kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 10:35 pm

nem akartam én komoly felszerelést venni, csak érdekelt, hogy kell e napfényfaszomtudjaégő, vagy elég a normál is. nem mintha belehalnék ha mindkettőt megveszem és kipróbálom, de gondoltam csak egyszerűbb más hülyeségéből tanulni. mert ami nekem van lámpa, az kurvára nem jó, mert nem látok vele semmi különbséget a sima lila, meg az 1:1 kevert lila között. de ez valami spotlámpa vagymi. és igen, inkább a szemembe világít, mint a babára. Very Happy lehet ez a baj. Very Happy

na akkor beszerzek valami ilyen hajlékony dolgot. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 12:05 pm

Egyetlen egy dolog fontos a lámpánál, hogy oda világíts vele, ahová kell, azaz a figurára és ne a szemedbe. Erre jó a flexibilis bizbaz nekem konkrétan egy ilyen van
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 10:53 am

gorugrany írta:
ugyan nem tudom minek napfény, mert ahogy MAXXxxx írja fix színekkel dolgozok, tehát nagyon nem számít, hogy nappali árnyalatokat lássak.
naigen, szinten zenesz.

Ahhoz kepest, hogy en meg kevergetni is szoktam kb-ra a szineket... mindegy ugysem latok es ugysincs izlesem Very Happy

ahhoz tok folosleges komoly fenyfelszereles, hogy igy fessd a birodalmiakat:
lila: Liche alap, Liche-mittomen 1:1, mittomen.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 10:28 am

Én 40 wattos napfény izzót használok (ugyan nem tudom minek napfény, mert ahogy MAXXxxx írja fix színekkel dolgozok, tehát nagyon nem számít, hogy nappali árnyalatokat lássak. Egyetlen finesz csak annyi, hogy a lámpa flexibilis mindenféle helyzetbe beállítható. Az ilyesmi 3-4000 forint körül kapható.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 12:20 am

gojo írta:
szóval milyen lámpa, mennyi lámpa...?
A születésnapi tortádról a gyertyák? Mind a 80? Razz
Én is sima asztalinál festek. Ha rendes orvosok által is használt nagyítós csodát szeretnél, az 20-30 ezer között van. Inkább vegyél azért még egy doboz babát, vagy még egy asztali lámpát. Esetleg még gyertyákat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 10:44 pm

Bármilyen spot elég ami irányított fényt tud kreálni, egyébként én egy melegfényű neon lámpa fénye mellett festek. Bár azt nem nevezném festésnek.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:47 pm

sima asztali lampa egy 60W-os egovel. boven eleg.

foleg, ha jol tudom es a sereget leiras alapjan fested.
Ahhoz nem kell latni annyira az arnyalatokat, hogy az 1:1 kevereket felvidd a feluletre.

de ha nagyon ilyenre is szukseg van, akkor megint asztali lampa, csak direkt napfeny-egovel.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:39 pm

lenne egy kérdésem azokhoz akik szoktak lámpa mellett festeni:

szóval úgy tűnik, hogy itt a tél, hamarabb sötétedik és én persze a nyáron nem készültem el a sereg festésével. továbbá egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy legfeljebb este jut majd időm egy kis festegetésre. ahhoz meg lámpa kellene. node milyen és mennyi?

emlékszem valami specko égőre, ami kell bele de összes tudásom ennyi.

szóval milyen lámpa, mennyi lámpa, milyen égővel a legmegfelelőbb ahhoz, hogy este is tudjak festeni?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 12:39 pm

MAXXxxx írta:
masik szobaban nem hallani mar es ahol vagy ott is lehet pl kozben TV-t hallgatni, bar azert zorog.

ja es kb. 300Ft-ert lehet kell hozza venni egy extra adaptert, mert 3 villas angol dugo jar hozza alapbol, nem az europai szabvany. (Nalam kellett, Erc-nel azt hiszem mar nem)
Köszi a tippeket!
Fújásra fel!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 12:35 pm

masik szobaban nem hallani mar es ahol vagy ott is lehet pl kozben TV-t hallgatni, bar azert zorog.

ja es kb. 300Ft-ert lehet kell hozza venni egy extra adaptert, mert 3 villas angol dugo jar hozza alapbol, nem az europai szabvany. (Nalam kellett, Erc-nel azt hiszem mar nem)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 12:28 pm

MAXXxxx írta:
nemrossz, de inkabb rendeld kulfoldrol.

amit belinkeltel kb az van nekem is (az also airbrush es kompresszor).
csak epp nem 54000+10000-ert, hanem postakoltseggel egyutt 23000-ert.

keress ra neten erre, hogy simpletwotrade.

pl ez: http://cgi.ebay.co.uk/Complete-Airbrush-Kit-w-2Airbrushes-2-Couples-/290474036964?pt=UK_Crafts_DrawingSupplies_EH&hash=item43a19a0ee4#ht_2783wt_1104

igaz 29000-re jon ki, de 2 airbrush van benne + kb ennyit romlott a forint a fonthoz kepest.


szerk: meginkabb ez: http://cgi.ebay.co.uk/Spraymaster-High-Detail-Gravity-Feed-d-a-Airbrush-Kit-/290474036966?pt=UK_Crafts_DrawingSupplies_EH&hash=item43a19a0ee6#ht_3089wt_1104

igaz alig olcsobb, es csak 1 airbrush, de az legalabb felultoltos, ami jobb, mint az alul levo.
Uhm!
Jónak tűnik ez a szett, úgy látom ehhez is akkora tartályt adnak mint a GW-hez, viszont tovább böngészve az oldalt, találtam kisebb tartályost is.
Megnéztem a "méginkább ezt." Én is valami hasonlóba gondolkodom.
Csak azt nem tudom, hogy ezek a viszonylag olcsóbb kompresszorok, mennyire csendesek, nem lőnek agyon a szomszédok?




Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:53 am

nemrossz, de inkabb rendeld kulfoldrol.

amit belinkeltel kb az van nekem is (az also airbrush es kompresszor).
csak epp nem 54000+10000-ert, hanem postakoltseggel egyutt 23000-ert.

keress ra neten erre, hogy simpletwotrade.

pl ez: http://cgi.ebay.co.uk/Complete-Airbrush-Kit-w-2Airbrushes-2-Couples-/290474036964?pt=UK_Crafts_DrawingSupplies_EH&hash=item43a19a0ee4#ht_2783wt_1104

igaz 29000-re jon ki, de 2 airbrush van benne + kb ennyit romlott a forint a fonthoz kepest.


szerk: meginkabb ez: http://cgi.ebay.co.uk/Spraymaster-High-Detail-Gravity-Feed-d-a-Airbrush-Kit-/290474036966?pt=UK_Crafts_DrawingSupplies_EH&hash=item43a19a0ee6#ht_3089wt_1104

igaz alig olcsobb, es csak 1 airbrush, de az legalabb felultoltos, ami jobb, mint az alul levo.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:27 am

Kőszi a tanácsokat!
Asszem csúnyán helyben hagyom ezt a GW-s szart és komolyabban utána nézek ezeknek az airbrush cuccoknak.
PL:Ezeknek
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:13 am

A GW-s pisztolynak és társai (aka 2500 Ft occsó) kb azt tudják, amit MAXXxxx is ír, hogy van egy festékszóró spray kategóriájú eszközöd azzal az előnnyel, hogy bármilyen színt tudsz fújni, nem csak azt a kb 5-6 félét, ami a színes spray (matt) kínálatban előfordul. Hátránya, ha gázflakonozol, akkor semmivel sem olcsóbb ennél sőt. Mivel pazarlod a festéket a gázt és az idegrendszeredet, mire beállítod a megfelelő fújás állapotot és a gáz pont akkor fog kifogyni, amikor már minden stimmel és csak fújni kéne. Kompresszorral már csak annyi hátránya van, hogy vacakolósabb a sima színes flakonos spray festékeknél. Értem ezalatt a festék megfelelő hígítását, a nyomás és a fej beállítását, hogy azt kapd, amit akarsz és utána a mosogatást. De az első kettő kitapasztalása után, már jó a dolog.

Végezetül, nekem is van (occsó nem gw-s). Valahol egy doboz mélyén, mert kidobni nem volt szívem, meg aztán ki tudja lehet, hogy lehet majd csinálni belőle valamit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:46 am

MAXXxxx írta:
nincs, de az egesz ugy ahogy van nem eri meg szerintem.
normal esetben spraygun + 4-5 flakon spray mar annyiba kerul, mint nekem a rendes airbrush+kompresszor felallasom.

GW spraygun kb annyira pontos, mint egy flakon spray festek. Alapszinhez eleg (egesz figuran egy alapszinre), de kb ennyi.
Amire meg jo, a terepet nagyolni, csak nem tudom, hogy a gw-s spraygun mennyire pazarol (mennyi megy melle meg hasonlok)

prop spray-rol irtak: egyszerre kettot kell venni, mert par sec fujas utan tulhul es csokken a nyomas (emiatt egyben rondabb lesz az adott reteg). Ilyenkor kell cserelni a masikra. Amig cserelsz es a masikkal szorakozol par sec-t, addig felmelegszik az elso annyira, hogy lehet megint cserelni.

Köszi! Ezek szerint B...hatom a cuccot, azért megpróbálok gyártani egy 5-10 L-es tartályt, amit rá tudok csatlakoztatni a pisztolyra.
Azt meg tudod mondani mekkora nyomás szükséges a fújáshoz?
Mekkora összköltsége volt a cuccodnak?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:32 am

nincs, de az egesz ugy ahogy van nem eri meg szerintem.
normal esetben spraygun + 4-5 flakon spray mar annyiba kerul, mint nekem a rendes airbrush+kompresszor felallasom.

GW spraygun kb annyira pontos, mint egy flakon spray festek. Alapszinhez eleg (egesz figuran egy alapszinre), de kb ennyi.
Amire meg jo, a terepet nagyolni, csak nem tudom, hogy a gw-s spraygun mennyire pazarol (mennyi megy melle meg hasonlok)

prop spray-rol irtak: egyszerre kettot kell venni, mert par sec fujas utan tulhul es csokken a nyomas (emiatt egyben rondabb lesz az adott reteg). Ilyenkor kell cserelni a masikra. Amig cserelsz es a masikkal szorakozol par sec-t, addig felmelegszik az elso annyira, hogy lehet megint cserelni.

Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:23 am

Beszereztem egy GW-s Spray Gunt!
Megpróbáltam tüdővel vizet fakasztani belőle, de azon kívül, hogy nagy szeleket kavarva összeszartam magam, nem történt semmi.Embarassed
Van valami tapasztalatotok a GW által árusított Propellant Spray-vel kapcsolatban?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 1:19 am

angol, de érdekes:
itt
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyVas. Aug. 08, 2010 1:22 pm

Próbálgattam festeni a már lealapozott hárpiákat, de nem vagyok elragadtatva az eredménytől. Bőrfelületeket hogyan fessek, hogy ki is nézzen valahogy?
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:14 pm

Köszönöm a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 8:32 pm

subaggut írta:
ugyanúgy, mint a kövezést, PVA ragasztóval. Vékonyan kend el, aztán mártogass!

azt hittem kövezni így kell...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:24 pm

bezony, pva a megoldás. először homok, festés, majd megint pva a festett homokra, és rá a fű. annyit érdemes még megjegyezni, hogy nem kell lenyomkodni kézzel a füvet, mert akkor letaposott fű lesz...

mintha sóznál, a füvet rá kell sózni a pva ra. majd lerázni a felesleget, aztán újra rásózni és megint lerázni a felesleget. aztán hagyni száradni. a pva-t pedig érdemes ecsettel vékonyan szétkenni. így mindnféle formát ki lehet alakítani a ragasztóval.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:12 pm

ugyanúgy, mint a kövezést, PVA ragasztóval. Vékonyan kend el, aztán mártogass!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:23 pm

Kérdés:
GWs füvet mivel érdemes a felületekhez oda ragasztani, hogy ne potyogjon róla, ti mivel szoktátok?
Én Palma Texel terveztem.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 1:39 am

A sisak nélküli (tehát az első sorban jobbról a második), a másikból még szerintem nekem is van, ugyanis nekem sem tetszett...Very Happy Ha találnál egyet valahol az jó lenne...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
5 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: