kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:53 am

Játszottunk ma egy jó kis páros csatát 1500 ponttal fejenként.Képek nincsenek,nem is írok hosszú riportot,csak az érdekességek:

-Ez volt a 7.csatám a káosszal,eddig mindig volt több varázsló is a seregemben,de most dobtam először miscastot...viszont most mindjárt 2-t is! Very Happy Az egyiknél az ellenség visszavarázsolt egyet,a másiknál elfelejtette a varázslóm a varázslatot,viszont IF-el sikerült még utoljára!Volt is hatása...
-Már többször írtam,hogy mennyire jók a káoszlovagok,most is csak ezt tudom mondani.Az egyik osztag 2 főre apadva(zászlós+zenész),megrohamozott 3 breton lovagot+generálist és győztek,aztán az egyedül életben maradt zászlósom még kiirtott egy TK lovasegységet egyedül!Na jó warbanner volt nála.
A Khorne-lovagokat megtámadta 5 pegazus-lovag,a pegák meghaltak,a khornisták közül senki...
-az egyik DE varázsló egyszer 7 kockával próbált varázsolni,ebből 5 db egyes lett...ez volt a 3. miscastunk.

Amúgy nagyon izgalmas volt a csata,a TK sereg szokása szerint alig vesztett valamit,viszont a bretonok közül csak 3 figura maradt fenn,nálunk nekem voltak súlyosabb veszteségeim,de a DE sereg is sokat vesztett.Végül döntetlen lett kb 360 ponttal az ellenfélnek.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 2:13 am

akkor ezek szerint az okos TK, feláldozta a bretont a majdnem győzelem érdekében! Very Happy:D:D hát kota, ezt benézették veled!!! Very Happy:D:D

egyébként meg mondtam baszki, hogy a khorne lovagokba ne menj bele a pegákkal!! nem mondtam? nem? akkor most mondom! Very Happy

viszont az az 5 db egyes...képzelem a fejeteket amikor kijött... Very Happy nekem legubótt csak 3 at sikerült kiszórni. elsőre.

attól tartok elkerülhetetlen, hogy csináljak egy káosz sereget. ettől a csatától függetlenül nézegettem a figurákat és hát...már számolgatom is, hogy mit kellene venni...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 8:13 am

A TK, okosan tartotta a pontját Very Happy Csak az halt meg közülük végleg akiket szerettünk volna. A Breton nem teljesített jól sőt szerintem ... Smile 1 lovag volt aki szerzet nekünk kurva sok pontot, a többi mint ha ott se lett volna.
A pega jó volt sőt annál is jobb. A baj az volt, hogy oldalról mentünk ő kihívott és én elfogadtam. Na ez lett a vesztünk hisz 1ponttal vesztettünk és olyan jól dobáltam a feart és az LD, hogy az egyik kocka mindig 6-os volt cheers Na ezért volt rossz a pegáknak nem azért mert állat az a rohadó valami Very Happy Na a káosz kutyáknak rossz volt de azoknak tényleg lol!
Én inkább azt mondanám erre, hogy sok olyat láttam amiről nem is tudtam, hogy létezik így meglepetés minden körben volt. Az osztagból előbújó 6támadok abból 5-öt sebző bérgyilkos és abból 2grail kuka Very Happy Még csoda, hogy az a 3 bábum fent maradt. hehe
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 8:53 am

Kota: szerintem a breton nagyon jól teljesített, nélküle a TK nem tartotta volna a pontját... A grál zászlóst meg odahaza szentté fogják avatni, megtartotta az egység pontjának felét, aztán szerzett még 500 pontot, levágta a Káosz jövő hetét is.

A pegáknak meg minegy is, legközelebb csak ágaskodó lovon ülő csávókat hozz, azok megoldják okosba', oszt' gyí!
Mellesleg a parasztok is jó sokáig kitartottak, rájuk sem lehet panasz. Bár amikor egy darab Black Guard egyesével agyonszúrt belőlük 14-et alabárddal, az azért fájhatott... Mad

A Tomb Guard népség két varázslót, két gyalogos blokkot intézett el, szerzett egy zászlót és megkerülte az erdőt... Power, mi?

A vak íjászok is jók voltak, de a könnyűlovasság sansztalan volt minden gyakásnál, adtunk velük 196 pontot ész nélkül a népnek. rendeer

A zászlós káoszlovag, meg a tétösfle sorgyilkos sem adta gyengén, őket, ha szentté nem is, de valamivé avatják majd. pig

Jó kis dugás volt, legközelebb több ropival, ugyanitt.

P.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 2:24 pm

Jó kis csata lehetett.
Exael: a káoszlovagokról fel tehetnél egy pár képet. Mindenki nagyon dicséri, hogy milyen jól néz ki, és már kiváncsi vagyok rá. Akár valamikor játszhatnánk is egy meccset
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 2:50 pm

Legközelebbi játéknál tényleg kéne fényképezni.Jövő héten játszhatnánk,neked mikor lenne jó?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. EmptyPént. Dec. 12, 2008 3:22 pm

A jövő hét elég ráérős, csak 4 vizsgám lesz Wink
Az is hétfőn-kedden. Szerdától-vasárnapig jó, de csütörtökön csak kb. 15ig érek rá.
Végülis a kedd is jó, de csak 13től.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.   Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Breton+Tomb King vs. Dark Elf+Káosz 3000 pt.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tomb King

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér :: 2008-2009-
Ugrás: