kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kampány

Go down 
+4
exael
Patrik
igua
Yoda007
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 12:33 pm

na megcsináltam azt is a portálon, hogy az eseményekre fel lehet jelentkezni, így egyértelműen mindenki kinyilváníthatja, hogy jön vagy nem Smile

Arra is alkalmas, hogy A és B megbeszélik, hogy mikor hol csatáznak, az egyik felírja és a másik feljelentkezik az eseményre.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 12:08 pm

Bm írta:
Yoda007 írta:
... mind flamerrel, heavy flamerrel... a drenyán úgyis linkelt lesz Razz hadd hulljon a férgese Very Happy kisütjük őket a páncélosokból Smile

Flamerrel? S4-el? Tankból? Sok sikert... Razz
az imperial fistnél le van írva, hogy d6 helyett d20-at használ! pirat el sem hiszem, hogy ti ezt nem láttátok Razz
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 11:25 am

Yoda007 írta:
... mind flamerrel, heavy flamerrel... a drenyán úgyis linkelt lesz Razz hadd hulljon a férgese Very Happy kisütjük őket a páncélosokból Smile

Flamerrel? S4-el? Tankból? Sok sikert... Razz
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 11:01 am

Patrik írta:
Kampány szabályok



-Kezdéskor mindenki nyolc területet kap, amire az épületeiből hetet felrakhat ( a spaceport site-ra nem lehet rakni)

-Körönként minden játékos egyet támadhat, de akárhányszor védekezhet

- Ha olyan területet akarsz elfoglalni, ami veled nem szomszédos akkor muszáj planetstrike-ot játszanotok
- Ha spaceport-tal rendelkező site-ot akkor muszáj citifight-tot játszanotok
- Ha szomszédos területet támadsz, akkor bármilyen csatát játszhattok, ha az ellenfél is beleegyezik
- Területet foglalni akkor lehet ha támadóként legyőzted az ellenfeledet (kockadobás és levonások nélkül)
- A pajzsgenerátor, nem a füzetben leírtak szerint működik, hanem azon a site-on ahol van ott nem lehet használni a "firestorm"-ot, szomszédos site-on 4+ra semlegesíti(darabonként kell dobni), ha két generátorral is szomszédos 3+ra, és így tovább...


- Ha egy játékosnak kevesebb területe van, mint az ellenfelének, akkor annyiszor 50p-ért több egységet hozhat, amennyivel kevesebb területe van, mint az ellenfelének

Épületek:

Az épületekre a planetary empires könyvben leírt szabályok vonatkoznak, kivétel a shield generator (lásd fentebb)

fölraktam a portálra ha változás van akkor ott frissülni fog.
Csinálok egy felületet a körök nyilvántartására is, a csatákat pedig nyugottan be lehet tenni a portálra eseményként
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 2:13 am

exael írta:
Csak pontosítani kéne,mert pl van kb 20 devastatorom,összesen 5-féle fegyverrel,tehát milyen és mennyi..?Na jó inkább írok U2-t,nehogy a Norbi megtudja a listádat... Very Happy

akkor jöhet 3*15 deva, 10 termi, mind flamerrel, heavy flamerrel... a drenyán úgyis linkelt lesz Razz hadd hulljon a férgese Very Happy kisütjük őket a páncélosokból Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:28 pm

Kampány szabályok


-Kezdéskor mindenki nyolc területet kap, amire az épületeiből hetet felrakhat ( a spaceport site-ra nem lehet rakni)

-Körönként minden játékos egyet támadhat, de akárhányszor védekezhet

- Ha olyan területet akarsz elfoglalni, ami veled nem szomszédos akkor muszáj planetstrike-ot játszanotok
- Ha spaceport-tal rendelkező site-ot akkor muszáj citifight-tot játszanotok
- Ha szomszédos területet támadsz, akkor bármilyen csatát játszhattok, ha az ellenfél is beleegyezik
- Területet foglalni akkor lehet ha támadóként legyőzted az ellenfeledet (kockadobás és levonások nélkül)
- A pajzsgenerátor, nem a füzetben leírtak szerint működik, hanem azon a site-on ahol van ott nem lehet használni a "firestorm"-ot, szomszédos site-on 4+ra semlegesíti(darabonként kell dobni), ha két generátorral is szomszédos 3+ra, és így tovább...


- Ha egy játékosnak kevesebb területe van, mint az ellenfelének, akkor annyiszor 50p-ért több egységet hozhat, amennyivel kevesebb területe van, mint az ellenfelének

Épületek:

Az épületekre a planetary empires könyvben leírt szabályok vonatkoznak, kivétel a shield generator (lásd fentebb)
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:09 pm

Közben változtattunk egy kicsit a rendszeren, azért hogy ne legyen olyan kör, amikor valaki nem játszik. Úgyhogy minden körben mindenki támadhat is egyet, az időlimit pedig két hétre nőtt.

A sorrend pedg az első körre:
Yoda
Eddy
Exael
Igua
Bill
Patrik


Hamarosan felteszek valami összesített szabályzatot is.
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:38 pm

exael írta:
Csak pontosítani kéne,mert pl van kb 20 devastatorom,összesen 5-féle fegyverrel,tehát milyen és mennyi..?Na jó inkább írok U2-t,nehogy a Norbi megtudja a listádat... Very Happy
Már késő. Magyarországon vagyunk, a kémek most írják a jelentéseket, meg most írják ki a választásokat. affraid
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:36 pm

Csak pontosítani kéne,mert pl van kb 20 devastatorom,összesen 5-féle fegyverrel,tehát milyen és mennyi..?Na jó inkább írok U2-t,nehogy a Norbi megtudja a listádat... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:30 pm

rundóból nem mész haza?

amúgy az kell amit mondtam délelőtt... rhino, dp, 1 termi, 5 deva - többi megvan már, termi is lenne, ha vki nem vásárolta volna ki a maelstrom készletét Razz
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:19 pm

Na jó,de ha most nem tudom mi kell akkor holnap nem tudom odaadni és szombaton nem tudsz vele játszani,mert én később megyek...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:18 pm

exael írta:
Yoda007 írta:
jó, legyen 10, de akkor özsgétől holnap du el kell vennem pár babát... hallod özsge? Very Happy

1750 persze, hogy jó, s hozhatsz valkürt, kíváncsi vagyok az arcodra, amikor első pisztolylövéssel leszedem az égről! Smile clown

Ok,bár nem tudom pontosan mi is kéne....én 10-re biztos nem érek oda,de majd benézek.
holnap 5kor úgyis találkozunk, s ezt beszéljük meg Smile

igua: nekem jó, kivéve ha támadóként előnyösebb lenne a planetstrike Very Happy
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:17 pm

Yoda007 írta:
mit jelent az, ha panetstrike-ot játszunk? s mi a sima?
ne is törődj vele, mi simát játszunk. scratch
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:14 pm

Yoda007 írta:
jó, legyen 10, de akkor özsgétől holnap du el kell vennem pár babát... hallod özsge? Very Happy

1750 persze, hogy jó, s hozhatsz valkürt, kíváncsi vagyok az arcodra, amikor első pisztolylövéssel leszedem az égről! Smile clown

Ok,bár nem tudom pontosan mi is kéne....én 10-re biztos nem érek oda,de majd benézek.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:11 pm

mit jelent az, ha panetstrike-ot játszunk? s mi a sima?
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 8:53 pm

Yoda007 írta:
hm, s a térkép hol nézhető meg?Smile
Itt a térkép

Ebből láthatod,hogy Planetstrike-ot kéne játszanunk,de ha gondolod
játszhatunk hagyományos felállást. kampány - Page 3 605227

http://picasaweb.google.hu/Igua.kepek/KampanyTerkep#

Nehéz szülés volt pale
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:56 pm

jó, legyen 10, de akkor özsgétől holnap du el kell vennem pár babát... hallod özsge? Very Happy

1750 persze, hogy jó, s hozhatsz valkürt, kíváncsi vagyok az arcodra, amikor első pisztolylövéssel leszedem az égről! Smile clown
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:42 pm

10 - nekem is jó, addigra felrugdosom a priccsükről a sitteseket. pirat

Maradjon az 1750! Legalább gyorsan lemegy.

Ígérem a Valkyrie-t nem használom vagy mégis? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:26 pm

hm, s a térkép hol nézhető meg?Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:21 pm

SM tápos? Smile te mondod ezt azzal a repülő izéval? Very Happy

kezdés, ez részben özsgétől függ, mert hoz nekem pár figurát, hogy ne csak troop jöjjön. Razz felőlem, kezdhetünk korán(10-11) is, ha előbb megkapom azokat, holnap úgyis találkozom vele, s akkor korán végzünk - gyorsan lerendezve birodalmi belviszályokat Razz, figyelő szemeinkkel nézhetjük az idegenek és fertőzöttek önpusztítását. Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 6:44 pm

lordbill írta:
Eddy írta:

Támadom a, támadom a Billéket.
ezt megmagyaráznád??? (vagy hozzam a családot is??)

Eddy írta:

Szombat 2000 pont?

szombat ok, 2500 inkább?
Gondoltam mint a faj úgy (királyi többes), legyen akkor 2500
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 5:57 pm

Bill: a térképpel hogy állsz?
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 4:45 pm

Yoda007 írta:
igua írta:
Valszeg az inkvizíció is jelen lesz a területen, ha két birodalom összecsap.
De mi lesz, ha két nyál találkozik, szemen köpi egyik a másikat?
A kihívást elfogadom, tehát én leszek a védő, ti szövetségbe 1 listával. (Választás limit)
Mekkora csatát játszunk? pirat

ki az a ti? Smile nekem özsge azt mondta, hogy patrikot támadja, hogy - patrik szavaival élve - kiderüljön ki a falkavezér. Smile s egyébként is, nekem nem farkasaim vannak, hanem ökleim Smile

csata nagysága: 1750

Nekem az Özsge azt mondta, hogy mi játszunk hárman.(Yoda, Exael, Igua) Én csak arra gondoltam, hogy kampányban is játszhatnánk így,
ketten jöttök egy listával a te kihívásoddal esetleg több pontból. Nekem minden megoldás jó csak küzdjünk.
A nyálaskodást, csak mellékesen jegyeztem meg, hogy Patrikék örüljenek.
Egyébként meg, marin az marin az egyik kék a másik sárga, vagy épp egy csáp nő ki a valagából,
gyalázatos, tápos. Hajrá vasas!!! kampány - Page 3 543725

Mikor kezdünk? Suspect
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 2:43 pm

Na akkor én Patrikot támadom,de ez a csata biztos nem szombaton lesz,amúgy is van már 2...de ott leszek és akkor megbeszéljük a továbbiakat.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 1:11 pm

igua írta:
Valszeg az inkvizíció is jelen lesz a területen, ha két birodalom összecsap.
De mi lesz, ha két nyál találkozik, szemen köpi egyik a másikat?
A kihívást elfogadom, tehát én leszek a védő, ti szövetségbe 1 listával. (Választás limit)
Mekkora csatát játszunk? pirat

ki az a ti? Smile nekem özsge azt mondta, hogy patrikot támadja, hogy - patrik szavaival élve - kiderüljön ki a falkavezér. Smile s egyébként is, nekem nem farkasaim vannak, hanem ökleim Smile

csata nagysága: 1750
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kampány - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kampány   kampány - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kampány
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: