kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

MAXXxxx Ultramarineok

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm

Male Hozzászólások száma : 1328
Registration date : 2008. Apr. 14.

MAXXxxx Ultramarineok Empty
TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 5:20 pm

Nice... Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

Male Hozzászólások száma : 1112
Registration date : 2008. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptySzer. Ápr. 15, 2009 7:29 pm

Nos a teljes magyarorszagon levo sereg:

MAXXxxx Ultramarineok Umarmy1.th

Innen meg hianyoznak a nemetben levo reszek + mint oldalt lathato a jarmupark epp felujitas/bovites alatt van Very Happy
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm

Male Hozzászólások száma : 1328
Registration date : 2008. Apr. 14.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptySzer. Ápr. 15, 2009 3:26 pm

Várjuk, várjuk!

Az "minta" nagyon tetszetös, nekem föleg a fegyók tetszenek ezzel a highlight-al.

Bm
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptySzer. Ápr. 15, 2009 2:10 pm

csinaltam kepet a teljes magyarorszagon levo UM seregrol. Ma este kiderul mennyire lettek gagyik a kepek, mivel tegnap repules utan tul faradt voltam, hogy megnezzem oket es felrakjam ide a hasznalhato kepeket.
ugyhogy ma este lesznek kepek a teljes UM seregrol, amim van (- a Nemetben levo termi adag, arrol most nincs kep).
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyVas. Nov. 30, 2008 8:18 pm

nos, tavolrol, benan fenykepezve, csak seregszint, mint cel.

[img]MAXXxxx Ultramarineok Specweapons1gp6.th[/img]
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 10:09 pm

szivesen, lesz kep.... amint megtanulok fenykepezni.... szoval olyan 2-3 ev, vagy kis mazlival karacsony, de akkor nem en kattogtatok Very Happy
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

Male Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 8:11 pm

Hiszem ha látom (nem győzöm hangsúlyozni)! bounce
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 6:41 pm

ugy tunik tudok sereget is festeni, ha akarok Very Happy

tegnap esti termes: 15db SM , hulye kek pancel highlight 3 retegben + matricazas, igy mar csak a base-t kell megcsinalni nekik, es karacsonyra bevetheto allapotba kerulnek.
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyKedd Nov. 11, 2008 12:30 pm

Már megrendeltem. Egyszer csak majd...
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyHétf. Nov. 10, 2008 10:33 pm

mindenki oromere epul az ultrawing Smile

eddig 12 sima termi (2AC es 1 CML) es 10 CCW termi van. Ha gorugrany termijei megvannak, akkor meg 5 sima termi. Az mar majdnem a 3x10 celszam Smile
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 7:47 pm

Akkor viszont nem tudom miért panaszkodsz, a kezed biztosságával nincs semmi baj.
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 7:13 pm

nem, nem igy, siman kezzel
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 7:06 pm

Nnna ez az ilyen tape-t hozz nekem please! Ja és ne légy rest használd a tiédet. Én amúgy kamuflázst akartam festeni a segítségükkel. Méghozzá, amire te is tudod használni, hogy szép egyenes vonalakat lehet festeni a segítségével. Egyszóval amire a festők is használják. A te esetedben pl. kinyomtatod a kívánt jelet (tactical stb...), körülvágodvágod, felragasztod a maszkolóra, kivágod a festendő részt, felragasztod, fújod. A nagyobbak jelek esetében meg egyszerűen körülragasztod a jel körvonalát. Amúgy, mintha a tető ajtókon lévő nyilat így festetted volna.
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 6:48 pm

asszonngya az a neve, hogy: Tamiya masikng tape refill (volt 6mm, 8mm, 1ömm, 18mm)

a femszineket kiveve a VGC es a GW is boven jo. VMC-t es Vallejo Airt nem ismerem. Tamiyabol csak femet probaltam, de az mintha direkt ide lenne kitalalva (szinten akril).
a masking tape kemeny 200ft korulre jott ki, a festek meg 3.5 juro (kb 850) es 23 v27 ml.
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 5:40 pm

Tiéd! Wink (ja és én x10 mondtam)

Na hogy ezt lerendeztük. Makettező, modellező maszkolószalag vagy az a festőszalag. Mert ha az első, akkor hozhatnál egy tekercsel nekem is, mert idehaza nem lehet kapni. Maszkoló folyadékot már sikerült szereznem (Vallejo).

Tényleg érdemes lehet, direkt airbrush-nak gyártott cuccot használni. Tamiya, amit emlegetnek illetve a Vallejo Model Color nem tudom milyen. Meg persze, hogy ezekben kapható-e ultra kék?
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 3:18 pm

gorugrany írta:
Én láttam az első nekronjaidat. azok még a lordnál is szörnyűbbek.
Na, ez volt beszólás Very Happy

anyad

NNA EZ volt beszolas Smile

maszkoloszalagot kulonben mar vettem 2-t a heten (6mm, 10mm vastagok, 6m hosszuak (nem mertem le Razz ) ).
De egyenlore a festek higitasa es az 'ecsetkezeles' ami gaz.

Hajlamos vagyok tulhigitani(VGC-viz 1:1 aranyban tul hig barmily meglepo) ES egy helyen sokaig idozni (pokminta gyartas). Namost elvileg ezt a kettot nem szabad csinalni.
Ja meg kellett venni boltgun metal-t tamiya-tol, mert a VGCsben tul nagyok a femdarabok es elso masodpercben eltomiti a cuccot.

... utana majd 1 ora, mire ki tudom tisztitani rendesen, de ebben mar profi vagyok.
Ha jol szamolom tobb idot toltottem airbrush tisztitassal, mint a vele valo festessel.
+ rogton a remalom is megvolt (elgorbitettem a tut veletlenul, de ujat nem akartam venni, szerencsere neten fenn van, hogyan lehet jol visszaegyenesiteni.
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 2:57 pm

Erre találták fel a maszkoló szalagot. Kérdezz bátran Very Happy Festőszalag címen bármelyik háztartási boltban. Gondolom ott is van valami hasonló. Ez nem kapja le a festéket a viszont szépen kitakarja azt, amit nem szeretnél átszínezni.

A kréta meg nem csinál koszt, béna a kifogásod. Ha már próbáltad és csupa kosz lett minden szarul csináltad.

Hamar feladod a dolgot, pedig a többi technikával is jutottál valamire. Én láttam az első nekronjaidat. azok még a lordnál is szörnyűbbek.

Na, ez volt beszólás Very Happy
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 2:30 pm

gojo: oltoztetni a barbie babakat lehet Smile (mondjuk elso barbiet mintha egy K**va-rol mintaztak volna az otvenes evekben, szoval nagy kulonbseg nem lehet koztuk.)
itt tenyleg olyan a felulet, mintha szove lenne. Elsore en is azt hittem.

zozo: megint beszol Smile , jah kepen lattam a helyeket mar, de airbrushhal nem merek nekimenni, mivel abbol a szogbol barnara fujnam az egesz oldalat, nem csak a reseket. Kretat meg nem hiszem... iszonyat piszkot csinal. Es igazabol ez az egesz koszolas-rozsdazas ugysem az en stilusom. (ld miniworld-os necront, mindenki leszolja, hogy nem jo a koszolas ugy, ahogy van. Ha nem oda probalkoztam volna, akkor a sima kek feluletnel megallok, kopasok nelkul.)

Csak sajnos teny, hogy rhinot es droppodot is erosen feldobja, hogy az alja kicsit koszos.
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo

Male Hozzászólások száma : 1694
Registration date : 2007. Dec. 11.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 1:12 pm

a kérdés inkább az, hogy ha már megvetted az fw ajtókat, akkor azokat rá tudod e rakni ezekre a csajokra vagy inkább mégis rhinokat kell venni hozzá....
baz, te nagyon komolyan veszed ezt a babázást...először azt néztem, hogy ezt még öltöztetni is lehet... Very Happy aztán láttam, hogy az a ruha festve van rajta és nem szőve... Laughing Laughing (ilyen egy magyar mondatot tegyen még össze valaki! Very Happy:D:D:D )

Naval Thunder: Német Haditengerészet
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 12:24 pm

Fogós kérdés. Lehet a csajból valami warhammerest csinálni? Very Happy

A rhinohoz. A koszolásnál kimaradtak helyek, amik bizony szintén porosak, sárosak kéne hogy legyenek.
Ajánlom még az ilyen por, kosz felvitelére a pasztell krétát. Kapható bármilyen színben. Le kell reszelni smirglin és ecsettel felvinni a kívánt felületre. Mivel tényleg por állagú dolgot viszel fel minden tekintetben olyan lesz a felület, mintha az út pora lepte volna be (tehát kap egy kis textúrát is). Nagy felületről lévén szó 10-es ecsettel is lehet dolgozni. Szeli figuráin a koszolás ezzel a módszerrel készült.
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 8:25 am

penzugyi megfontolasbol 1db Smile
a kerdes az, hogy a 100fontos FW ajtok melle 160-ert vegyek-e 6 rhinot+3speedert+1whirlwindet+fenetudjamegmitnem vagy vegyek-e 2-3 1/6-os aranyu figurat.
(pl ezt )
exael
őrnagy
őrnagy
exael

Registration date : 2007. Dec. 14.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyPént. Ápr. 18, 2008 12:42 am

a koszolás is meg a jelek is jók lettek...hány rhinot festesz most?mennyi van összesen?
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyCsüt. Ápr. 17, 2008 9:03 pm

Airbrush proba es gyakorlas megy tovabb.
MAXXxxx Ultramarineok Rhino_10

kis extra: UM jelek, Tactical Squad jele, Rhino szama mind szabadkezzel felfestve, mivel (nyilvanvaloan) nem hoztam el a transfereket, hogy matricazzak... varni meg nem fogok arra, hogy hazamenjek ertuk.

ez az airbrush a szincseret kiveve elegge gyors dolog, lehet, hogy slaanesh sereget is ezzel csinalom meg, seccperc alatt megvan a sok demonett teste.

----

hehe, most olvasom, hogy a jelfestesrol mar irtam... Smile viszont kosz megcsinaltam a droppod aljan is, nemcsak a rhinon. Hogy ott hova kellene UM jeleket es tarsait festeni... meg mindig nem tudom.

ABrushhoz meg 1 jelentkezo sereg van: necronok. Valahogy igy kepzelem a festesuket:
- fekete alapozo
- egy adott szogbol airbrushhal a femeket megcsinalni
- majd ecsettel a voros feluleteket a vegen

jo lenne minel profibbnak lenne ebben a cuccban, hogy ne rontsam el a lengeruhas anime lanykakat, mire ideernek tavolkeletrol.
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyHétf. Ápr. 14, 2008 11:07 pm

pl., sot leginkabb. De 1v2 SM Commander hatitatyo is hianycikk.

nnna, vasarnapi nagy "The Witcher" miatt jol elment az ido, igy csak annyit tudtam csinalni, hogy rhino-val tovabbdolgoztam. Mivel kozelemben nincs matrica, emiatt mit csinaltam? igen, rendesen megfestegettem az UM ikonokat, a Tactical jelet, meg a Rhino szamat, lampakat, lencseket... normalis az nem vagyok.
Ami megmaradt: sar es kopasok festese

Fenti adag droppodon, hozzateve, hogy meg nem jottem ra, hogy hova is akarok jeleket festegetni. (minden feluletre nyilvan nem fogok)
exael
őrnagy
őrnagy
exael

Registration date : 2007. Dec. 14.

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok EmptyVas. Ápr. 13, 2008 9:07 pm

Az Exorcistes cuccok?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: MAXXxxx Ultramarineok   MAXXxxx Ultramarineok Empty

MAXXxxx Ultramarineok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next