kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 VI. Fluffisztán

Go down 
+2
MAXXxxx
Leslie
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

VI. Fluffisztán - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VI. Fluffisztán   VI. Fluffisztán - Page 2 EmptySzer. Május 29, 2013 5:57 pm

Langó-ház elintézve, egy éjszaka 2500 ft. 20 főig van hely, szóval bármikor lehet dönteni, hogy jön-e valaki vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

VI. Fluffisztán - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VI. Fluffisztán   VI. Fluffisztán - Page 2 EmptySzer. Május 29, 2013 9:20 am

Szállást már egy ideje intézzük, eddig kevés sikerrel, de alapból számoltunk veled is Very Happy
2 kocsi kellene, mert akiről tudok, hogy jön biztosan az
-Máté
-Subba
-Bill
-Tökös
-Laci (Sík)
-Te
-Én

+Valszeg a Gojo, de ő még vacilál. Ha a Subba eltudja intézni a Langó házat, akkor én már lemennék szerdán. Ha nem akkor csak csütörtök reggel. Nálam van 4 hely, eddig a Bill meg a Máté jelezte, hogy velem jönne.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

VI. Fluffisztán - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VI. Fluffisztán   VI. Fluffisztán - Page 2 EmptyKedd Május 28, 2013 7:57 pm

Udv,

ugy tunik megis meg tudom oldani a szabit arra a hetre is, de a tobbi pecsihez lenne 2 kerdesem:

- lesz-e 2 auto, hogy odajussunk? (azaz megy-e eleg ember, hogy legyen 2 kocsi) Ha igen, akkor az egyikbe beferek-e?

- igy tavolbol nagyon maceras a szallast intezni, igy ha a fenti "igen", akkor megoldhato-e, hogy nekem is rendeltek szallast?


+1 : mikor mentek? szerda delutan, mint tavaly vagy inkabb csutortok reggel?


koszi a valaszokat, M.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

VI. Fluffisztán - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: VI. Fluffisztán   VI. Fluffisztán - Page 2 EmptyPént. Május 17, 2013 4:22 pm

Kicsit megkésve, bár, de törve nem:
Halihó!
Itt vannak az infók, amiket Ígértem. Először is sorry a késésért, de kicsit elhavaztam a munka/család/minden más háromszögben.
Először is az időpont: 2013. 07. 18.-21. Kerekegyháza, Kultúrház, csütörtöktől vasárnapig, azaz ez nem változott. Én a magam részéről csütörtökön kb. 9 körül érek Kerekegyházára, aki akar, jöhet ilyen korán, de hivatalosan déltől lehet érkezni. Vasárnap délre kell most is visszaadnunk a termet.
A rendezvény : az eddigi évekhez képest egy jelentős változás van, a tavalyi mérsékelt érdeklődés miatt idén nem csinálunk kampányt (bakker, a srácok összesen nem játszottak annyi órát együtt 40Kban, mint amennyi idő alatt megírtam az egészet, de a fantasyra is lasszóval kergettük az embereket), hanem helyette, mintegy mini GD –szerűen, bemutatózunk. Ha valakinek van olyan játéka, amit elhoz bemutatni nekünk, és fordít időt egy –két bemutatójátékra, kipróbálásra, azt megköszönnénk. Kérem jelezzetek, hogy van-e ilyenetek és mi lenne az, én folyamatosan nyomom ki a FBre ezeket, sőt, ha van kívánság, oda tegyétek fel, hátha valaki tud hozni. Én a magam részéről viszek Hordes-t(skorne), FoWot(USSR) (ezek biztos lesznek másoknál is, így tudunk játszani), Unharted Seas-t (két flottával), WoWminit(szintén két csapattal) eseleg Battletechet. Ha valami isteni csoda folytán sikerül összeraknom az Impetus seregem (100 éves háború angol és francia sereg), akkor elviszem,de egyenlőre ez esélytelennek látszik…
Póló: Sajnos idén sok dolog szólt közbe, nem tudtuk megoldani, hogy legyen…
Szállás: Nah, a szállással az a helyzet, hogy Szeli idén munka, család és hasonló okok miatt nem tud a szállás után szaladgálni, de mondta, hogy a telefonszámokat szívesen odaadja, de onnan mindenkinek magának kell intéznie. akinek kellenek telefonszámok, szóljon. Természetesen a kultúrházban továbbra is lehet aludni, ebben az esetben 200 ft/éjszaka összeggel támogassatok meg minket.
Ár: Ez a tábor 2. legfontosabb kérdése. Az idei ár, tekintve hogy kampány nem lesz, 3600ft/ fő, h valaki előre utalja a pénzt nekem. Ha a helyszínen akar valaki fizetni, akkor 4200 ft/fő. Ha előre akar utalni, de tudja, hogy nem tud ott lenni végig, akkor 1200/nap, a helyszínen ugyanez 1400/nap. Ha a kultúrban alszol, akkor annak a költségét is tudod utalni előre. A számlaszámot itt nem írom ki, hanem küldj egy emailt a warhammertbor(kukac)gmail.com-ra, ott megadom. A lényeg, hogy a közleménybe legyen majd ott a név/nick, ha nem végig, akkor hány nap illetve, ha van szállás is benne azt is jelezd (persze az is jó, ha emailban írod majd meg, hogy mit utalsz a közleményben meg csak a név van:D:D:D).
És a legfontosabb kérdés: Mivel a hűtő tavaly is necces volt, ezért szóba került, hogy bérelünk söröshordót. Ennek az infóit most szerezzük be, de fontos lenne, hogy jelezzétek, hog ilyenbe ki lenne benn, hogy lássuk, hányfelé kell szétdobni az árat (kb. 30000 lehet, szóval 20 sörfogyasztónál az 1500 ft, nem igazán tétel….)
Szóval kérek mindenkit, jelezzen vissza, hogy jön-e, hoz e valami játékot, és mi lesz az, na meg a többi fenti dolog, Fontos lenne, hogy tudjuk, hogyan tervezzünk.
És még valami: ha van olyan ismerősötök, akit elrángatnátok, csak rajta, a lényeg, hogy érezze a „Fluffisztán szellemét” (copyright by borotvapenge).
Ha van még kérdés, akkor hajrá!

Leslie
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
Ajánlott tartalom





VI. Fluffisztán - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: VI. Fluffisztán   VI. Fluffisztán - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
VI. Fluffisztán
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: találkozók, versenyek-
Ugrás: