kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyKedd Dec. 08, 2009 1:20 am

tegnap raktam rá az assault termi sergeantra Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 11:09 pm

sima Assault Terminator sargeant storm shield.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 10:40 pm

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Pajzs10

ez a pajzs vajon honnan van? mert azt hittem, hogy termi pajzs, de nem az...vagy legalábbis nem találom a termi pajzsok között. persze jók lesznek a termi pajzsok is ugyanerre, de ez különösen tetszik formára, gondoltam megkérdem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 12:55 am

gojo írta:
az a sötétszürke izé, amivel a farkast ragasztotta az mi volt?
epoxy ragaszto.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyPént. Okt. 02, 2009 10:03 pm

az a sötétszürke izé, amivel a farkast ragasztotta az mi volt?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyPént. Okt. 02, 2009 7:16 pm

gorugrany írta:
Thunderwolf conversion
kicsit fura ez az angol akcentus...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyPént. Okt. 02, 2009 7:06 pm

Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyHétf. Aug. 03, 2009 5:15 pm

keresek:
- 9db 25x25cm-s 3-4mm vastag falemezt lehetoleg meretre vagva
- 9db 25x25cm-s kb 1cm vastag styrofoam-ot, amit az emlitett falemezekre lehetne ragasztani terepnek
- fene tudja mennyi styrofoam-ot meg dombokhoz, sziklakhoz, stb.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyKedd Júl. 28, 2009 3:05 pm

a tesco-ban kapható kék-fehér puttyn kívül van még v.mi másikfajta is, ami használható, és mérsékeltebb árú? ez 1000Ft körül van és 40g-os.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyPént. Júl. 24, 2009 11:26 am

írtam-e olyat, hogy le szeretném mosni az eddigi festésemet? vagy újraalpozni? beszarok tőletek. Laughing

na majd a blood red drybrusht kitesztelem... remélem múkodik majd.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 5:08 pm

tetőcserép színt szerintem is legjobban dark flesh alap, blood red drybursh kombóval lehet összehozni. Iszonyat jó szín, még Özsge kísérletezte ki anno Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:31 pm

jah, hát ha tetőcserép, akkor barna alap, red gore rá, aztán blood red drybrush. a drybrush től még világosabb árnyalatot kap a blood red, szóval ennek működni kell. ha más nem jó, mond neki, hogy: MUKODJ! ez be szokott jönni! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 11:42 am

tetőcserép lesz. na kipróbálom a blood redet, bár az nekem nagyon egyszínűnek tűnt, ezért nem próbáltam.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 22, 2009 10:24 pm

elso korben bloodred.
utana attol fuggoen milyen hatast akarsz: valami narancs (hot orange is jo), vagy dwarf flesh
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 22, 2009 10:00 pm

blood red? a két piros talán egy világosabb piros lesz.

a fehér mellett én még kipróbálnám a csontfehéret is. egészen más színt eredményez, mintha fehérrel kevernéd.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 22, 2009 9:18 pm

red gore-t szeretnék világosítani a széleken, van v.mi ötlet, hogy mivel? hot orange-val próbáltam, de nem jó. fehérrel? vagy citromságával? scratch
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 11:14 am

özsge adott v.mi rackham barnát, valami földes. na az nem tudom hogy hogyan, de egyáltalán nem homogén. majd megőrültem, amikor fegyver nyelét akartam festeni vele, de sztem ilyen nadrágnak jó lesz, majd kipróbálom.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 15, 2009 10:02 pm

a középső regal blue? csak mert az feketén elég sötét kékek mutat. éppen most én is olyat festek, csak azért tudom. ha az nem elég akkor hozzá fekete, az elvileg nem lilás lesz hanem még sötétebb kék vagy inkább kékes fekete.

ha viszont barnát akarsz a gatyára, akkor én a helyedben elöbb a barnát vinném fel. barna akkor néz ki jól ha nem homogén. vagy highlight olod, vagy simán drybrush. nálam a drybrush nagyon szépen működik, én barnánál mindig azt használom. az összes lovam pl. úgy festődött. de a drybrusht mindig hamarabb kell ugye felvinni, hogy ne kend össze a többi festést.

farkasból nekem a 2. jobban tetszik.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 15, 2009 9:47 pm

nagyon sötét kék: necron abyss
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 15, 2009 9:23 pm

1et kérdek kettő lesz belőle: melyik séma Question

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Tauk
ezek meg ugye FW-ok lesznek, kék-barnák (tudom, hogy a barna még nincs rajtuk), de fogalmam sincs, hogy milyen kék legyen. valami nagyon sötét kéket akartam volna, de hát az inkább lilás lett... ja és a középsőn nincsek fehér pöttyök, az vatta, ami rajtamaradt a szállítás után.

A farkassal meg csak az a gondom, hogy túl "élős" még ez a hús, olyan, mintha frissen nyúzták volna, pedig hát nem ez a helyzet. Az a kék hús meg... hát tanácstalan vagyok. Suspect
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Farkas

scratch
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyVas. Júl. 05, 2009 11:12 pm

Mivel MAXXxxx még egy jó ideig nem lesz netközelben ezért merek én is tanácsot adni. Elf flesh+ogryn flesh wash kombó oszt jó van. Ha valaki elég közel hajol az asztalhoz, hogy lássa őket, annak úgy is kiböki a szemét a lándzsájuk.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyVas. Júl. 05, 2009 10:41 pm

tekintettel arra, hogy én is éppen ezen agyalok a következő a tanácsom:

-pontosan így csináld továbbra is!

Laughing

de komolyan. én azt hittem, hogy tudok arcot festeni. birodalomnál nem is volt gondom semmivel. azt hittem, hogy az elfeknél sem lesz. tévedtem. egyszerűen lehetetlen normálisan kifesteni. én próbálkoztam 5-6 babán, de nem mentem sokra. így visszatértem az egyetlen épkézláb megoldásra. marad a wash.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptyVas. Júl. 05, 2009 10:03 pm

Hoi!

Ma kifestettem az első HE babámat. Egy derék gyalogos Noble/Prince karaktert mázoltam össze. Apróbb csinosítások és a pajzsa vannak még vissza rajta - három órámba került, de nem is néz ki olyan rosszul.

Legalábbis ahhoz képest, hogy fél éve nem csináltam effélét. pig

Van valakinek ötlete arra nézvést, hogy miként lehet olcsón, nagy tömegben arcokat festeni? Kissé elnagyoltnak érzem a fiatalembert (Dwarf Flesh alap, Elf Flesh highlight, Ogryn Flesh wash van rajta, a szemeket nem piszkáltam). Kb. 200 ilyen fejet kell még majd megcsinálnom - ezért kérdezem.


P. burning
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 01, 2009 7:26 pm

Én drukkolok, imposible is nothing, állítja David Beckham egy adidas reklámban. ha már az enyhén homokos beütésnél tartunk.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 EmptySzer. Júl. 01, 2009 6:37 pm

No, rám mászott a hülyeség, én is nekiállok a "festettsereg"-gyártásnak. Ezúttal sajátmancsúlag. Meglátjuk, mire is lesz elég. Ma összerakok 4 darab babát, aztán elkezdem festeni az egyiket.

Nem tudom, hogyan fogok haladni ezzel a mutatvánnyal, de egészen biztosan viszek Ágasra néhány pingálásra alkalmas, enyhén homokos beütésű figurát.

Ha már az Alföldön toljuk, így stílusos.

P. scratch elephant dugás
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
9 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: