kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzer. Júl. 01, 2009 3:59 pm

Ezt élöben láttam a bécsi klubban, tényleg nagyon faszán néz ki:
Kicsit lejebb kell görgetni, a fürttel kilött rakétára gondolok!
Hátha valaki kedvet kap.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyKedd Jún. 30, 2009 3:55 pm

Patrik írta:
Bm:ez jó lenne kösz, 2 db kellene
Ok, megpróbálok neked 2öt összevadászni!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 8:29 pm

Bm:ez jó lenne kösz, 2 db kellene
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 2:53 pm

Patrik írta:
Nincs valakinek varázskönyv szerű bitze elfekvőben? Question
Attól függ mennyi kell, ha csak 1 vagy 2, akkor ilyet tudok adni. A belsejében (ami a képen nem látszik) csak valami minimális minta meg egy könyvjelzö van.
Szólj ha kell, és akkor igyekszem nem elfelejteni!

Bm

SZERK:

Patrik!
Itt a belseje a könyvnek!


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 2:37 pm

nekem vannak könyveim. csukott állapotban biztosan, de lehet, hogy van nyitott is. a flagellásokhoz járt. hogy mennyire varázskönyves azt nem tudom...legfeljebb megnézed majd, ha legközelebb nem felejtem el elvinni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 1:50 pm

A Mátét kell megkérezni, hogy akkor kell-e neki, ha nem akkor elboltolhatjuk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 12:23 pm

Patrik írta:
Nincs valakinek varázskönyv szerű bitze elfekvőben? Question
ha a máté nem viszi el, akkor nekem kellenének a CO lovasok Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Jún. 26, 2009 11:34 am

Nincs valakinek varázskönyv szerű bitze elfekvőben? Question
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:04 pm

nekem kellett annó, de megoldódott.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 11:33 am

MAXXxxx írta:
koponya: eleg apro. Hogy empire lovag fejnel kisebb-e, nem tudom, de space marine fejnel kisebb.
Nem tudom kinek kell a mini koponya, te mivel van ami letört a CSM vállvasakról esetleg azt fel tudom ajánlani, olyan másfél miliméter átméröjü.

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzomb. Jún. 20, 2009 1:15 pm

a hivatalos asztalméret 6 láb * 4 láb, ami 183 cm * 122 cm. én azt javaslom, hogy ha mozgatni is kell az asztalt, akkor inkább a 3 részeset preferáld, ne pedig a klubbos 2 részeset. praktiker vagy baumax ban, (soha nem tudom melyik van itt kint nálunk) vágattuk a lapokat, amik sima bútorlapok. hogy hány cm esek azt nem tudom, de ott ki lehet választani, hogy mennyire vastagot akarsz. mi érzésre választottunk. a túl vékony nem jó, mert meghajlik, a nagyon vastag pedig felesleges. talán 2 cm es ek, de ezt csak tippelem. kb. 2000-3000 között volt egy asztal annó.

ha minden igaz, akkor az én lapjaim 120*60 as lapokból vannak. ilyen lapból van ugye 3.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzomb. Jún. 20, 2009 12:59 pm

Üdvözlet!

Egy asztalunk kikerült a mindennapi használat alól, így arra gondoltam, jó lenne itthoni warhammer használatra. Szeretnék csinálni idővel egy terepasztalt, mindenféle terpetárggyal meg hasonlókkal.

Előszőr azonban az asztalnak, mint váznak kéne meglennie. Az asztal 150x60 cm-es, erre vágnék lapokat. És igen, itt jönnétek ti a dologba.

Mekkora is a szabvány játékfelület?
Milyen anyagot használjak hozzá? Gondolom valami vastagabb lap kéne.
A klubnapon használt lapok mekkorák (egyenként)?

Egyenlőre ennyi, később még a tereptárgyakkal kapcsolatban is írok....

Üdv!

Adamowich
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 1:46 pm

eddy:
oksa, megnézem azt a könyvet. igazából arra gondoltam, hogy ha több stegát vesztek, akkor nem kell mindegyikre. persze nem akarlak rábeszélni, hogy vegyél több stegát... Very Happy nekem lenne rosszabb! Very Happy

gorugrany:
hát ha kisebb, akkor megpróbálnám feltenni. legfeljebb ne lesz jó. (emiatt azért ne mond le a mai randit!)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 11:34 am

A méretben nem tudok segíteni, mivel empire lovag fejet nem találtam itthon. De ahogy MAXXxxx írja egy sm fejnél kisebb.

Ha kell szólj és küldöm!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 8:48 am

rosszul gondolod gojo Smile
vehetnel egy uj stega-t, az engine-t lenyulod a war-oltarhoz, a maradek lennyel (+skinkekkel) meg tamogatod a gyikember jatekosokat Wink


koponya: eleg apro. Hogy empire lovag fejnel kisebb-e, nem tudom, de space marine fejnel kisebb.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 8:08 am

gojo írta:

a lényege, hogy elvileg onnan tud varázsolni is az arch lector. vagyis valami olyan kellene amiből kijöhet varázslat...ezért gondoltam az eotgra.

Gojo: kérd el a tökitől a collectors giudomat. abban van egy viszonylag olcsó megoldás az engine of the godra. Nekem kelleni fog, merthát táp és ami táp az kell.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 2:49 am

nahát jó, hogy észreveszem, hogy írtál!!!! nem láttam eddig!!! bakker.

nah ilyenre gondoltam! Very Happy

most már csak az a kérdés, hogy ez vajon elég kicsi e ahhoz, hogy egy lovag sisakjára tegyem! mert ehhez kicsit kisebbnek kellene lennie, mint egy lovag feje. így képről nem nagyon tudom megállapítani. neked meg gondolom nincs lovagfejed. ha méretben megfelelne, akkor kellene.

viszont:
gyík kollégáktól szeretném kérdezni, hogy valakinek van e olyan stegadonja, amit nem akar eotg osnak megcsinálni! mert nekem kellene egy de méginkább kettő eotg os bitz. arra a csillagkapus izéra gonodolok, amit a gyík hátára kell tenni. arra jutottam, hogy az pl. királyul mutatna a war oltáron! csak ezért stegát ugye nem vennék.

és ha már itt tartunk, akkor megkérdem:
szóval van valakinek bármilyen ötlete, hogy mit lehetne az empire war altarra tenni, ami helyettesíti azt a szörnyeteget ami most van rajta?

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 M350086_99110202056_WarAltarMain_445x319

a lényege, hogy elvileg onnan tud varázsolni is az arch lector. vagyis valami olyan kellene amiből kijöhet varázslat...ezért gondoltam az eotgra.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 9:27 am

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 965e_1
Természetesen alakítani kell rajta, de nem vészes. Van ilyenem, ha gondolod valami sima koponyát is nézek hozzá és elküldhetem neked.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 12:01 am

Nekem van (fantasy féle), és adok is, de létezik ebből egy másik fajta is, és olyanom is van
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:37 pm

két kérdésem lenne:

először 40ks kollégákhoz, hogy létezik e valami olyan bitz, ami egy koponya ami körül tüskés gyűrű leledzik. legalábbis egy amolyan félgyűrű. valami akkora kellene, ami ráfér egy empire lovag buksijának a tetjére, mint sisakdísz.

mondjuk ha tudtok fantasyban valami hasonlót, akkor az is jó.

másik kérdés fantasy káosz kollégákhoz lenne:
a warrior dobozban van egy olyan fej, ahol sisakként egy koponya van a chaos warrior fején. na nekem egy olyan kellene. a képen a zászósnak a fején van.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 M1184559_99120201006_ChaosWarriorsChaosMain_873x627
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 3:59 pm

Nekem van. GW-s, satuval.

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 2:08 pm

az lenne a kérdésem, hogy van e valakinek valami makettezős fűrésze, amivel egy fém figurát ketté lehet vágni?

legutóbb egy svájci bicskával csináltam, és hát két hétig tartott...meg ötször metszettem el a saját kezem is...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 12:19 am

wargammersnél láttam ezt a könyvet, tudunk valamit az íróról?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzer. Márc. 04, 2009 1:58 pm

Nekem a Chaos Knights dobozokból maradt egyy-két Lance. Sz.tem méretben az jó hozzá
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 EmptySzer. Márc. 04, 2009 1:31 pm

Halló!

Nincs valakinek egy fölös Nurgle Daemon fegyvernek alkalmas bitz-e?
Valami kasza jó lenne ha elég robosztus ahhoz, hogy egy energiapáncélos vag terminátor figura kezében ne legyen vékony.

Vagy ha valakinek van egy fölös Nurgle lord mounted-je, akkor az megvenném egyben.

Elöre is köszi,
Bm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
10 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: