kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire

Go down 
+3
Berzenke
Nyamm-haikan
gojo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 EmptyKedd Május 06, 2008 12:16 am

Berzenke írta:
Hát, tényleg volt minden, ami nem is lehetett volna, és alighanem sose lesz többet. Mindenesetre élvezetes csata volt, köszi mindenkinek, aki hozzásegített. Az mondjuk körvonalazódik, hogy a breton-birodalom kombó messze esik a ferpléjtől. Persze ha nem próbáljuk ki, sose tudjuk meg.

Breton-birodalom kombó?Nem breton-káosz? Shocked
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 EmptyKedd Május 06, 2008 1:03 am

breton káoszra gondolt szerintem.

igazából breton akármi kombó a baj. merthogy az BAJ...a káoszt megoldottuk volna, csak a bretont nem sikerült. nem igazán értem azt a sereget...persze empire szemszögből, mert mondjuk egy vámpír sereggel meg nagyokat röhögnék ellene... Very Happy nem tudom, hogy ki volt az aki kitalálta azt, hogy legyen egy olyan egység ami full páncélos, magas a T je, nagyokat üt és a biztonság kedvéért azért még repüljön is...ez valami olyan amit minden gyerek akar mikulásra...no commentes egy egység. a legjobb megoldás amit eddig hallottam rá, hogy hagyd figyelmen kívül és intézd el a többieket. van még egy olyan egység a játékban aminek a legnagyobb hátránya, hogy MÁR NEM SKIRMISHER ÉS EMIATT NEM JÁR LÖVÉSRE A -1????????

a csata egyébként nagyon jó volt. én jobban élveztem, mint az előzőt. itt már több mindent sikerült csinálnunk. persze az, hogy nem vittünk ágyút, mos nagyban csökkentette a lehetőségeinket, mert a breton királyt és a sárkányt oly nagyon nem tudtuk kordában tartani.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 EmptyKedd Május 06, 2008 2:32 pm

Ja hát persze hogy arra gondoltam, csak valahogy nem jött át. Sleep
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 EmptyKedd Május 06, 2008 3:12 pm

Aha,tehát megvan az überkombó... Very Happy Én azt javaslom,hogy játszatok addig ezzel a sereggel-mármint nem pont ezzel a felállással,hanem ezzel a párositással-amig valaki meg nem ver benneteket....

Mondjuk én is emlékszem még egy régi csatasorozatra,ahol Norbi+én voltunk szövetségben és Koldun+RC voltak ellenünk birodalmi és gyik sereggel.Ott lejátszottunk 3-4 csatát aztán Koldunék mondták,hogy köszi ennyi elég volt,mert mindig nyertünk.Talán gojo emlékszik még erre.Csak arról jutott eszembe,hogy lehetnek esetleg olyan összeállitások amiket bizonyos ellenfelek nem nagyon tudnak kezelni.Persze itt 2 csata alapján még ezt nem lehet igy kijelenteni,csak eszembe jutott az a régi eset. Jó lenne ha csatáznátok még egymással,kiváncsi lennék a folytatásra.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 EmptyKedd Május 06, 2008 4:39 pm

én benne vagyok, tőlem akárhányat játszhatunk. csatázás a lényeg, az, hogy éppen vesztünk vagy nyerünk csak hab a tortán. Very Happy (kaki a tortán)

szerintem pontosan az történt, mint amit a wh legnagyobb hibájának tartok, hogy sok sereg a kő, papír, olló (amit egyébként megnyertem kota ellen Very Happy Very Happy Very Happy aki ott volt az látta! papírral becsomagoltam a követ! Very Happy ) mentén működik. az első seregünk eséllyel indult volna ezen második káosz breton sereg ellen. a 2. seregünk meg az 1. ellen. így viszont olyanok a csaták, mint egy keleti harcművészek között folyó harc. már a kezdés előtt meg lehet mondani, hogy ki győz vagy veszít. ebben a csatában mondjuk egy döntetlen volt benne talán. én jobban örülnék annak ha minden seregnek lenne minden sereg ellen valami keresnivalója, de ahhoz úgy tűnik játékot kell váltanom. vagy legalábbis sereget. Very Happy merthogy azért vannak ilyen seregek!

amivel jelentősen tudnánk javítani a birodalom esélyein az az asztal nagysága lenne. ezt mondtam a többieknek is. a való élteben az arcvonalunk jelentősen túlnyúlott volna az övéken és így rendesen le tudtuk volna tenni az outridereket, akik nem egymás hátát nézték volna, hanem lőttek volna minden körben. egy ekkora asztalon, ami 2000 re van kitalálva, nem lehet érvényesíteni a sokkal több modell adta előnyt. így viszont a legnagyobb előnyünk veszik el. olyan volt, mintha egy völgyben csatáztunk volna. ilyen helyzetben nyilván az fog nyerni aki erősebb egységet tud a támadó ék elejére állítani. Smile ami meg is történt. ha a lovasságunk át tudta volna karolni az ő arcvonalukat, akkor mindjárt más lett volna a helyzet. és ez a wh 2. hibája, ami nekem nem tetszik. nevezetesen, hogy egy csatában nagyon fontos a csatatér kiválasztása. na ez teljesen kimarad. persze vannak olyan csaták amikor nem lehet megválasztani a helyet, de hogy soha ne lehessen, az elvesz egy stratégiai elemet. node evvel meg aztán egyáltalán nem lehet mit kezdeni ebben a játékban. szóval ebbe belenyugodtam. azért mégse mehetünk ki játszani a kertbe... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire   2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2000 breton; 2000 káosz vs 4000 empire
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» TK, HE 4000 vs WE, Empire 4000
» 2000 empire vs 2000 dwarf
» Tk vs Empire 2000

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér :: 2008-2009-
Ugrás: