kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyPént. Nov. 25, 2011 10:49 pm

Azlrt van nagy talpon, mert elvileg ez egy b. nagy fanatikus modell, és egy idő után random kezd el ugye mozogni. Így gondolták, hogy hűek maradnak a szokáshoz. Egyébként szokták még 5x5-ös base-re rakni míg nem volt modell, nekem is azon van a konvertált cuccom.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyPént. Nov. 25, 2011 3:41 pm

gorugrany írta:
A mangler miért van kerek talpon?
mert orc-ok nincsenek tisztaban azzal, hogy milyen talpon kellene allniuk Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyPént. Nov. 25, 2011 3:09 pm

A mangler miért van kerek talpon?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptySzer. Nov. 23, 2011 10:39 pm

Ez a mangler squig elég fura lett, valahogy nem így képzeltem, főleg nem úgy, hogy az egyik nagy vadállat a másik hátáról dobbant el, és az vígan lépked tovább. Nem baj, majd kicsit megfaragjuk, és jó lesz!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptySzer. Nov. 23, 2011 10:11 pm

új figurák decemberben
wh fantasy hírek 20112011551
wh fantasy hírek 20112011550
wh fantasy hírek 20112011552
wh fantasy hírek Index
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyHétf. Nov. 14, 2011 11:03 pm

Overall Summary
GW is going to produce a set of contingent rules which includes at least 5 new factions with model support.

The contingents will first appear in a White Dwarf (perhaps one or two at a time); WD will become what it used to be, models may appear around the same time. A contingent book encapsulating the new contingents and rules will be further on down the line.

This will not effect the release schedule for other armies

There will be rules to add contingents to your normal lists, possible scheme to add contingents from existing armies.

GW may be using this as an opportunity to clear out old stock of Kislev and Dogs of War.

Rumored Combo Book with WE and Brettonia that Ghost thought might be referring to upcoming contingent rules

A related rumor indicates the contingent paradign may be getting worked into the 40k rules as well, with GW seeing this as an opportunity to expand the scope of their game world without generating detailed armybooks for all the new things they want to include.

Contingent Rules
Contingents are aligned with Destruction, Order, or neutral similar to ally rules, there are supposed to be 2 of each in the first 6 new armies to be released.

Only 2 special/universal characters will make it into the book.
The allies rule has 3 different ways of aligning your force with another theres neutral allies, friendly and unfriendly (unfriendly represents, people forcing them to fight or they don't like each other but its for the best) there will be rules to use say (its just an example) chaos in empire.

There are significant drawbacks to this they also will be balanced for about 750 points to use by themselves, any more they lack any heavy hitters. You can align 2 or all of them together to create a rag tag army or infernal alliance (that's the exact wording), however some really hate each other and so have some drawbacks

There's only 1 character who can be an over general ( removing bad effects) and he's estallian

Allied lists can be used stand alone, but there will be no lord level character
Rules for Pikes were mentions

Future Expansion
Popular contigents may get more units later on. Zoats, snakemen, and fimir are being handled by forgeworld , but ghost felt these may get their own contingent list later on as well.

Rumors on the Book
5 of the coningents will make it into book with the official allie rules and possibly some scenarios.

These 5 armies are:
Insectoids
Fishmen/ichthylids
Estalia
Araby
Other non-human



Contingent Lists
Here are the rumors relevant to specific contingents
Each contingent to have 3-4 units 1-2 characters

Fishmen/Ichthylids
Harry was shown concept art a few years back, which could have been a preview or just a continuation of the long standing studio fishmen Joke
There is a long standing joke in the studio about the next release being fishmen. However tidbits about undersea creates continue to build up in the books (lizardmen book, sea creature rules in BRB). And on models (dark elf corsairs/special character)

Insectoids
Fire Belly Shield motif on latest ogre kingdom model may be clue about insectizoid race. Insect race also mentioned in the Ogre book, possible some fluff reference to kuresh or ind somewhere as well
Hinted at not being in the forces of destruction

Pirate list
Rumored to be White Dwarf Only

Estalia
Have a character that removes negative effects of opposingly aligned allies
Pike units and pike plus crossbow units

Kislev
Cavalry Using Old Sculpts with New Models
Re-releasing old sculpts in fine cast
New Ice wizard model
New unit of arquebus

Non-human Contingent
something that will be in the book, not yet identified

Araby
Will have 2 Cavalry units, 2 infantry units, 1 monstrous infantry unit, and 1 hero
No Elephants
Camel janissaries/ long barreled gun powder cavalry
Araby Wizard with Harem Guard
Djinn (see araby dread fleet boat)
Elemental Type unit for four basic elements with fancy names (e.g. Fire Efreets), presumably the Djinn would fit in here.

Dogs of War/ Tilea
Ghosts said not at first, Harry heard a whisper about them, could have been something about wharfs of Gouda though. Ghost indicated Tilians will get a WD list but will not make it into the book.
Tileasn will get units for duelists, pikemen, crossbowmen, heavy cav, and a wizard with a new poison lore

Chaos Dwarves
No specific rumors other than Forgeworld being told to stop making new ones (Hasstings69, et al). This could potentially mean that they are being reserved for some sort of future GW development, or not, we'll see.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jún. 26, 2011 8:35 pm

hát én pont azt vettem észre, hogy a mágia szart se ér az új kiadásban. Egyébként a FW könyvet én is nagyon várom már, főleg hogy áprilisra igérték.
Egy kicsit off: kerekre úgy halottam, hogy 6000/fő/éj a szállás, az elég húzós. Ha megyek marad a művház, de ezen még erősen gondolkodom
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jún. 26, 2011 8:18 pm

nézni néztem, a kérdés az, hogy belül mit tud vajon.

egyébként sem nagyon vagyok kibékülve a mágia résszel, de ha még ezen erősítenek is, akkor tényleg teljesen felesleges lesz sereget vinni a karakterek mellé. vagy végülis nem lesz felesleges, mert ha nincs senki akit le lehet varázsolni, akkor gondolom nem olyan vicces egy csata... Very Happy

még az 5. kiadásban vagy 4. ben volt az, már ahogy nekem mesélték, hogy szinte csak karakterek voltak, a többi csak maszlagnak volt.

persze az is lehet, hogy 5000 pontos seregekre van kitalálva. ott lehet bőven írtani és még marad is sereg mire összeérnek, hogy legyen aki csatázik is.

kipróbálni azért persze kipróbálnám, ha majd valakinek lesz kedve megvenni.

(én egyelőre inkább a FW-ös könyvre gyúrok)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jún. 26, 2011 6:42 pm

néztétek a storm of magic-et? Elég igéretesnek tűnik
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Feb. 13, 2011 6:38 pm

bar igy lenne.
viszont a konyv ara erdekes.

egyreszt draga.
masreszt vegig szines + kemenyfedeles, ami azert megiscsak jobban tud kinezni, mint a hagyomanyos sima.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Feb. 13, 2011 5:23 pm

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jan. 09, 2011 1:48 am

ez egy rosszabbul sikerült dirz abomination. én igazából inkább valami khorne démon szerűséget vártam, csak patiban, de ez silent (baszki nincs hányos szmájli).

((mondjuk amennyit a 8. kiadással játszottam eddig, talán mindegy is. Very Happy viszont megjöttek a mágneseim, így már van rá esély, hogy valaha az életben összerakott tau seregem lesz. mind a 400 pont. hacsak nem jönnek meg az új infinity babáim addig... a karokat megmágneseztem, de nyilván megjött a csomag Smile úgyhogy a tauk mentek vissza a dobozba)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jan. 02, 2011 4:52 pm

mondom valaKI!!! Wink Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Jan. 02, 2011 3:10 pm


Sztem nagyon szép...nekem kéne.. Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 10:37 pm

gojo írta:
nagyonrondavalami

namost ez mondjuk mi? mert, hogy gyomorforgató, azt értem, de hogy valaki ilyet akarjon...

szerintem, sokan akarnak ilyet Smile mondjuk, 78 darabos kit van hozzá Very Happy jó móka lehet összerakni Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:35 pm

nagyonrondavalami

namost ez mondjuk mi? mert, hogy gyomorforgató, azt értem, de hogy valaki ilyet akarjon...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:34 am

MAXXxxx írta:
Smile szoval mar kesz.
már rég.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:17 am

Idézet :
gyík meg jól néz ki, de a festés is sokat dob rajta. kevésbé jó festéssel nem tudom, hogy hogyan mutat. ezért nem szeretem ha egy modellen nagyon csicsa festés van. nyilván kurva nehéz a min szintünkön ezt reprodukálni, mondhatni lehetetlen. így meg azért csalás a kép

Gyanítom, hogy ez a modell (és most nem Ykost akarom baszogatni wh fantasy hírek 5024 ) mindenféle festés nélkül is jól néz ki.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyKedd Szept. 28, 2010 8:31 am

Smile szoval mar kesz.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyKedd Szept. 28, 2010 12:40 am

MAXXxxx írta:
YKoS írta:


a birodalmi upgreade kit nem a térdelős lábakból áll?
na mind1, ezt skubizzátok kispajtások:

de ugy tunik a lovos upgrade a terdelo labakbol all.

es kepen levo jol nez ki, mikor fogod kifesteni vegre az elso skinkedet? Razz
majd ha összejössz az első csajoddal Razz
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyHétf. Szept. 27, 2010 11:51 pm

beraktam két helyre...mindig bajban vagyok az ilyen fantasy-40k hírekkel...hova tettem volna? csak oda? csak ide? Very Happy

egyébként meg tök mindegy, hogy milyen los van, mert attól még jól néz ki, hogy térdel, azt kész. eszembe nem jutna, hogy emiatt előnybe kerülhet az egység. mondjuk egyelőre mindegy, mert még nem láttam közelről őket.

gyík meg jól néz ki, de a festés is sokat dob rajta. kevésbé jó festéssel nem tudom, hogy hogyan mutat. ezért nem szeretem ha egy modellen nagyon csicsa festés van. nyilván kurva nehéz a min szintünkön ezt reprodukálni, mondhatni lehetetlen. így meg azért csalás a kép.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyHétf. Szept. 27, 2010 10:43 pm

YKoS írta:


a birodalmi upgreade kit nem a térdelős lábakból áll?
na mind1, ezt skubizzátok kispajtások:

de ugy tunik a lovos upgrade a terdelo labakbol all.

es kepen levo jol nez ki, mikor fogod kifesteni vegre az elso skinkedet? Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyHétf. Szept. 27, 2010 10:37 pm

te most tényleg beraktad ua-t a linket 2 helyre? Very Happy

a birodalmi upgreade kit nem a térdelős lábakból áll? TruLOS ftw!
na mind1, ezt skubizzátok kispajtások:
wh fantasy hírek Aow_aow_aow_liz_101_000_01_large
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Szept. 26, 2010 7:15 pm

http://www.belloflostsouls.net/2010/09/games-day-uk-live-updated-1115-gmt.html

van azért néhány érdekesség a gd ről...

a FW fantasy változatát nagyon vártam, de így elsőre mondjuk nem vagyok elájulva tőle. az a hajós dolog egyáltalán nem jön be. tegyük hozzá szerencsére, mert vehetném meg. a birodalmi upgrade kit nem látszik rendesen, úgyhogy csak reménykedni tudok, hogy talán jól néznek ki. viszont ismerve a FW árait, el tudom képzelni, hogy mennyibe fog kerülni mondjuk egy 30 fős egység kiállítása ilyen babákból. valszeg felejtős.

a demigriff viszont jól néz ki. mivel az új szabálykönyv háttérrel foglalkozó részében említették, gondoltam is, hogy valahol meg fog jelenni ez az osztag. mondjuk én arra számítottam, hogy az új birodalmi könyvben lesz majd benne, de így is jó.

viszont az első könyvre kíváncsi vagyok. empire vs nurgle lesz. azt szerintem beszerzem majd. ezek a FW könyvek mindig nagyon jók szoktak lenni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:18 pm

és a doboz tartalma:

Hi-Elf
1 Prince on Gryphon
1 Mage
10 Lothren Seaguard with full command
10 Swordmaster with full command
5 Ellyrian Reavers with full command


Skaven
1 Warlord/Hero with halberd and hand weapon
1 Warlock Engineer with augmented weapon and pistol
20 Clanrats with spears and full command
20 Clanrats with hand weapons, shields and full command
2 Rat Ogres
1 Poisoned Wind Mortar
1 Warpfire-Thrower
1 Warp-grinder
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: