kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 If you want blood...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

If you want blood... Empty
TémanyitásTárgy: If you want blood...   If you want blood... EmptyVas. Márc. 08, 2009 4:48 pm

Röviden hát a 2000 VC vs. WE meccsről

Pavano hozott
3 kis kocka gúlt
1 kocka zombit
3 fellbat-et
1 wargulfot, vagy hogy írják
1 megbaszósan kinéző vámpírt
2 másik vámpírt
1 nekrót
3 kaszás szellemet boszival

Én
3x8 driádot
3 treekint
2 trémant
2 csík vadlovast, egyiket warbannerrel
2 első szintű tekercsszaggatót
1 lordot szarvason

Pavano a zombiteremtésre gyúrt, én meg arra, hogy gyorsabban kaszabolom őket, mint ahogy teremnek. Ezért hozta ő azt, amit, és én meg ezért nem íjászt. Összesen két nyilvessző röpent ki a csata alatt.
Végül a faelfeknek lett igaza, így ők írják majd a történelemkönyvet. Annak, hogy így alakult nem sok köze van ahhoz, hogy a fák vérét egy vámpír sem tudja kiszívni, de erről később.
A felrakást nem tudta senki különösebben elszúrni. Én arra számítottam, hogy legalább a generátora elit gyalogságban jön, de nem, így a párbajra felkészített főszerkesztőm a pálya másik oldalára került. Az ő dolga lett volna a fővámpír levágása.
Az első közelharcok a második körben kezdődtek, mivel szokásukkal ellentétben az elfek előrerontottak, és minden közelharcot bevállaltak, amit lehetett. Innentől a csata nagyjából a bátraké a szerencse alapon működött. Amin kábé elment:
- a generális 1 inccsel távolabb állt a a szélső vámpíros gúlkockától, így nem tudta visszateremteni az osztagbajnokot, amire addigra elszórtam a kockáim többségét (2-3?) és két scrollt, így a vámpiressz a következő körben a párbajozós generális szarvasának patája alá került, megbélyegezve a kocka sorsát is
- a főelfet és a vadlovas csíkját ugyan oldalba kapta a wargulf, a legpuhább pontján, de kibírták, ezzel sok pontot megmentve
- a 2 faemberből az egyik többször megdobta az ld 8 stubbornt, és néhány elrontott Pavano-féle dobás után két kör alatt megette a fővámpírt. Ez, amennyire én láttam, nem a sereg szétesése, hanem a cirka 500 pont és a mínusz 5 pd miatt volt döntő.
- a pszichológiai immunitás, ami alól csak a két sorcim volt kivétel, elengedhetetlen élőholtak ellen. Ha ez nincs, fejvesztve menekülő erdőszellemek, faforgácsok és hurkapálcák borították volna a csatateret elég hamar.
- Ja, és hát 10 pontos lángoló kopja nélkül fák ellen menni, az nem jó

Ami kell:
- egy bsb, bár most fontosabb volt a két scrollrángatáson kívül haszontalan varázsdaloló.

Ágoston majd hozzáteszi, amit kihagytam. Én a vágóhídra küldtem a driádokat, elhullt egy fél faember és egy fél vadlovas kocka, a vámpírok viszont az utolsó emberig (?) odavesztek, táblanegyedekkel és zászlókkal együtt.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

If you want blood... Empty
TémanyitásTárgy: Re: If you want blood...   If you want blood... EmptyKedd Márc. 10, 2009 12:00 am

graulta, okos, ügyes, jólnevelt zöldikék. If you want blood... 711625
Vissza az elejére Go down
 
If you want blood...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blood Bowl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér :: 2008-2009-
Ugrás: