kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyVas. Jan. 04, 2009 2:10 pm

Köszi a tanácsot, kipróbálom majd a zombikon, ha lesznek. Az ilyen statikus dolgokkal (ld. új HE örökre-urgós sárki) nekem az a bajom, hogy nem igazán tetszik, hogy az egész csata alatt viszik magukkal a földet? Very Happy De ez a földes ötlet nem rossz...

Ha már így belejöttünk:
csontot hogyan kellene szépen festeni? a szokásos csont-bemosás-csont-fehér megoldáson kívül?
És a dire wolfoknak elég sok húsa kilátszik red gore-al lefestettem, bemostam barnával ettől szupi "frissen nyúzott" hatása lett, de hát ezek azért nem annyira frissek már... valami 5let?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzomb. Jan. 03, 2009 7:20 pm

Láttam egy olyat, hogy az alapja fekete volt, szürke-fehér dry brush-sal, a base szélén pedig kicsit jobban fel volt halmozva a nagyobb szemcsés anyag, és sötétbarnára volt festve, graveyard eart highlighttal. Az egész olyan hatást keltett, mintha kihantolták volna a figurát. Nagyon jól mutatott, és tök egyszerű megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzomb. Jan. 03, 2009 3:16 pm

élőhulláknak milyen base-t és hogyan kéne csinálni sztetek?
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 5:56 pm

Srácok: Egyszerűen köszönöm! Sejtettem, hogy egyszerű megoldás lesz, ami magától értetődik utólag. A parafással kezdem, de a többi is jól hangzik. Köszi! cheers

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 2:23 pm

Esetleg szögben vágás helyett egyszerűen lyukat fúrni oda, arra tájra, ahol a kismuki a nagyobbal érinkkezni fog (lovas/hátas)és beledugni egy fogpiszkálót, gyufát vagy valamit. Ragasztani sem kell. A dugós megoldás is jó, bár én egyszerűen egy hungarocell darabba szurkálom bele a srácokat, amikor éppen nem festem őket.

Még egy tanács a festés megkönnyítése érdekében. Ha már a talpán figyel a baba, akkor mindig problémát okoz az, hogy hogyan fogd kényelmesen. Én egy üdítős műanyag kupakra szoktam blu taccal rögzíteni őket. Így a kupaknál fogva kényelmesen lehet már alapozni is jól körbe tudja fújni az ember.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 2:09 pm

lovagokat én úgy festettem, hogy fogtam egy gyufát és pillanatragasztóval odaragasztottam a seggükre, ahol majd a lóhoz lesznek fogatva. tulajdonképpen úgy, mintha egy boszorkány ráülne a seprűjére. Very Happy igen viccesen néztek ki, amikor tömegével ott voltak az asztalon. Very Happy aztán a "seprűt" meg belenyomtam egy borosüveg parafa dugójába. elvileg ugye, ebben már kell legyen le lyuk erre a célra, mivel valahogy ki kellett venni az üvegből egy dugóhúzóval! Smile aztán a dugót már szépen kézbe lehet fogni. a gyufa pedig nem eltávolíthatatlanul tapad a műanyaghoz. pont annyira fogja, hogy festésnél biztonságos legyen. utána simán el lehet távolítani.

én még azt is csináltam, hogy a gyufa végét szögben bevágtam. (huhh, ezt nem egyszerű elmagyarázni... Very Happy ) így egy jobb felületet kaptam a ragasztáshoz.

a dugóst megoldást egyébként a neten ajánlották. onnan szedtem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:54 pm

Külön kell kifesteni őket a pókoktól. Fogysz egy kicsi puttyt, és rárakod elnyújtva egy pálcikára/fogpiszkálóra, ilyen baseball ütőt formlsz belőle és belenyomod a tetejébe a lovast. A lándzsát fested ki utoljára, így mikor a seggüket fested ott meg tudod majd fogni a figurát.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 12:49 pm

Van még tentacle pink-em, nem igazán használtam belőle, bár lehet Dark Elfekhez kellene...Very Happy (Meg a csápjaimhoz, ugyebár...)

Megoldható, hogy odaadom, nekem most úgysem kell, majd csak később.
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 11:14 am

Subba, MAXXxxx: Hogyan fessem ki a póklovasokat, hogy minden részük csinos legyen? A pókon magán nem tudom így. Használjak kemény puttit, amibe belenyomom a gobbók fenekén lévő pöcköt?

V-D: Még mindig él, hogy van tenctacle pinked kölcsibe? Légyszi barteloljuk el valahogyan. Két squigem-re kellene egy kisebb adag.

És kérnék a közösből némi mohát vagy műmohát.

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyPént. Dec. 19, 2008 12:56 pm

YKoS írta:
Very Happy karate kutya a tö... Wink
nem láttam még a spruet, de ha az nem lenne rossz, ha azt a csúnya orrszarvú anyától és vaddisznó apától származó fejét le lehetne cserélni... de azért köszi. nekem a régi VC modellek nem tetszenek sajna.Neutral
Lassan olyan leszek mint Eddy az új gyíkokkal silent Láttam egy konverziót AT-nek: DE maticóreszt használtak. Az nem is rossz...
Mér nincs 1000 cég, ami warhammeres méretben csinál figurákat?! sír
szerintem, vegyél új sereget, szerintem... Very Happy nyígó-bajnok 2. Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyPént. Dec. 19, 2008 12:28 pm

Pavano írta:
YKoS: van egy olyan mail orderben rendelhető állat a GW honlapon, hogy Blood Dragon Vampire on Winged Nightmare. Szerintem az jól néz ki, jár hozzá a nagyfogú arc is, megfelelő base, meg egyebek. A mostani seregkönyv ugyan Abyssal Terror-nak nevezi a jószágot, de egykutya.

Szárnyas kutya.

P.
Very Happy karate kutya a tö... Wink
nem láttam még a spruet, de ha az nem lenne rossz, ha azt a csúnya orrszarvú anyától és vaddisznó apától származó fejét le lehetne cserélni... de azért köszi. nekem a régi VC modellek nem tetszenek sajna.Neutral
Lassan olyan leszek mint Eddy az új gyíkokkal silent Láttam egy konverziót AT-nek: DE maticóreszt használtak. Az nem is rossz...
Mér nincs 1000 cég, ami warhammeres méretben csinál figurákat?! sír
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyPént. Dec. 19, 2008 8:24 am

YKoS: van egy olyan mail orderben rendelhető állat a GW honlapon, hogy Blood Dragon Vampire on Winged Nightmare. Szerintem az jól néz ki, jár hozzá a nagyfogú arc is, megfelelő base, meg egyebek. A mostani seregkönyv ugyan Abyssal Terror-nak nevezi a jószágot, de egykutya.

Szárnyas kutya.

P.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyPént. Dec. 19, 2008 1:12 am

YKoS írta:
a winged nightmare szárnya sztem túl nagy, a dark pega meg... nem is tudom, olyan-karmos-mancsos nem tetszős.
olyan finnyás vagy az utóbbi időben... ez túl tollas, az túl nagy, ez túl pegás... Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 351612
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 11:38 pm

gorugrany írta:
YKos:
de hiszen, mind a két emlegetett szárny denevérszerű, egy fia tollat sem találsz rajzuk. Ha a linkre kattintasz magad is láthatod.
a winged nightmare szárnya sztem túl nagy, a dark pega meg... nem is tudom, olyan-karmos-mancsos nem tetszős. Neutral silent de hát egyre inkább affelé hajlok. mért nem adtak ki ehhez normális modelleket?! Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 600179
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 11:37 am

Eddy, paliszander színű vastaglazúr, amit lakkbenzinnel hígítottam a kezdeti méz szerű sűrűségből úgy, hogy kb tej folyékonyságot kapjak. Azaz a pontos arányokat nem tudom megmondani. Ami színben még jó az a dió.

YKos:
de hiszen, mind a két emlegetett szárny denevérszerű, egy fia tollat sem találsz rajzuk. Ha a linkre kattintasz magad is láthatod.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 3:00 pm

az én képességeimmel inkább egy olyan szárnyat szeretnék, amihez már lovat is adnak, és egyben van, esetleg festett. Very Happy
nem rosszak, de nem az igazi. azért köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 2:58 pm

Estetleg próbálhatsz szerezni pár ilyet, sokan megszabadulnak tőle, mert a régi gobbó aranyosabb. A Doom diver kilővőhöz adják, és elég jól le lehet szerkeszteni a goblin hátáról a szárnyakat, ha a fa keret alatt óvatosan lecsíped.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 DSCN0906

Esetleg mg egy ötlet: próbálj meg ilyeneket kivágni kartonból/nagyon sok réteg alufóliábl. az alapozó frankón megfogja, én a zászlóimat készítem így.


A hozzászólást subaggut összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 17, 2008 3:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 2:02 pm

gorugrany írta:
Ahá! Éééértem.
No kérem szépen jelenleg kapható a pega szárny meg valami winged nightmare wings is. Ezek gondolomra jók egy lóméretű csonkollekciószerű...izé...izének. itten
valami alternatív megoldást kerestem ezekre. mert hát beszerzésük bonyolúlt és elég költséges mókának látszik, bár ha minden kötél szakad.... scratch gyász.
ráadásul én valami denevérszárnyféleséget szeretnék, nem olyan elfes-tollas-pegást.

nem lesznek szkink lovasok, bezony. sír
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:10 am

azt hiszem az újabb infők alapján nem lesz új skink lovas. legalábbis mindenről van már kép, de arról még nincs. meg az egységekről szóló részben is mintha kimaradt volna. asszem ez volt az egyik dolog ami nem jött be a pletykákból.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 10:57 am

Zozó? te milyen lazurt használtál az ig mártogatáshoz? Milyen hígitási aránnyal?
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptySzer. Dec. 17, 2008 10:23 am

gorugrany írta:
WoC sereg, mely kizárólag Tzeentch és undi jellel lesz szerelve. Mindez úgy, hogy a modellek azok
marauder lovas=régi szkink lovasok
stb...

Bocs, hogy csak most reagálok, de a februári gyík kiadási halmazban, biztos lesz új skinklovas. Legalábbis ilyen infók terjednek.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyKedd Dec. 16, 2008 10:03 pm

Valóban kevés kicsit a páncél, de van nekik pikkelyük így azzal nem is foglakoznék különösebben. Igazából csak a leölt ellenség darabjait, láncot illetve tüskéket, szarvakat, tülköket tervezek rájuk. Mondjuk lehet, hogy beruházok egy káosz lovag boxba, de előtte szeretnék egy olyan sprue-t kézben fogni.

A marauder elf dologhoz: nincs ötletem, de hát szerencsére az a te sereged lesz nem az enyém. Amúgy szvsz WE lovasok és DE gyalogosok kombinációja a titok nyitja. Itt is lesznek méretbeli különbségek, de messze nem olyan jelentős.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyKedd Dec. 16, 2008 5:42 pm

gojo írta:
...de az elfe fejek a marauder testeken...hát nem tudom...így elsőre hülyén hangzik. (meg másodikra is)

Erröl nekem a Pinky and the Brain c. rajzfilm jut eszembe.
Amikor beszáll egy nagydarab fickó a taxiba, mini fejjel.
Taxis: Bocs, hogy megkérdezem haver, de mi történt a fejeddel?
Fickó: Egy egér vagyok egy hatalmas mechanikus testben.
Taxis: Bocs, igazad van, az én hibám, hogy megkérdeztem!
(Pedig tényleg az volt!)

No, kb ennyi...
Chaos-osításban Exaelt érdemes nyaggatni, hiszen ö tud a tisztalelkü tech-papból Nurgle hívet csinálni (hiszen úgyis minden elromlik)!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyKedd Dec. 16, 2008 4:15 pm

ja erre gondoltam én is kb.

van már elképzelésed, hogy a gyík c1 eket hogyan akarod megcsinálni? testfelépítésben elég jól mennek a káoszhoz, csak kevesebb páncél van rajtuk.

DE nél viszont elég sok páncél van, de ott meg kissé soványak...

nem igazán jut eszembe semmi okos, hogy hogyan lehetne káoszosítani őket...pedig végre megvan, hogy hol tudnék sok gyíkot használni! cheers

ja meg ugye, a káosz marauder lovasságból kellene valahogy elfeket varázsolni, mert az elf lovasság már nem olyan kivállóan kevés forint, mint a marauder...de az elfe fejek a marauder testeken...hát nem tudom...így elsőre hülyén hangzik. (meg másodikra is)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 EmptyKedd Dec. 16, 2008 3:32 pm

Van már spawn. De kevés Very Happy

Gojo, ha meg netán a későbbiekben szeretnéd továbbfejleszteni a srácokat, akkor a többi DE figura is megfeleltethető. Káoszharcosok lehetnének a executionerek, illetve a black guardok. Boszik, corsairek a marauderek stb...Tulajdonképpen leképezheted a storm of chaos cult of slaanesh army-ját.
Picsába, miért nem nekem jutott előbb az eszembe Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
12 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: