kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 gojo empire serege

Go down 
+8
MAXXxxx
Nyamm-haikan
gorugrany
Pavano
Berzenke
Yoda007
Eddy
gojo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 3:31 pm

na, ezt a 3 festéknevet akkor felírom, mert ezek még nincsenek... Sad meg majd klubnapon, ha eljutok egyre, megmutathatnád. köszi.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 3:17 pm

igen. a két lila a régebbi figura, ezek egy blisterben jönnek. a fehér hölgy az újabb gyalogos breton figura. a pap pedig egy teutogen guard figu. igaz ulrik hívő, az én seregem pedig sigmaros elvileg, de mivel nagyon tetszett a figura, gondoltam mindegy. ő lesz egyébként az arch lector is. bár rájöttem, ho gy elég vicces lesz, mert ezt ugye rá kell állítanom az oltárra, de akkor meg hülyén fog kinézni, hogy füves base van... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 3:11 pm

Szépek lettek.Mindhárom hölgy breton figura?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 2:58 pm

yoda:
kétfajta módon festek fehéret. a ruha fekete alapra bubonic brawn, bleached bone, white rétegek. nem viszem túlzásba, mindegyikből egy réteg, a leírt sorrendben. a festés lényege, hogy az első réteg takar mindent, a másodiknál kell figyelni, hogy a mélyedésekben maradjon az elsőből, tehát ez már nem fed le mindent, a harmadik pedig ugyanígy meghagy a másodikból egy kicsit.
baromi egyszerű, viszont minden figurán máshogy kell csinálni, mert attól függ a festés, hogy milyenek a mélyedések a figurán. szívesen megmutatom teszt figurán, ha hozol egyet.

a haj nagyjából ugyanez, csak ott desert yellow az első réteg, ahogy maxxx írta. a különbség annyi, hogy az első esetben krémesebb lesz a végeredmény, míg ebben a második esetben kicsit piszkosabb. figurától függ, én jobban szeretem az elsőt használni.

ykos:
a lovasnak a fején egy kendő van! Smile a haja befonvan lóg le a vállán. én inkább a gyalogos ferhé hajjal nem vagyok kibékülve...na ott a 2. festési módszert használtam és de lehet jobb lett volna ha az első használom...

jah, és persze életben kicsit azért jobban mutatnak, mint képen, mert jobban látszanak az átmenetek.


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 14, 2009 3:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 2:23 pm

csecse. a lovasnak a múltkor csúnyál elszúrta a fodrász a melírt. Laughing
(ja, és azok nem keveset röhögtem, hogy mire felkeltél a Nap már a túloldalon járt Very Happy ki korán kel, normális fényviszonyokat lel. )
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 2:02 pm

Nagyon szépek lettek! leborul
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 12:49 pm

emlekeim szerint a gojo-feher: desert yellow, bleached bone, feher joparszor sorrendet koveti.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 12:38 pm

milyen fehéreket használtál a hajhoz/ruhához? meg hogy csináltad? mert vmi ilyesmit kéne nekem is produkálni...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyVas. Jún. 14, 2009 12:25 pm

nah néhány kép a karaktereimről. sajnos mire felébredtem a nap átment a ház másik oldalára, így egy kicsit kevés volt a fény fotózáshoz. Smile

http://picasaweb.google.hu/whkerekasztal/Gojo#
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptySzer. Ápr. 29, 2009 6:39 pm

jaja, éppen én is megtaláltam! Very Happy

igen, nálam a 2. szín, az a törtfehér, az jobban tetszik, mint ez a sárgásabb megoldás. a karakterek viszont nagyon tetszenek, meg a lovagok is szépek lettek.

rengetegen kezdtek bele egyébként az utóbbi időben lila-fehér empire sergbe. a neten hihetetlen mennyiség van belőle. a wh-empire.com honlapon már csak így nyitnak neki topicot, hogy another bogenhafen army... Laughing ennek egy részét értem, mert a srác, akiről én is másolok sokakat megihletett. de egy jó részük teljesen magától jut el ezekig a színekig. szóval érdekes, de napjainkban talán az egyik legfelkapottabb színséma a lila-fehér.

(rohadt madrid!!! rohadt madrid!!! visca el barca!)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptySzer. Ápr. 29, 2009 6:20 pm

gojo, azt hiszem lopjak a sereged Smile

Sztyopa Empire
mintha neked is ilyen lila-bbone szeru lenne a sereged (csak te talan jobban vilagositod oket)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 5:47 pm

jah, hát én is a golden yellow ra tippeltem, és igen, megpróbáltam figyelembe venni a fényeket, monitort stb. is. aztán valahogy a golden yellow nem olyan színt adott. így az én fényképemen egyébként, jobban hasonlít az ő sárgájára, mint amit én itt életben látok. szóval a fénykép sokat változtat, ez tény.

megkérdezném tőle, de sajnos már eladta a seregét és nem látogatja az empire fórumot. korábban már rákérdeztem a lilára és a fehérre, hogy azokat hogyan csinálja, és azt írta, hogy sokan kérdezik tőle, ezért csinál tutorialt. ezért nekem nem is írta le, hogy hogyan csinálja. a tutorial első fele el is készült. addig jutott vele, hogy a feketére felviszünk az egyik oldalra lilát, a másikra meg bubonic brownt, meg, hogy csak két hájlájt van rajta...köszi. eddig eljutottam magamtól is...aztán eladta a sereget és azóta nyilván nem foglalkozik a tutoriallal sem. nagyjából sikerült rájönnöm, hogy a lilát és a fehéret mivel festi, nagyjából kitaláltam, hogy hogyan festi. azt hittem, hogy a sárgával nem lesz gondom. hát lett. Very Happy

persze nem olyan nagy gond, csak gondoltam hátha szerintetek a golden yellow val van a baj. de akkor ezek szerint mindenki erre tippel.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 5:35 pm

gojo írta:
jah és a csempa szerintetek mennyire hasonlít az avataromon látható modellre?
eléggé.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 12:57 pm

Kérdezd meg tőle!
Egyébként meg lehet, hogy ha te fényképezted volna le az ő seregét a te fényviszonyaiddal, akkor pontosan olyan "nyamvadt" sárga lennének az ő színei is. A monitorok beállításairól meg még nem is beszéltünk. A te képed így is kicsit túlexponáltnak tűnik. A srác képe alapján én is egyszerű golden yellonak mondanám.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 12:52 pm

naja felso kepet nem lattam otthonrol, valamiert csak a zaszlo tetejeig toltotte be a gep.
Most alapjan: golden yellow, sunburst yellow szelekkel.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 12:29 pm

gojo írta:
jah és a csempa szerintetek mennyire hasonlít az avataromon látható modellre?

maxxx: az alső kép az enyém. a felső lenne a másolandó. amikor a srác csinálta olyan festék még nem volt. és biztosan gw festékkel csinálta, ezt tudom...
Attól, hogy ő nem másmilyennel csinálta, de már van ilyen tojás sárgája szín, te használhatsz másmilyet, ha az már kész van..... Razz
Melyik a csempa? jobbról a 2.?
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyKedd Márc. 17, 2009 1:45 am

Én arra tippelnék,hogy tausept ochre,aztán golden yellow...talán(a fölső kép).
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyHétf. Márc. 16, 2009 11:33 pm

na tettem fel képet összehasonlításnak. persze ez csak telefonnal van...szóval ezen a sárgán kellene változtatni...suba ötletét megpróbálom, hátha. jah és a csempa szerintetek mennyire hasonlít az avataromon látható modellre?

maxxx: az alső kép az enyém. a felső lenne a másolandó. amikor a srác csinálta olyan festék még nem volt. és biztosan gw festékkel csinálta, ezt tudom...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyHétf. Márc. 16, 2009 11:31 pm

also kep alapjan (csak azt latom ) foundation Iyanden Darksun.
Ozsge IF figurai is ilyen sargasak es azzal lettek csinalva.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyHétf. Márc. 16, 2009 10:44 pm

tojás sárga?

any...na mindegy...
olyan sárgáról még nem hallottam Razz


A hozzászólást YKoS összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 17, 2009 1:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyHétf. Márc. 16, 2009 10:40 pm

Ez szerintem a klasszikus gw-s 1/4 rész bestial brown 3/4 rész golden yellow a széleken sunbirst yellow világosítással.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyHétf. Márc. 16, 2009 10:06 pm

nem! ezt nem én festettem! (mármint a felsőt. az alsót igen!) viszont éppen lopom az ötletet róla...mármint az egészet...szóval a kérdés az lenne, hogy szerintetek a pajzs az milyen sárga? komoly kérdés, mert pontosan ugyanilyen színeket szeretnék az osztagnak. ami nagyrészt készen is van. de valahogy az a nyamvadt sárga nem akar összejönni! én golden yellora saccoltam, vettem is, de nem jött be. gondoltam hátha van valakinek otthon másfajta sárgája is, és akkor ha összehasonlítaná nekem akkor sokat segítene...

gojo empire serege Empire10

gojo empire serege Makro_10


A hozzászólást gojo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptyCsüt. Júl. 10, 2008 2:44 pm

exael:
ja, finom volt... Very Happy

most fejeztem be az utolsó gs festését. aszittem jó érzés lesz, de ehelyett azt érzem, hogy nem akarok festeni többet... Very Happy
tegnap kiszámoltam ab ben, hogy 3000 pontnyi babám van, mindenféle fuxok (csempa, zászló, zenész stb.), valamint karakterek nélkül. csak a tiszta babák száma alapján. na ennek a 40% van most festve. ami nem tűnik olyan jónak, de mivel a festetlen babák között leginkább nagy blokkok vannak, így tulajdonképpen most értem el ezat, hogy fel tudok tenni 2000 pontban festett babákat. cheers vagyis 2000 re 95% os festettséggel rendelkezem, mert a karakterek még nincsenek készen. zsirály!!!!! dugás dugás dugás dugás dugás dugás dugás dugás dugás dugás dugás fejenugrál fejenugrál fejenugrál fejenugrál fejenugrál fejenugrál fejenugrál akkorse akkorse akkorse akkorse nagykardos nagykardos nagykardos nagykardos nagykardos inkvizíció
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptySzer. Júl. 09, 2008 1:56 pm

Tényleg jól néznek ki...(és finom is volt..? Very Happy )
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege EmptySzer. Júl. 09, 2008 10:07 am

gorugrany írta:
Nagyon szép figurák.

Ugye, megmondtam!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





gojo empire serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege Empty

Vissza az elejére Go down
 
gojo empire serege
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» empire vs empire 2000
» kota breton serege
» mighty champions patrik vs gojo 2000 pont
» Adamowich Dark Elf serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: