kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 3:08 am

tessék megkövezni, de én magyarul nem tudom ezeket a kifejezéseket, világosítson fel valaki! Embarassed

a bemosás akkor = ink wash?
confused
mert amit leírtál az wash volt, csak nem tintával, és igen, úgy is lehet, ahogy te. (de lehet világosabbra sötétet, fordítva, több rétegben világosítani vagy sötétíteni...stb.)

visszatérve a magyar kifejezésekre, a pontos neve a 'bemosás'?
akkor mi a blending? és a staining és glazing?
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 12:04 am

nyilván nem értem teljesen a kérdést...sőt azt se, hogy ez kérdés e egyáltalán, de ha az első kérdés a kérdés akkor a bemosás az amit a hozzászólás második felében mondasz. Very Happy:D:D

vannak hozzá külön inkek, amik hígabbak, mint a festék, de lehet csinálni a festékekből is sok-sok-sok víz hozzáadásával, pont ahogy csináltad. a lényege ugye, hogy megül az alsóbb rétegekben, míg a kiemelkedő helyeket elkerüli. elvileg ez a cél. meg, hogy mélyebbé teszi a színt. vagy valam ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 4:45 pm

Haligali!
Mi az a bemosás? Én csak a hajammal csináltam ilyet (amikor fiatal voltam: 17+d6, és vadnak hittem magam tongue silent ), de a babáshoz nem értek.
Ha valaki eljön megnézni a múmia papokat (földön és levegőben, vagyis lovon cheers ), akkor elmagyarázom, hogy pl. codex grey-re felvittem nagyon, NAGYON felhigított bleached bone-t, és aztán ugyanezt még egyszer befestettem nagyon, NAGYON híg codex grey-jel (és igen, volt, hogy ismét jött a bleached bone, csak kis finom csíkok formájában), de ez nekem intuíció. Gondoltam, hogy jól nézne ki, és szerintem jól is néz ki, de érdekelne, hogy mi a kanonikus változat.
Köszönöm,
K-Nyamm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyVas. Ápr. 13, 2008 6:29 pm

Köszi, ez az ecsetes dolog jó lesz Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyVas. Ápr. 13, 2008 3:20 pm

ha a hosszu fure gondolsz, akkor valami olcso ecset felvagva a legjobb megoldas. ha a rovidebb static-grass barna valtozatara, akkor bolti static-grass, majd atfesteni oket :p
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyVas. Ápr. 13, 2008 1:49 pm

Néhány GWs model talapzatán láttam ilyen kóróhoz hasonlító kis száraz fűcsomókat. ezeket lehet kapni valahol, vagy van valami ötletetek hogyan lehetne modellezni ilyet. Majd keresek képet és belinkelem, de szerintem tudjátok miről beszélek. Mivel iilyen köves-sziklás témája lesz a seregemnek, sok kellene belőle. Szóval valaki tud valamit erről?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 12, 2008 9:25 am

sargasbarna arnyalat.
ugyhogy ami lehet:
- vomit brown, desert yellow, bleached bone.

az en tippem vomitbrown, majd bleachedbone highlight.

de gojo, fontos eltalalni 100%-osan a szint ? szerintem nem, siman hasznalj desert yellow-t es kesz. jol kozelit, jol fed, keves macera.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 12, 2008 8:53 am

Ilyesmi színű lesz ha a sárgát öszekevered bleched bone-nal kábé 2/3 1/3 arányban a BB javára. Múltkor nyersbőr színt szerettem volna festeni, és hasonló lett.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 12, 2008 2:53 am

a csatolt képen vajon milyen ismert gw színt használtak a fegyverekenk? ez egy sárga vagy egy barna árnyalat? nagy segítség lenne ha ki tudnánk találni...

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Nulni_10
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 3:10 pm

Subaggut: én mondjuk Night Goblin Archer-nek használnám őket, szépen kifestve, "huszasával"... Elvégre nem lehet belőlük sohasem elég. Gyere festeni-marhulni délután!

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 11:58 am

Szerintetek lehet valami normális dolgot konvertálni 30db 5. kiadású night goblin íjászból? Nekem valahogy túl erőltetett lenne minden, túl statikusak. Vagy egyszerűen mondjam azt, hogy 30x3 pont és rakjam majd valamelyik ork kocka oldalába? (gye az ellenfél találgathat, hogy van-e fanatikus - naná hogy lesz!)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Ápr. 04, 2008 6:47 pm

Gojo: a tank hivatalosan chariot base-en van. Kicsit lelóg róla mindkét oldalon.

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Ápr. 04, 2008 4:51 pm

Hamár van ilyen topic is Wink

Idézet :
putty viszont csak gws van itthon. kicsit tartok tőle, mert az egyáltalán nem folyós, és kell némi nyomást kifejteni az alkalmazásakor. nehogy összedőljön nekem a cucc miközben puttyzom...az szar lenne.
Ha ez előfordulna, akkor már régen rossz a ragasztás.

viszont:

Idézet :
-milyen talpra tettétek? szekér? mert azt nem adtak hozzá a kis spróloósak...vagy nem is kell talpra tenni? az gyanús lenne nekem...
Semmilyenre. Az már Akadil reszortja. Valamire kéne. A szekértalp szvsz megfelelő, bár lehet, hogy itt-ott lelóg róla. Dehát nagyobb talpon lehet, az már a tankgenerális baja. Cool

Idézet :
-de ami ennél is fontosabb! milyen sorrendben tetted össze a páncéllemezt? egyenként az aljzatra ragasztottad vagy elöbb a páncéllemezeket ragasztottad össze és utána kerültek rá az aljaztra? netán elöbb a két első páncélrészt raktad össze, utána kerültek fel az aljaztra és aztán jött a két oldalsó elem? (most ezeken filózok éppen)

Egyszerre a három elemet. Fejtetőre állítottam az oldalakat, összeügyeskedtem, hogy az eleje a lehető legpontosabban illeszkedjen. Talán itt a legfontosabb az illeszkedés pontossága, mivel a két elem egyfajta élt alkot, ha hézagos lenne nehéz volna szépen javítani. Különösen a cirádák miatt. Szóval itt ha kell reszelni, csiszolni azt mindenképpen érdemes szépen megcsinálni. Természetesen itt az illesztendő/ragasztandó felületre gondolok.
Na, a két elem úgy áll, ahogy kell nekik, akkor az egyik illeszkedési részét beragasztózod és ráteszed a fenéklemezt. Miután megkötött pontosan be lehet pozicionálni az orr részt (az élt), az a lényeg, hogy ez legyen a szép és a másik oldal+fenéklemez illeszkedését is. Én úgy csináltam, hogy miután bármely felületen megkötött a ragasztó, de maradt, akár egy kicsi rés is azt még jól befolyattam ragaccsal és azt is megvártam hogy megkössön. Ezt akár többször is meg lehet ismételni. Arra mindenesetre készülj fel, hogy a füled töve is pillanatragasztós lesz. Ezt egyébként smirglivel a legjobb eltávolítani a bőrről.

Idézet :
a többire szerencsére már válaszoltál is. azért megnyugtató, hogy van valaki aki már bizonyítottan tett össze ilyet és el is hiszem neki, mert így nagyobb bizalommal állok az összerakás elé én is...
Nagyon szívesen villogok máskor is lol!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzer. Ápr. 02, 2008 4:07 pm

gojo írta:
nem tudom pontosan a ge milyen szín, mert olyat még nem használtam de nagyjából a desert y nek megfeleő színű ha jól tudom.

desertnel sotetebb kisse szurkes-barna. es tenyleg jo BB ala.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzer. Ápr. 02, 2008 3:32 pm

ha desert yellow kerül a bb alá akkor egy réteg is elég. én fekete alapra festek desertet, aztán egy réteg bb. nem a fekete hanem a desert y üt át a bb-n, ami viszont nem baj. ez nálam tökéletesen működik. nem tudom pontosan a ge milyen szín, mert olyat még nem használtam de nagyjából a desert y nek megfeleő színű ha jól tudom. így annak is jónak kell lennie a bb alá.
ha végképp nem tetszik, akkor a feketén át kell menni fehérrel, arra a dy vagy a ge és utána jöhet a bb. netán egy sima fehér a tetejére. ennek így már biztosan működnie kell.
ha mégsem,akkor alapozz fehérrel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzer. Ápr. 02, 2008 2:13 pm

Egen, sajnos a tollak végén tapasztaltam. Akkor nem az én rendszeremben van a baj. Kösz a gyors választ!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzer. Ápr. 02, 2008 2:03 pm

mert mas pigmenteket hasznalnak az egyes szinek es mas a higitasuk is (pl emlekeim szerint goblin green messze surubb, mint a bleached bone, sot BB ha jol emlekszem szinte folyik olyan hig).

de ne izgulj, 3 reteg meg nem a vilag vege, es GEarth es BBone meg istenes pl a golden yellow-hoz kepest (azonos higitasnal BBone-bol eleg 3-4 reteg, GYellowbol kell 8-9)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptySzer. Ápr. 02, 2008 12:06 pm

Kissé kezdek kikészülni a póklovasok festésétől, és még csak a főnöknél sem tartok. A legnagyobb probléma, hogy a graveyard earth és a bleched bone nem igazán akarja befogni a feketére alapozott nagyon apró kis koponyákat és még apróbb hevederekbe bújtatott annál is apróbb kis késeket, amik természetesen két-három részből állnak. Kábé 3x át kell festeni őket, mire nem csúszik le róluk a festék, addigra pedig összekenem a jövő hetet is. Namost szerintetek az én festékeim ilyen szarok, vagy ez átalános probléma? Miért nem takar minden olyan jól, mint a gobln green? sírork
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Márc. 07, 2008 12:51 am

Igazán elhozhatnád megmutatni, ugyanis én is benézek. (Nem versenyzek, de akarok látni szépen festett seregeket.)

NA, rászerkesztek, hogy ne floodoljak:

Íjász gobbóim kezébe szeretnék valami nyilvesszőt szerkeszteni. Láttam, hogy van ilyen bitz, de nekem jó a drótos megoldás is. Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne frankó tollat szerkeszteni a nyilak végére? Esetleg a nyíl fejére is jöhet jobb ötlet, mint a putti. Köszike.
Vissza az elejére Go down
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyPént. Márc. 07, 2008 12:14 am

subaggut írta:
Köszönöm a segítséget. És mikor tudom megtekinteni ezeket a kreálményokat? sörk

Hát a majd valamikor a jövő héten fotózok egyet és felteszem ha gondolod, de sajnos hétvégn nem érek rá, mert Pécsen vagyok valami 40K versenyen Very Happy:D:D:D
Bár ott meg lehet tekinteni a kedvenc konverzióimat, az ogrékből készült ogrynokat Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 10:07 pm

Tereptárgyakra bőven elég hajlakkot használni és nem a drága gw-st. Amúgy dugás a gw-s és minden más spray lakk lévén sem a hajtógáz sem a festék maga sem reagál a temperával, ha az már jól megszáradt és nem úgy fújja fel az ember/asszony, hogy folyjon a lakk.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 9:37 pm

Köszönöm a segítséget. És mikor tudom megtekinteni ezeket a kreálményokat? sörk
Vissza az elejére Go down
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 9:01 pm

subaggut írta:
Üdv!

Nincs valakinek véletlenül 2 db háló bitze gobbókhoz? (3 vagy 4 is lehet) Ha konvertálnék 2 db-ot, az már elég lenne jelzésnek a két lándzsás egységbe, (nem akarom azt mondani hogy van háló, miközben meg nincs) és akkor már tudnék játszani a skull passos seregemmel (Ahgy számoltam, most kitesznek több, mint 720 pontot, azaz a két hálóssal 800 pont körül lennének, ami elég egy-két kisebb tanulócsata megvívásához. Bár tervezem, hogy veszek egy doboz ark and goblin army dobozt, abban sincs hálós gobbó. Sad

Eddy kolléga jól beszélt. Én is SP-s gobbókból csináltam nettert. Az ijat levágtam a akezéből és bele a megszabott aprószemű szónyoghálót. Az alapozó egy kicsit rögzíti, és majd ha kész a figu, akkor a lakk meg nagyon rögziti... NEm szabad ilyenre pénzt kiadni, mert drága meg csinálni is évezetesebb (a kedvenc kreálmányom a bitzekből és egyéb cuccokból gyártott gobbó szekér. CSak annyi a változás vel, hogy pókok huzzák nem farkasok Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 06, 2008 8:38 pm

Helló-belló!

Kifestettem két patkánylakot/bányát és most szépek. Nem gw-s, nem citadel, hanem egyszerű, mezei temperával.
A kérdés: a gw-s lakk szereti-e a temperafestéket vagy sem? Ikonilag: dugás vagy fejetfalbaver ?
Van-e más mód a fixálásra? Anno rajzszakkörön hajlakkot használtunk, de azóta a technika nagy ívben, merészen és visszavonhatatlanul sokat fejlődött.
A helyes megfejtőknek nem (sem) kell meghallgatniuk Halász Judit Pandadalát és a szövegét sem közlöm.

Belga alien Panda (ott sem volt, vizet sem zavart)
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 EmptyHétf. Márc. 03, 2008 6:07 pm

subaggut írta:
Üdv!

Nincs valakinek véletlenül 2 db háló bitze gobbókhoz? (3 vagy 4 is lehet) Ha konvertálnék 2 db-ot, az már elég lenne jelzésnek a két lándzsás egységbe, (nem akarom azt mondani hogy van háló, miközben meg nincs) és akkor már tudnék játszani a skull passos seregemmel (Ahgy számoltam, most kitesznek több, mint 720 pontot, azaz a két hálóssal 800 pont körül lennének, ami elég egy-két kisebb tanulócsata megvívásához. Bár tervezem, hogy veszek egy doboz ark and goblin army dobozt, abban sincs hálós gobbó. Sad

Szerintem érdemes lenne benézned valami gazdabolt féleségbe és valamilyen szúnyoghálóféleséggel vagy ha jó emléxem akkor mintha nagymuterék vettek volna annó ilyen verébhálót amit a szőlőre ráterítve használtak verébüteg helyett. De most komolyan érdemes lenne szétnézned ilyen helyen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
16 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: