kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dark Elfek

Go down 
+6
gorugrany
voroncov-draskov
Pavano
exael
MAXXxxx
gojo
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyKedd Júl. 28, 2009 10:37 am

Na ez a nem mindegy.... Cauldron of Blood kicsit újraértelmezve....

http://www.druchii.net/viewtopic.php?t=57001 "Háp-háp" Dark Elfek 159591
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzer. Jún. 10, 2009 11:40 pm

persze csak ha nem felejtesz el mozogni velük. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzer. Jún. 10, 2009 11:12 pm

Egyelőre elég a 10,és nagyon jók,mindenképpen érdemes használni őket.Hogy megéri-e ennyiért azt nem tudom,attól függ milyen állapotban vannak,de nem tűnik soknak az ár...
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzer. Jún. 10, 2009 9:32 pm

Üdv!

10 Shade 6500ftért megéri??? Érdemes lenne e megrendelni a sráctól, akit nem ismerek, vagy lehet h jobban járnék, ha a Sárkánytűzben venném/rendelném meg?

Egyáltalán mennyit lenne érdemes használni a seregben?

Dark Elfek 621212
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyKedd Ápr. 21, 2009 5:12 pm

drága:
hát nem tudom. nem drágább, mint más és most kaptak ugye új figurákat, amik viszont kifejezetten olcsóak.

viszont valamikor év végén vagy köv év elején fog hozzájuk kijönni megint egy rakat figura. a fém figurákat le fogják cserélni. kapnak új hárpiákat, meg dark ridereket. kb ezek kerülnek sokba most. elvileg jön majd műanyag szekér is. de az talán még megfizethető, mert nem vesz belőle az ember 10 esével.

dark rider egyébként elég kérdéses egység. láttam olyan összeállítást is ahol alig volt, de olyat is ahol ezek tették ki a core egységeket. na úgy mondjuk kell belőle 15. az tényleg drága. hárpia a nagyobb gond szerintem, mert azok rettentően kellenek, viszont tényleg nagyon drágák. 2-3 van talán egy csomagban és legalább 15 öt abból is vennék. de lehet 10 is elég. ezek ugye nem kiválthatóak, amíg a dark raider meg seregkoncepció kérdése. legalábbis szerintem. én imádom az olcsó, feláldozható, repülő egységeket. de aztán lehet nem is olyan jók. asztalon ugye még nem próbáltam őket. Very Happy

na jó, voltak a HE seregemben sasok, de azok nem teljesen ugyanazok, mint a hárpiák. bár a szerepkör hasonló és azok nagyon jól működtek. imádtam őket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyKedd Ápr. 21, 2009 4:16 pm

Nekem is bejönnek...Szerintem királyak a babák is, bár igazad lehet, hogy drága, de ez amiatt lehet, hogy rengeteg féle spec. egysége van.Így aztán elég variálhatóak is.Megérik a pénzü(n)ket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyKedd Ápr. 21, 2009 4:10 pm

Hangulatos kis story, eleinte a dark elfek tetszettek, amikor aztán meggyógyultam és mégis 40kzni kezdtem el! (devil)
Mi tagadás elriasztott, hogy milyen drága sereg. De a hangulata király.

gojo írta:
ui.: jah, viszont a bolt thrower kezelők nem hagyhatják el a gépet és így nem is rohamozhatnak... Very Happy )
Najó, de barátunk egy karakter, csak csatlakozott a lesiágyusokhoz!

Jöhet még, ha van!

Bm
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyKedd Ápr. 21, 2009 2:36 pm

Hali!

Szerintem is jó, mindenképpen érdemes arra, hogy folytasd.Jó lenne kicsit jobban belelátni Khaine hegyesfülű gyermekeinek életébe Twisted Evil

Ha vannak esetleg még gépen elérhető Dark Elf történetek, én is szívesen beleásnám magam... Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyHétf. Feb. 23, 2009 11:20 am

és tényleg...bakker nem láttam! hát nagyon vakon vagyok! jó, hogy szóltál! itt nyafogok állandóan, hogy kérek ilyen történeteket, erre amikor végre felteszv alaki akkor nem veszem észre...

mindegy! léngyeg, hogy most olvastam! ha van folytatás akkor azt is olvasnám! jó fordítás lett. nincs benne erőltetett magyarítás. tetszik. hamár a történelem szerinted nem annyira élvezetes, akkor nyugodtan fordíts még ilyet! ami azért is jó, mert én a sima történelmet még le tudom fordítani, de az ilyen történetekhez viszont én nem érzek erőt magamban. ezeket sokkal nehezebben értem meg, aztán meg nem is igen tudom visszadni magyarul. soha nem voltam jó kalandmester magus ban sem...

az ilyen történetek mindig meghozzák a kedvem egy csatához! pláne, hogy legyilkoltál nekem 20 lovagot! ezt kihívásnak veszem! (persze az előző csatánk története is lehetett, akár... Very Happy ) megy ki a honlapra!

(ha lesz hozzá kedvem, mert a mai reggelt, egy laza 38.1 es lázzal indítottam...faja lesz este...)

ui.: jah, viszont a bolt thrower kezelők nem hagyhatják el a gépet és így nem is rohamozhatnak... Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyVas. Feb. 01, 2009 3:52 am

Na, kicsit felélesztendő a topicot, az egyetlen helyi DE játékos révén én fogok ide írni. A Mathammert viszont meghagynám Bm-nek...Very Happy

Ide inkább kis sztorik jönnek majd, magyarra fordítva (általam persze), hogy mindenki megismerhesse kedves hegyesfülű, sötétlelkű barátaim mentalitását. Ezt már régen megcsináltam, csak mindig elfelejtem feltenni....Smile Tehát, íme:



A vészharang zúgása messze hallatszott a mocskos parti város háztetői felett. Ahogy Alandriakh a közeli dombtető fái közül figyelt, füst és lángok fonták körbe az emberek viskóit. Naivan elképzelte a rémült kiáltásokat, az ügyetlen emberek vad tekintetét, ahogy pánikban rohangáltak; a kínzott kiáltásaikat ahogy Meurlith Martalócai levágták vagy horgos hálóba fogták őket.

Egy vágyakozó sóhajjal a Sötét Elf visszatért a Kaszás nyílágyúkhoz, amiket a kelet felől érkező útra nézve állítottak fel egy kisebb facsoport árnyékában. Az út vonalát követve a szárazföld irányába Alandriakh éppen láthatta a partszakasz e részét védelmező kastély törpe tornyait. Tudta, hogy amit ők csinálnak az fontos, de sértette a büszkeségét, hogy ilyen messze volt az igazi harctól.

„Imádkozzunk Khaine-hez, hogy láthassunk vért a nap során.” mondta és válaszképpen csak kegyetlen mosolyokat kapott a másik két Kaszás kezelőitől. Nem tartott sokáig míg éles fülei meghallották a lószerszám csilingelését és a paták puffanását a sáros úton. Figyelmeztetőleg sziszegett társainak és egy fa mellé lépett, hogy jobban megfigyelhesse a lovasok közeledtét. Hamar a látóterébe kerültek egy a domb aljában futó kanyarból: húsz lovag ügetett az országúton, páncéljuk fájdalmasan unalmas, zászlajuk ernyedten lógott a rúdról. ’Szánalmas’, gondolta Alandriakh.

A Sötét Elfek, mielőtt a hadigépeiket rájuk irányították volna, addig vártak, amíg a lovagok már majdnem elhaladtak előttük. Alandriakh kezével kiadta a tűzparancsot és a levegő megtelt sziszegő nyílakkal. A férfiak ordítása és lovaik nyerítése üdvözölte a lövéseket, amik az első sortűzzel elkaszáltak féltucatnyi lovagot. A túlélők összezavarodtak a meglepetésszerű támadástól, lovaik felágaskodtak, lovasaik egymásnak ordítoztak a kavalkádban. A következő sortüzek gyorsan elhallgattatták őket és rövidesen az utat páncélozott tetemek és hátasaik véres maradványai tarkították.

Alandriakh látta, ahogy néhány lovag súlyos sebeik ellenére a felállással küszködött, míg többek társaik testei között kerestek kétségbeesetten fedezéket. Az Elf előhúzott egy görbe tőrt az övéből és elindult lefelé a dombon. Khaine mégiscsak rámosolygott.
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 8:52 pm

Meg mondjuk eleddig nemigen fizettél úgy, hogy D úr szállította cuccot neked Cool
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 6:43 pm

3500 ft körül vesszük majd meg őket. az az igazság, hogy nekem ez lesz az első dobozom, amire azt érzem, hogy nem drága... Very Happy nem tehetek róla. eddig 6000-8000 ft okat fizettünk ilyen boxokért. ráadásul tele van mindenféle bitzel amiket máshol is fel lehet majd használni! szerintem ez tényleg nem lesz drága!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 4:40 pm

Idézet :
...az újak viszont biztosan nagyon olcsóak lesznek...

lol!

szvsz fogalmazd át king
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 1:37 pm

maxxx:
jah, hát valóban sok kockát össze lehet szedni. erre nem figyeltem. így már majdnem van olyan erős a 2 varázsló, mint másnak a 3, ez igaz. átgondolandó ez a felállás is. nekem valahogy jobban bejönnek a harcos hősök. szerencsére azokból is lehet nagyon erőseket csinálni.
viszont, hogy 3 harcos és 1 vari...nem hiszem, hogy befér a seregbe 4 karakter. elfeknél soha nem tudtam megcsinálni. nem is nagyon látok ilyen listát. egyel mindig kevesebb karaktert lehet venni, mert annyival drágábbak.

boneheart:
na aggódj 12 font lesz az! cheers
eddig fémek voltak, és sokba kekrültek. mondjuk eddig sem voltak 50 font...az újak viszont biztosan nagyon olcsóak lesznek. jonakonál már kint vannak az árak, és hát nem 50 font.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 12:50 pm

1 kérdés: Miért kerül 50 fontban 5db CO rider?
A blood kngihtok is ilyen drágák VCnél, de mé?

szerk: ez az 50 fontos ár a white dwarf hirlevélben jött. uk online storeban meg 12 font.

????
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptySzomb. Aug. 02, 2008 9:15 am

gojo írta:
akárhogy számolom ez egyel kevesebb vari, mint az empire nél. és nem tud többet. az más kérdés, hogy dark magic valóban mágikusra sikerült... Very Happy bakker ez de gyönyörű mondat lett.
kiveve, hogy 0-s varazslattal csinal meg D3 PD-t es osztagbol felaldozva valakit meg 1 PD-t, azert atlagban ez varazslonkent meg kb 3PD osszesen, ami egy 3-ik szintu szerencsetlennek felel meg Smile
bar tudom, hogy te miert nem hasznalnad, felsz a miscasttol. Es ha a miscast felelem miatt nem varazsolsz, akkor tenyleg nincs ertelme a fenti varazslatnak. Viszont akkor johet a nagyon durva 3 harcra gyurt hos + 1 DispelScroll hordozo.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyPént. Aug. 01, 2008 11:51 pm

nagyjából egyetértek. a mágiával nem igazán. szerintem az inkább rizikósabb lett, mint erősebb. a varázslók még mindig drágábbak, mint más seregnél. empirenél simán hozok 3 at plusz egy harcos kari. DE nél ez 2 vari és a harcos karakter. akárhogy számolom ez egyel kevesebb vari, mint az empire nél. és nem tud többet. az más kérdés, hogy dark magic valóban mágikusra sikerült... Very Happy bakker ez de gyönyörű mondat lett.

shadek egyértelműen a legjobbak. első gondolatom az volt, hogy ezek bizony aranyban a súlyukat....hát azóta kb 5 ször olvastam druchii.net en ugyanezt a mondatot. Very Happy én akkor döntöttem végleg a sereg mellett amikor a seregkönyvben elolvastam, hogy core egység, nem okoznak pánikot baráti egységnek. azonnal döntöttem is, hogy na jó, akkor jöhet a sereg. alien csakhát kell belőlük 15. nahát az áruk is annyi, mint a súlyuk aranyban...és akkor még nem néztem a 15 dark raidert...ami meg kétszer annyi, mint a shadek...és akkor megvettem a kiegészítő egységeket! Laughing Laughing

volt egy olyan gondolatom, hogy a DR ek helyett cold one okból csinálok gyorslovasságot. pénzben sokkal barátibb lenne és a figurák is jobban tetszenek kicsit, mint az elf lovak. arra gondoltam, hogy a DR egységeket feketére festeném, a COK egységeket meg zöldre. meg persze a fegyverzet is más lenne. lenne náluk spear a gyalogosoktól, meg handbow a corsairektől. de valahogy nem tudom meggyőzni magamat, hogy jó lesz az úgy...marad a drágább út...bakker 30 000 ft...mintha a fogamat húznák....

(egyébként mennyivel könnyebb lenne már gyík gyorslovasságot fentartani! a gyík elvan a környező falvak lakosságával, netán a fogoly rabszolgákkal. míg a lónak takarmányt kell szerezni...merazért a füvön nem él el a ló végtelenségig)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyPént. Aug. 01, 2008 11:37 pm

GW Dark Elf Taktika: "It's fair to say that the Dark Elves can really shine in the Movement, Magic and Close Combat phases of the game and they're not bad at shooting either."
Kimaradt valami ? (mozgas volt, magia volt, loves volt, kozelharc volt) Very Happy

GW szerint:
mozgasnal ami eros: harpy - march blokkok miatt fokepp, dark rider - rohamelvezetesek miatt
magia: mindig erdemes elloni a PD generalo magiat.
loves: domb + nyilpuskasbol 20db --> 40 loves, RBT kotelezo (1, meginkabb 2)
kozelharcra meg leginkabb a CO-kat ajanlja.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyPént. Aug. 01, 2008 6:10 pm

seregosszeallitas alapjan ugy latom teged nem fog zavarni, de egy figyelmeztetes:
iszonyat vekonyak es torekenynek kinezoek a figurak. Ma neztem oket (boltban festetteket) es az elso, ami kezbefogaskor eszembejutott: kb olyan vastagok, mint a Rackham cynwall elfek. Es aki meg emlekszik tudja, azok milyen kis apro, vekony kis figurak voltak.

muanyag corsair viszont szep es jo es muanyag. CO meg valamiert nem volt asztalon, csak 2 corsair egyseg + hydra (naggyon szep) + varazslono + assassin + polipfejes kari
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyPént. Aug. 01, 2008 3:29 pm

na feleim eddig gyűjtésem alapján ezenre szavazok, hogy talán ki fogom próbálni:

Dreadlord, Black dragon.
Master, Manticore, BSB,

5 Dark Riders
5 Dark Riders
5 Dark Riders
5 Harpies
5 Harpies
5 Harpies

5 Coldone Knights
5 Coldone Kinghts vagy helyette és egy harpia helyett 2 chariot

2 War Hydras

3 terroros, 3-4 feares osztag, 3 repcsi.

vc, deamon ellen kipróbálta a srác (aki mellesleg benne van az angol ETC csapatban), le is írta meg képekkel illusztrálta a csatákat és elég jól működött. démon ellen kapott ki, de saját hiba miatt. szóval a srác elég tapasztaltnak tűnik, az ellenfelei is annak tűnnek, a lista meg így is jól szerepel. ráadásul mágiában erős sereg ellen is próbálta. nem beszélve arról, hogy nagyjából én is ilyet szerettem volna összetenni.
Cool a probléma, hogy kb a felét tudom majd megvenni most. merugye csak a core választások 45 000 forint...nem kicsit lenne barátságos a dolog ha lenne műanyag háripia, meg DR.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 10:24 pm

na szerencsére a gw nél még nem tudták, hogy mit fognak írni a DE könyvben amikor megcsinálták a patkány faq ot...

cheers cheers cheers

faq:

Q Does a warp lightning cannon count as a war machine or a chariot for things like deployment and unit strenght?

A a war machine with three crew.

és itt a like on van a hangsúly!!! mert ebből látszik, hogy ez egy példálózó felsorlás, nem pedig kizárólagos!!!!

de még ennél is jobb, hogy

kérdés
mi van akkor ha az ágyút valami arra kényszeríti, hogy közelharcba kerüljön? pl egy olyan mágiát mondanak rá, ami miatt unbreakable lesz és nem tud elfutni a támadás elől?

válasz
ha bármilyen oknál fogva az ágyú harcba kerül, azonnal megsemmisül!

hehehehehehe
Laughing Laughing Laughing

mégiscsak jó helye lesz annak a shadowblade nek a seregben patkány ellen!!!!! mert ott bizony csak az van, hogy infantry vagy war machine és már bújik is oda melléjük!!!!!

dugás dugás dugás

szóval:
hála a gws fejelsztőknek bizony, hogy nincs így!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 10:02 pm

Gojo: sajnos így van, a kezelőknek nincsenek értékeik, nem lehet őket külön célozni, hozzá vannak építve az ágyúhoz. Le sem lehet venni őket, támadásnál az egész modell fut. Részletesen benne van a seregkönyvben, olyan, mint egy szekér!

Tökség, lehetséges, hogy az új könyvben nem is így lesz, de most így van, ezt egy oldalon át taglalják a seregkönyvben. Mad

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 9:51 pm

na az vicces lenne ha az ágyú nem lenne war machine...miazhogy nincsenek kezelői? akkor hogyan lő? hogyan mozog? a birodalmi ágyú is single modell. attól még vannak kezelői! nem akarod azt mondani, hogy az egy élő fém, aminek saját öntudata van, ugye???? ha meg vannak kezelői, akkor be tudok állni....na megyek meg is nézem a könyvben.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 9:08 pm

Gojo: értékelem az igyekezetet, ezentúl mindenkit duplán megszagolunk, aki puskával és szőrösen előkerül azzal a dumával, hogy velünk van.

A villámágyúhoz viszont nem állhatsz be, annak ugyanis nincsenek kezelői (single model), pedig tolhatnád egy keveset, ha már ilyen erős vagy... rendeer

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 2:56 pm

Nekem nagyon tetszik a könyv,és érdemes megnézni a varázstárgyakat is..!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dark Elfek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dark Elfek
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Patrik - Dark Elda
» Adamowich Dark Elf serege
» Chaos warriors vs. Dark elf 1250 pt
» Dark Elves vs. Empire 1500 pts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: