kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Új seregek, tendenciák

Go down 
+12
Yoda007
YKoS
Adamowich
Laci
Bm
Eddy
Pavano
gorugrany
MAXXxxx
gojo
exael
Berzenke
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 5 EmptySzer. Feb. 06, 2008 11:00 pm

az új vc seregből nekem nagyon tetszenek a csontik. olyan nagyon nem volt bajom az eddigiekkel sem, mert mondjuk csontváznak néztek ki, de az újak egészen megleptek. a grave guardok is nagyon jók. vallószínűleg engem a festéssel fogtak meg, mert nagyon szeretem az ilyen vörös átmenetes színeket, ami a ruhájukon van, meg itt ott rajtuk.
a kutyák szerintem nem lettek sem nagyon jók, sem nagyon rosszak. amíg csak egyfajta festést láttunk róluk addig én sem mondanék inkább semmit. a tegnapi gobbóban volt kis előzetes és ott látszott, hogy a könyvben is csináltak többfajta színkombót.
a karkaterek közül nekem a szányas dolog még bejön, a vérivós nekem már sok.
a corpse cart beteg. What a Face mondom beteg. főleg most, hogy láttam róla közelit is...nehezen tudnám magam rászánni, hogy valah képes lennék játszani vele. Smile dehát nem vagyunk egyformák... Very Happy

az empire seregnél pl egészen elszúrták a babák kinézetét. egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire gagyi lett. én is tartottam attól, hogy nehogy nagyon hülye dolgokat hozzanak ki ezek után, de szerencsére azért ezek az új műanyag vc dolgok szerintem elég normálisak lette.

az meg majd kiderül, hogy mennyire is lettek erősek. majd ha már bizotsat tudunk, hogy mit tudnak, meg játékban is próbáltuk, akkor kiderül. mindenesetre nem hiszem, hogy nagyon gyengék lennének. eddig sem voltak azok. arról meg nem jött hír, hogy olyan nagyon gyenegítették volna őket. én mindig nagyon tartottam tőlük. egy közelharcos sereg ami soha nem fut el...huhh...mondjuk csak versenyen játszottam ellenük, ugye kecskeméten meg itt. persze ott leginkább a kutyás sereggel, az meg nem a megszokott csontis, amitől én mindig tartottam.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Új seregek, tendenciák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 5 EmptySzer. Feb. 06, 2008 9:16 pm

Igen,szerintem is jó ez a tendencia,és minél többször nézem a figurákat annál jobban tetszenek.Az meg már számtalanszor igazolódott,hogy élőben sokszor még jobbak mint képen.Ami meg főleg jó,hogy sok fémet kiadnak műanyagból,a vámpir sereg tele volt régi és nem túl szép fémcuccokkal.
Nekem mindig tetszett ez az élőholt hangulat,valószinűleg fogok venni valamennyit az újakból,pláne mert olvasgattam kicsit a sylvaniai történelmet és már látom magam előtt a sereget kifestve...Azért némi konvertálásra szükség lesz,ezügyben majd fogok tanácsokat kérni.
Egyébként mit gondoltok az új seregről játszhatóság szempontjából?Mennyire igaz rá az "új sereg=táp" dolog?
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Új seregek, tendenciák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 5 EmptySzer. Feb. 06, 2008 8:20 pm

Na,
arra gondoltam, hogy itt alaposan kitárgyalhatnánk, hogy ki mit gondol a GW új fejlesztéseiről, meg arról, hogy merre is tendál a bababgyártás.
Az ötletet nyilván a vámpírok adták. Főleg, mivel a Wood Elfek kiadásakor sokan elszörnyülködtek, hogy kezdenek tűrhetetlenül gyerekesek lenni a babák.
Ennek fényében igazán üdítően hatottak a VC babák, mert alaposanm rácáfolt a dologra. Persze mondanom sem kell, hogy ebben szerintem elévülhetetlen érdemei vannak a corpse cart nevű toborzószekérnek. Very Happy Meg kell mondjam, hogy az új VC babáknak nem is látom igazán a gyenge pontját. A farkasok néznek ki talán egy picit butuskán, de biztos vagyok benne, hogy élőben, festetlenül azok is nagyon faszák lesznek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új seregek, tendenciák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új seregek, tendenciák
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: