kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 orkok (avagy miért gyors ami piros!)

Go down 
+4
kota
exael
MAXXxxx
Pavano
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyKedd Márc. 02, 2010 5:05 pm

Kijött az ork FAQ, vannak benne vicces dolgok:
Ork FAQ 2010 febr

Esetleg Pavano elgondolkozhatna egy ilyen seregen:
sok wartrakk, mindegyikben egy power claws srác a barátaival, battering ramp (vagy mianeve), és deathrolla.

Mindent ami 13"en belül van, azt meg tudsz ütni a 14es páncél mögül D6 S10-essel meg 4-6 S9-el.
És persze mehet bele a custom force field.
Mehet bele még pár loota hogy legyen dakka is.

Így elsöre veszélyesnek tünik a dolog. Utána kéne számolni hány pontra jön ki.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyKedd Szept. 08, 2009 10:20 am

Ágoston ellen játszottam egyszer, amikor hozott Burnákat.
Mivel a 8-10 sablon szinte mindent leszed ami nem nagyobb, mint egy ház (értsd T5 vagy kevesebb), azért nem hagytam én sem élni öket, DE
Rájuk kell koncentrálni, vagyis plusz egy célpont.
Ha odaérnek valahova, akkor veszélyesek minden seregnek (horda ellen flamer, MEQ ellen PW).
Ergo valamit csinálni kell velük. És ha csak arra jók, hogy odacsaljanak egy-két osztagot a kukák elé (mint az említett csatában), akkor már megérték.

Bm
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 5:03 pm

Jaja,majd viccelődünk vele... Very Happy

Grotok:a fő érv mellettük,hogy nagyon tetszenek,egyébként pedig nagyjából Snakebites-sereget csinálok,és ott a fluff szerint sok a grot...de bevallom bármilyen klán lenne is,grotok akkor is lennének. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 4:50 pm

A burnák trukkban/wagonban mindenképpen viccesek. Open topped járgányból lövöldözni a lángszóró sablont (a járgány bármelyik pontjához lerakhatod) szerintem jó dolog lehet. Valószínű, hogy csak egy csatában tudod kihasználni, mert az ellen onnantól pánikszerűen próbálja majd kilőni.

Grotok. Egy igazi ork nem visz magával grotot hacsaknem lőszert cipelni, esetleg bakancspucolónak. De te tudod.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 4:24 pm

Lootákat nem tervezek használni,burnákhoz menne a mek,de ha van mellettük big mek akkor sztem nem szükséges,egyébként meg nem tudom... Suspect Persze mindenképpen járművel hoznám őket,mint általában mindenkit,és talán egy jól jön,ha az immobilt kell javítani,végül is ingyen van.
Egyébként nálam minden jármű(már amelyik képes rá) transport lesz,akár BW,akár looted wagon,meg persze a trukkok,és így mozogni fognak,ezért nem lesz rajtuk nagyobb fegyverzet,csak bigshooták és skorchák.Ilyen hátul maradós foglaló egység pedig a grotok lesznek egy nagyobb csapatban.
Heavy cuccokat csak big gun-ként hozok majd,abból is csak lobbát meg zzap gunt,amelyik éppen kell.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 11:03 am

confused továbbra sem tiszta

Mi foglalja a te objektívádat? Se a wagon, se ami benne van nem foglaló. Vagy a két wagon ott dekkol a 30boyyal az objektíván?
A mekek javítanak sokat. Mit? A weapon destroy-t és az immo-t tudják. Arra meg ott vannak a wagonon az 5 pontos bigshooták. Mozogni meg elvileg ugysem akarsz. Azon sereg ellen, amelyik a KFF ellenére át tud, körönként többször lőni 14-es páncélt szerintem nem a "tankban keresünk fedezéket" felállás a nyerő.

A másik 1000 pontnyi task forkce-ban mi van? Szintén 2 wagon+2 loota+big mek stb... Csak mert ugye az már 4 heavy és 4 elite choice lenne. Gondolom a mozgó kontingensben már valami más is lesz.

Idézet :
Eddig kétszer próbáltam, eléggé hatékonyak voltak - mi 2000-2500 pontnál kisebbeket még nem nagyon játszottunk.
A két objektívás küldi esetén simán el is tudom képzelni...egy döntetlenre...meglehetősen atombiztosan. Kill pontosnál ellenfélfüggő. A d3+2 objektívásnál, meg egy kicsit is értő ellen esetén tuti bukó.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 11:55 pm

Sokat lőnek, a másik 1000 pont meg mozog, nem keveset. A saját oldalamon lévő objektívákra meg ezek ülnek rá, de alaposan. Eddig kétszer próbáltam, eléggé hatékonyak voltak - mi 2000-2500 pontnál kisebbeket még nem nagyon játszottunk.

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 11:30 pm

Idézet :
Battlewagon (14-es páncél szemből, 1 Kannon, 4 Big Shoota), benne:
12 Lootas (Deffgun)
3 Loota Mekboyz (mindháromnál Big Shoota)
Plusz egy HQ mérnök is benne lakik Force Field-del, szerszámokkal.
Mellette egy ugyanilyen másik csapat, csak oda nem kell főmérnök, mert 6"-en belül állnak a másik Battlewagon-nal is.
Ez sok lövési, sok javítási/takarási lehetőség, jó messzire pusztítanak, őket meg nagyon nehéz levenni. A felálláshoz tartozik még egy 30-as Mob, ami a járgányok előtt áll egyenletesen elosztva, hogy ne lehessen berohamozni őket. A Force Field a gyalogságot is védi, szóval atommaki.

És ezzel a cuccal mit csinálsz? Állsz egy helyben és lősz? Mert ha megmozdulsz: a wagon egy fegyverrel lő már csak, ha meg többet is mész, mint 12" akkor semmivel. A looták nem lőnek, mert ha járgány mozog, akkor ők is mozgottnak számítanak a deffgun meg heavy cucc azaz move or fire.
Szóval mi a célja ennek a kb. 1000 pontnak?

Nem mozgó ork halott ork.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 10:33 pm

Exael: a Mek nagyon jó, mert van nála szerszám ingyér', ami javítja a verdát. Muszáj beletenni belőlük legalább kettőt a népségbe, mert jármű nélkül életképtelen a banda. Minden Loota/Burna arc megdöglend, ha kidugja a buksiját a tankból.

Kedvelt felállás például az alábbi:

Battlewagon (14-es páncél szemből, 1 Kannon, 4 Big Shoota), benne:
12 Lootas (Deffgun)
3 Loota Mekboyz (mindháromnál Big Shoota)
Plusz egy HQ mérnök is benne lakik Force Field-del, szerszámokkal.

Mellette egy ugyanilyen másik csapat, csak oda nem kell főmérnök, mert 6"-en belül állnak a másik Battlewagon-nal is.
Ez sok lövési, sok javítási/takarási lehetőség, jó messzire pusztítanak, őket meg nagyon nehéz levenni. A felálláshoz tartozik még egy 30-as Mob, ami a járgányok előtt áll egyenletesen elosztva, hogy ne lehessen berohamozni őket. A Force Field a gyalogságot is védi, szóval atommaki.

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 7:16 pm

Szerintem felesleges.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 2:43 pm

A loota/burna osztagban lehet 1 vagy több mek,szerintetek érdemes betenni?Mert sajnos nem nob...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 2:05 am

Persze, lootákból meg bigshootás boyokból.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 1:42 am

Persze,csak a flash gitznél az is számít,hogy lehet jó kis konverziókat csinálni,mindenféle durván kinéző fegyverrel... king Tényleg,te miből csináltad,lootákból,vagy egyéb?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 12:58 am

flash gitz=lövős ork nob

Érted mire gondolok? röhörk

Mindazonáltal nekem is vannak persze.

A looták szerintem is túl statikusak

A burnákat még nem próbáltam (pyrork)

A tankbustákat sem. ezeknél azon gondolkoztam, hogy nidák ellen beválhatnak, mivel ott nincsenek járművek így a figuráid azt csinálják, amit te akarsz
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 12:03 am

Értem.Mivel nagyon tetszenek a járművek ezért arra nem kell rábeszélni,fogok használni amennyit csak lehet,mindenfélét,walkereket is.Amit viszont kihagynék az étlapról:

-tankbustas:ezt már meg is beszéltük...
-lootas:na ezek már azért elég sokat lőnek,valószínűleg hasznosak,de valahogy nem az én ízlésem szerint vannak elkészítve,túl statikusak a heavy fegyverekkel....
-koptákból is csak nagyon mértékkel fogyasztanék,pár db azért kell majd.

Viszont ami szerintem nem túl hasznos,de nekem mégis tetszik valamiért,az a flash gitz csapat,azt mindenképp tervezek csinálni egyet.

Amúgy valahol olvastam egy ork seregről,ha jól emlékszem akkor arról van szó amelyik lerohanta a Crimson Fists homeworld-öt,na ott tulajdonképpen tele volt a sereg burnával,meg skorchával,egy ilyen őrült gyújtogatós banda....Ez nekem nagyon bejön,úgyhogy amire lehet arra lángszóró kerül,és nyilván lesz burna osztag is.Hiába,ezek a legpontosabb,és legmegbízhatóbb ork fegyverek... Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 10:11 pm

Majdnem mindenben osztom az alábbiakat, habár én még csak úgy egy tucat meccsen vagyok túl.
Ha nincs kedved összerakni három wagont, akkor bizony jól tud jönni 3-5 trukk Very Happy
Ezek rongyolnak előre aztán kilövik őket a kipottyanó boyok feltartják az ellent, amíg a háttérben osonó 40-60 társuk a drenyákkal odaér. Onastól...hadd ne folytassam.

Én szeretem még a mocisokat, mert valamiért (twin-linked dakkagun) jobban lőnek, mint a többiek gyakorlatilag BS 3-uk van. De ezt csak úgy mondom.

Tehát ugye egy boy unit úgy kezdődik, hogy végy egy nobot PK+bosspole-al. Hints mellé friss ropogós boyt, 20-30-at. Fűszerezd meg ízlés szerint shootával. Az ínyencek big shootával vagy rokkit launchával is tálalhatják.
A nob a PK-val a reggelire fogyasztja a rhinokat és chimerákat, 3+-on átüti ugyanis a hátsó páncéljukat és mivel mindig, hangsúlyozom mindig ő rohamozik négy támadása van erre. verork A warbossról már nem is beszélek a maga kis tízes erejével.

Fincsik a nobok. Magasabb pontszámban motoron. A megákat nem szeretem, ők valahogy olyan...izék... censork De ezt megint csak úgy megjegyeztem.

A drenyák jók én csak közelharci fegyverrel hoztam még eddig őket így hatot támadnak, alap öt meg a roham, de mindig ő rohamozik, mint azt már említettem verork
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 8:01 pm

Exael: "annyira nem lőnek sokat, mint amennyire rosszul..." Ezt nem lehetett volna pontosabban ideírni... Wink

Én eddig kb. 24-26 meccset játszottam az orkzattal. Mivel nincsenek összerakva a járműveim, elsősorban a gyalogosokról tudok véleményt mondani. Össze is foglalnám egyetlen mondatban:

Mindenkit megvernek/lelőnek, aki gyalog van, de járművek ellen semmi esélyük sincs.

rendeer

Legfőbb ellenségük a csapatszállító (Chimaera, Rhino és barátaik), amit nem tudnak megtoszni. Erre csak kukákkal van lehetőségük, de azokból vagy 7-8 darabot kell felpakolni, hogy csináljanak valamit.

3 Battlewagon-nal lesz jó a sereg, mert akkor az ellenfélnek is fel kell mutatnia valamit. Ha nincs mindig 4+ mentős, szemből 14-es páncélú csapatszállítód, akkor a sablonos fegyverekkel kinyírják az orkzatot, mielőtt bármit csinálnának szegények. Persze legalább 3 Trukk is kell hozzá, amiket takarsz a többi járgánnyal.

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 7:46 pm

Amúgy én azt gondolom,és az egy lejátszott csatám tapasztalata is ezt erősíti,hogy a lövöldözésre nem nagyon érdemes ráhajtani orkokkal,ha lelőnek valamit véletlenül az jó,de gyorsan közelharcba kell jutni velük,mert annyira nem lőnek sokat mint amennyire rosszul... Very Happy Most legalábbis így állok a sereghez,aztán majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyPént. Szept. 04, 2009 12:36 pm

Bm, annyi játéktapasztalatom (és tán eszem is drunken ) van, hogy ne keverjem a két sereget. Szóval nem orkoztam én az SM-ekkel. clown
De rátapintottál a lényegre. Én egy brutálisan szarul dobó ember vagyok. De nem mindegy, hogy tíz dobás 60-70%-át cseszem el vagy negyvenét. Ugyanis a legtöbb sereg bármilyen egysége ellen a maradék 10-15 seb elég szokott lenni.
A játék arra van kitalálva, hogy az ember az adott célszámak megfelelő statisztikai átlagot megdobja. Tehát a 3+-os páncél esetében 10 mentőből 7-et mindig meg tudni kéne dobni. Sajnos én a az SM-ekkel is annyi mentőt dobok meg, mint a 6+-os páncélú orkoknak. Viszont ha leesik 3 ork az kit érdekel. verork 3SM meg fájó veszetség.
Szóval az SM elit sereg ennek megfelelően kevesen vannak. Tehát keveset lőnek és keveset ütnek. Jobb a páncéljuk (sokkal), mivel azonban ezt nem tudom kihasználni ezért nem az én seregem sajnos.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyPént. Szept. 04, 2009 10:38 am

gorugrany!
Mondjuk ha orkok után játszottál SM-el, akkor lehet, hogy kicsit orkosan toltad öket elöre és az meglepö módon nem megy SM-el!

Egyébként ahogy játszom káosszal én is pont azt látom, hogy az ork a legkiszámíthatóbb sereg! Nem a hülye szabályok miatt (van a chaosban is random lövök vagy futok hülyeség), hanem azért mert 50-60 kockával dobsz, és ezért eléggé nehéz átlag alatt dobni. SM-CSM-nél ha 4el kevesebb lövést dobok meg, akkor a fél osztag nem talált, orknál ha 4-el kevesebbet, akkor az az osztag kb tizede. Nem ugyanaz!

Battle wagon.
Nos, szerintem brutális szivatás 2 ilyen, teletömve orkokkal, rohamrámpával, mert átér annyi ork, amennyi már mindenben komoly kárt tud okozni a gyalogságban, a jármüveket pedig belülröl tudják PC-val nyitogatni.
Az egyikben ül egy technikus CFF-el és +4 a tankoknak. Sok sikert a 14es páncél kinyitásához! Veszel melléjük egy motoros nob osztagot, és nincs az a sereg, ami elég nehézfegyvert tudna felvonultatni, hogy mindet leszedje, mielött közelharcban telibe kapják az orkok.

Legalábbis én nem tudtam ellenük semmit felmutatni 2 radírral meg 9 oblival...
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyPént. Szept. 04, 2009 1:12 am

Lesznek képek,csak gondoltam várok amíg lesz mit fényképezni...

Na jó talán nem olyan kiszámíthatatlanok,de azért a looted wagon,meg a trukk mozgása ha kilövik,meg a weirdboy véletlenszerű pszije...szóval azért itt is vannak ilyen dolgok.Mindenesetre jó vele játszani,rengeteg egység van,jó kis fegyverek,sokféle seregkoncepció,a konvertálási lehetőségekről nem is beszélve...

Na azért az új SM is elég kemény tud lenni,de legalábbis azt nem gondoltam volna,hogy szánalmasak az orkokhoz képest... Shocked
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 03, 2009 10:31 pm

Hosszú idő óta ma játszottam előszőr Sm-ekkel. Hát valami szánalmasan bénák az orkokhoz képest No Úgy elkenték a számat, hogy na. Egy olyan másik SM sereg, amit az orkokkal előzőleg megettem reggelire.

Da green iz best loveork

Én kinder tojásból csinálok killakant.
Özsge képet kérünk, különben nem hiszem el igenork

Apropó egy kérdés, a killakanok 40 vagy 60mm-es talpon állnak?

Kiszámíthatatlan? Azért ők nem annyira mókásak, mint a fantazis tesók... hmm...don't blink...whut?...no...don't press dat! nonork
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 03, 2009 5:33 pm

Lejátszottam az első csatámat orkokkal IG ellen,remek volt.Bár a sereg amivel játszottam elég szedett-vedett,azokat a figurákat használtam nagyjából ami festve,vagy legalább alapozva volt,és nem a leghatékonyabb felállás ez nyilván,de rájöttem,hogy milyen szórakoztató orkokkal játszani.Persze csak ha valakit a saját seregének a furcsaságai illetve kiszámíthatatlansága is szórakoztat... Very Happy Amúgy a gretchinek és a nobok még jól is teljesítettek,és az 5. körben még vesztésre álltam de a 6.-ban kihoztam döntetlenre...
Ja és csináltam egy SM drenyából ork drenyát,és sztem nagyon fasza lett,el is határoztam,hogy a többit is így csinálom majd.... Cool
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 10:18 am

Festés censork
Mondjuk van 30 fullos orkom a most már nekem is 200 körüliből Very Happy pontosabban igenork
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 EmptySzer. Aug. 12, 2009 6:31 pm

Hát ez azért egyáltalán nem rossz eredmény a stormoktól...tetszik,hogy gyorsak ezek is,és bár kicsit kockázatos a használatuk,de hát orkok...

Tehetnél fel képeket az ork seregről,ha van valami jó kis konvertált cucc,netán festés... Rolling Eyes

Ja,és ha valaki tud olyan képet ahol SM drenyából csináltak ork drenyát akkor az is jöhet,állítólag van több ilyen is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: orkok (avagy miért gyors ami piros!)   orkok (avagy miért gyors ami piros!) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
orkok (avagy miért gyors ami piros!)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vince Orkok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: