kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 M2 béta teszt

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyCsüt. Aug. 08, 2013 12:25 pm

egyszerűbbnek tűnt nekünk is, de azért vannak olyan figurák, amik az alapvető szabályokat írják át, ott lehetnek érdekes szituációk. lassan jön a könyv, remélhetőleg lesz belőle scann hamarosan.
én nem érzem, hogy szétaprózódnának a frakciók - sőt! ezen kívül minden eddiginél több dual faction mester van ami szintén érdekes kombókra ad lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 6:21 pm

A napokban rendesen átrágtam magam az új szabályokon és a figuráim új kártyáin. Jónak tűnik az új rendszer sokkal játszhatóbb és egyszerűbb, mint a régi volt. A power levelről még nem tudok nyilatkozni, mert csak az outcast frakció kártyáit olvasgattam. A kampányos, folytatásos móka is tetszik, mondjuk nekem már a wyrd krónikás verzió is szimpatikus volt, de ez annál azért letisztultabb. Az egyetlen problémám az m2e-vel, hogy nagyon szétaprózta és körülhatárolta a frakciókat, Von Schill és bandája pl. nagyjából csak a szopóálarcos ürgékkel használható, és ordít az egészről, hogy még egy Hans kell melléjük. (Mondjuk azt nem bánom, hogy a Vikiket szétkapták VS-éktől, mert utóbbiakat én kényszerből szedtem össze (nem igazán jöttek be a figurák), mert mindenki azt mondta, az kell a csajok mellé - és ez így is volt). Most lehet azért ütőképes kis bandát összerakni a csajokból is. (A roninok pl. 6 pontért iszonyat jónak tűnnek).
Most így ennyi, valamikor most már szívesen tesztelnék is egyet.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:45 am

Akkor ez kimarad számomra. Majd ha beszerzek egy pandora dobozt akkor majd kipróbálom.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyVas. Jún. 02, 2013 10:27 pm

Lazaruss írta:
én kipróbálnám, de amíg az összes figura nem jön ki addig sok értelme nincs. Per pillanat 3 figurát tudnék felpakolni a pályára.
az összes figura jövőre jön ki. Smile a bétában ennyi lesz, amennyi most kijött - főleg book 1es mesterek.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyVas. Jún. 02, 2013 5:18 pm

én kipróbálnám, de amíg az összes figura nem jön ki addig sok értelme nincs. Per pillanat 3 figurát tudnék felpakolni a pályára.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyVas. Jún. 02, 2013 2:35 am

no, hát kijött az anyag elég érdekes, viszont teszterekből nincs tolongás. szerintem akkor a topic zárható.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyHétf. Május 06, 2013 11:33 pm

MAXXxxx írta:
YKoS írta:
a genconon már kapható lesz a könyv augusztusban, gondolom szokás szerint hamar meglesz scannelve is.
akkor már csak 2-3 jelentkező kell, és lesz értelme belevágni.

aha, ld: twisting fates es Storm of Shadows. Egyik sincs rendes scankent.
? mármint h nincs meg a fluff? vagy mire gondolsz?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptySzomb. Május 04, 2013 10:27 am

YKoS írta:
a genconon már kapható lesz a könyv augusztusban, gondolom szokás szerint hamar meglesz scannelve is.
akkor már csak 2-3 jelentkező kell, és lesz értelme belevágni.

aha, ld: twisting fates es Storm of Shadows. Egyik sincs rendes scankent.
Igazabol az rpg / wargame scannelo scene halott. Talan a 40K codexek szoktak gyorsan jonni, de azok sem mindig.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptySzomb. Május 04, 2013 12:18 am

a genconon már kapható lesz a könyv augusztusban, gondolom szokás szerint hamar meglesz scannelve is.
akkor már csak 2-3 jelentkező kell, és lesz értelme belevágni.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyPént. Május 03, 2013 12:59 pm

Ha lesznek kártyák, kipróbálhatjuk, persze, hogy milyen rendszerességgel, az meg majd adja magát. Addig meg majd theorifaux-zunk itt a fórumon. De én még pár meccset tolnék a mostani rendszerben is, mert a teljes kiadás majd csak októberben jön (addig nem lehet semmit készpénznek venni), addig viszont van egy nyár, amikor kicsit jobban ráér az ember, és van még pár figurám, amit még ki sem próbáltam.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: M2 béta teszt   M2 béta teszt EmptyPént. Május 03, 2013 12:33 pm

Sziasztok!

Hó végén kijön a 2. kiadás, lenne valakinek kedve tesztetni?
Ha összejön legalább 4-5 ember, akik legalább kéthetente ráérnek akkor már lenne értelme belevágni. Az se baj, ha több mestere van valakinek... Mondjuk ha nem hozzák ki a figurák updatelet kártyáit, akkor kb. mindegy is. nincs
Esetleg lehet neten is tolni, ha épp nincs kulcsos ember.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





M2 béta teszt Empty
TémanyitásTárgy: Re: M2 béta teszt   M2 béta teszt Empty

Vissza az elejére Go down
 
M2 béta teszt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Malifaux :: Akadémia-
Ugrás: