kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Május 23, 2008 5:53 pm

gyikok a hosok alatt tetszenek, hosokrol meg nincs velemenyem.

viszont GW inkabb lusta, igy eselyes, hogy tobbi muanyag CO ugyanaz a gyik lesz (minek uj ontoforma), remeny-hal meg utoljara.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Május 23, 2008 5:37 pm

lássátok feleim szümtükkel, mik vagymuk, isa, pur es HIDEGEGY VAGYMUK!!!!!

vanger jóvoltából, aki hamarabb vette észre, mint én magam (ezúton is köszönet neki, talán az általam leginkább várt kép! )

wh fantasy hírek - Page 15 Lower_Part_163356

wh fantasy hírek - Page 15 Whole_Poster_163353

oké, nem lesz itt baj! ezek nagyon normálisan néznek ki. most már csak az a kérdés, hogy a hidegegy boxban is ilyenek lesznek e vagy a marha gw megcsinálja azt, hogy csak a hősök kapnak ilyet...na az nagy-nagy szívás leszen...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyHétf. Május 19, 2008 4:12 pm

nem is a póstaköltség lenne a lényeg, mert az ha jól láttam súlyra menne, hanem az, hogy kinek van olyan bankszámlája amiről lehetne rendelni...mert én jól kitaláltam, hogy rendeljünk, de talán én vagyok az egyetlen akinek egyáltalán nincsen bankszámlája... Very Happy Very Happy Very Happy (mondjuk ez lassan változni fog...)

gondolom paypal senkinek nincs, avval lenne egyszerűb.
a másik megoldás, az, hogy az oldalon leadjuk a rendelést, aztán az emilben küldenek infokat, hogy hogyan tudunk fizetni banki átutalással. legalábbis azt hiszem, mert csak felületesen néztem meg a rendelés módját.

mindenekelőtt szerintem szedjük össze, hogy kinek mi kellene. csinálok is neki egy rendelés topicot. az a késöbbiekre is jól jöhet, nem kell pavanonak állandóan telefonálni, elég lesz felírni. igazából nem is értem, hogy eddig miért nem így csináltuk. na mindegy.

most nézem maxxx már csinált is egy ilyen topicot. na akkor folytassuk ott:

https://kerekasztal.hungarianforum.net/agora-f9/rendelesek-t127.htm
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyHétf. Május 19, 2008 3:41 pm

Na akkor lesz valami rendelés a közeljövőben?Csak mert ha együtt rendelünk akkor gondolom az jobb a postaköltség miatt...
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyHétf. Május 19, 2008 8:45 am

Megnézegettem a ződeket, örültem, mert mind az volt Smile a goblin hero nagyon tetszik. Ha rendelés van, nem maradok ki bounce
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Május 18, 2008 3:46 pm

Jeszjesz, nekem a bretonjaik jönnek be leginkább.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Május 18, 2008 1:24 pm

Ezek is nagyon jók,innen is kell majd rendelni... Smile
Ha valaki tud még olyan nem GW-s gyártót ahol szép figurák vannak akkor ideirhatná.Köszi.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Május 18, 2008 9:47 am

Lovas, varázslós sötét tünde néninek tudom esetleg őt ajánlani. Nagyon szép figuráik vannak amúgy és ez a csajszi meg a paci annyira megtetszett nekem is, hogy beszereztem egyet.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzomb. Május 17, 2008 11:34 am

Ja, és felhívnám a figyelmet a corsaires képen az írásra (ne csak a nyálunkat csorgassuk a szép képekre), ami azt mondja, hogy 'Black Ark Corsairs'...

Na, mi következik ebből leendő Dark Elf generálisok?
(Aki kapásból - net nélkül - nem tudja, az régen nem való Dark Elf generálisnak... És csak rabszolgának lenne jó Har Ganeth-be, vagy Karond Kar-ba... Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzomb. Május 17, 2008 7:42 am

Nem rossz, a figurák tetszenek, de szerintem a szabályokkal úgyis elb*sszák...

(:szugerál: Nem, én nem szeretem a Dark Elfeket, nem, én egyáltalán nem szeretem a Dark Elfeket! Nem is néznek ki jól....Mondom nem is néznek ki jól!) Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzomb. Május 17, 2008 7:04 am

Nem fikázás, de olvastatok Salvatorét? Én igen és szeretem is. A Drizzt legendákból annyira ismert kígyókorbácsos néni alial hidrakorbács, gyönyörű, lehet hogy csak ezért fogok venni. Az elf hero pedig tiszta drizzt. CSak gondoltam megállapítom. Amúgy faja. Respect.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzomb. Május 17, 2008 2:29 am

Ez már valami..!Akkor én csatlakoznék,szólj majd ha rendelsz! Very Happy geek
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Május 16, 2008 11:52 pm

eztet elfelejtettem: (nehogy elsikkadjon inkább új postot csinálok neki)

DE figurák nem gw től

na szóval a srác munkáit meg lehet nézni a linken. fém babákat gyárt, a gw nek is dolgozott már, most magánban nyomja. egyedi figukat gyárt, spanyolhonból lehet rendelni, ha jól emlékszem. a figura nem olyan vészes, a pósta sem. a két DE modell pedig itten van:

wh fantasy hírek - Page 15 Aow08_224651

wh fantasy hírek - Page 15 Aow06_224650

a varinőt én biztosan meg fogom rendelni, mert eszméletlen jól néz ki. azok a lábak nagyon ütnek...(észrevettem, hogy egyébként meztelen a "hölgy", de akkor is a lábak a legkirályabbak...) és mivel a DE sereg egy mágiára épülő sereg lesz, hát ugye sokat is fogom használni... Smile nagy sajnálatomra lovast elég nehéz lesz belőle faragni...ha egyáltalán. de gyalogos varinak mindenképpen megveszem. lehet társulni ha valaki még szeretne.

ja és subaggutnak is érdemes megnézni a linket, mert van neki ork boss- a, goblin boss-a meg ork sámánja is. azok se lettek semmik...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Május 16, 2008 5:43 pm

na akkor összeszedem a dolgokat:

eddigi DE hírek összefoglalva

képek, amikről exael beszél:

wh fantasy hírek - Page 15 CorsairUnit_164219

wh fantasy hírek - Page 15 SingleCorsair_164218

wh fantasy hírek - Page 15 CorsairwithHandbow_164218

wh fantasy hírek - Page 15 Dreadlord_164217

és a hidegegy kép, csak, hogy ne felejtsük el:

wh fantasy hírek - Page 15 Delf_cold_one_162017

erről egyébként azt olvastam, hogy mégsem ez lesz a befutó, hanem ennek és a réginek a keveréke. ezen kicsit kesergett mindenki, de azért én amondó vagyok, hogy várjuk meg a képet, aztán meglátjuk. nekem a mostaniak nem tetszenek, így minden változás az előnyükre válhat.

vélemény:
szóval én mindenképpen őket szeretném 2. seregnek, meg versenyseregnek is. így nagyon remélem, hogy kellemesen kemények lesznek. azért döntöttem mellettük, mert a játékstílusuk pont ellenkezője az empire seregnek. ráadásul nekem is nagyon tetszik a velük játszható taktika. az új seregek képéhez is jobban illik, meg belőlük tudok olyan sereget tenni ami úgy erős, hogy tetszik is. empire nél sajnos ez nem mondható el. én nagyon remélem, hogy elég erősek lesznek. én egy sok lövős, jól mágiázó, sokat mozgó sereget szeretnék csinálni, leginkább a dark riderekre építve. mindenképpen akarok egy kemény sárkányos hőst is, mert az jó. Twisted Evil az egyetlen nagy bajom a war hydrával van. na az nagyon nem tetszik. bár új figut fog kapni, de aki láttam az azt mondja, hogy róla, hogy nem lett sokkal jobb...ez pech. na ők elég használható egység de sajnos nagyon csúnya...majd valahogy megoldom. szóval én eddig itt tartok velük. már nézegetem a druchii.net et, hogy most milyen listákkal nyomulnak az emberek és amit most látok az nagyon tetszik.

ja itt említeném meg, hogy empire nél is nagyon sokat számított, hogy elég nagy a bázisa, van egy nagyon jó honlap, ahol rengeteg infot össze lehet szedni. namost ugyanez megvan a DE seregnél is. az említett fórum nagyon jó. van saját webzinjük is, látszik, hogy nagyon lelkes emberek csinálják, rengeteg info, taktika, képek miegymás fellelhető. így akinek számít a sereg unofficial támogatása, az is nagyon jól jár evvel a sereggel.

naszóval már csak az kell, hogy ne valami nagyon rosszat hozzanak össze a gw nél. ha ez mégis megtörténne, akkor nem tudom mi lesz a 2. seregem...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Május 16, 2008 5:31 pm

Láttátok az új DE-ket?Szerintem a corsair-ek jók lettek,jobbak a mostaninál,de a Dreadlord szerintem nem lett annyira "dread"... Suspect még a corsair főnök is tekintélyt parancsolóbb figura.Főleg ha ez lesz a lord a seregben...
Egyébként hányan tervezitek,hogy-ha jó lesz-vesztek DE sereget?Lesz vagy 3-4 megint Pécsen?Ha igen akkor én is beszállok... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Márc. 09, 2008 3:59 pm

geek Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Márc. 09, 2008 12:26 pm

Idézet :
Van egy másik szigetország, ahol hosszú évek óta ismeretlennek számít a soja nevű technológiai bravúr...

Atlantisz? Én úgy tudtam, hogy már elsüllyedt Embarassed
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Márc. 09, 2008 10:30 am

Hátigen. A nagyon csúcsos fej (na jó, esetleg meg lehet győzni, hogy csak a sisakjuk ilyen) nem előnyös, de akkor hogy lehetne megkülönböztetni őket a DE-kről, akiknek csak háromnegyedes sisakjuk van. Meg nem jutott nekik elég ló, ezért hideg egyeken kell lovagolniuk.
Az meg tuti, hogy a technológia már rég megvolt, csak EZEK sajnálták rá a pénzt. Van egy másik szigetország, ahol hosszú évek óta ismeretlennek számít a soja nevű technológiai bravúr...
Amúgy a sárkány egyik szánránál majdnem egy millimétert elcsúszott a (vadonatúj) szerszám, úgyhogy van mit csiszolni rajta.
Majd még jelentkezem a többi részlettel, ha érdekel valakit.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Márc. 07, 2008 4:26 pm

figygelek hát. má meggint nem tissztelegtél...hadddbíróság leszzen ebbből!

berzenke:
az a sárkány tényleg nagyon jó, annyira, hogy a császárnak is tevezek egyet majd, ha már minden más megvan. egybéként nekem még anno voltak 5. kiadású elfjeim ugye, azoknak nagyon szép pajzsaik voltak. igaz festeni nem lehetett egyszerű, mert leszedhetetlenül rá volt nyomtatva a pajzsra a minta, de nagyon szépek voltak, az tény.
a HE knek elég sok szép dolguk van, de ezek leginkább a hősök közül kerülnek ki. az alap lándzsás pl nekem nem tetszik olyan nagyon...mondjuk a fém figuk még szépek, szerintem, de azok meg ugye nem az új vonulatba tartoznak...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Márc. 07, 2008 1:56 pm

Nyilván nem állt a rendelkezésükre a megfelelő gyártástechnológia. De legalábbis túl drágának ítélték. Mivel azóta olcsóbb lett a motyó az új cuccokat már így készítik. Viszont a helf szerszámok még nem használódtak el anyyira (figyelsz gojo?Basketball ), hogy az egész arzenált lecseréljék. S pl. ezért is baj, hogy nem lesznek új delf harcosok és d.riderek, mert azok is készülhetnének új szerzámzattal (itt eléggé bizonytalan voltam :afro: ) No
Tényleg hogy ne? king :kurvaronda1:
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyPént. Márc. 07, 2008 1:02 pm

Há' nem is tudom, szerintem leginkább ide kívánkozik: Pavano és még néhány jelentéktelen cég jóvoltából megérkezett mr. sárkány. Vártam egy éjszakát, hogy aludjak rá, és ne írjak róla túl nyálasat, de a helyzet az, hogy nem láttam még ilyen elképesztően részletes holmit a GW-től. Az a fíling, amikor ránézel az öntőkeretre, és összeszarod magad. Megdöbbentőek a részletek, egyszóval gyönyörű az egész. A GW csúcsmodellje ,az fix Nem beszélve a figyelmességről, hogy több módon összesen két ridert lehet összerakni. Elnézve a sárkányt, a hígelf pajzsokat, fejeket, motyókat az alábbi néhány gondolat fészkelte be magát, amelyek mindegyike a „GW-GW, neked bizony a kurva anyád...” strófával kezdődnek. Mert:
- Eddig mi a faszomat csináltak?
- Miért nem ezt?
- Most akkor hogy ne legyen hígelf seregem?
- Ha egyszer már ilyen fényesen kiderült, hogy ilyet is tudnak, akkor miért nem csinálnak még ilyet? Új hígelf lándzsásokat hasonlóan kidolgozott pajzsokkal, meg minden?
Nemértem.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzer. Márc. 05, 2008 4:30 pm

Nos, így legalább nem ér csalódás, mert annál rosszabb nincs, minthogy beígérnek fűt-fát, aztán megensemmi. A leginkább hervasztó hír a dark riderekre vonatkozó, itt alighanem nem marad más, mint a jó öreg konverzió a wood elf lovakból.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyHétf. Márc. 03, 2008 9:53 pm

Tetszenek a hirek?Csak mert őszintén szólva annyira nem gondolom fergetegesnek ezeket a hireket...általában minden olcsóbb lesz,de ez a tendencia máshol is.A szabályok nem rosszak,már úgy értem,hogy gyengébbek nem nagyon lesznek az egységek,de nem lesz új egység(talán egy ritka monster),meg egy új hős,viszont nagyrészt megmaradnak a régi fémfigurák(hárpia,executioner,black guard),nem sok új figura lesz.Persze még nem végleges,de egyelőre én jobbra számitottam...
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptyVas. Feb. 24, 2008 10:30 am

Úúúúristen, hát bazmeg én hibernálom magam augusztus végéig, az fix. affraid bounce
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 7:41 pm

by ilac:

néhány DE pletyka. (Emlékeztetőül: őket augusztus/szeptemberre várja a nép.) Az infók állítólag játéktesztelőktől származnak.
- nem lesznek új egységek,
- seregszabály: +1 támadás charge-nál, mindenkit utálni fognak (hatred everything), a HE-eket végletesen (eternal hatred)
- a Black Guard spec. választás lesz, és a stat-jaik a Swordmaster-ekhez hasonló mértékűre fejlődnek
- Executioner-ek elvesztik a killing blow-t, és valami új képességet kapnak a páncélosok ellen
- witch elves megkapják a mindig elsőnek ütést és mérgeznek
- új varázslatok a Dark Lore-ban, pl. mint a skaven könyv frenzy varázslata,
- a chill wind +1S-t kap ugyanakkora varázslati értéken, visszatér a Black Horror, csak jobb lesz
- Cold one-ok (a hátasok) +1 támadást kapnak, és lesz valami lehetőségük, hogy esetleg ne kapjanak hülyeséget (stupidity)
- a Dark Rider-ek olcsóbbak lesznek
- lez egy új monszta a ritkák között
- RBT-nek megmarad a szabad választás opciója, azaz 1 ritkáért lehet 2 RBT-t is hozni (a szekérnek nem lesz ilyen)
- harpies olcsóbbak lesznek
- Sorcerer-eknek lesz valami spec. képessége, hogy ha feláldozzák a testüket, akkor több power dice-uk lesz (fogalma sincs a forrásnak, hogy ez, mi is lesz pontosan)
Erről találtam valamit egy másik fórumon: a sorcik elvesztik a +1-et varázslásnál, de cserébe annyi kockával dobnak egy varázslatot, amennyivel akarnak (persze meg max. amennyi van nuts.gif), mindenki fog tudni egy új varázslatot (talán summon darkness lesz a neve), amit 4+-on lehet ellőni és d3+1 power dice-t generál, annak a varázslónak, aki varázsolta. Viszont ennyi S5 ütést kap a varázsló mágia fázis végén, ahány PD-t nem használt el.
- az ismétlő számszeríj (RxB) vagy 2-t lő S3-mal vagy 1-et S4-gyel, ha nem mozdul az egység, ha mozog, akkor 1-et S3-mal, a számszeríjászok 10 pontosak lesznek (könnyű páncéllal és pajzzsal), a RxB armour piercing-es
- a lándzsások 6 pontba fognak kerülni (mindenestől)
- corsair-ek kapnak valami új szabályt, de egyelőre nincs róla közelebbi, (és belőlük lesz műanyag (a többi core egység nem kap új figurákat))
- az executioner-ek 11 pontba fognak kerülni, fegyverük (draich), egy halberd, ami rohamnál +2S-t ad
- cold one lovasoknak S4-e lesz, de más nem változik (sic. kissé ellentmond a cold one-okról szóló hírnek)
- az assasin lehet, hogy nem hero választás lesz, hanem egyes egységek up-grade lehetősége (mint gobboknál a fanatikusok)
- a Cauldron of Blood veszélyesebb lesz: több előnyt ad majd a Khainite egységeknek, mozgatható lesz, mint a hadi gépek, Hag típusú kari használhatja hátasnak
- a Hydra regenerálni fog, és ha 6-ost dobsz regenerációra, akkor kinő még egy feje (pontosan nem tudni, hogy ez mit jelent, de gondolom +1A, +1W), a breath weapon ereje és a támadosok száma függni fog attól, hogy mennyi sebe van
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
15 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: