kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Renegade militia-IG

Go down 
+4
gorugrany
gojo
Yoda007
exael
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02, 2008 12:48 am

Na,ha minden igaz akkor van 3 Leman Russom,holnap át is veszem őket,és nekiállok összerakni.. Very Happy Ezt a részét nem nagyon kedvelem,a festés már ok.A gond az,hogy még mindig nem döntöttem el,hogy egy sima battle tank mellett milyen legyen a másik kettő.De nagyon valószinű,hogy az egyik Exterminator lesz(már ha tudok konvertálni rá valahogy egy ikergépágyút),a harmadikat meg végképp nem tudom... Question
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 10:35 pm

Jójó,azért próbálkozni lehet...?! Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 10:09 pm

exael írta:
Igy van ahogy Maxxx irta,de ha véletlenül(vagy inkább előbb-utóbb.. Twisted Evil )játszunk majd Apocalypse-t,ott jöhetnek egyszerre is.Ott aztán jöhet minden...

Egyébként még csak kb 2000-re leszek jó egyelőre,de ha jól láttam akkor az IA6-ban lesznek Nurgle-renegátok(én azt hittem ezek már azok...)és azt nyilván kötelező lesz majd beszerezni.Meg persze előbb-utóbb szeretnék igazán nagy sereget belőlük.Lehetséges,hogy most megtaláltam az igazit..!! Very Happy (seregre gondolok),és ha egy dologra tudok végre koncentrálni,akkor ez gyorsan fog menni,és nem visznek félre holmi dark elda,ork stb. dolgok.Azokat meghagyom másnak.

Nananana!!!! Suspect
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 9:03 pm

Igy van ahogy Maxxx irta,de ha véletlenül(vagy inkább előbb-utóbb.. Twisted Evil )játszunk majd Apocalypse-t,ott jöhetnek egyszerre is.Ott aztán jöhet minden...

Egyébként még csak kb 2000-re leszek jó egyelőre,de ha jól láttam akkor az IA6-ban lesznek Nurgle-renegátok(én azt hittem ezek már azok...)és azt nyilván kötelező lesz majd beszerezni.Meg persze előbb-utóbb szeretnék igazán nagy sereget belőlük.Lehetséges,hogy most megtaláltam az igazit..!! Very Happy (seregre gondolok),és ha egy dologra tudok végre koncentrálni,akkor ez gyorsan fog menni,és nem visznek félre holmi dark elda,ork stb. dolgok.Azokat meghagyom másnak.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 3:04 pm

kulon seregkent johetnek csak alap CSM sereggel nem keverve.

de van(nak) kb kozos egyseg(ek) (kaoszIG-nel elitbol CSM vagy mi)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 2:47 pm

Exael: akkor ez most jó nekünk? scratch

Mennyire vagy biztos a nevekben? Mit csináljak, ha nem ez lesz a dobozukra írva? El se hozzam? Renegade militia-IG - Page 2 75827

Ha jól értem, akkor most lesz egy kb. 2500 pontig jó Chaos Imperial Guard sereged, amivel aztán tényleg lehet osztani az észt, a lettet és a litvánt. Lenne ezzel kapcsolatban egy szabálykérdésem: összerakhatsz egységeket a régi és az új Chaos seregedből egy csatára, vagy csak szövetségesként hozhatod őket, mondjuk úgy, hogy valaki más játszik velük egy külön sereglistával?

Csak azért kérdezem, mert abban a valószínűtlen esetben, ha keverhető a kettő... Szóval akkor kétszer annyi lángszórós orkot kell vennem.

... Orkokról írtam volna? ...

Valami tévedés lehet.

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2008 1:04 pm

Tegnap beszereztem egy Sentinelt,úgyhogy megvan a kötelező Fast márciusra... Smile Most még a tankok vannak vissza,de azt még nem döntöttem el,hogy milyen Leman Russok legyenek belőlük.Pedig nevük már van... Cool

Én különben eddig is sejtettem,hogy ezek a renegátok valahogyan Nurgle iránt érdeklődnek(vagy ő érdeklődik utánuk...),de most,hogy megjelentek a Nurgle-papok már biztos a dolog.Remélem az IA6-ban lesznek szabályaik is külön.Abban ugyanis folytatják a Vraks-i kampányt,és főleg a káoszra koncentrálnak majd.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2008 1:24 am

Aha,hát alapvetően én is ilyesfajta sereget szeretnék,csak azért nem irok pontosabbat,mert azzal jövök majd márciusban és hát nem akarom lelőni a poént... Very Happy De különben tényleg alig tér el ettől,az is a renegát lista különbözősége miatt van főleg.
Látom,hogy neked is szimpatikus a LR Exterminator,és is arra gondoltam egy sima mellett.Amúgy a többi LR variánst én nem tartom túl hasznosnak,még a Vanquisher ami talán jó lehet ha sok a jármű az ellennél,de annyi.Vélemény?Illetve van még egy tank,a destroyer tank hunter,az nagyon tetszik....
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 9:17 pm

2000 Pts - Imperial Guard Roster - Unnamed

HQ: Command Platoon (29#, 445 Pts)
0 Command Platoon @ 445 Pts
0 Command Squad @ [55] Pts
1 Senior Officer @ [55] Pts
Close Combat Weapon; Laspistol
4 Guardsmen @ [0] Pts
Lasgun (x4)
6 Anti-Tank Squad @ [110] Pts
Lasgun (x3); Lascannon (x3)
6 Anti-Tank Squad @ [95] Pts
Lasgun (x3); Missile Launcher (x3)
6 Fire Support Squad @ [80] Pts
Lasgun (x3); Heavy Bolter (x3)
6 Special Weapon Squad @ [105] Pts
Lasgun (x3); Meltagun (x2); Demolition Charge; Melta Bombs

Troops: Infantry Platoon (26#, 335 Pts)
0 Infantry Platoon @ 335 Pts
0 Command Squad @ [137] Pts
1 Junior Officer @ [40] Pts
Close Combat Weapon; Laspistol
4 Guardsmen @ [97] Pts
Lasgun (x4); Chimera
1 Chimera @ [97] Pts
Pintle Heavy Stubber; Multilaser; Hull Heavy Bolter
1 Pintle Heavy Stubber @ [12] Pts
9 Infantry Squad @ [99] Pts
Lasgun (x7); Grenade Launcher; Lascannon
1 Veteran Sergeant @ [12] Pts
9 Infantry Squad @ [99] Pts
Lasgun (x7); Grenade Launcher; Lascannon
1 Veteran Sergeant @ [12] Pts

Troops: Infantry Platoon (25#, 218 Pts)
0 Infantry Platoon @ 218 Pts
0 Command Squad @ [40] Pts
1 Junior Officer @ [40] Pts
Close Combat Weapon; Laspistol
4 Guardsmen @ [0] Pts
Lasgun (x4)
9 Infantry Squad @ [89] Pts
Lasgun (x7); Grenade Launcher; Missile Launcher
1 Veteran Sergeant @ [12] Pts
9 Infantry Squad @ [89] Pts
Lasgun (x7); Grenade Launcher; Missile Launcher
1 Veteran Sergeant @ [12] Pts

Heavy Support: Basilisk (1#, 125 Pts)
1 Basilisk @ 125 Pts
Earthshaker Cannon; Hull Heavy Bolter; Indirect Fire Capability

Heavy Support: Leman Russ Exterminator (1#, 147 Pts)
1 Leman Russ Exterminator @ 147 Pts
Pintle Heavy Stubber; Twin Linked Autocannon; Heavy Bolter; Heavy Bolter Sponsons (Pair)
1 Pintle Heavy Stubber @ [12] Pts

Heavy Support: Leman Russ Battle Tank (1#, 167 Pts)
1 Leman Russ Battle Tank @ 167 Pts
Pintle Heavy Stubber; Battle Cannon; Hull Mounted Heavy Bolter; Sponson Heavy Bolter
1 Pintle Heavy Stubber @ [12] Pts

Troops: Conscripts Platoon (50#, 251 Pts)
0 Conscripts Platoon @ 251 Pts
10 Conscripts @ [52] Pts
Lasgun (x9); Grenade Launcher
10 Conscripts @ [49] Pts
Lasgun (x9); Flamer
10 Conscripts @ [49] Pts
Lasgun (x9); Flamer
10 Conscripts @ [52] Pts
Lasgun (x9); Grenade Launcher
10 Conscripts @ [49] Pts
Lasgun (x9); Flamer

Elite: Commissar (1#, 50 Pts)
1 Commissar @ 50 Pts
Close Combat Weapon; Laspistol

Elite: Storm Troopers (5#, 100 Pts)
4 Storm Troopers @ 100 Pts
Hellgun w/targeter (x2); Meltagun (x2); Frag Grenades; Krak Grenades; Melta Bombs
1 Sergeant @ [16] Pts
Close Combat Weapon; Hellpistol; Frag Grenades; Krak Grenades; Melta Bomb (Squad)

Elite: Storm Troopers (5#, 100 Pts)
4 Storm Troopers @ 100 Pts
Hellgun w/targeter (x2); Plasmagun (x2); Frag Grenades; Krak Grenades; Melta Bombs
1 Sergeant @ [16] Pts
Close Combat Weapon; Hellpistol; Frag Grenades; Krak Grenades; Melta Bomb (Squad)

Total Roster Cost: 1938



Valami ilyesmi! Ezt most hirtelen dobtam össze, tehát valószínüleg teli van marhasággal (nincs optimalizálva Evil or Very Mad ), de azért látszik mi mire való. Az akartam megmutatni, hogy én a tömeget szeretem. Ez itten 144 figura. Én úgy 80-nál járok. Persze lehetne jóval több is már, ha nem tévejegnék mindég erre arra scratch
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 8:15 pm

Ok.Csak úgy kiváncsiságból:milyen lenne nagyjából egy kedvedre való IG sereg mondjuk 2000 pontból?És inkább IG vagy inkább renegátok?IA-s dolgokat is figyelembe véve.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 6:49 pm

Ha valaki addig megveszi a nekronokat, akkor biztos LatD/IG/Renegade valamelyikével megyek. Az IG-vel az a gondom, hogy nem tudok igazán kedvemre való sereget rittyenteni belőlük, mert kevés a figurám. Valószínű a LatD.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 12:37 am

gorugrany írta:
Nehéz egy nekron lelkivilágába beleélnem magam Rolling Eyes Nem tudok semmi jó sztorit kitalálni hozzájuk.
Igazán csak ennyi.

Ja,ezt megértem.Ezek szerint LatD-vel jössz majd márciusban?Tényleg hogy állsz velük?Bővült a sereg mostanában?Ilyen renegát IG-n nem gondolkodtál?Végülis van hozzájuk sok mindened...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 12:23 am

Nehéz egy nekron lelkivilágába beleélnem magam Rolling Eyes Nem tudok semmi jó sztorit kitalálni hozzájuk.
Igazán csak ennyi.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 11:56 pm

Értem én azt,hogy a nagy hatótávú tüzérség nincs az első vonalban,és rendben is van,nekem sem lesz több mint 1 Basilisk,de hát ugye a birodalmi IG-ben nincs artillery strike...hát,az a helyzet,hogy tetszenek is azok az aknavetők,úgyhogy előbb-utóbb lesz majd olyan is.

Tényleg Gorugrany:láttam,hogy eladod a nekronokat,mi történt?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 9:18 pm

Özsge hálójába kerültél te szegény halandó barátom (itt a háttérben a sátáni kacaj hallható Twisted Evil ) Szánom élted minden percét, remény talán mégis terem Isten áldott ege alatt. Menekülj hát, amíg lehet!
A mennyeknek kapuja mindig nyitva áll, habár a pokolban jobb a társaság! Cool
Idézet :
Kemények lesznek
A spec. fegyveresek akár az ólom!

Idézet :
és büdösek

Ha olajjal fested biztosan!

Idézet :
és félénkek

Tényleg nem túl magas az Ld-jük!


Idézet :
és leginkább HALANDÓK!
Ezt többsoron MINDEN IG vezér megerősíti neked.

De ez itt Exael topicja scratch
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 8:29 pm

gorugrany írta:
Eddy írta:
Nade Gorugrany most gondol bele. Rongyolsz ott nyakigsz@rosan és hirtelen a semmiből feltűnik előtted egy kétcsöves, ismétlem KÉTCSÖVES tolólapátos Leman Russ. Nincs az a kommiszár basszus aki megállít. Mikor már kivagy és akkor feltűnik egy ilyen halálosztó. Ha igazak amiket itt összehordanak és lesz gázolás akkor végetek hahahahaha. Még a basiliskre is rakok tolólapátokat.
Szóval akkor fluffilag hol itt a gond. Nem hiszem, hogy annyira minen ellen kihegyezett seregekkel kellene játszani. Nem vagyunk mi pestiek. Szerintem igenis ha ig-vel játszól egy Lemann Russnak kell fenn lennie. Punktum. Letettem a lábam. bounce

Kedves, hogy így kioktatsz a fluffoságról te, aki azzal kezdte az IG serege építését, hogy vettél kettő baziliszkuszt Evil or Very Mad Mindezt persz megbocsájtom neked, ha annélkül, hogy megnéznéd, megmondod, hogy mi a neve annak, a kétcsövű Leman Russnak. Punktum. Én is letettem a lábam, te IG szakértő.

Amúgy meg ha fluffnál tartunk akkor a tankokat nem arra használják, hogy száguldozzanak vele a harcmezőn és Carmageddont vagy éppen GTA-t játszanak. Hanem arra, hogy okosan manőverezve kihasználják a páncélozottságukat és a nehézfegyvereiket és vezetett tűzzel pusztítsák az ellenség élőerejét és harceszközeit.

tongue

Pedig olyan jó lenne. Egyébként Exael noszogatására vettem a két basilisket. (Köszi neked. A Slayer és a Black death lassan festésileg is elkészül.)
Kár, de egy tolólapástos tank is jó, csak morálrombolásra is. Én másra fogom ám használni az ig-imet. Bibibi. Kemények lesznek és büdösek és félénkek és leginkább HALANDÓK! Ők lesznek a sötétség a fényben Laughing
Nade mellékesen. Sajnos nem tudom a nevét, viszont majd amit be fogok szerezni az egy kétcsöves (annihilator?, exterminator? /így fejből :afro: / torony lesz egy Leman Russra. Miért? Mert marha jól néz ki. És egy Macharius tankot. És miért? Mert az is kétcsöves és az is jó.
Hirtelen ennyi. Béke (milyen hülye elköszönés egy warhammeres fórumon scratch )
ui: pedig már kezdtem örülni hogy tudok majd gázolgatni No
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 7:49 pm

nem lesz gazolas, csak arra van szabaly, hogy masik tanknak nekimenni es emiatt abban sebezni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 7:40 pm

Eddy írta:
Nade Gorugrany most gondol bele. Rongyolsz ott nyakigsz@rosan és hirtelen a semmiből feltűnik előtted egy kétcsöves, ismétlem KÉTCSÖVES tolólapátos Leman Russ. Nincs az a kommiszár basszus aki megállít. Mikor már kivagy és akkor feltűnik egy ilyen halálosztó. Ha igazak amiket itt összehordanak és lesz gázolás akkor végetek hahahahaha. Még a basiliskre is rakok tolólapátokat.
Szóval akkor fluffilag hol itt a gond. Nem hiszem, hogy annyira minen ellen kihegyezett seregekkel kellene játszani. Nem vagyunk mi pestiek. Szerintem igenis ha ig-vel játszól egy Lemann Russnak kell fenn lennie. Punktum. Letettem a lábam. bounce

Kedves, hogy így kioktatsz a fluffoságról te, aki azzal kezdte az IG serege építését, hogy vettél kettő baziliszkuszt Evil or Very Mad Mindezt persz megbocsájtom neked, ha annélkül, hogy megnéznéd, megmondod, hogy mi a neve annak, a kétcsövű Leman Russnak. Punktum. Én is letettem a lábam, te IG szakértő.

Amúgy meg ha fluffnál tartunk akkor a tankokat nem arra használják, hogy száguldozzanak vele a harcmezőn és Carmageddont vagy éppen GTA-t játszanak. Hanem arra, hogy okosan manőverezve kihasználják a páncélozottságukat és a nehézfegyvereiket és vezetett tűzzel pusztítsák az ellenség élőerejét és harceszközeit.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 7:24 pm

Nade Gorugrany most gondol bele. Rongyolsz ott nyakigsz@rosan és hirtelen a semmiből feltűnik előtted egy kétcsöves, ismétlem KÉTCSÖVES tolólapátos Leman Russ. Nincs az a kommiszár basszus aki megállít. Mikor már kivagy és akkor feltűnik egy ilyen halálosztó. Ha igazak amiket itt összehordanak és lesz gázolás akkor végetek hahahahaha. Még a basiliskre is rakok tolólapátokat.
Szóval akkor fluffilag hol itt a gond. Nem hiszem, hogy annyira minen ellen kihegyezett seregekkel kellene játszani. Nem vagyunk mi pestiek. Szerintem igenis ha ig-vel játszól egy Lemann Russnak kell fenn lennie. Punktum. Letettem a lábam. bounce
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 6:14 pm

Na jó azért maradjunk, annyiban, hogy a mortar ellenfélfüggő. Azaz vannak seregeknek olyan egységei, amelyek ellen hatékony azaz behozza az árát (nekem a 80 pont sok). Míg az önjáró tüzérség, bármelyikét is nézzük minden ellen jó. Mivel nagysablon, indirekt, nagy erő és alacsony AP.

Ami nekem a mortar felé billentené a mérleget az az, hogy jóval fluffosabb, mint a nagyvasak. Mert mi a jóistent keres a tüzérség (még az önjáró is) az első vonalban. Az aknavetők valamival gyakrabban fordulnak elő ott, legalábbis ezek a kicsik (a griffon is mortar cheers ). Szvsz az IG mortarjai a valós világ aknavetőit mintázzák kb. 90mm-ig bezárólag.

Amúgy bármelyik indirekt jobb, mint a LR, illetve variánsai.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:30 am

Igen,ez is igaz,a heavyben már igy is kicsit sokan vagyunk.Azért szeretnék tankokat is,és 1 Basilisk már van,kéne azért 1-2 Russ is,és azokat egyesével kell hoznom,és akkor még ott van az Artillery strike is ami nekem valamiért nagyon szimpatikus,meg az aknamező,ami ugyan nem hiszem,hogy hasznos,de hangulatos....Ezen már csak az Apocalypse segithet Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 2:13 am

Mortar Squad HQ melle jon, Griffon heavybol, nem tiltja semmi, hogy egyszerre legyenek.
es a multiple barrage miatt lehet, hogy tobb sebet fogsz lerakni, mint 1 nagysablontol (nem tul valoszinu, de lehet)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 1:55 am

gorugrany írta:
exael írta:
Azért akkor egy 3-as mortar osztag kelleni fog,biztos ami biztos...

Egy mortar squad 80 pont, egy griffon 75 pont. Nem tudom mondjam-e tovább?

Ó,hát van benne valami... Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2008 12:28 am

exael írta:
Azért akkor egy 3-as mortar osztag kelleni fog,biztos ami biztos...

Egy mortar squad 80 pont, egy griffon 75 pont. Nem tudom mondjam-e tovább?
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2008 7:42 pm

Igen én inkább állós,lövős sereget gondoltam,illetve akik mozognak azok a veteránok,esetleg a CSM osztag,szóval inkább a troopok lesznek felfegyverezve.
Azért akkor egy 3-as mortar osztag kelleni fog,biztos ami biztos...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Renegade militia-IG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renegade militia-IG   Renegade militia-IG - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Renegade militia-IG
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: