kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:06 pm

meni tenksz lédíz! Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 918497
na, a tapétaragasztóm nyilván fa, illetve palma fa Wink (csak sötét volt tegnap már, meg nem is mutatkozott be igazán) Neutral
egyik nap megcsináltam a ragacs-homok fázist, másnap (tehát legalább 20 órával később) próbáltam a drybrushos buzulást. a kavicsok meg így jártak, legközelebb kapnak pillanat ragasztót. (kicsit beparáztattál, hogy feljön a homokom, de megnéztem és nem)
akkor az első lépésen túl vagyok már, én nem bestial prawnt ( Wink ) használtam, hanem valami rackhamos hülye nevű földet, ami elég csecse sötét barna.
a rásózást értem, vonalzóval nem kell bohóckodni? mintha valahol azt is olvastam volna...
egyébként mi értelme van drybrusholni 2x ha utána úgyis telenyomod a base-t fűvel? és ha én zöldre akarom festeni a base oldalait, az akkor nem lehet? pale
valamint dzsungeles bézre van-e valami 5let?

köszi!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:11 am

te, ez azért ennyire nem bonyolult. de komolyan nem. először is faragasztót használj, ne tapétaragasztót. persze nem igazán tudom a különbséget, mert én csak faragasztót használtam, de az tökéletesen működik, úgy ahogy a képeken is látszik, szóval a helyedben nem kísélreteznék. ellenkező esetben ne várd, hogy hogy olyat kapsz, mint amit leírok. Smile

szóval pva, homok, egy nap száradás.

barna bemosás: bestial brawn-víz 1-1 arányban

én úgy csinálom, hogy kiveszek ecsettel egy nagyobb adag barnát a keverőtégelybe, majd 10-15 csep vizet veszek mellé ugyanazzal az ecsettel. így kapsz egy híg fosszínű izét, amit aztán a szépen felviszel a drybrush ecsettel a homokra. majd hagyod szépen megszáradni néhány órát.

második fázisban pedig snakebite - white 1-1 arányban drybrush
harmadik fázisban ugyanez csak 1-2 arányban vagy még fehérebben

ízlés szerint a 2. fázist ki lehet hagyni.

negyedik fázisban pedig jön a fű. fogod a pva ragasztót, mondom a pva ragasztót és nem a tapétaragasztót (kivéve ha a kettő ugyanazt jelenti) és ízlés szerint teszel a lefestett basre belőle. nyilván hagyni kell, hogy a homok is látható maradjon, de azért a nagy részét mégis érdemes eltakarni. miután a ragasztót elegyengetted a megfelelő helyekre egy ecsettel, két kicsiny újjad közé veszel egy nagyobb adag műfüvet és, mintha só lenne, rászórod a ragasztóra. nem nyomkodot bele, csak rászórod. a felesleget lerázod, majd megint rásózol egy agaggal, majd a felesleget megint lerázod.

aztán befejezésképpen bestial brawn ra fested a base oldalait. vagy valami másik barnára.

hatodik fázisban pedig élvezkedsz, hogy milyen szépen sikerült.

ui.: hopsz közben suba is válaszolt!

első fázis inkább az legyen akkor, hogy kidobod a tapétaragasztót és veszel rendes faragasztót. a faragasztó ugyanis nem folyik sehova a basen, bármit mondjon suba. Smile kiválóan lehet vele pettyezni a basre, majd ecsettel elegyengetni, amerre szeretnéd. úgyhogy speciel ezt a gw sek is teljesen jól csinálják. (kevés dolog van amit nem szarnak el, de ez éppen egy olyan, szóval nyugodtan lehet rájuk hallgatni) nyilván a tapétaragasztó náluk is elfolyna, ezért nem azt használnak. aki meg füvezéshez csipeszt használ, annak két anyja van tutira...de legalábbis nem tömegsereggel játszik, az biztos...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:01 am

Egy jópár órát várj, míg megszárad a ragasztó, csak azután állj neki festeni. A nagyobb kavicsok alá én szoktam egy nagyon kevés pillanatragasztót nyomni, és várok azzal is. A legjobb, ha este megcsinálod, és csak másnap festesz rá.

Grass: Igen, ehhez is jó ugyanaz a ragasztó. Nagyon keveset kinyomsz, és ecsettel bekened azt a felületet, ahova akarod a füvet, ne a base-re nyomd a cuccot, (a GW_oldalon is hülyeséget mutogatnak, úgy elfolyik) Belenyomod, lerázod, és állni fog, mint a húsos sebváltó. Ha a szélén azt szeretnéd, hogy egy kicsit kiálljon, vízszinteen, akkor azt csipesszel, míg nem szárad meg a ragasztó megigazgatod. (Van aki eleve csak csipesszel viszi fel, az talán még szebb eredményt ad.) Én keveset füveztem (így Smile ), de base-ből már megcsináltam vagy 600-at, szóval kipróbált módszer.

Mosni nem mosd be a homokot, mert í tapétaragasztó vízoldható, és ilyen kis foltokban holnapra fel fog jönni a baselésed.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyVas. Jan. 24, 2010 12:49 am

épp bézezek, és:
odáig oké, hogy tapétaragacs aztán bele a homokba - mondjuk célszerűbb lett volna a figurák basebe ragasztása előtt megtenni ezt de már mind1 ugye - aztán meg drybrush barnával. mondjuk már itt nekem a "nagyobb" kavicsdarabkák eltávoztak a baseről csúf űrt hagyva maguk után. aztán inkább azt gondoltam, hogy bemosom barnával a homokot.
ezt igaziból hogy kéne csinálni, hogy jó legyen?
naésaztán a static grass meg szintén ilyen tapétaragacs-belemártós? nade akkor hogy fog szépen, függőlegesen állni ezután? No
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 9:07 pm

lordbill írta:
YKoS írta:
én a legvilágosabb kéket használom, amit ismerek (ench. blue, vagy ice blue asszem a gwnél), sajna ennél világosabb nincs.
ice blue a legvilágosabb
erről beszélünk, ugye?

én inkább bleached bone-ra gondoltam drybrushoz, az talán még viselhető. na majd kipróbálom.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:51 pm

[OFF]Bm, mi van az avatarodban? Very Happy[/OFF]
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:28 pm

YKoS írta:
én a legvilágosabb kéket használom, amit ismerek (ench. blue, vagy ice blue asszem a gwnél), sajna ennél világosabb nincs.
ice blue a legvilágosabb
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:13 pm

Akkor fehérböl finomabb drybrush bejjebb, erösebb a csúcsnál.
MAX meg biztosan meg tudja mondani, hogy az egész hogy müködik higítással vagy keveréssel.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:10 pm

én a legvilágosabb kéket használom, amit ismerek (ench. blue, vagy ice blue asszem a gwnél), sajna ennél világosabb nincs.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 12:05 pm

Szerintem ha kékere (persze attól függ melyik kék) sima fehérrel rámész, az nagyon éles váltás lesz.
Én többféle kéket szoktam használni. Van többféle sínsor kékböl, ami jól néz ki, de egymás között nem érdemes keverni mert annyira más árnyalatok, hogy fura lesz.
Én nagyrészt ezt használom. (Ilyen a kék démon farka a seregszemlében):
Midnight blue - Enchanted Blue - Ice Blue - Skull White
A másikban vannak a lilásabb kékek, de azoknak most nem tudom fejböl a nevét, majd este otthon megnézem ha még aktuális lesz a dolog.

Én drybrusholni szoktam, és csak ritkán keverek, szóval lehet, hogy a vizes megoldás is müködik.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 11:54 am

a gyíkoknál, ami fénylik, az arany. king Ezek ilyen sukár gaxta gyíkok. De tényleg nem kellett eddig semmihez - most is a hülye chapelhez, meg a még hülyébb csontvázakhoz kell. Veszek is ilyeneket, remélem van még a jonakonál! Nmmhez meg lusta vagyok - mind a megértéséhez, mind az elkészítéséhez.
Lenne még1 kérdés: szaurusz komák hátán szeretném a gerinc-tüskéket világosabbra, mint a gyík. Namost, ha lefestem kékre, és utána b.bonenal drybrusholom az jó lesz-e? Vagy inkább keverni kéne v.mi világosabb festéket? Ez esetben viszont az ench.bluet mivel világosítsam? Vagy elég,ha fehér alapra nagyon vizessel festem?

(Maxxi: téged meg fel se veszlek Wink )
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 10:54 am

először is nem néztem sorozatot munkaidőben, csak valaki kiírta gmailen, hogy 24, hát gondoltam én is felteszem amit én nézek.

másodszor, komolyan vegyél akkor boltgun metalt. nekem pl. a kedvenc színem. nagyon jól fed, és már önmagában is jól mutat, bár egy kicsit sötét, így én általában szoktam azért világosítani chainmail lel. vagy vizezett chainmail vagy drybrush. és készen is van a fém szín.

bronzed flesh meg gondolom sejted, hogy nem fém szín... Very Happy

mondanám, hogy akkor kékből meg zöldből ki lehet ezeket keverni, de nem mondom, mert nem lehet. szóval nekem nincs jobb ötletem, mint, hogy kellene ilyeneket venned. én mondjuk sokat használom ezt a két színt, olyannyira, hogy boltgunból már a 2. nál tartok. (jó a tankra sok elment... Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:58 am

akkor eddig mivel festetted a lizardmen seregeden a femeket?

jaaa tenyleg, eddig nem festetted oket, es most is csak kerdezgetsz Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:50 am

na most szerintem, aki munkaidőben how i meet your mothert néz, és ilyen buzi avatárja van az ne szóljon be! Laughing

(nem is tudtam máig, hogy van ilyen h boltgun metal. egyébként meg van bronzom: bronzed flesh vagy ilyesmi)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 22, 2010 1:35 am

fémet akarsz festeni boltgun metal nélkül?
bronzot akarsz festeni bronz nélkül?

de most komolyan, akkor mid van? van mondjuk kéked? meg mondjuk zölded? hm. akkor próbáljunk meg ezekből kikeverni valamit közösen, hátha egyszer csak lesz belőle valami fém szín...vagy bronz...vagy veszel megfelelő festéket és megoldódott a dolog.

scratch

Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 11:15 pm

köszi neked is a tippeket, nagy-zöld-rothadó-izé-aminek-kilógnak-a-belei.
Viszont se boltgun, se bronz... ilyen hülye festékek kinek is kellenének?!
(tényleg le kéne cserélned az avatárod vazze!) fejetfalbaver
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:21 pm

fémnél alap a boltgun. kivállóan takar, és már önmagában is jól néz ki, ha nem akarod világosítani. én szokta még rá tenni vizezett chainmailt. ezt lehet aztán wash olni. nyilván valami feketével.

bronznál én drybrusholni szoktam sima fekete alapra. csak figyelni kell rá, hogy ne maradjon túl sok festék az ecsetben, mert akkor elkeni és az nem szép. lovagjaim vannak így festve, meg az ágyúk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:10 pm

Yoda007 írta:
YKoS írta:
Szeretem ezt a fórumot, mindig hasznos információkat kap az ember. fejetfalbaver leköpiagépet Matyinak meg külön... Very Happy
szerintem, csak tanulnak tőled, hogyan kell 0 segítséget nyúltani úgy, hogy közben sokat írhassanak Very Happy
ezt te űzöd mesteri szinten Razz

BM:
kösz. remélem van otthon bolgun m. meg d. bronze affraid
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 6:06 pm

Bár MAX a lényeget már leírta, annyit had tegyek hozzá, mint MAX-nál jóval ügyetlenebb és türelmetlenebb festö:
ha nem akarod nagyon világosra, és nagyobb a felület, akkor a feketére drybrush-olt gw-s boltgun metal és bwarf bronze nagyon jól néz ki szerintem. A noise marin bajnok hátán a sziréna van ilyennel megcsinálva, a seregszemlében láthatod, bár a fotó nem a legjobb ugye.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 5:14 pm

YKoS írta:
Szeretem ezt a fórumot, mindig hasznos információkat kap az ember. fejetfalbaver leköpiagépet Matyinak meg külön... Very Happy
szerintem, csak tanulnak tőled, hogyan kell 0 segítséget nyúltani úgy, hogy közben sokat írhassanak Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 5:13 pm

Szeretem ezt a fórumot, mindig hasznos információkat kap az ember. fejetfalbaver leköpiagépet Matyinak meg külön... Very Happy
a bronz festék a gw-s dwarf bronze lesz? a gunmetal pedig a boltgun?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 3:38 pm

YKoS írta:
bronzt és vast festenék, de nem m1. ti hogy szoktatok? (ha már a másikba nem válaszol senki) Razz

Szerintem elöbb fújd le alapozóval, aztán ugyanúgy lehet festeni, mint a müanyagot!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 2:38 pm

bronz: bronz festek (sotet: sotetbarna, vialgositas: keves arany)
vas: gunmetal (sotet: sotetbarna es fekete kevereke, vilagositas: semmi/keves chainmail)

mindketto kapja a szokasos eljarast: sotetites, vilagositas.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 1:19 pm

bronzt és vast festenék, de nem m1. ti hogy szoktatok? (ha már a másikba nem válaszol senki) Razz
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 EmptyPént. Jan. 01, 2010 10:18 pm

nem veszek, de van kb 5-10 figura, ami tetszik
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
7 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: