kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 40K szabálykérdéseim

Go down 
+14
igua
Patrik
subaggut
BoneHeart
voroncov-draskov
Bm
gorugrany
MAXXxxx
gojo
Yoda007
Eddy
kota
exael
Pavano
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptySzomb. Jan. 12, 2008 1:49 am

Nem is nagyon érdemes ilyen sima "mészárolósat" játszani,szerintem a 40k-ban az az egyik legjobb dolog,hogy ilyen sokféle küldetésre van lehetőség...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 11, 2008 6:37 pm

Így van. Én pl. sima mészárolósat (ahol csak a mészárolóság számít) még nem is játszottam. Mondjuk két tucatnál több csatát se nagyon.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 11, 2008 1:14 am

Tehát a scoring unitok foglalnak csak objektivákat,táblanegyedeket.Némely küldetésben csak az objektiva számit a győzelemhez,máshol meg csak ad valamennyi Victory pontot pluszban,ha tied az objektiva.Sokféle küldetés van még az alapküldik mellett is,van pár olyan ahol a vp nem is számit...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 11:30 pm

igen, sejtettem, hogy valami ilyen van a háttérben. szóval köszönöm. akkor elolvasom ezeket az alapküldiket asszem. egyébként ez akkor azt is jelenti, hogy ilyen küldetéseknél csak a objektíva számít és más nem? negyed, levert egységek pontjai...stb. azért ilyen fontos, vagy azért ezek a dolgok is számítanak mellette? vagy nagyon sok pont jár az objektíváért, küldetésért?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 10:35 pm

gorugrany írta:
Eddy írta:
gojo írta:
valaki aki ismeri a szabályokat magyarázza már el nekem, hogy mi a szarért olyan fontos, hogy valami scoring unit vagy nem az!!! minden seregösszeállításnál azt látom, hogy ennyi meg ennyi scoring unitom van és hogy ez milyen jó...én meg kurvára nem értem, hogy az miért jó! na valaki világosítson fel!
HA hülyeség akkor sorry.
Nos szerintem minden csatában van egy objeckt. Ha fenn állsz az obdzsekten és az ostagod scoring akkor fogod, ha már nem scoring akkor ellenfél odajön egy ilyennel és máris az övé. Vagy van valami amit visszakell vinni a deployba akkor csak a scoring unit vihei. Ergo, ha mondjuk van három baba ami scoring és viszi az tárgyat és kilőnek belőle 2-őt akkor nem scoring onnantól és eldobja a tárgyat és onnantól túrja az orrát.

Nem hülyeség, sőt. A 40k sokkal inkább objektíva alapú mint a fantazi, az alapküldik tekintetében. Legalábbis az elfogadott itthoni játéktren ez. Arra gondolok, hogy mit szoktunk játszani. Mondjuk ez nem nehéz, mert a fantazis meccsek esetében, hacsak nem valami spéci történetről, vagy kampányról van szó, akkor az összecsapás egyszerű "puszuljon mindenkire, aki ellen" csata szokott lenni. A 40k alapküldijei pedig (azaz, ha a két fél nem egyezik meg külön valami spéci...) úgy néznek, ki, hogy van öt különböző küldetés, amiből D6 választ és egy ezek közül a sima hentelés. Hatos dobás esetén a nagyobb stratégiai besorolású sereg vezére dönt az öt küldi közül. Ez változatos, legalábbis bizonyos meccsig. Illetve általános seregek összerakására kényszerít, hiszen, ha az egyik küldire és az ellenfélre kihegyezett sereg egy másik küldiben esélytelenné válhat.
Tudtam valamit. cheers És nem volt butaság? Juppi.Gojo:remélem mostmár tiszta.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 8:25 pm

Eddy írta:
gojo írta:
valaki aki ismeri a szabályokat magyarázza már el nekem, hogy mi a szarért olyan fontos, hogy valami scoring unit vagy nem az!!! minden seregösszeállításnál azt látom, hogy ennyi meg ennyi scoring unitom van és hogy ez milyen jó...én meg kurvára nem értem, hogy az miért jó! na valaki világosítson fel!
HA hülyeség akkor sorry.
Nos szerintem minden csatában van egy objeckt. Ha fenn állsz az obdzsekten és az ostagod scoring akkor fogod, ha már nem scoring akkor ellenfél odajön egy ilyennel és máris az övé. Vagy van valami amit visszakell vinni a deployba akkor csak a scoring unit vihei. Ergo, ha mondjuk van három baba ami scoring és viszi az tárgyat és kilőnek belőle 2-őt akkor nem scoring onnantól és eldobja a tárgyat és onnantól túrja az orrát.

Nem hülyeség, sőt. A 40k sokkal inkább objektíva alapú mint a fantazi, az alapküldik tekintetében. Legalábbis az elfogadott itthoni játéktren ez. Arra gondolok, hogy mit szoktunk játszani. Mondjuk ez nem nehéz, mert a fantazis meccsek esetében, hacsak nem valami spéci történetről, vagy kampányról van szó, akkor az összecsapás egyszerű "puszuljon mindenkire, aki ellen" csata szokott lenni. A 40k alapküldijei pedig (azaz, ha a két fél nem egyezik meg külön valami spéci...) úgy néznek, ki, hogy van öt különböző küldetés, amiből D6 választ és egy ezek közül a sima hentelés. Hatos dobás esetén a nagyobb stratégiai besorolású sereg vezére dönt az öt küldi közül. Ez változatos, legalábbis bizonyos meccsig. Illetve általános seregek összerakására kényszerít, hiszen, ha az egyik küldire és az ellenfélre kihegyezett sereg egy másik küldiben esélytelenné válhat.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 6:02 pm

gojo írta:
valaki aki ismeri a szabályokat magyarázza már el nekem, hogy mi a szarért olyan fontos, hogy valami scoring unit vagy nem az!!! minden seregösszeállításnál azt látom, hogy ennyi meg ennyi scoring unitom van és hogy ez milyen jó...én meg kurvára nem értem, hogy az miért jó! na valaki világosítson fel!
HA hülyeség akkor sorry.
Nos szerintem minden csatában van egy objeckt. Ha fenn állsz az obdzsekten és az ostagod scoring akkor fogod, ha már nem scoring akkor ellenfél odajön egy ilyennel és máris az övé. Vagy van valami amit visszakell vinni a deployba akkor csak a scoring unit vihei. Ergo, ha mondjuk van három baba ami scoring és viszi az tárgyat és kilőnek belőle 2-őt akkor nem scoring onnantól és eldobja a tárgyat és onnantól túrja az orrát.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 5:42 pm

valaki aki ismeri a szabályokat magyarázza már el nekem, hogy mi a szarért olyan fontos, hogy valami scoring unit vagy nem az!!! minden seregösszeállításnál azt látom, hogy ennyi meg ennyi scoring unitom van és hogy ez milyen jó...én meg kurvára nem értem, hogy az miért jó! na valaki világosítson fel!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 12:20 am

Igen,azóta tervezem,hogy irok,csak egy kis baj volt az átéléssel,de holnap megirom... Smile
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 12:10 am

Ej, no, emberségesebben hozzáállva nyilván nem rossz játék ez a 40K, csak meglepődtem, hogy az egyszerűbb szabályok mindjárt butábbak is. Norbi és Exael múltkori meccse nagyon tetszett, ott is kellett volna korrigálni a rendszeren, mégis élvezhető volt a gyakás.

Tényleg Exael, lesz arról a csatáról riportod a rookie-k szemszögéből? Basketball

Amúgy most olvastam a Fehér Törpében egy pszionista ork vezérről, akinek annál erősebben nyilvánulnak meg a paraképességei, minél több ork van a közelében. 40K szabálykérdéseim - Page 15 75827

NA, ez a csordaszellem...

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyHétf. Jan. 07, 2008 11:03 pm

Yoda007 írta:
akkor slaaneshből csak a mozgatós pszi és a hangfegyók érik meg? Sad
vagy meg ok sem.

mozgatos pszi jopofa dolog, amig:
- nem elda az ellenfel
- megdobod
- ellenfelnel nincs psychic hood
- ha van es megdobod

hangfegyverek:
- sok pont, sima sonic blaster 5pt (figuraval egyutt 25pt, 2-vel olcsobban jonnek a death-guardok(eletben nem lovod le oket, 2 plasma naluk, hogy fajjon neked), es a Thousand Sonok(4+ invi, AP3, ugyanolyan messze lo) is)
- blastmaster mar sokkal jobb dolog (S8 AP3 sablon), de 40pt csak a fegyverupgrade. NoiseMarine Figuraval egyutt ez 3 raptor, ami sokkal fajobb tud lenni akarmikor.

hogy ezek utan miert van nekem beloluk(Noise Marine, Slaanesh Demonherceg) 1500+pt? jo kerdes, talan mert occso volt.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyHétf. Jan. 07, 2008 10:14 pm

akkor slaaneshből csak a mozgatós pszi és a hangfegyók érik meg? Sad
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyHétf. Jan. 07, 2008 4:41 pm

Yoda007 írta:

ha már szabálykérdések: slaanesh +1-es ini-je mennyire tápos?
A legszarabb Smile
A +T eri a legtobbet, majd az 5+invi, +1Attack, utolso a +1I

miert rossz?
- IG, Ork stb eddig is utanad utottek
- Elda, Nida tovabbra is elotted ut
- SM-nel gyorsabb lettel, cserebe o megdobja a 3+-t, majd mindketten egyszerre PF-el 1-es I-nel olitek a lenyeget.


futas: elvileg +D6 mozgas loves helyett, de nem lehet rohamozni es 12"-en belul nem lehet ellenfel. Fleet szabaly meg +D6 mozgas loves helyett, de lehet rohamozni is. Azaz nem kell felni osszes jarmuvet fel fogjak tapolni, mert most semmit ernek.


Pavano:
- igen egyszeru, buta, de gyors, porgos
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptySzomb. Jan. 05, 2008 9:43 pm

azért lássuk be, hogy nem igazán azért van egy rakétás üteg is a 10 fős rajban, mert gyalogságra akarnak vele lőni...Very Happy asszem ha jön egy tank, akkor mégiscsak a raksis lőne csak, a többiek meg a tank mellett bujkáló bakákat szednék le. fordítva meg elő sem veszik a raksit...mármint ha csak gyalogok jönnek szembe. mert azért olyan sincs, hogy valaki rakétaüteggel megy csak harcba...én legalábbis nem láttam még olyat, hogy ilyen esetben nincs ott a szokásos alapfegyver...

nem hinném, hogy sok okoskodás kellene ahhoz, hogy meg lehessen ezt valósítani, de gondolom azért e nélkül is lehet élvezni a játékot. én mindig úgy gondolok ezekre a hülyeségekre, mint valami olyanra amit egyszerűen bele kell kalkulálni a taktikádba ha ezt a játékot játszod. egyébként ha e nélkül is élvezetes a játék, akkor el lehet azért viselni...gondolom...legfejebb meg eladod özsgének a babákat... Very Happy minél többet játszol, annál több ilyet fogsz találni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptySzomb. Jan. 05, 2008 3:32 pm

Pavano írta:
Hogy egy lövöldözős, technikailag fejlett világú játékban ne lehessen babánként eldönteni, hová lő az illető...

Hihetetlenül rossz.
Ne feledd, hogy ezek egységek. És nem korfüggő egy egysége viselkedése... Smile Mert nem hinném, hogy annak bármi köze lenne ahhoz, hogy ki merre lő. Mert régen is megtehették, hogy kilőnek az egységből, de akkor az illető rövid úton elköszönt sokmindentől... Talán neked nem kell magyarázni ezt...
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptySzomb. Jan. 05, 2008 11:37 am

Akkor ebben az esetben a b@zi rakétás ork miatt nem tudnak lőni kilencen... :monkey: Cseszek a tankokra, lövöm a gyalogságot 10 fegyverrel, kapnak rakétát is, legyenek boldogok...

Hogy egy lövöldözős, technikailag fejlett világú játékban ne lehessen babánként eldönteni, hová lő az illető...

Hihetetlenül rossz.

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 3:03 am

Igazad van,egy osztag minden tagja kénytelen ugyanarra a célpontra lőni,nem lehet megosztani.Én különben pont ezért igyekszem nem keverni a fegyvertipusokat osztagon belül,mármint a heavyt meg a többit.Amit Yoda ir,az másik eset,de abba nem mennék bele,ott az a szabály is közbejött,hogy a legközelebbire kell lőni,különben Ld teszt van.
Most még egy tank is kénytelen minden fegyverével ugyanoda lőni,(kivéve a nagyok mint a BB)de a pletykák szerint ez változni fog.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 2:05 am

Pavano írta:
Úgy emlékszem, az eddigi csatákban Ti is másfelé lődöztétek a meltát, mint a bolteres gyakást, de hol van olyan szabály a könyvben, hogy lehet ilyet?
Amikor volt Noir-os játéknap, pont utána volt erről vmi vita, és rájöttek, hogy nem lehet összevissza lőni. Ha jól rémlik, így zárult a dolog. Ott asszem az volt: hogy volt egy egyég melyhez volt közel egy másik, de azt kevesebben látták, mint azt, amelyik messzebb van... De a lényeg imho, ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 1:02 am

ja, épp most láttam, hogy nekik ez van specnek... Meg olvasom Abaddon leírását. Elég kemény. Azért Lucius se rossz! Very Happy Főleg, ez a visszaütős páncél nem rossz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 12:53 am

Megvan az 5-ös,de minek kell?Abban csak a renegade list van(meg némi death korps,meg dark angel...)

Nem rossz az a +1I,mert itt I sorrendben van a közelharc,és nem feltétlenül az kezd aki rohamoz.De jó a többi is persze.A slaanesh sereg lövésben nagyon jó,a hangfegyverek miatt.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 12:50 am

Azt mondja a lövés fázis alapszabálya, hogy egy osztag csak egy osztagra lőhet, azaz tüzet nem lehet megosztani különböző célpontok között.

Ha van olyan fegyverem - pl. rakétavető -, amivel ki akarok lőni egy tankot, akkor az osztagom többi puskás katonája kénytelen a tankra lőni (nyilván nem sebzik meg)? Bután hangzik, pedig sem a lövésnél, sem a nehézfegyverek leírásánál nincs olyan, hogy választhat más célpontot a nehézfegyveres, mint az osztag többi katonája. Azért érdekes ez, mert szinte minden osztagban vegyes fegyverzetű babák vannak.

Úgy emlékszem, az eddigi csatákban Ti is másfelé lődöztétek a meltát, mint a bolteres gyakást, de hol van olyan szabály a könyvben, hogy lehet ilyet?

P.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 12:35 am

imperial armor jóság. Very Happy Kéne az 5-ös... özsge, megvan? Smile elhozhatnád.

ha már szabálykérdések: slaanesh +1-es ini-je mennyire tápos? mert nekem nem tűnik annak, annyira, mert nem ismerem a rendszert. de mondjuk, a +1A vagy +1T jobbnak tűnik...
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyPént. Jan. 04, 2008 12:11 am

Nekem nem kell bb max pezsgőbe jó kis muskotályos. Mmmmm... tongue
Az imperial armort érdemes elolvasni yoda Twisted Evil ott vannak a technikai adatok ám.
Ja majd milyen komoly lesz, mikor már mindenkimet megöltétek és én majd ott autókázok a lemannal meg a basiliskekkel.

alien már alig várom :afro:
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 03, 2008 11:27 pm

Ami eddig nagyjából biztosnak tűnik az az,hogy a járművek erősödnek,szóval emiatt nem kell aggódni...A futás nem ugyanaz lesz mint a fleet,és szerintem jó dolog,állitólag utána nem lehet rohamozni majd.A skimmereket meg gyengitik majd,ez tényleg rájuk fér...
Na ja,mindenkire ráfér egy Baneblade... Cool
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 03, 2008 11:16 pm

Ha lesz ilyen gázolósdi, mind megdöglötök.

Exael jóvoltából beszerzett ungarische ork BB-m ugyanis "fast" szabályoknak megfelelően mozog és tapos. Megtapos. Meg tápos. 24"-re száguld és gyak majd.

25"-re, ha pirosra festem. Mert az gyors... scratch

Mindegy is, a lényeg, hogy már van ezer pontos seregem. 500 a 40 ork, 500 az 1 Baneblade... Razz

P.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 40K szabálykérdéseim   40K szabálykérdéseim - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
40K szabálykérdéseim
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: