kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)

Go down 
SzerzőÜzenet
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy

Male Hozzászólások száma : 328
Registration date : 2007. Dec. 13.

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) Empty
TémanyitásTárgy: 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)   2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) EmptySzomb. Szept. 05, 2009 9:09 am

Szakállas barátainkat végülis a hazai agresszorok egy solid victoryval legyőzték, a lövésből!30" több mint 24"!
Amit vittem (már itt elvesztettem, ugyanis Vártam egy jó kis mágiázos elfet, de ehelyett hozott egy captiant és egy bsb. 10 ):
Runelord - ad 2 dispell kockát, armor: 1+-os és +1 wo-s páncél, és eélveszek egy powert amit dispellbe rakok talizmán + nagy fegyver
Runesmith - ad 1 dispellt, scroll + +1 dispelldobásokra talizmán + pajzs
Runesmith - ad 1 dispellt, 3scrollos talimán + pajzs
2*10 thunderer
20 full commandos warrior + shield
20 longbeard full comman + shield+ immune fear and terror zászló
20 full command ironbreaker
2 cannon mindekettő grapoeshottal
16 miners
összesen 107 baba, 8 dispell kocka +1 !!!

Namost nem mágia jött , hanem harcos meg is szívtuk. amúgy 5 perces körök nálam
Csata röviden silverhelmeket 3 közelharci körön át tartja 1 db ágyúkezelő
Thunereket lelövik az ijjászok+ bolt throwerek
ironbreaker+longbeard bucira veri a white lionokat, kik nem futnak meg 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) 869490

Eredmény a hazai agresszorok és szurkolótáboruk solid victoryt értek el!
Grat Pavano és köszi a csatát
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano

Male Hozzászólások száma : 383
Registration date : 2007. Dec. 12.

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)   2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég) EmptySzomb. Szept. 05, 2009 10:10 am

Ja, mein Kaiser!

Az helyi árjáknak nevezetességük vala igen durva seregtestük, melynek tagjai valának:

Prince lovon, újradobható 1+ páncél, 4+ ward save, Sword of Battle (S4, öt támadás)
BSB Noble lovon, újradobható 1+ páncél, 6+ ward, Sword of Might (S5, három támadás)

19 SpearElves, full command
3x10 Archers
2x Bolt Throwers
2x Great Eagles
3x5 Silver Helms (pajzs, tehát 2+ mentő)
20 White Lions, full command, pszichológiát szüntető zászló (nem az egész tudományágat, csak a sajátjukat)

A csata a várakozásoknak megfelelően alakult, mi messzebbre lőttünk többet, így a muskétás pajtások hamar feladták. Egyik nyílágyút sem látta a törpe tüzérség, így azok is büntetlenül garázdálkodhattak.
A négy törpe blokk viszont durva volt, a játék végéig bekerítéssel, BSB-vel, lövéssel együtt is csak kettőt tudtam belőlük leverni. Eddy nem dobott túl jókat, de a csatát igazából az döntötte el, hogy a megcseszhetetlen BSB által vezetett WL osztag minden körben veszített, de egyszer sem futott el, egyszerre tartottak vissza (esernyővel) egy Warrior, egy Ironbreaker és egy Majom-Kutya osztagot, akiket SZkájvóker Lajos tolt be az első vonalba.

Ez utóbbit lehet, hogy csak odaképzeltem, az allergia nem viccel.

elephant elephant

Köszönöm a csatát, a visszavágóra majd viszek mágiát is...

P.
Vissza az elejére Go down

2000 high elf (hazai) vs 2000 törpe (vendég)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vendégfórum