re folyik. loveork dugás pphtork
Mégiscsak közlöm a gyerekdal szövegét (no meg a cipitylőrincet is Szalóki Ágitól), ha itt cenzúrázódol!

B. alien P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Márc. 07, 2008 1:37 am

már kevesebb, mint 30 hozzászólás és elérjük az 1000 et!!!
ha valaki észreveszi, hogy neki sikerült, akkor annak:

gratulálunk!!!!

(lap alján ott a statisztika)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 8:21 pm

FELHÍVÁS!

Holnap 10 órától 20 óráig tereptárgyak gyártása, festése, összekészítése lesz nálam. Mivel a versenyig újabb időpont már nem tűzhető ki, ezért kérek mindenkit, hogy idejétől függően segítsen sorozatgyártani!

Mindenki készítse össze a nála lévő terepcuccokat, hogy szombaton semmiképpen ne maradjon otthon egyetlen darab sem!

P.

dakkadakka
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 1:04 am

sörk

Köfi féken!

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 1:00 am

hát jóvan, a smilyk tetején lévő (az ok gomb felett) kis ablakot ha lehúzod és kiválasztod a smily2 est, akkor megtalálod ezt:

censork pirulork sörk verork sírork dakkadakka igenork röhörk loveork nonork pphtork mosork pislork

ha valaki talál még ilyen seregspecifikus smilyt akkor szóljon, mert felteszem! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptySzer. Márc. 05, 2008 9:21 am

Boldogság!

Buksitoszódás, meg "burn the heretic" smiley... Ez kell ide! fejetfalbaver

Nézzetek még körül a Da Waaagh! honlapon, ott vannak géppuskázó, síró, köpködő ork fejek!

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptySzer. Márc. 05, 2008 1:14 am

külön pavano kérésére:

fejetfalbaver

ezt meg csak úgy magamnak, gondolva a majdani 40ks seregemre...:

burning
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyKedd Márc. 04, 2008 1:28 pm

Tiszteletem!

Ott leszek, a városból megyek, szerintem a kollégiumnál találkozhatunk, ha máshonnan jövök, időben felhívom Gojo kollégát!

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyKedd Márc. 04, 2008 12:48 pm

nekem megfelel. szereztem kocsit, ott leszek. pavano majd telefonál, oszt megmondja, hogy városból jön, városban vegyem fel, otthon vegyem fel...stb.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyKedd Márc. 04, 2008 12:40 pm

Pavano, Gojo: Ma du fél 5kor a koli előtt jó lesz nektek?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyHétf. Márc. 03, 2008 6:03 pm

tettem fel egy két új smilit. ha netán van valakinek olyan, amit még érdemesnek tart arra, hogy feltegyük, akkor küldje el nekem.

dugás háháhá :kurvaronda1:
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Feb. 29, 2008 9:57 pm

Zene füleimnek. Nekem van egy összerakatlan korai Tigrisem, egy PAK, félhernyó vontatóval, meg pár nem túl szép német ejtőernyősöm, valamint (többé-kevésbé ismeretlen helyen) angol RAF személyzet, de ők igen pacifisták: szaladgálnak, bicikliznek, cipekednek, szóval, nem túl félelmetesek. Ezen felül van egy kübelwagen, egy vagy két kettenkrad (kereten), meg egy jeep. Ha egy kettenkrad van, akkor két kübelwagen, de mivel alszik a gyerek, és zörögnek a dobozok, ezt most nem nézném meg.
Időm azonban nem sok van, és ezek a korai német ejtőernyősök akkor sem tetszenének, ha nem lenne több e kereten a sorja, mint a baba (ha jól emlékszem). Mindazonáltal érdekes lehet a történet. Ha valakinek kell valami a fentiekből, el is cserélem a megfelelő warhammer babákra, de lehet, hogy tolnám is őket.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Feb. 29, 2008 4:27 pm

Idézet :
dectum írta:

Srácok!

Mint azt talán tudjátok Pavanoval már elkezdtük egy 2. világháborús terepasztalos játék tesztelését! Amennyiben lenne kedvetek, erőtök segíteni, vagy érdekelne titeket a játék, akkor megkérem Gojot, hogy nyisson ennek egy főtémát, ahol tudnánk szervezkedni! Kérek tehát mindenkit, akit érdekelne a játék, hogy jelezze nekem, és esetleg azt is leírhatná, hogy milyen nemzetiséggel foglalkozna szívesen! (Eddig az angol és német seregek vannak terítéken, de nekünk is lehet segíteni, sőt...)

Nem titkolt szándékom, hogy a most internetről letölthető játékoknál jobbat, realisztikusabbat szeretnék összehozni, és azt utána egy makettgyártó cégnek felajánlani! Ehhez viszont kellene egy tesztelői gárda! Smile

A játék egyáltalán nem drága, és 1:72 es modelleket használunk hozzá! Én eddig 10000 frintért vettem 150 katonát, 2 tankot, 2 db 75 mm-es PAK-ot, és egy 20mm-es légvédelmi üteget (Ryan közlegényeset Smile ) Ezzel már bőven lehet tesztelni, sőt még sok is!!! Smile

Szóval akit érdekel az szóljon! Smile

Üdv:
dectum

és lőn!!! csináltam neki saját témát!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Feb. 29, 2008 12:24 pm

Subaggut: van egy képtárhely, meg feltöltés-útmutató a kezdeti kiemelt hozzászólások között Gojo kolléga tollából, azzal lehet eredményt elérni. Még én is értem, csak egyelőre nincsenek képeim...

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptyPént. Feb. 29, 2008 11:18 am

Üdv mindenkinek!

Ha nincs ellenetekre mától rontanám itt kicist a levegőt. Én lennék az új orkos-goblinos játékos. Bár még csak 2 db savage orkkal rendelkezem, és egy ki nem fizetett skullpass dobozzal, ami még Pavanonál van, szóval sok jót és konstruktívat ne várjatok tőlem. Inkább csak kérdezek Smile

Viszont még nem voltak babáim csináltam ám terepet! Majd felrakok egy képet ha rájöttem hogyan kell.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 10:05 am

Ja és Gojo végre egy normális kép! Tetszik. Honnan szerezted? Nekem is kell ilyen. Nagymama nagypufkával. Oszt lő! Asszem ő az igazi "painkiller". És hogy állsz a 40k-s projekttel?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 10:03 am

Idézet :
Valaki indokolja meg nekem miért megy mindenki külföldre és akkor talán elhiszem hogy jobb így, de így nem, pedig nemsok minden köt ehhez az országhoz.
ahogy Pavano irta.
Vagy sajat peldat nezve, ugy, hogy meg magyar cegnek dolgozom, de nemet projecten, itteni berezessel (nemetek fele adozok, stb):
Otthon eleg jol kerestem Pecsi viszonylatban. Ez 150 netto korul volt. Es rovid hataridok(tegnapelottre legyen kesz) miatt elegge faradt es ingerlekeny voltam sokszor. Most hosszabb hataridok vannak, es relative tobb szabadido.
A keresetem meg kb 6x-os, mint otthon.

Ehhez vegyuk meg hozza, hogy az itteni arak vagy ugyanazok, mint otthon vagy maximum 30%-al dragabb. Persze a 30%-al dragabb cuccok jo resze elelmiszer, DE a legolcsobb szar is minosegibb, mint otthon a kozepkategoria.
Azaz helyben amit venni szoktam pl Hus 2000Ft/kilo, de zsirt, mocsingot, stb nem talalni benne. tenyleg szinhus.

Namost masik pelda, ha epp BTKn tanultal tanari szak nelkul es tulajdonkeppen semmihez nem ertesz.
Pecsen elmehetsz pl levelkihordonak postara minimalberert (ne emlitsd a diplomat, mert akkor diplomas minimalbert kellene fizetniuk es azt nem fogjak, inkabb azt mondjak, hogy neked nincs allas), talan kicsit tobbert. Ez olyan 50 netto korul van. Amibol probalj megelni, ha tudsz.

Itt a allami rendelet alapjan a minimalberuk 1600 euro brutto, ami kevesnek szamit, igy 20% ado van ra osszesen!!!, azaz olyan 1300 netto korul kap ( 340000Ft netto). Ebbol alberletre sajat peldabol elmegy 600 euro, kajara heti 100 (de ebben benne van, hogy hetvegen etterembe megyek es mindig meleg ebedet eszek a munkahely ettermeben), ha mindent boltbol oldanek meg, akkor olyan heti 50 euro a kaja.
Szoval egyszeri postasunk elkoltott az 1300-bol 600-at alberletre, mondjuk 400-at kajara. Minden honapban marad 300 barmi egyeb szorakozasra (10 euro 1 mozijegy, 10-20 kozott egy vacsora etteremben, 80 euro egy battleforce Smile )

+Ilyen aprosagok, hogy 1 berlettel(nincs arckepes igazolvany, ugyhogy akarki vesz 1-et aztkorbeadhatja) pl 7 utan 2 ember utazhat, vagy hetvegen egesz nap ugyanez.

nna ezert koltoznek el sokan. egyszeruen elhetobb, emberibb.

a vicc, hogy mar csak az adozas miatt is megeri elkoltozni, itt en a 30%-os savban vagyok. otthon meg 40% alapbol es erre jon a nyugdij, TB, stb, ami miatt osszesen 55-60%-a megy el a brutto fizetesemnek.

A lenyeg:
- arak nem latvanyosan magasabbak
- fizetes aranyaiban tobb, mar-mar megeri dolgozni
- kevesebb az ado
- kevesebb a szivatas ado, stb ugyeben
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 10:02 am

gojo írta:
pontosan erről beszélek. egészen máshogy viszonyulnak egymáshoz kint a fizetések és az árak, mint itt nálunk. ami persze nem véletlen, mert a kinti cégek kelet euba járnak a bevételeik megszerzésért és hazamennek ha szolgáltatni akarnak. amíg a mindenkori magyar kormány olyan fos, mint amilyen volt eddig, ez így is fog maradni. leginkább persze annak köszönhető, hogy nagyon okosan, a 2. vh után, nyugaton már előre gondolkodtak és úgy osztották fel magyarországot, hogy minden szomszéd rosszban legyen velünk...egymással meg soha nem voltak éppen jóban, így szépen oszd meg és uralkodj taktikát lehet játszani. amikor pl a visegrádi 3 ak találkozójára nem jön el valaki, mert éppen össze vagyunk veszve azon, hogy megint csúnyán néztek a magyar kisebbségre odaát és ezt szóvá mertük tenni, akkor ugye látható, hogy miről beszélek. sehogy máshogy nem tudjuk a nyugatot kijátszani, csak úgy ha végre eljutunk addig, hogy együtt csináljunk valamit. ehhez persze nem fűznék komoly reményeket...csak mondom. addig meg szépen szopatnak minket ahogy tudnak. na és persze kurva jókat röhögnek rajtunk, hogy mi meg hagyjuk...

szóval az van, hogy ha nincs képesítésed, akkor érdemes kimenni, mert ott akkor is meg tudsz élni. ha már értesz is valamihez akkor meg méginkább, mert akkor mégjobban meg lehet élni... Very Happy ez ennyire egyszerű. na és persze egyáltalán nem jön be mindenkinek, mert sokan elfelejtik, hogy azért kint is ugyanúgy kell dolgozni, mint itthon. nem beszélve az általad említett dologról, hogy ott bizony a társadalom legalja lesz az ember. mondjuk mindenképpen majomnak néznek minket, szal akkor már legalább fizessenek is meg érte... Very Happy
szóval én inkább maradok otthon és éhenhalok. lehet egyszer még eljön az idő, amikor már csak a 386 képviselő lesz az országban, meg én...de legalább meg fognak becsülni, mert én leszek egyszemélyben a nép!!! és akkor aztán jöhet a valódi népuralom!!!!!!! Twisted Evil
Gojo akkor már ketten lesznek és a birodalomé lesz az egész ország. Nade most komolyan. Oké mostmár talán elhiszem. Azért marha jó hogy itt vagyok 21 évesen nuku képzettséggel és a leírásaitok alapján csak külföldön tudok majd valamihez kezdeni. Na mindegy. Viszont azt sajnálom hogy a barátok és ismerősök akár újak akár régiek szintén hasonló cipőben járnak mint én, pedig még tanulok. Nade ez megintcsak mellékes. És mi lesz akkor ha kinn összejön valakinek (amit teljes szívből kívánok neki)? Kinnmarad? Most is két egyetem évfolyamtársam és barátom megy ki szintén külföldre, méghozzás Skóciába. Mivan megszálljuk Nagy-Britaniát? Laughing Övék a világ, miénk meg az ő hazájuk. =>Azaz miénk a világ. Twisted Evil
Najó asszem elkalandoztam. Bocsánat.
A lényeg sajnálom, hogy csak ez az egy út van. És a dicső king -unk nem gondolja hogy gáz van ha az értelmiség kimegy külföldre? Ja igaz így könnyebb lesz a nagymosás. És akkor minden ember ilyen lesz: kocsmaasztal - Page 32 75827 . Javaslom megalapítanai A judeai népfrontot!
:flower:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 32 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: