kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 40k hírek

Go down 
+13
YKoS
Yoda007
Nyamm-haikan
BoneHeart
Bm
subaggut
Berzenke
Leslie
Eddy
gorugrany
MAXXxxx
exael
gojo
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 2:42 pm

Eddy írta:
tehát szerintem egy pár évtized alatt egy space marine rendház szinte teljesen ki is tudná őket írtani.

A DE-k előbb húznának vissza a hiperhálóba, meg Commoragh-ba Smile Az sm-ek meg csak pislognának.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 1:23 pm

gorugrany írta:
Keversz valamit az delda sztoriban. Ők nem káoszhívők. Azért játszák ezt a elrablósdi kínzósdi témát, mert nem akarják, hogy a lelkük Slaneesh kezébe kerüljön, ami a halálukkor bizony be is következik. Ellenben más élőlények lelkeinek (és persze testük) feláldozásával meghosszabbítják az életüket. Vagy valami ilyesmi...

A belháború dolog viszont nagyon is stimmelne a fluffban leírt Commoraghi viszonyok tükrében.
Én ezt tudom, mármint a káoszost, de mivan, ha a démonok egy tömeges áldozáskor felveszik az feláldozottak testét, vagy nyitnak benne egy portált, amin keresztül elárasztanák a világot. Nyílna egy újabb káosz szeme. Evil or Very Mad

De szerintem még véletlen se adjunk ötleteket a gw-nek, hisz egy baromi hangulatos sereget nem kéne kiírni a játékból, csak hogy mégtöbb sm rendház be tudjon jönni ami igazi clonja az összes többi rendháznak.

ui: amúgy a fluff szerint most se minden kvadránsba vannak jelen a dark eldák, sőt ahol ott vannak ott se olyan rettentő nagy létszámban, tehát szerintem egy pár évtized alatt egy space marine rendház szinte teljesen ki is tudná őket írtani.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 10:59 am

Keversz valamit az delda sztoriban. Ők nem káoszhívők. Azért játszák ezt a elrablósdi kínzósdi témát, mert nem akarják, hogy a lelkük Slaneesh kezébe kerüljön, ami a halálukkor bizony be is következik. Ellenben más élőlények lelkeinek (és persze testük) feláldozásával meghosszabbítják az életüket. Vagy valami ilyesmi...

A belháború dolog viszont nagyon is stimmelne a fluffban leírt Commoraghi viszonyok tükrében.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 10:42 pm

MAXXxxx írta:
akartam en is ilyet irni, de azt hittem eddy sistakra gondol.

es 2-ik kiadasban volt utoljara : codex sisters of battle
3-ikban mar csak, mint witchhunterek reszei lettek.

A sistákra írtam a rendházas warpvihart.A dark eldarokra pedig?Hmmm... Mondjuk annyira elfajzottak lettek, hogy démonettek lettek. Vagy egy belháborúban kinyírták magukat, és már csak hírmondó maradt belőlük, ami koncentrált erőt nem tud felmutatni. Valljuk be mindkettő igaz lehetne.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 7:55 pm

akartam en is ilyet irni, de azt hittem eddy sistakra gondol.

es 2-ik kiadasban volt utoljara : codex sisters of battle
3-ikban mar csak, mint witchhunterek reszei lettek.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 7:35 pm

A dark eldák a harmadik kiadás óta léteznek. Akkor kaptak saját figurákat kódexet. Ők kerültek a harmadik kiadású alapdobozba (warriorok) az aktuális sm-ek ellenfeleinek. Ezután nem sokkal volt egy ráncfellvarrás a kódexükön. Azóta semmi.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 12:40 pm

Bm írta:
Vagy még kevésbé harcolós:
Szerinted miböl lettek a Slaanesh Daemonettek? Wink
a warpból? Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 10:36 am

Vagy még kevésbé harcolós:
Szerinted miböl lettek a Slaanesh Daemonettek? Wink
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 12:19 am

namost ez azért vicces, mert ugye a 2. kiadás óta nem kaptak seregkönyvet. Azért sanszos, az eltűnése, mert rohadtul nem veszi senki. A fluffba bemagyarázás a sista eltünésre? Hmmm... scratch Lássuk csak. Kiküldték az egész rendházat a legnagyobb úrukkal és hölgyeikkel a káosz szemébe, hisz ők az abszolút űber magabiztos csajok, azonben a hypervihar benyelte őket, mint qrv@ a bárszéket. Ennyi. Ki is vannak csinálva. És még háború se kellett hozzá.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 11:40 pm

ezazezaz! új taukat ide! bounce
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 10:55 pm

én a DE vel már nem szemeznék. rohadtul esélyes, hogy az lesz a következő sereg ami elveszik a warpban. tudjuk a gwről, hogy simán van akkora arcuk, hogy support nélkül hagynak egy sereget. ezért nem merek pénzt ölni a sistákba se. azok is elég esélyesek egy törlésre...mondjuk őket nehezebb lesz a fluffban megmagyarázni... Very Happy:D de ezek mindenre képesek.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:49 pm

nem, eselyes, hogy azok meg kesobb.

Igazabol az utolso hir: 2009 biztos nem, mivel utolso codex a SpaceWolf lesz nov korul. 2010 eselyes, DE erdeklodes hianyaban a DarkEldar eltolva hatra bizonytalan idovel.

Azaz legkorabban 2010 Q1 amikor johetnek, de meg az is lehet, hogy 2011 lesz beloluk.

A 'vicc', hogy meg az uj nida/tau is lehet, hogy elobb lesz, mint a DE/Necron. Esetleg epp meg 6-ik kiadas elott lehet, hogy kapnak codexet.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:27 pm

MAXXxxx írta:
2010 tavasz
ez most komoly? Sad

akkor Necronok jönnek előbb?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:07 pm

2010 tavasz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 8:57 pm

hm, nézelődtem neten, de DE-ről még mindig csak annyi rumour van, hogy 2009 nyara. illetve találtam még egy 2007es rumour gyűjtést, bár aszerint tavaly nyáron a wd-ben kellett volna lenni egy kis frissítésnek(meg állítólagos psykerről is írtak...What a Face! szóval, nem túl releváns.

esetleg, ti találtatok mást?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 11:22 am

MAXXxxx írta:
vagy lehet, hogy ok tudnak egy bonyolultabb megoldast?

Very Happy Very Happy Very Happy

Bonyolultabb mindig van! Smile

Bár az is lehet, hogy barátunk alapvetöen nem programozó, és akkor egy bonyolult lövést (reroll+rending+FnP) elég hosszú lehet végigjátszani!

Köszi a linket MAXXxxx

Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyPént. Jan. 16, 2009 11:58 pm

IPohone 40K App

a legjobb a leiras hozza a TTGN oldalon:"I have created this iPhone app - it’s a probability calculator for Warhammer 40,000. The maths was very hard and as such I’d appreciate your custom if you play 40k."

a Bold resz a lenyeges. szoval a matek resze nagyon nehez volt... Bm mintha 3-4 szorzassal megtudna siman csinalni mindig, vagy lehet, hogy ok tudnak egy bonyolultabb megoldast?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Dec. 09, 2008 9:27 pm

Azt lehet tudni, hogy amit tegnap rendeltem az már komoly volt vagy csak próbaüzem?

Mert kaptam egy e-mail-t, hogy köszönik a tesztelésben való részvétem, és elszomordtam, hogy akkor most mégsem kapok fejszét postán! :S

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:55 pm

mindenkinek ajánlom figyelmébe, aki még nem láttam volna a többi fórumon, hogy egy új bolt indult kicsiny hazánkban:

http://www.bitzboat.hu/

itten kérem szépen darabokat lehet majdan rendelni. úgy értem mondjuk egy db akármilyen kezet...vagy lábat...meg hasonlóak. persze azért először mindenki kérdezzen inkább körbe itt, mielőtt vásárol! Very Happy soha nem lehet tudni, hogy özsgénél mik vannak még... Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 6:30 pm

Ronda, aránytalan, csoda, hogy megy. Kell. - Így tudnám összefoglani, ha Pavano lennék. clown

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 3:36 pm

Én meg nem is merem mondani, hogy nekem is tetszik :afro:
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 3:05 pm

hát bakker én meg napokkal ezelőtt amikor megláttam a bols on, azonnal azt mondtam, hogy de jól néz ki. mondjuk én nem tudtam, hogy mások szerint rosszul néz ki, így nem is befolyásolt. nekem kifejezetten tetszik. mondjuk talán nem véletlen, mert az eddigi ork cuccok meg nagyon nem tetszettek... ennyit arról, hogy ízlések és pofonok. azért jó ez, mert így nem mindenkinek ugyanolyan serege van. Smile van akinek ez tetszik van akinek egy másik.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 2:04 pm

Nem lenne nagy baj vele,de az eleje nekem se tetszik,olyasmire kellett volna megcsinálni mint a trukk.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 1:40 pm

elso resz igy van: szigoru es igazsagtalan vagyok.

masodik reszben szerencsere mind a warseer kozonseg nagy resze, mint az inkv-on levo ork jatekosok jo resze egyetert velem. egyszeruen benan nez ki.
Ez onmagaban csak egy dolog lenne, de pl a tavaly kiadott Trukk-ok (es motorok) kineznek olyan jol, hogy majdnem vettem miattuk orkokat. Tehat azokhoz kepest ez a modell eleg szep visszalepes.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 EmptyVas. Okt. 19, 2008 10:06 am

szigorú vagy és igazságtalan. És ha másnak tetszik, vagy nem is az volt a cél?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





40k hírek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40k hírek   40k hírek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
40k hírek
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: